2024 01 23

VšĮ „Už švarią Lietuvą” kviečia prisidėti prie ekspedicijos „Išsaugokime Baltiją!”

Dalyvaujant kasmetinėje Adventur parodoje norime pasiekti vartotoją, poilsiautoją, keliautoją ir priminti apie ekologinės kultūros ugdymą.

Numatomas instaliacijos išstatymas bei pranešimas.

Instaliacija yra G. Bučo kūrinys, joje manekenas, kaip centrinė figūra reprezentuojantį žmogų, pripildytas Baltijos jūros pakrantėse rastomis šiukšlėmis. Aplinkui išdėlioti taršos šaltiniai su aprašais, kurie yra tarp naudojamų žmogaus kasdien ir yra susiję su aplinkos, vandenų ir visos planetos didėjančia tarša. Aprašai aiškina kiekvieno iš mūsų įpročių įtaką ir kviečia kelti/auginti sąmoningumą.

Kviečiame Jus, Jūsų atstovaujamą įmonę prisijungti prie ekspedicijos „Išsaugokime Baltiją!” partnerių, rėmėjų grupės.

Ekspedicija „Išsaugokime Baltiją!” turi didelį potencialą tapti viena ryškiausių Lietuvos ir Pabaltijo aplinkosauginio švietimo kampanijų, prie kurios galite prisidėti ir Jūs.

Mes, VšĮ „Už švarią Lietuvą”, 2024 metais inicijuojame ekspediciją pėsčiomis aplink Baltijos jūrą. Beveik visus metus žygiuosime per 8 valstybes, šviesime visuomenę apie užterštą jūrą ir kviesime ją saugoti.

Aplinkos ministerija parengė Nacionalinį vandens plėtros 2022-2027 m. planą. Tiksluose numatyta pasiekti ir/ar palaikyti gerą Baltijos jūros būklę. Bendradarbiaudami su mumis prisidėtumėte prie šio ministerijos plano.

Baltijos jūra prasideda mūsų namuose, gatvėse, upėse, dirbamuose laukuose. Kiekvienas galime rinktis: daryti teigiamą ar neigiamą įtaką vandens ekosistemų būklei. Kiekvienas įnešame savo atsakomybės dalį, todėl itin svarbūs žmonių kasdieniai įpročiai, ekologinis raštingumas, žinios, pasirenkamos priemonės bei prekės. Kiekvienas galime pradėti nuo savęs.

Maršrutą ruošia Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas http://www.lkakeliautojai.lt

Kai kuriomis naujienomis dalinamės soc.tinklo puslapyje, nuoroda: https://www.facebook.com/profile.php?id=100092622459411 Kviečiame sekti.

Jūra tai – kartų ryšys. Baltijos krantų žmonių ryšys. Kviečiame kurti bendrystę kartu.

Išsaugoti prasmė yra!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.