2024 05 07

„Voltai.lt“ pristato pasaulio elektronikos ir robotikos naujienas

Elektroninės prekybos įmonė „Voltai.lt“ užsiima elektronikos, robotikos, 3D spausdintuvų, elektronikos mokymo priemonių prekyba. Įmonės asortimente – ir atviro kodo mikrokompiuteriai, valdikliai, kontroleriai, įvairūs elektronikos komponentai, įrankiai, medžiagos bei kiti įvairūs priedai.

„Mes tikime, kad atviro kodo elektronika ne tik padeda mokytis naujų technologijų, bet ir leidžia greitai įgyvendinti kilusias idėjas tobulinant mus supantį pasaulį. Turėdami galimybių ir priemonių galime kurti inovatyvią ateitį – būtent reikiamomis priemonėmis mes ir siekiame pasirūpinti“, – sako įmonės vadovas Giedrius Statulevičius.

Didmenine ir mažmenine prekyba užsiimančios įmonės tikslas – augti ir tobulėti teikiant profesionalias paslaugas ir tenkinant kliento poreikius.

„Voltai.lt“, reaguodami į naujausias tendencijas ir klientų pageidavimus, nuolat atnaujina prekių asortimentą bei priima individualius klientų užsakymus.

Supažindins su robotu šuniuku „Unitree Go2“

Parodoje BALTTECHNIKA „Voltai.lt“ pristato elektronikos ir robotikos naujienas, iš kurių daugiausiai dėmesio neabejotinai susilauks robotas šuniukas „Unitree Go2“.

Šis dirbtiniu intelektu paremtas pažangus robotas šuniukas gali ne tik pralinksminti savo gebėjimais, bet ir tapti įdomiu pašnekovu, treniruočių kompanionu ar pagalbininku.

Pirmiausia šis robotas šuniukas stebina savo gebėjimais grakščiai judėti pačiu sudėtingiausiu reljefu ir atlikti įvairias komandas: šokti, atlikti salto, kartu bėgioti net iki 18 km / h greičiu. Papildoma roboto ranka leidžia pagriebti ir paimti nuo žemės įvairius objektus.

Šis robotas šuniukas ne tik atsakinėja į klausimus ir suteikia reikalingą informaciją, bet ir geba nufotografuoti, savarankiškai tyrinėti vietovę pagal pavestas užduotis ir senkant baterijai automatiškai prisistatyti į pakrovimo stotelę.

„Unitree“ šuniukas robotas turi galingą „LiDAR 4D L1“ aptikimo jutiklį ir net 360° x 90° siekiantį matymo lauką – visa tai leidžia judėti tiksliai ir išvengti kliūčių.

Išvysti robotą šuniuką „Unitree Go2“ ir kitas elektronikos bei robotikos naujienas kviečiame „Voltai.lt“ stende Nr. 5.C17.

Sekite mus „Facebook“: https://www.facebook.com/voltai.lt

„Instagram“: https://www.instagram.com/voltai_lt/

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.