2020 09 01

Visus mažuosius šalies piliečius, 5-10 metų amžiaus vaikus, kviečiame piešti, o vėliau savo piešiniais, kartu su tėveliais, grožėtis respublikinėje švietimo inovacijų parodoje „Mokykla 2019“.

Visus mažuosius šalies piliečius, 5-10 metų amžiaus vaikus, kviečiame piešti, o vėliau savo piešiniais, kartu su tėveliais, grožėtis respublikinėje švietimo inovacijų parodoje „Mokykla 2019“.

 

2019 m. jau 9-ąjį kartą parodoje susitinka visa Lietuvos švietimo bendruomenė: mokyklų steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, administracija, švietimo pagalbos specialistai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai ir svarbiausia – mokytojai, mokiniai bei jų tėvai. Čia visi dalinsis gerąja patirtimi, mokysis drauge ir vieni iš kitų. Apie parodą daugiau informacijos galite rasti parodos puslapyje www.parodamokykla.lt.

 

Parodos metu, lapkričio 23 d., erdvėje 5.1 vyks renginys „LAIMINGA VAIKYSTĖ“. Renginio metu specialistai dalinsis įvairia informacija, kuri svarbi augančio vaiko raidai. Apie renginio veiklas daugiau informacijos galite rasti parodos renginių tinklelyje ČIA.

 

Organizuodami renginį norime dalyviams pateikti ne tik teorines žinias, bet ir sukurti vaikystės jausmą, todėl renginio metu ketiname eksponuoti vaikų piešinius!

 

KOKIUS PIEŠINIUS? Piešinius, kuriuos nupiešite Jūs pasitelkę įvairią techniką (pieštukas, guašas, akvarelė, kreidelės ar kt.). Piešiniai gali būti A4 arba A2 formato.

 

KOKIA TEMA? „LAIMINGA VAIKYSTĖ“! Vaizduokite piešiniuose tai, kas Jums yra vaikystė, kada esate laimingi, kas teikia džiaugsmą ir kas yra svarbu Jums augant.

 

KUR JUOS DĖTI? Atsiųskite paštu arba atneškite mums: Aurelija Dirvonskienė, Suvalkų g. 1, Vilnius (108 kab.). Siųsdami piešinius paštu nurodykite – „Piešiniai parodai „Mokykla 2019“.

 

KAIP APRAŠYTI PIEŠINĮ? Ant piešinio kitos pusės turi būti pateikta informacija: autoriaus vardas (pavardė neprivaloma), amžius, švietimo įstaigos pavadinimas ir klasė. Jei norite būti informuotas apie atrinktą Jūsų piešinį – nurodykite el. pašto adresą. Atkreipiame dėmesį, kad informacija tretiesiems asmenims nebus perduodama ir nebus naudojama komerciniams tikslams.

 

IKI KADA? Piešinių laukiame iki šių metų lapkričio mėn. 20 d. 12:00 val. Atkreipiame dėmesį, kad paštu siunčiami piešiniai gali keliauti kelias dienas, todėl planuokite juos išsiųsti anksčiau, norėdami laiku juos pateikti.

 

Renginio metu planuojama eksponuoti iki 70 atrinktų piešinių. Kilus klausimams dėl iniciatyvos „Piešiniai tema „Laiminga vaikystė“ kreiptis el. pašto adresu aurelija.dirvonskiene@nsa.smm.lt.

 

IKI susitikimo renginyje!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.