Prisijungti

Registruotis

Login

Register

ADVENTUR 2018
  • 2018 sausio 26–28 d.
  • Darbo laikas
  • LITEXPO. Parodų salės: 1, 3, 4, 5.

    Pradėta rengti 2013 metais tarptautinė paroda ADVENTUR tapo didžiausiu specializuotu tarptautiniu turizmo renginiu Baltijos šalyse. Per penkerius metus parodos dalyvių skaičius išaugo 150 proc., lankytojų skaičius – virš 80 proc., o dalyvaujančių pasaulio šalių skaičius išaugo daugiau nei du kartus.

    ADVENTUR išsiskiria unikalia renginių programa ir savo interaktyvumu – čia susitinka turizmo verslas, turinys ir pramogos, generuojamos naujos turizmo gairės, skatinamas tarptautinis bendradarbiavimas ir turizmo paslaugų populiarinimas.

    Keliauk kitaip!“ – šiais metais kviečia tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur 2018“ organizatoriai. Šeštą kartą vyksiančiam, didžiausiam Baltijos šalyse specializuotam turizmo renginiui bus atvertos ir neseniai renovuotų, itin modernių, centrinių Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ rūmų durys. Čia įsikurs užsienio šalių ambasados, užsienio kelionių agentūros, jungtiniai užsienio šalių stendai. „Adventur 2018“ vyks keturiose teminėse salėse.

    Parodoje „Adventur 2018“, kuri užims rekordinį 15 245 kv. m. plotą, laukiama daugiau nei 350 dalyvių iš 30 pasaulio šalių.

    PARODOS ADVENTUR 2018 AKCENTAS – ŠVENČIANTI LIETUVA

    Svarbiausias 2018-ųjų metų parodos „Adventur“ akcentas – šalies šimtmetį švenčianti Lietuva. Parodos atidarymo metu, sausio 26 dieną 10 val., tradiciškai bus paskelbti 2017 metų Turizmo sėkmingiausieji.

    3-ojoje parodos salėje prisistatys 54 Lietuvos miestai ir regionai, kaimo turizmo, SPA, sveikatingumo turizmo atstovai. Kiekvienas jų yra parengęs išskirtinį turinį lankytojams.

    „Švenčiančios Lietuvos“ ekspozicija išsidėstys per du aukštus, jai bus atverta visiškai nauja „Autentiškos Lietuvos“ erdvė salės galerijoje. Čia bus siūloma suvenyrų, kulinarinio paveldo ir maisto produktų, demonstruojami tradiciniai amatai, vyks degustacijos ir koncertai.

    Parodos ADVENTUR 2018 tema  – KELIAUK KITAIP!

    Nišinio turizmo paklausa nuolat auga ne tik Lietuvoje, bet ir globalioje turizmo rinkoje. Šiandieniniai keliautojai kelionėse neapsiriboja vien tradicinėmis lankytinomis vietomis, o vis dažniau ieško unikalių patirčių ir įspūdžių. Todėl paroda „Adventur 2018″ kviečia į trijų dienų patyrimo turą. Paroda skatins atrasti ne tik tradicinius, bet ir naujus, individualizuotus bei įtraukiančius kelionių pasiūlymus, naujas šalis, maršrutus ir paslaugas.

    Kelionių ekspertai šiemet ypatingai skatins domėtis kelionėmis po Pietryčių Aziją, atrasti didžiuosius pasaulio miestus – Romą, Londoną, Tokiją, Honkongą, Delį, kvies išmėginti ekologinį turizmą ir patirti autentišką Užsachario Afrikos šalių realybę, sužinoti, ko tikėtis keliaujant po Tailandą, Vietnamą, Indoneziją, Malaiziją ir Mianmarą, paneigs mitus apie dar mažai keliautojų lankomas Rytų šalis – Omaną, Iraną, Mongoliją, ragins „dekoduoti“ kultūros, architektūros ir meno formas kelionėse, suprasti, kas yra Europa ir kas esame mes patys. Šiemet parodos dalyviai siūlys leistis į keliones, kurios nepanašios į savaitgalio pikniką, jos verčia įsitempti, pagalvoti ir netgi keistis.

