2024 02 26

„UNLOCK Tests“ – inovatyvi ir pažangi organizacijos ir darbuotojų vertinimo platforma

Parodos dalyviai galės susipažinti su „UNLOCK Tests“, tai inovatyvi ir pažangi organizacijos ir darbuotojų vertinimo platforma, sukurta remiantis pažangiausiais organizacinės psichologijos tyrimais, gerosiomis praktikomis ir technologiniais sprendimais.

Platformoje esantys 7 skirtingi vertinimo įrankiai padeda priimti efektyvius žmogiškųjų išteklių valdymo ir įdarbinimo sprendimus remiantis pamatuojamais duomenimis: „Employee Experience“, „Performance“, „Panoramic 360”, „Leadership“, „Personality“, „Error Checking Ability“, „Numerical Ability“. Šie įrankiai – tai organizacijos mikroklimato, 360 grįžtamojo ryšio tyrimai, asmenybės, lyderystės, kognityvinių gebėjimų testai ir veiklos vertinimo pokalbių platforma. Viena kaina – neribotas naudojimasis ištisus metus.

Renginio metu dalyvius kviečiame į „UNLOCK Tests“ stendą, kuriame vyks loterija: net trys organizacijos galės laimėti „UNLOCK NumerIQ“ įrankį ir neribotai jį naudoti visus metus.

„UNLOCK NumerIQ“ – tai testas, skirtas įvertinti asmens matematinio ir loginio mąstymo gebėjimus. Tai puikus įrankis kandidatų atrankai, ypač tose srityse, kur reikalingi stiprūs matematiniai ir loginiai gebėjimai.

Svetainė: https://unlocktest.com/lt/pradzia/

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.