2020 09 03

UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG pristato:

Įmonė „UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG“ (UTA) yra viena iš pirmaujančių degalų ir paslaugų kortelių tiekėjų Europoje.

Naudodamiesi UTA kortelių sistema, verslo klientai gali įsigyti degalų daugiau nei 55 000 vietų 40 Europos šalių, pasirinkdami bet kurį degalinių tinklą ir nemokėdami grynaisiais pinigais, bei gali naudotis kitomis paslaugomis ir pagalba kelyje.

Šios paslaugos – tai kelių mokesčio mokėjimas, remonto paslaugos, techninė pagalba kelyje, nuvilkimo paslaugos ir PVM bei Akcizo už degalus grąžinimas iš užsienio šalių.

2018 metų kovo mėnesį UTA pristatė naują prietaisą Europos elektroninėms kelių mokesčio paslaugoms apskaityti – UTA One®.

Dabar su UTA One® prietaisu galima apmokėti už kelius Austrijoje, Belgijoje (įskaitant Liefkenshoek tunelį), Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje, Portugalijoje ir Lenkijoje (A4). Vėliau, antrame 2018 m. pusmetyje planuojama įtraukti Vokietijos (Toll Collect) ir Lenkijos (viaToll) kelių sistemas. 2019 m. dar turėtų prisijungti Čekija, Norvegija, Slovėnija, Vengrija.

Kviečiame transporto įmonių atstovus apsilankyti mus parodoje!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.