Prisijungti

Registruotis

Login

Register

ADVENTUR 2018
 • 2018 sausio 26–28 d.
 • Darbo laikas
 • LITEXPO. Parodų salės: 1, 3, 4, 5.

  Pradėta rengti 2013 metais tarptautinė paroda ADVENTUR tapo didžiausiu specializuotu tarptautiniu turizmo renginiu Baltijos šalyse. Per penkerius metus parodos dalyvių skaičius išaugo 150 proc., lankytojų skaičius – virš 80 proc., o dalyvaujančių pasaulio šalių skaičius išaugo daugiau nei du kartus.

  ADVENTUR išsiskiria unikalia renginių programa ir savo interaktyvumu – čia susitinka turizmo verslas, turinys ir pramogos, generuojamos naujos turizmo gairės, skatinamas tarptautinis bendradarbiavimas ir turizmo paslaugų populiarinimas.

  Keliauk kitaip!“ – šiais metais kviečia tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur 2018“ organizatoriai. Šeštą kartą vyksiančiam, didžiausiam Baltijos šalyse specializuotam turizmo renginiui bus atvertos ir neseniai renovuotų, itin modernių, centrinių Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ rūmų durys. Čia įsikurs užsienio šalių ambasados, užsienio kelionių agentūros, jungtiniai užsienio šalių stendai. „Adventur 2018“ vyks keturiose teminėse salėse.

  Parodoje „Adventur 2018“, kuri užims rekordinį 15 245 kv. m. plotą, laukiama daugiau nei 350 dalyvių iš 30 pasaulio šalių.

  PARODOS ADVENTUR 2018 AKCENTAS – ŠVENČIANTI LIETUVA

  Svarbiausias 2018-ųjų metų parodos „Adventur“ akcentas – šalies šimtmetį švenčianti Lietuva. Parodos atidarymo metu, sausio 26 dieną 10 val., tradiciškai bus paskelbti 2017 metų Turizmo sėkmingiausieji.

  3-ojoje parodos salėje prisistatys 54 Lietuvos miestai ir regionai, kaimo turizmo, SPA, sveikatingumo turizmo atstovai. Kiekvienas jų yra parengęs išskirtinį turinį lankytojams.

  „Švenčiančios Lietuvos“ ekspozicija išsidėstys per du aukštus, jai bus atverta visiškai nauja „Autentiškos Lietuvos“ erdvė salės galerijoje. Čia bus siūloma suvenyrų, kulinarinio paveldo ir maisto produktų, demonstruojami tradiciniai amatai, vyks degustacijos ir koncertai.

  Parodos ADVENTUR 2018 tema  – KELIAUK KITAIP!

  Nišinio turizmo paklausa nuolat auga ne tik Lietuvoje, bet ir globalioje turizmo rinkoje. Šiandieniniai keliautojai kelionėse neapsiriboja vien tradicinėmis lankytinomis vietomis, o vis dažniau ieško unikalių patirčių ir įspūdžių. Todėl paroda „Adventur 2018″ kviečia į trijų dienų patyrimo turą. Paroda skatins atrasti ne tik tradicinius, bet ir naujus, individualizuotus bei įtraukiančius kelionių pasiūlymus, naujas šalis, maršrutus ir paslaugas.

  Kelionių ekspertai šiemet ypatingai skatins domėtis kelionėmis po Pietryčių Aziją, atrasti didžiuosius pasaulio miestus – Romą, Londoną, Tokiją, Honkongą, Delį, kvies išmėginti ekologinį turizmą ir patirti autentišką Užsachario Afrikos šalių realybę, sužinoti, ko tikėtis keliaujant po Tailandą, Vietnamą, Indoneziją, Malaiziją ir Mianmarą, paneigs mitus apie dar mažai keliautojų lankomas Rytų šalis – Omaną, Iraną, Mongoliją, ragins „dekoduoti“ kultūros, architektūros ir meno formas kelionėse, suprasti, kas yra Europa ir kas esame mes patys. Šiemet parodos dalyviai siūlys leistis į keliones, kurios nepanašios į savaitgalio pikniką, jos verčia įsitempti, pagalvoti ir netgi keistis.

  Parodos ADVENTUR 2018 salės, renginiai ir erdvės

  1, 2 salės – „ATRASK PASAULĮ“, užsienio šalių dalyviai – kolektyviniai stendai, turizmo agentūros, užsienio ambasados

  Konferencijų salė 1.1. –  KELIONIŲ KINO SALĖ

  3 salė – „ŠVENČIANTI LIETUVA“, miestų turizmas, aktyvus laisvalaikis Lietuvoje, kaimo turizmas, SPA, sveikatingumo turizmas, pažintinės, edukacinės kelionės po Lietuvą, apgyvendinimo paslaugos•3 salės galerija – „AUTENTIŠKA LIETUVA“, suvenyrai, kulinarinis paveldas, maisto produktai, degustacijos, koncertai.