    Parodos ADVENTUR 2018 salės, renginiai ir erdvės

    1, 2 salės – „ATRASK PASAULĮ“, užsienio šalių dalyviai – kolektyviniai stendai, turizmo agentūros, užsienio ambasados

    Konferencijų salė 1.1. –  KELIONIŲ KINO SALĖ

    3 salė – „ŠVENČIANTI LIETUVA“, miestų turizmas, aktyvus laisvalaikis Lietuvoje, kaimo turizmas, SPA, sveikatingumo turizmas, pažintinės, edukacinės kelionės po Lietuvą, apgyvendinimo paslaugos•3 salės galerija – „AUTENTIŠKA LIETUVA“, suvenyrai, kulinarinis paveldas, maisto produktai, degustacijos, koncertai.

    3 salės fojė – Lietuvos Šimtmečio dainų šventės „Šimtas Lietuvos veidų – sujunkime Lietuvą“, Šimtmečio žygio per Lietuvą „Vardan tos…“ pristatymas

    4 salė – „POILSIAUK AKTYVIAI“, laisvalaikio ir sporto inventorius, paslaugos aktyviam laisvalaikiui, pramogos

    5 salė – „ATRASK PASAULĮ“, poilsinės, pažintinės kelionės į užsienio šalis, individualus turizmas, kruizai, skrydžių bendrovių paslaugos

    ADVENTUR forumas „Nišinis turizmas – ar Lietuva pasiruošusi nustebinti?“, skirtas turizmo rinkodaros profesionalams, miestų vadovams ir turizmo politikos formuotojams.  2018 metais forumo dalyviai kvies diskutuoti kokią turizmo patirčių įvairovę keliautojams Lietuva siūlo šiandien? Kaip galime tapti įdomūs pasauliui? Kodėl išmaniųjų technologijų eroje pasauline tendencija tampa no-tech turizmas ir kaip tai galime išnaudoti?

    Kelionės – mano gyvenimo būdas“ – tradicinis, visų lankytojų pamėgtas ir kasmet laukiamas renginių ciklas tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2018 į susitikimus su keliautojais kvies kartu su kelionių žurnalu KELIAUK! Apie kitokias keliones, Černobylį ir stalkerius, Svalbardo salyną ir baltasias meškas, požeminius miestus pasakos Šarūnas Jasiulevičius. Ką pamatyti, paragauti ir išbandyti Lietuvoje? Apie netikėčiausius atradimus papasakos Karolis Žukauskas, kuris 2017 ­metais, keliaudamas po Lietuvą, nuvažiavo 13 000 kilometrų, kad pasaulį apkeliauti įmanoma teigs Danas Pankevičus, aplankęs daugiau nei 160 pasaulio šalių ir nė neketinantis sustoti. Kaip kelionės virsta darbu, o darbas kelionėmis, pasidalins aistringa keliautoja ir kelionių organizatorė Gabrielė Štaraitė, gidė ir kelionių knygų apie Barseloną bei Egiptą autorė Angelina Zaleckaitė ir kelionių žurnalistė Kristina Stalnionytė.

    Geografijos žinių konkursas. Jau trečius metus Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos parodoje organizuoja renginį Lietuvos moksleiviams. Konkursas vyks sausio 26 dieną, konferencijų salėje 5.1 nuo 12 val. Geografijos žinias konkurse galės pasitikrinti bei susirungti 6-12 klasių moksleiviai ir, atskirai suaugusieji.

    KELIONIŲ KINAS – įsikurs atnaujintuose moderniuose LITEXPO rūmuose. Visas parodos dienas mažieji parodos lankytojai ir suaugę galės mėgautis populiarių animacinių ir meninių filmų programa.

    AUTENTIŠKA LIETUVA – nauja parodos ekspozicija, kurioje pristatomi unikalūs, lietuviški tautinio paveldo produktai – maisto produktai, gėrimai, suvenyrai, kiti autentiški dirbiniai, demonstruojami tradiciniai amatai.

    PARODOS ADVENTUR 2018 RENGINIŲ PROGRAMĄ GALITE RASTI: ADVENTUR 2018

     

    Keliauti kitaip šiemet parodos lankytojus skatins Lietuvos geležinkeliai ir TOKS bei EUROLINES, kviesdami visus į parodą atvykti traukiniu ar autobusu. Visas parodos dienas bus taikoma 30% nuolaida traukinio ir autobusų bilietui!

