2024 01 22

Užsukite į Plungės turizmo informacijos centrą ir sužinokite ką galima nuveikti Žemaitijos širdyje – PLUNGĖJE

Plungė visų pirma visus sužavės kunigaikščio Mykolo Oginskio dvaro ansambliu bei parku. Vos už 22 km. į šiaurę esantys Plateliai – Žemaitijos nacionalinio parko centras, kurio pasididžiavimas – Platelių ežeras yra didžiausias, giliausiais ir gražiausias ežeras visoje Žemaitijoje. Rytinėje ežero pusėje – Šaltojo karo ekspozicija – vienintelė tokia visoje Europoje. Platelių dvaro sodyboje jums didelį įspūdį paliks didžiausia Užgavėnių kaukių ekspozicija Lietuvoje. Žemaitijos nacionaliniame parke dar galėsite aplankyti Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parką, išbandyti pėsčiųjų ir dviračių takus, paragauti žemaitiško kulinarinio paveldo bei apsistoti kaimo turizmo sodybose.

Kviečiame užsukti į stendą 3.30, kuriame dar daugiau sužinosite apie turizmo bei atostogų galimybes Žemaitijos širdyje –PLUNGĖJE!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.