2020 09 01

Vieninteliai įgalioti CURASEPT, TELLO ir DENTISSIMO produkcijos atstovai

SIMCHA.LT – išskirtinai kokybiškų burnos ir dantų priežiūros priemonių platintojas Baltijos šalyse. Vieninteliai įgalioti CURASEPT, TELLO ir DENTISSIMO produkcijos atstovai.

 

 

TELLO

Šveicariškos kokybės garantas – inovatyvūs išmanieji  dantų šepetėliai TELLO jau Lietuvoje!

Tikime, kad sveikas kūnas bei turiningas gyvenimas pirmiausia prasideda nuo sveikos burnos bei spindinčios šypsenos. Mes ne tik kalbame apie unikalumą, mes jį jau sukūrėme.

Tai geriausia, kas galėjo nutikti Tavo dantims…

 

DENTISSIMO

Pasaulyje lyderiaujanti Šveicarijos speclialistų sukurta kasdienės priežiūros produkcijos linija.

Sukurta gamtos – patobulinta mokslo. Daugiau nei 9 aktyvūs natūralūs ingredientai sudėtyje, be kenksmingų kasdieniam naudojimui laikomų priedų, kaip SLS, parabenai, peroksidas, triklosanas, alergenai bei kt.

 

CURASEPT PROXI

CURASEPT PROXI – tai inovatyvi aukštos kokybės ir ypatingai saugaus naudojimo antitrauminių  tarpdantinių šepetėlių linija.

Safe stop system, patikimumas, efektyvumas, ergonomika, švelnumas bei saugumas – tai, kas leis Jums pamėgti CURASEPT PROXI iš pirmo karto.

 

CURASEPT ADS SKALAVIMO SKYSČIAI SU CHLORHEKSIDINU

Pirmi, nes mums rūpi…

CURASEPT ADS  priemonių išskirtinumas – tai vienintelė pasaulyje patentuota ADS sistema – dantų spalvos kitimo procesą stabdanti sistema.

Linija papildyta nauja produkcija su hialuronu, hamameliu, kolostrumu, itin veiksmingai veikiančius ir ne tik slopinančius simptomus, bet ir pašalinančius jų atsiradimo priežastį.

Subalansuota, ypatingai kraujuojančioms dantenoms, sausos burnos sindromui, greitesnio gijimo poreikiui esant, chemoterapijos metu ar po jos atsiradusiems simptomams gydyti.

 

CURASEPT BIOSMALTO LINIJA

Remineralizacijai bei kietųjų audinių atstatymui skirta kasdienės dantų priežiūros linija.

BIOSMALTO funkciniai komponentai idealiai sąveikauja su emaliu ir dentinu, palaikydami jų atstatymą ir atsinaujinimą.

Puiki priemonė demineralizacijai gydyti, atsirandančiai ortodontinio gydymo metu, kontroliuoti. Aukščiausia kietųjų danties audinių apsauga net esant dideliems dantų ėduonies rizikos veiksniams (mityba, gastroezofaginis refliuksas, erozijos ir įbrėžimai, apnašos, linkusios į ertmes).

 

Daugiau apie parodos dalyvį: www.simcha.lt 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.