2020 09 03

VILNIAUS AUTOMECHANIKOS IR VERSLO MOKYKLA

Nori dalyvauti įdomiuose praktiniuose užsiėmimuose? Bendrauti su potencialiais darbdaviais? Dalytis patirtimi su buvusiais mokyklos mokiniais? Galbūt nori sužinoti, kaip būtų  galima realizuoti savo svajones, pomėgį ir įgyvendinti savo gyvenimo projektą – aistrą automobiliams paversti verslu?! Susidomėjai? Tuomet Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla kviečia mokytis automobilių mechaniko, elektromechanikų, automobilių kėbulų remontininko, lengvųjų automobilių kėbulų dažytojo, motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo,  siuvėjo specialybių, nes ne kartą buvo įrodyta, kad neturint specialiųjų įgūdžių bei gebėjimų ne taip jau ir lengva įgyvendinti svajonę.

Mūsų mokykloje būti gera! Vykdome projektinę veiklą, skatiname verslumą, ekonominį raštingumą ir suteikiame galimybę rasti TAU įdomią sritį, kurioje gali atsiskleisti!

Prisijunk ir tu!!!!laukiame būtent Tavęs prisijungiant prie mūsų bendruomenės, nes MES: atviri naujovėms, nuolat keičiamės, tobulėjame, rengiame savarankiškus, aukštos kvalifikacijos specialistus, gebančius prisitaikyti prie kintančių darbo rinkos pokyčių.

Automechanikai –  veža! Jei tik sustosi, ir dvejosi, Tave aplenks kiti!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.