    Sausio 26–28 dienomis su parodos ADVENTUR bilietu kelionei traukiniu ir TOKS bei EUROLINES autobusais bus taikoma 30 proc. nuolaida. Ji galioja vykstantiems į Vilnių ir iš Vilniaus traukiniu – vietinio susisiekimo maršrutais, o autobusu – vietinio ir užsienio (Talinas, Ryga, Gdanskas, Varšuva) susisiekimo maršrutais. Nuolaidos nesumuojamos, tačiau galioja su lengvatomis, patvirtintomis pagal Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatymą.

     

    Traukinio ir autobusų bilietus galite įsigyti kasose bei internetu:

    www.traukiniobilietas.lt/portal  laukelyje „Lojalumo kortelės numeris“ suvedus kodą ADVENTUR2018

    www.autobusubilietai.lt pasirenkant nuolaidą „Litexpo“

     

    SVARBU: kelionės metu su savimi turėkite parodos ADVENTUR bilietą.

     

    Jūsų patogumui kas valandą kursuos specialūs mikroautobusai maršrutu „Stotis-Litexpo“.

    Valstybinis turizmo departamentas kviečia švęsti Lietuvos Šimtmetį keliaujant!
    LAUKO MAISTO MUGĖ
    ADVENTUR 2018 parodos loterijos bei nuolaidos
    Happy box
    DIZVA UAB
    Molėtų turizmo ir verslo centras
    KELIONIŲ KINAS
    Turizmo Mainai 2018
    Tik parodos lankytojams taikoma 30 % nuolaida traukinio ir TOKS bei EUROLINES autobusų bilietams!
    NATIONAL GEOGRAPHIC fotografijų paroda „Foto Arka“
    GEOGRAFIJOS ŽINIŲ KONKURSAS
    KELIONĖS – MANO GYVENIMO BŪDAS
    ADVENTUR FORUMAS 2018
    Švęskime Lietuvos šimtmetį parodoje! 2018 metų parodos akcentas – ŠVENČIANTI LIETUVA
    Atgal

    Valstybinis turizmo departamentas kviečia švęsti Lietuvos Šimtmetį keliaujant!

    Visas tris parodos ADVENTUR 2018 dienas Valstybinio turizmo departamento stende garsūs žmonės pasakos apie savo keliones po mūsų šalį, atskleis įdomiausias patirtų nuotykių detales ir dalinsis netikėčiausiais atradimais Lietuvoje. Įdomu, kaip savo maršrutą išsirenka Nomeda Marčėnaitė? Kokiuose tolimiausiuose mūsų šalies kampeliuose yra apsilankęs Vytaras Radzevičius? O kokie yra patys mėgstamiausi Martyno Starkaus užkandžiai kelyje?

    Šių ir kitų žinomų Lietuvos žmonių įspūdžiai, patirtys bei paslaptys apie keliones mūsų šalyje – Valstybinio turizmo departamento stende nr. 3.16.

     

    Sausio 26 d., penktadienis

    12:00 – Menininko Ray Bartkaus apsilankymas stende: pirmojo NATIONAL GEOGRAPHIC LIETUVA numerio, kurio viršelį puošia menininko nuotrauka, įteikimas

    13:00 – Vytaras Radzevičius apie keliones po Lietuvą

    15:00 – Vytaro Radzevičiaus pokalbiai su keliautoju ir knygų apie Lietuvą leidėju Vytautu Kandrotu

    17:00 – Vytaro Radzevičiaus pokalbiai su menininke Nomeda Marčėnaite

     

    Sausio 27 d., šeštadienis

    11:00 – Martyno Starkaus pokalbiai su kulinare Beata Nicholson

    13:00 – Martyno Starkaus pokalbiai su istorikais, Šimtmečio maršruto kūrėjais Luka Lesauskaite ir Simonu Teškevičiumi

    15:00 – Martynas Starkus apie keliones po Lietuvą

    17:00 – Martynas Starkus apie keliones po Lietuvą

     

    Sausio 28 d., sekmadienis

    11:00 – Vytaro Radzevičiaus pokalbiai su keliautoja, kelionių žurnalo redaktore Dalia Smagurauskaite

