2020 09 03

Vytauto Kandroto fotografijų paroda „Vakaro valanda“

Vytauto Kandroto fotografijų paroda

„Vakaro valanda“

 

Vytautas Kandrotas (gim. 1975 m.) yra fotografas ir rašytojas, Lietuvoje žinomas savo pažintinėmis knygomis, fotoalbumais apie Lietuvą, knygomis vaikams, o ypatingai – bestseleriu tapusiu kelionių vadovu „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“. Autoriaus pavardė įrašyta daugiau nei 100 pažintinių knygų metrikoje, už ilgamečius nuopelnus Lietuvos turizmui 2018 metais Vytautas apdovanotas „Turizmo kryžiumi“.

Nuo 1999 metų Vytautas keliauja ir po Prancūziją, kasmet aplankydamas vis kitą šalies miestą ar regioną. 2019 metų rudenį Vytautas išleido pažintinę knygą „Pažink Prancūziją“. Šioje knygoje autorius atskleidžia įdomius faktus apie Prancūziją, rekomenduoja turiningus maršrutus iš gausių savo kelionių, dalijasi nuotykiais ir įspūdžiais, patirtais Prancūzijoje, ir kviečia skaitytojus patyrinėti šalį patiems.

Šia proga surengtas susitikimas su autoriumi ir atidaryta Vytauto Kandroto nuotraukų paroda „Vakaro valanda“. Nuotraukos atskleidžia trapų vakaro grožį, kai temstant miestų įsijungia apšvietimas. Fotografai šias akimirkas vadina „žydraja valanda“, tačiau jos trunka kur kas trumpiau – paprastai laiko pakanka vos vienam objektui įamžinti. Fotografuota „šviesų mieste“ – Paryžiuje, o taip pat Lijone, Tulūzoje, Montpelje, Monblano Šamoni ir kitose Prancūzijos vietose.

Paroda vyks  ADVENTUR parodos metu – 5 salėje, II aukšte, šalia 5.2 konferencijų salės

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.