2022 03 21

Užimtumo tarnyba parodoje Karjera&Studijos pristatys tris diskusijas

Kovo 30 d. Užimtumo tarnyba pristatys tris diskusijas:

Pirmojoje (15:05-15:50) – Svetingumas pandemijos metu: iššūkiai ir sprendimai – vienas geriausių Lietuvos virtuvės šefų, restoranų „Gastronomika“, „Meat“, „Ramen“ įkūrėjas Liutauras Čeprackas ir viešbučio „Ibis Vilnius Centre“ vadovė Indrė Leškuvienė pasidalins įžvalgomis apie pandemijos sunkumus ir galimybes.

16:00 – 16:45 val. kviečiame į susitikimą su Akvile Alauskaite („Spotiself“ strateginės plėtros vadove) ir Roku Galvonu (restoranų tinklo „Roko virtuvė“ įkūrėju ir virtuvės šefu). Diskusijoje – Kisk arba krisk: mokymosi reikšmė XXI a. darbo rinkoje – atsakymai ne tik apie profesinį orientavimą ir karjeros pasirinkimą. Rokas papasakos apie šefo kasdienybę ir paskatins jaunimą rinktis įdomią profesiją.

Kovo 31 d. parodos svečiai galės išgirsti diskusiją – Grėsmė ir galimybė: pandemijos ekonomikos pamokos. Užimtumo tarnybos direktorės pavaduotojas Gytis Darulis, Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos vadovės Elgė Ližaitytė bei Eglė Radišauskienė papasakos apie valstybinio ir privataus sektoriaus patirtį užkuriant darbo rinkos variklį.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.