    13:00 – Vytaro Radzevičiaus pokalbiai su Saugirdu Vaitulioniu

    15:00 – Vytaro Radzevičiaus pokalbiai su keliautojais, žurnalistais Rūta Kupetyte ir Edvardu Kubiliumi

    Atgal

    LAUKO MAISTO MUGĖ

    Pirmą kartą parodos ADVENTUR 2018 metu lauke veiks Lauko Maisto Mugė. Lauko Maisto Mugėje dalyvauja šios įmonės:

     

    AJOMAMA

    DEŠRAINIS24.LT

    SENOJI KIBININĖ

    AULA FOODTRUCK

    SKANĖSTAI, UAB

    SKRIVERU PARTIKAS KOMBINATS, SIA

    ŽUVIES RŪKYKLA

    RAIMONDOS NAVICKIENĖS ĮMONĖ

    Atgal

    ADVENTUR 2018 parodos loterijos bei nuolaidos

    Informaciją apie parodos laikytojams skirtas loterijas bei nuolaidas rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą:

    Loterijos ir nuolaidos ADVENTUR 2018 parodos metu rasite čia

    Atgal

    Happy box

    Visos parodos ADVENTUR 2018 metu 1 salėje galėsite nemokamai pasidaryti momentines Happy nuotraukas

    Atgal

    DIZVA UAB

    Parodos ADVENTUR 2018 metu įmonė DIZVA UAB ( Stendo nr. 4.28) pristatys inovatyvų gaminį GS Teardrop. Tai maža, lengva, kompaktiška bei stilinga kelionių priekabėlė.

    Atgal

    Molėtų turizmo ir verslo centras

    Molėtų turizmo ir verslo centras savo stende nr.3.43 pristatys kosmosą ir galimybes keliauti laiku. Pirmieji lietuviški kosminiai palydovai ir virtualioje realybejė demonstruojamas kosmosos – tai Molėtų turizmo ir verslo centre esančios virtualios kelionės „Molėtai kitaip“ dalis.

    Atgal

    KELIONIŲ KINAS

    Kelionių kinas – nauja parodos erdvė, įsikursianti atnaujintuose moderniuose LITEXPO rūmuose, kuriuose bus pristatoma įkvepiančių keliauti meninių ir dokumentinių filmų programa.

    Programa:

    SAUSIO 26 D., PENKTADIENIS
    13.00–14.30 KUMBA
    15.00–16.30 TROLIAI MUMIAI RIVJEROJE
    17.00–18.30 VIRTUVĖ PARYŽIUJE

    SAUSIO 27 D., ŠEŠTADIENIS
    12.00–13.30 TROLIAI MUMIAI RIVJEROJE
    14.00–15.30 ŠAUNIAUSIA VISŲ LAIKŲ KELIONĖ
    16.00–17.30 PRANCŪZIŠKA PORELĖ

    SAUSIO 28 D., SEKMADIENIS
    12.00–13.30 ŠAUNIAUSIA VISŲ LAIKŲ KELIONĖ
    13.30- 15.00 KUMBA
    15.00–16.30 MERGVAKARIS MALJORKOJE

    Atgal

    Turizmo Mainai 2018

    Pirmą kartą parodos „Adventur“ metu Nacionalinė turizmo ir verslo asociacija organizuoja B2B renginį Turizmo mainai, skirtą Lietuvos turizmo industrijos ekspertams.

    Renginio data: sausio 26 dieną, 12.00-16.00 val.

    Vieta: konferencijų salė 1.2. (Centriniai Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ rūmai)

    Dalyvių registracija vyksta: http://turizmomainai.ntva.lt/

    Atgal

    Tik parodos lankytojams taikoma 30 % nuolaida traukinio ir TOKS bei EUROLINES autobusų bilietams!

    Vasario  8 – 10 dienomis su parodos STUDIJOS bilietu kelionei traukiniu ir TOKS bei EUROLINES autobusais bus taikoma 30 proc. nuolaida.

    Ji galioja vykstantiems į Vilnių ir iš Vilniaus traukiniu – vietinio susisiekimo maršrutais, o autobusu – vietinio ir užsienio (Talinas, Ryga, Gdanskas, Varšuva) susisiekimo maršrutais. Nuolaidos nesumuojamos, tačiau galioja su lengvatomis, patvirtintomis pagal Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatymą.

