2020 10 04

Vaikai kviečiami dalyvauti eko dizaino konkurse KITA FORMA

Aplinkosauginio švietimo judėjimas „RV agentūra“ ir paroda „Vaikų šalis“ kviečia ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikus prikelti nereikalingus daiktus antram gyvenimui ir kurti unikalaus dizaino kūrinius unikaliam konkursui „Kita forma“.

Jau penktąjį kartą lapkričio 24 d. (penktadienį) vyksiančio eko dizaino konkurso „Kita forma“ tema – įvairūs daiktai (dovanos, baldai, aksesuarai, namų ir  interjero akcentai, žaislai, paveikslai ir kt.) pagaminti iš nebereikalingų medžiagų, daiktų ar jų dalių.

Siekiant sąžiningo vertinimo, konkursantai suskirstyti į keturias amžiaus kategorijas:

  1. Ikimokyklinio amžiaus vaikai.
  2. 1 – 4 klasės.
  3. 5 – 8 klasės.
  4. 9 – 12 klasės.

Kiekvienoje kategorijoje įsteigta po vieną prizinę vietą, kuria bus apdovanotas originaliausias, inovatyviausiąs, pritaikomiausiąs, labiausiai išbaigtas ir gražiausiai pristatytas kūrinys. Geriausius darbus išrinks kompetetinga komisija, o jų autoriai bus apdovanoti parodos „Kita forma“ atidarymo metu 2017 m. lapkričio 24 d.,10 val. parodos „Vaikų šalis“ metu, čia Jūsų lauks daugybė šaunių dalykų – kūrybinės ir inovatyviosios  dirbtuvės, renginiai, seminarai bei kitos pramogos. Renginyje ketina dalyvauti ir šių metų konkurso „Kita forma“ ambasadorius Simas Sionkinas – jaunimo tarpe plačiai žinomas legendinis riedlentininkas, gerasis ciklinės gamybos Lietuvoje pavyzdys, kuriantis stilingus aksesuarus iš naudojimui nebetinkamų riedlenčių.

NUOSTATAI_Kita_forma_2017
RAŠTAS_Kita_forma_2017

Norite dalyvauti? Pildykite dalyvio anketą paspaudę šią aktyvią nuorodą ir vadovaudamiesi joje pateikta informacija: https://goo.gl/forms/g3z1wSAotN74kEPC3

Daugiau informacijos apie konkursą ir projektus www.rvagentura.lt  bei Facebook paskyroje „Kita forma“.

 

Renginio partneriai ir rėmėjai: Vilniaus savivaldybė, Kauno miesto savivaldybė, Ekologinio dizaino asociacija ECODA, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, „Galvosūkių pasaulis“, Klaipėdos miesto savivaldybė, Grunto valymo technologijos ir t.t.

PLAKATAS_Kita_forma_2017

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.