2022 09 05

Unikali paslauga Lietuvoje – žaislų nuoma

„Vaiko dėžutė“ parodoje pristatys unikalią paslaugą Lietuvoje – žaislų nuomą. Apie žaislų rinkinius, kuriuos galėsite apžiūrėti gyvai parodoje TĖVYSTĖS KODAS 2022:

„Kiekvienoje dėžutėje yra 5 kruopščiai atrinkti žaislai, kurie lavina skirtingas vaiko kompetencijas (muzikinis, vaidmenų, loginis, motorikai ir judesio žaislas). Dalį edukacinių žaislų gaminame patys. Turime 3 vaikus, tad žinome su kokiomis problemomis susiduria tėvai (netvarka vaiko kambaryje, greitai pabostantys arba išaugti žaislai). Dauguma žaislų yra mediniai, žaislai švarūs ir paruošti žaisti, jie valomi su sertifikuotomis dezinfekavimo priemonėmis. Pakartotinis panaudojimas yra mūsų šeimos idėjos pagrindas. Tai pritaikėme ir įpakavimui. Visi žaislai siunčiami medinėse dėžutėse todėl siunčiami saugiau ir išvengiame transportavimo atliekų. Dėžutes  taip pat gaminame patys“.

Tėvai nuomodami žaislus:

* Taupomas laikas – įkūrėjai surinko aukštos kokybės žaislus, kad tėvai galėtų mažiau laiko skirti žaislų pirkimui ir daugiau laiko mokytis ir žaisti.

* Sumažina netvarką namie – apsiribojama iki 5 žaislų dėžutėje.

* Taupomi pinigai – užuot pirkę naujus žaislus, kurie pamirštami po kelių dienų, siūloma paslauga leidžia šeimoms išbandyti įvairius žaislus.

* Sumažina atliekas – mėgstamų žaislų nuoma ir pakartotinis panaudojimas padeda išvengti žaislų patekimo į sąvartyną ir formuoja dėmesingus vaikų vartojimo įgūdžius.

„Vaiko dėžutė“ misija yra padėti tėvams, kuriems nusibodo kalnai nebenaudojamų žaislų ir netvarka vaiko kambaryje. Norintiems vartoti mažiau ir laikytis tvaresnės praktikos,tačiau norintiems savo vaikams suteikti praturtinančios patirties ir galimybę džaugtis įvairiais žaislais.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.