     

    Traukinio ir autobusų bilietus galite įsigyti kasose bei internetu:

    www.traukiniobilietas.lt/portal laukelyje „Lojalumo kortelės numeris“ suvedus kodą STUDIJOS2018

    www.autobusubilietai.lt pasirenkant nuolaidą „Litexpo“

     

    SVARBU: kelionės metu su savimi turėkite parodos STUDIJOS bilietą.

     

    Jūsų patogumui kas valandą kursuos specialūs mikroautobusai maršrutu „Stotis-Litexpo“.

     

    Akcijos partneriai AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija TOKS.

    Atgal

    NATIONAL GEOGRAPHIC fotografijų paroda „Foto Arka“

    Parodoje turėsite progą pamatyti unikalią NATIONAL GEOGRAPHIC fotografijų paroda „Foto Arka“. Tai fotografo Joel Sartore ir NATIONAL GEOGRAPHIC rengiamas bendras projektas. Fotografo nuotraukose išvysite nuostabų vsiems puikiai žinomų gyvūnų ir jau nykstančių gyvūnų pasaulį.

    Atgal

    GEOGRAFIJOS ŽINIŲ KONKURSAS

    GEOGRAFIJOS ŽINIŲ KONKURSAS – trečius metus Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos parodoje organizuojamas renginys Lietuvos moksleiviams. 2017 metais konkurse dalyvavo 6–12 klasių 474 moksleiviai iš 77 Lietuvos mokyklų, esančių 27 savivaldybėse. 2018 metais parodoje geografijos žinių konkurse gali dalyvauti ir vaikai, ir suaugusieji.

    Remėjai: GRŪDA, ZIGZAG TRAVEL, OPTIKOS PASAULIS, GOLD FM, DIDAKTA 

    Atgal

    KELIONĖS – MANO GYVENIMO BŪDAS

    KELIONĖS – MANO GYVENIMO BŪDAS, tradicinis, visų lankytojų pamėgtas ir kasmet laukiamas renginių ciklas tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2018 į susitikimus su keliautojais kvies kartu su kelionių žurnalu KELIAUK!

    Apie kitokias keliones, Černobylį ir stalkerius, Svalbardo salyną ir baltasias meškas, požeminius miestus pasakos Šarūnas Jasiulevičius.

    Ką pamatyti, paragauti ir išbandyti Lietuvoje? Apie netikėčiausius atradimus papasakos Karolis Žukauskas, kuris 2017 ­metais, keliaudamas po Lietuvą, nuvažiavo 13 000 kilometrų.

    Pasaulį apkeliauti įmanoma teigs Danas Pankevičus, aplankęs daugiau nei 160 pasaulio šalių ir nė neketinantis sustoti.

    Kaip kelionės virsta darbu, o darbas kelionėmis, pasidalins aistringa keliautoja ir kelionių organizatorė Gabrielė Štaraitė, gidė ir kelionių knygų apie Barseloną bei Egiptą autorė Angelina Zaleckaitė ir kelionių žurnalistė Kristina Stalnionytė.

    DAUGIAU INFORMACIJOS SPAUSTI ČIA.

    Atgal

    ADVENTUR FORUMAS 2018

    ADVENTUR forumas „Nišinis turizmas – ar Lietuva pasiruošusi nustebinti?“, skirtas turizmo rinkodaros profesionalams, miestų vadovams ir turizmo politikos formuotojams.

    Data, laikas, vieta: 2018 m. sausio 26 diena, nuo 14.00 iki 16.00 val., konferencijų salė 5.3.

    Moderatorius: Karolis Žukauskas, kūrybininkas, keliautojas, pirmojo interaktyvaus, internetinio kelionių žemėlapio po Lietuvą Lietuvon.lt kūrėjas

    ADVENTUR FORUMO SVEČIAS – RAY MOON BARTKUS, pasaulinio garso Lietuvos menininkas, kuriantis ir gyvenantis JAV. Apdovanotas Diplomatijos žvaigžde už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje. Projekto „Malonny – Marijampolė, Niujorkas, Londonas: idėjų migracija“ autorius ir kuratorius.

