2020 09 01

VEIKLŲ ZONA (3 salė ir 3 salės fojė)

3 salėje ir 3 salės fojė mokinių lauks įvairios turiningos veiklos, kurias pristatys šie parodos dalyviai:

 

INK IDEA, UAB

Pristatys fizinį aktyvumą ir pažinimą skatinančius žaidimus vaikams, supažindins su fizinio aktyvumo būtinybe bei nauda šiandieninėje kasdienybėje.

 

KAUNO MIESTO MUZIEJUS

Vykdys skudučių gamybos pamokas. Dalyviai turės galimybę patys pasigaminti savo muzikos instrumentą, pasimokyti groti skudučiais.

 

LIETUVOS AKLŲJŲ IR SILPNAREGIŲ UGDYMO CENTRAS

Stende organizuos veiklas, susijusias su brailio rašto mokymu ir jo panaudojimo galimybėmis, IKT panaudojimu aklųjų ir silpnaregių gyvenime. pristatys sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyriaus veiklą. Kviečiami mokytojai, švietimo pagalbos specialistai, tėvai, mokiniai.

 

LIETUVOS MOKINIŲ NEFORMALIOJO ŠVIETIMO CENTRAS

Lapkričio 22 d. vyksiančioje Jaunųjų tyrėjų idėjų mugėje 5–11 klasių mokiniai pristatys savo mokslines idėjas. Tai puiki galimybė mokiniams susipažinti su bendraamžių atliekamais tyrimais ir kuriamais išradimais, dalintis patirtimi, diskutuoti. Renginiu siekiama populiarinti mokslines idėjas, sudominti vaikus ir jaunimą tiriamuoju darbu ir paskatinti juos galvoti apie būsimas studijas ir karjerą mokslo ir technologijų srityje. Su aktualiais šių dienų problemas sprendžiančiais vaikų projektais galima susipažinti 3 salės balkone. Parodos lankytojai taip pat kviečiami balsuoti už labiausiai patikusią idėją ir dalyvauti loterijoje.

Lauke prie 3 salės rasite laboratoriją ant ratų MoMoLab. Joje vyks užsiėmimai mokiniams, norintiems plačiau pažinti mus supantį plika akimi nematomą mikroorganizmų pasaulį. Užsiėmimų metu mokiniai drauge su mokslininkais tyrinės mikroorganizmus, susipažins su mikrobiologijoje taikomais jų stebėjimo ir pradinio identifikavimo metodais, įdomiais mokslo ir technologijų atradimais. Reikalinga išankstinė registracija.

3 salės fojė lapkričio 22 dieną, penktadienį, įsikurs Įdomioji minilaboratorija. Čia galėsite pamatyti, kaip pasaulis atrodo infraraudonuose spinduliuose ir sužinoti, kokius tyrimus galima atlikti pasitelkus termovizorių. Nepaprastą mikropasaulį pažinsite žvelgdami pro mikroskopą, išmatuosite savo jėgos stiprumą ir, tikimės, pasisemsite idėjų tiriamiesiems darbams ir mokslo projektams.

Šeštadienį, lapkričio 23 d., čia pat įsikurs Saugaus eismo klasė. Parodos dalyvius pakviesime išbandyti naują interaktyvią saugaus eismo mokymo(si) priemonę Eismopolį, dėlioti kelio ženklų dėliones, susipažinti su dviračio vairuotojo ABC. Tikimės, kad žaisminga aplinka padės mokytis saugiai elgtis kelyje, o naudingų žinių įgis ne tik įvairaus amžiaus vaikai, bet ir jų tėveliai.

 

LIETUVOS MOKSLEIVIŲ SĄJUNGA

Parodoje pristatys ir organizuos įvairias veiklas: Gyvas vadovų klubas, LMS kahoot, kuriame parodos metu dalyviai prisijungę prie virtualaus žaidimo galės atsakinėti į švietimo, pilietiškumo bei bendrojo pobūdžio klausimus, ,,Žalių ekologiškų mokyklų erdvė” programos pristatymas, viktorinos apie aplinkosaugą bei ekologiją ir prizai laimėtojams.

 

VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRAS

Valstybės pažinimo centro stendą pažinsite iš stilizuoto Vyčio simbolio. Čia sau įdomų užsiėmimą atras tiek nuolatiniai Centro lankytojai, tiek užsukusieji pirmąjį kartą. Valstybės pažinimo centro erdvėje jūsų laukia pažintis su netikėčiausiomis interaktyvios ekspozicijos detalėmis, įtraukianti galimybė pasitikrinti žinias apie pagrindinį Lietuvos įstatymą, svarbiausius valstybės simbolius prisiminti skatinančios dėlionės bei išskirtinis kvietimas tapti ekspozicijos bendraautoriais. Atraskite laisvę pažinti ir kurti savo valstybę!

 

SKAUTŲ SLĖNIS, VŠĮ

Pristatys inovatyvias nefomalaus ugdymo idėjas ir skautiškas veiklas Lietuvoje. Šiais metais bus pristatomos Nacionalinės Neformalaus vaikų švietimo ir Kultūros paso programų gerosios praktikos Ukmergės r., jaunimo tarptautinės savanorystės projektai Lietuvoje ir užsienyje. Taip pat bus pristatomas praktikoje naudojamas inventorius, vyks praktiniai užsiėmimai.

 

VALSTYBINĖ SAUGOMŲ TERITORIJŲ TARNYBA PRIE APLINKOS MINISTERIJOS

Gamtos mokyklos erdvėje pristatoma Lietuvos nacionalinių ir regioninių parkų bei rezervatų veikla, susijusi su gamtosauginiu švietimu. Tai lankytojų centrai, gamtos mokyklos saugomose teritorijose, gamtinės edukacinės programos, „žaliosios“ pamokos. Parodinėje erdvėje teikiama informacija apie gamtosauginį švietimą ir gamtos mokyklas saugomose teritorijose.

 

VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETO INŽINERIJOS LICĖJUS

Pristatys savo išskirtinumą per inžinerines, STEAM veiklas. Parodos metu bus parodyta daugiau kaip 15 skirtingų aktyvių veiklų, organizuojamos mokytojų konsultacijos, aktyvus bendravimas su mokinių tėvais.

 

FEEL THE LIGHT FOTOSESIJOS

Visi parodos lankytojai galės sudalyvauti fotosesijoje tamsoje ir tapti nuotraukų herojais! Čia šviesos pagalba bus piešiami įvairūs spalvingi fonai.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.