2024 04 29

UTU UAB: patirtis elektrotechnikos srityje ir inovatyvūs sprendimai

UTU UAB – tai prieš ketvirtį amžiaus Lietuvoje įregistruota įmonė, kuri šiandien yra žinoma ne tik kaip populiariems elektrotechnikos gamintojams atstovaujanti bendrovė, sukaupusi didelę patirtį elektros instaliacijos, elektrotechninių komponentų bei galios elektronikos įrenginių pardavimo ir priežiūros srityse, bet ir kaip patikimas verslo partneris.

Kokybė ir patikimumas yra pagrindiniai principai, kuriais vadovaujasi UTU UAB nuo įkūrimo pradžios. Kruopščiai atsirinkdama atstovaujamus prekės ženklus įmonė užtikrina, kad klientus pasieks kokybiška produkcija, pagaminta pagal aukščiausius standartus. Pasaulyje pripažinti elektros instaliacijos, skydų sistemų bei komponentų, galios elektronikos ir pramonės automatikos prekės ženklai, tokie kaip „Hager“, „Berker“, „Benedict“, „Frer“, „Katko“, „Salicru“, „Socomec“, „Victron Energy“ ir kiti Lietuvos vartotojus pasiekia per UTU partnerius visoje Lietuvoje. Šiuo metu įmonė atstovauja 19 visame pasaulyje pripažintų gamintojų.

 

 

Kviečiame susitikti „Litexpo“ parodų rūmų 4 salėje, UTU parodos stende, aptarti technologines naujoves ir išsamiau susipažinti su UTU siūlomais sprendimais.

Pasinaudokite galimybe apžiūrėti mūsų asortimento naujieną – „EVBox“ prekės ženklo AC įkrovimo stoteles, sukurtas ateičiai.

LIVO– namų įkrovimo stotelė, nukelianti į ateitį

https://www.youtube.com/watch?v=So6LgjOd5vA

 

 

LIVIQO – naujos kartos įkrovimo stotelė

https://www.youtube.com/watch?v=fkdKkYfFvio

 

Daugiau informacijos: www.utugroup.com/lt

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/utu-uab/

Youtube: https://www.youtube.com/@UTULietuva

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.