2024 03 26

Žaliasis taškas parodoje PELENĖ 2024

Svarbu rūpintis savo grožiu – vidiniu ir išoriniu, na o „Žaliasis taškas“ primena – nepamirškime, kad nuo mūsų priklauso taip pat ir Žemės sveikata, aplinka, kurioje gyvename.

„Žaliojo taško“ atstovė papasakos kaip kasdien galime prisidėti prie taršos pakuočių atliekomis mažinimo – atskleis, kaip elgiamės šiandien ir ką galime daryti geriau.

Pranešime – naujausia visuomenės apklausa apie lietuvių atliekų rūšiavimo įpročius, dažniausiai pastebimos klaidos ir kaip rūšiuoti grožio produktų pakuotes neklystant.

Pranešimas vyks Balandžio 13 d. 17:00 val 5 salės pranešimų erdvėje. Pranešimo pavadinimas: Ačiū, kad Jūs jau rūšiuojate! Ką galime padaryti, kad rūšiuotume geriau? Pranešėja Asta Burbaitė, VšĮ „Žaliasis taškas“ Marketingo ir komunikacijos vadovė.

 

PARODOS METU 5 salėje šalia pranešimo erdvės bus Žaliasis taškas, VŠĮ stendas.

Pirmoji ir didžiausia Lietuvoje pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje „Žaliasis taškas“  renginio dalyvius ir svečius kvies atkreipti dėmesį į kasdien su vartojimu augančią aplinkos taršą bei susimąstyti apie teisingo atliekų tvarkymo svarbą ir reikšmę, siekiant saugoti aplinką! Edukacijoje pristatysime teisingo kosmetikos bei kitų kasdienybėje susidarančių pakuočių atliekų rūšiavimo taisykles bei svarbą, bandydami paneigti visuomenėje egzistuojančius mitus, diskutuosime bei tikrinsime dalyvių rūšiavimo žinias rūšiavimo turnyre!

 

Daugiau informacijos apie įmonę:

Facebook: https://www.facebook.com/Zaliasistaskas/

Instagram: https://instagram.com/zaliasistaskas/

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.