2021 04 14

VIDAS BAREIKIS | DRIVE IN LIVE | VILNIUS

Balandžio 29 d. įvyks pirmasis ir išskirtinis šių metų Vido Bareikio koncertas. Antrus metus iš eilės geriausiu atlikėju Lietuvoje pripažintas Vidas surengs geriausių savo dainų akustinį koncertą. Jame skambės visų pamiltos dainos, tarp kurių: „Ežero dugne“, „Pažiūrėk į mane, mama“, „Nervai“ ir „Pusvalanduko“. Niekam ne paslaptis, jog Vido koncertai niekada nebūna “paprasti”, tad atlikėjas užtikrina – ribos ir vėl bus peržengtos ne kartą, tad – laukite staigmenų. „Man atrodo, kad “Drive in” koncertų formatas yra labai tinkamas akustinei programai kurioje turėsit progą pasijausti tarsi kartu, jaukiai sėdėtume automobilyje“ – kalba Vidas.

Ypatingą ryšį su klausytojais puoselėjantis Vidas jau sugalvojo įvairiausių sprendimų, kaip šalia savo fanų atsidurti, kuo įmanoma, arčiau. Interaktyvumas – vienas pagrindinių atlikėjo prioritetų, todėl būkite tikri – joks priekinis stiklas netaps barjeru, kurio neperlips Vidas. Koncerto metu žiūrovai turės galimybę užduoti klausimus atlikėjui, o atsakymų sulauks Vido improvizacijų pagalba.

Koncertą vienu metu gali stebėti tik 200 automobilių, todėl nelaukite, nes bilietų tuoj nebeliks!

 

Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=rIoM-oO5mas

BILIETAI: https://bit.ly/3mWiFgt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.