2024 03 07

UNI+HOUSE kviečia susipažinti su gyvenamųjų namų projektais, kuriuose dominuoja kokybė, ekonomiškumas ir unikalumas

UNI+HOUSE – tai kartotinių bei individualių gyvenamųjų namų sistema, kuri apima skirtingo dydžio išplanavimo būstus, tenkinančius skirtingus gyventojų poreikius ir atliepianti skirtingas galimybes, neaukojant architektūrinės kokybės.

 

Kiekvienas projektas yra pateikiamas su pasirinktu paslaugų paketu: „UNI start“, „UNI basic“ ir „UNI pro“. Kiekviename siūlomos pagrindinės paslaugas (architektūrinė ir techninė bylos bei sklypui pritaikyti sprendimai), o vėliau skiriasi detalumas, konsultacijų laikas ir kt.

 

Mūsų komanda teikia konsultavimo, projektavimo, derinimo, bei realizacijos priežiūros paslaugas, susijusias su šio projekto eiga.

 

UNI+HOUSE – architektūros studijos AEXN projektas. AEXN išsiskiria dinamiška ir lanksčia jaunų profesionalų komanda, besiorientuojančia į kūrybinį dizainą ir įvairaus masto procesus – urbanistinį dizainą, viešąsias erdves, pastatus ir interjero dizainą.

 

Sužinokite daugiau:

UNI+HOUSE tinklapis- https://www.uni-house.lt/

AEXN tinklapis- https://aexn.lt/

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.