2024 03 27

Vilmers pristato: Hust Design – namų šilumą ir jaukumą įkūnijantis prekės ženklas

Lietuvos baldų rinkoje puikiai žinomas Vilmers žengia žingsnį į priekį pristatydami naują prekės ženklą -Hust Design . Hust, išvertus iš danų kalbos, reiškia namai – o tai tampa mūsų veiklos kryptimi ir vertybe, kuria norime pasidalinti su savo klientais. Šis prekės ženklas ne tik atneša į Lietuvos namus naujausias pasaulines dizaino tendencijas, bet ir įsipareigoja užtikrinti išskirtinį komfortą bei nepriekaištingą kliento patyrimą nuo pirmųjų susitikimo akimirkų iki galutinio produkto pristatymo į namus.

Mūsų ilgametė patirtis baldų gamybos ir dizaino srityje, dalyvavimas tarptautinėse parodose bei sėkmingas bendradarbiavimas su pasaulinio lygio prekės ženklais leidžia mums neabejoti savo pasirinkimu ir kryptimi. Mes keliame sau aukštus kokybės ir aptarnavimo standartus, nes tikime, kad mūsų klientai nusipelno geriausio.

Hust Design siekis – sukurti ne tik estetiškai patrauklius, bet ir funkcionalius baldus, kurie taptų namų širdimi. Baldai ir aksesuarai, kurie atkeliauja iš Hust Design, neabejotinai suteikia namams asmeninį charakterį, skatina šeimos narių bendravimą ir kuria nepakartojamą atmosferą. Mūsų asortimente rasite viską, ko reikia svetainės, miegamojo, valgomojo ar net darbo kambaryje, leidžiant jums suformuoti erdvę, kurioje kiekviena detalė atspindi jūsų asmenybę ir gyvenimo būdą.

Prisijunkite prie mūsų šiame naujame etape. Kartu mes galime kurti jaukias akimirkas ir namus, kurie tampa mūsų gyvenimo istorijų liudininkais.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.