    Organizatoriai: LITEXPO, Valstybinis turizmo departamentas prie LR ūkio ministerijos

    Kokią turizmo patirčių įvairovę keliautojams Lietuva siūlo šiandien? Kaip galime tapti įdomūs pasauliui? Kodėl išmaniųjų technologijų eroje pasauline tendencija tampa no-tech turizmas ir kaip tai galime išnaudoti? Neabejotinai, kiekviena Lietuvos savivaldybė šiandien gali pasiūlyti unikalių patirčių, tik reikia išmokti jas identifikuoti, atrasti ir pasiūlyti keliautojams. Turizmo produktas yra tai, ką mes perkame. Turizmo patirtis yra tai, ką mes ilgam atsimename. Šiemetiniame forume kalbėsime, kaip suteikti pridėtinę vertę turizmo produktui ir paversti jį turizmo patirtimi.

    14:00– 14:05

    Forumo atidarymas
    Sveikinimo žodis, Lietuvos valstybinio turizmo departamento prie LR ūkio ministerijos, l. e. pareigas direktorė Indrė Trakimaitė

    14:05– 14:35

    “Marijampolė ar Miami?”, Forumo svečias Ray Bartkus, pasaulinio garso Lietuvos menininkas, kuriantis ir gyvenantis JAV. Apdovanotas Diplomatijos žvaigžde už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje. Projekto „Malonny – Marijampolė, Niujorkas, Londonas: idėjų migracija“ autorius ir kuratorius

    14.35-15.00

    Skaitmeninės detoksikacijos turizmas: kelionė be Wi-fi, Facebook ir Instagram’o, pranešėja: KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto docentė dr. Rimantė Hopenienė

    15.00-15.50

    DISKUSIJA „Nišinis turizmas – ar Lietuva pasiruošusi nustebinti?“

    Temos:

    • Netradicinių erdvių pritaikymas turizmui: Šaltojo karo muziejaus atvejis
    • Kauno modernizmas – 6000 galimybių miestui
    • Atvėręs duris visuomenei, Marijampolės cukraus fabrikas tapo turistų traukos objektu.
    • Mažų miestelių stiprybių panaudojimas nišinio turizmo išskirtinumo kūrimui.

    Diskusijos dalyviai:

    Ramūnas Lydis, Žemaitijos nacionalinio parko direktorius

    Žilvinas Rinkšelis, Kaunas 2022 modernizmo platformos kuratorius

    Giedrius Šlekys, Marijampolės cukraus fabrikas  UAB „Lietuvos cukrus“ Aplinkos apsaugos inžinerijos projektų vadovas

    Daiva Buivydienė, Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro vadovė

     

    Adventur Forumo programa 2018

    Atgal

    Švęskime Lietuvos šimtmetį parodoje! 2018 metų parodos akcentas – ŠVENČIANTI LIETUVA

    Svarbiausias 2018-ųjų metų parodos „Adventur“ akcentas – šalies šimtmetį švenčianti Lietuva. Parodos atidarymo metu, sausio 26 dieną 10 val., tradiciškai bus paskelbti 2017 metų Turizmo sėkmingiausieji.

    3-ojoje parodos salėje prisistatys 54 Lietuvos miestai ir regionai, kaimo turizmo, SPA, sveikatingumo turizmo atstovai. Kiekvienas jų yra parengęs išskirtinį turinį lankytojams.

    Švenčiančios Lietuvos“ ekspozicija išsidėstys per du aukštus, jai bus atverta visiškai nauja „Autentiškos Lietuvos“ erdvė salės galerijoje. Čia bus siūloma suvenyrų, kulinarinio paveldo ir maisto produktų, demonstruojami tradiciniai amatai, vyks degustacijos ir koncertai.

    3 salės fojė įsikūręs Lietuvos liaudies kultūros centras pristatys Lietuvos Šimtmečio dainų šventę „Šimtas Lietuvos veidų – sujunkime Lietuvą“ ir Šimtmečio žygį per Lietuvą „Vardan tos…“.

    Turite klausimų?

    Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

    Parašykite mums

    Gaukite naujienas pirmi

    Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

    Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

    ×

    Turite klausimų?

      Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.