2024 02 23

VBH Lithuania – tarptautinės VBH grupės įmonė Lietuvoje

30 metų kartu!

Jau 30 metų Lietuvoje tiekiame įvairius produktus, skirtus langų, durų ir fasadų gamintojams bei jų montuotojams, berėmio grūdinto stiklo, aliuminio konstrukcijų gamintojams, Premium kokybės dažus pastatų interjerams ir eksterjerams. VBH Lithuania atstovauja Lietuvoje daugiau nei 100 kompanijų su didžiule produktų artikulų gama iš įvairių pasaulio šalių bei nuosavo patentuoto prekinio ženklo greenteQ asortimentu. Šioje parodoje VBH Lithuania  pristato:

Francesco GUARDI Collezione, išskirtinių dažų ir dekoratyvinių tinkų ženklą, kurį sukūrė kompanija LAKMA – viena didžiausių Lenkijos gamintojų statybos ir buitinės chemijos srityse. Gamintojas tikisi, kad kiekvienas žmogus turi aistrą kurti individualią ir elegantišką gyvenamąją erdvę. Produktai gaminami ypatingą dėmesį skiriant detalėms, sukurti taip, kad atitiktų reikliausių interjero ir fasadų entuziastų poreikius, atvirai žvelgiant į naujoves ir originalius sprendimus.

GUTMANN Bausysteme GmbH, turintį daugiau nei 80 metų patirtį ir pirmaujantį ekstruderį aukštos kokybės aliuminio profilių bei sistemų sprendimų mediniams langams, durims ir fasadams gamintoją. GUTMANN siūlo novatoriškus ir tvarius sprendimus šiuolaikinei architektūrai. Jų gaminiai naudojami prestižiniuose pastatuose visame pasaulyje – oro uostuose ir muziejuose, viešbučiuose ir rezidencijose.

GUTMANN tenkina įvairius klientų poreikius, leidžia architektams kūrybiškai naudotis, pateikia išskirtinių sprendimų. Tvarumas yra GUTMANN kūrimo proceso esmė, nes dėmesys skiriamas ilgaamžiškumui, patvarumui, atliekoms mažinti ir perdirbti. Kompanija tvirtai įsipareigoja saugoti aplinką, yra  patikima partnerė klientams ir atsakinga pasaulinės bendruomenės narė, užtikrinanti visiems tvaresnę ateitį.

ROTO stoglangius, išsiskiriančius aukščiausia kokybe, žinomus dėl naujoviško dizaino ir puikių eksploatacinių savybių. Įmonė priklauso Roto Frank Holding AG, įsikūrusiai Leinfelden-Echterdingen, Vokietijoje. Aukščiausia medžiagų kokybė ir inžineriniai konstruktorių įgūdžiai užtikrina išskirtinį Roto stogo langų ilgaamžiškumą, nekenkiantį estetikai. Didžiausią dėmesį skirdami kokybiškam meistriškumui, tvarumui ir pažangiausioms technologijoms, Roto stogo langai yra pirmaujantis architektų, stogdengių ir namų savininkų pasirinkimas visame pasaulyje.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.