  3 salės fojė – Lietuvos Šimtmečio dainų šventės „Šimtas Lietuvos veidų – sujunkime Lietuvą“, Šimtmečio žygio per Lietuvą „Vardan tos…“ pristatymas

  4 salė – „POILSIAUK AKTYVIAI“, laisvalaikio ir sporto inventorius, paslaugos aktyviam laisvalaikiui, pramogos

  5 salė – „ATRASK PASAULĮ“, poilsinės, pažintinės kelionės į užsienio šalis, individualus turizmas, kruizai, skrydžių bendrovių paslaugos

  ADVENTUR forumas „Nišinis turizmas – ar Lietuva pasiruošusi nustebinti?“, skirtas turizmo rinkodaros profesionalams, miestų vadovams ir turizmo politikos formuotojams.  2018 metais forumo dalyviai kvies diskutuoti kokią turizmo patirčių įvairovę keliautojams Lietuva siūlo šiandien? Kaip galime tapti įdomūs pasauliui? Kodėl išmaniųjų technologijų eroje pasauline tendencija tampa no-tech turizmas ir kaip tai galime išnaudoti?

  Kelionės – mano gyvenimo būdas“ – tradicinis, visų lankytojų pamėgtas ir kasmet laukiamas renginių ciklas tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2018 į susitikimus su keliautojais kvies kartu su kelionių žurnalu KELIAUK! Apie kitokias keliones, Černobylį ir stalkerius, Svalbardo salyną ir baltasias meškas, požeminius miestus pasakos Šarūnas Jasiulevičius. Ką pamatyti, paragauti ir išbandyti Lietuvoje? Apie netikėčiausius atradimus papasakos Karolis Žukauskas, kuris 2017 ­metais, keliaudamas po Lietuvą, nuvažiavo 13 000 kilometrų, kad pasaulį apkeliauti įmanoma teigs Danas Pankevičus, aplankęs daugiau nei 160 pasaulio šalių ir nė neketinantis sustoti. Kaip kelionės virsta darbu, o darbas kelionėmis, pasidalins aistringa keliautoja ir kelionių organizatorė Gabrielė Štaraitė, gidė ir kelionių knygų apie Barseloną bei Egiptą autorė Angelina Zaleckaitė ir kelionių žurnalistė Kristina Stalnionytė.

  Geografijos žinių konkursas. Jau trečius metus Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos parodoje organizuoja renginį Lietuvos moksleiviams. Konkursas vyks sausio 26 dieną, konferencijų salėje 5.1 nuo 12 val. Geografijos žinias konkurse galės pasitikrinti bei susirungti 6-12 klasių moksleiviai ir, atskirai suaugusieji.

  KELIONIŲ KINAS – įsikurs atnaujintuose moderniuose LITEXPO rūmuose. Visas parodos dienas mažieji parodos lankytojai ir suaugę galės mėgautis populiarių animacinių ir meninių filmų programa.

  AUTENTIŠKA LIETUVA – nauja parodos ekspozicija, kurioje pristatomi unikalūs, lietuviški tautinio paveldo produktai – maisto produktai, gėrimai, suvenyrai, kiti autentiški dirbiniai, demonstruojami tradiciniai amatai.

  PARODOS ADVENTUR 2018 RENGINIŲ PROGRAMĄ GALITE RASTI: ADVENTUR 2018

   

  Keliauti kitaip šiemet parodos lankytojus skatins Lietuvos geležinkeliai ir TOKS bei EUROLINES, kviesdami visus į parodą atvykti traukiniu ar autobusu. Visas parodos dienas bus taikoma 30% nuolaida traukinio ir autobusų bilietui!

  Sausio 26–28 dienomis su parodos ADVENTUR bilietu kelionei traukiniu ir TOKS bei EUROLINES autobusais bus taikoma 30 proc. nuolaida. Ji galioja vykstantiems į Vilnių ir iš Vilniaus traukiniu – vietinio susisiekimo maršrutais, o autobusu – vietinio ir užsienio (Talinas, Ryga, Gdanskas, Varšuva) susisiekimo maršrutais. Nuolaidos nesumuojamos, tačiau galioja su lengvatomis, patvirtintomis pagal Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatymą.

   

  Traukinio ir autobusų bilietus galite įsigyti kasose bei internetu:

  www.traukiniobilietas.lt/portal  laukelyje „Lojalumo kortelės numeris“ suvedus kodą ADVENTUR2018

  www.autobusubilietai.lt pasirenkant nuolaidą „Litexpo“

   

  SVARBU: kelionės metu su savimi turėkite parodos ADVENTUR bilietą.

   

  Jūsų patogumui kas valandą kursuos specialūs mikroautobusai maršrutu „Stotis-Litexpo“.

  Valstybinis turizmo departamentas kviečia švęsti Lietuvos Šimtmetį keliaujant!
  LAUKO MAISTO MUGĖ
  ADVENTUR 2018 parodos loterijos bei nuolaidos
  Happy box
  DIZVA UAB
  Molėtų turizmo ir verslo centras
  KELIONIŲ KINAS
  Turizmo Mainai 2018
  Tik parodos lankytojams taikoma 30 % nuolaida traukinio ir TOKS bei EUROLINES autobusų bilietams!
  NATIONAL GEOGRAPHIC fotografijų paroda „Foto Arka“
  GEOGRAFIJOS ŽINIŲ KONKURSAS
  KELIONĖS – MANO GYVENIMO BŪDAS
  ADVENTUR FORUMAS 2018
  Švęskime Lietuvos šimtmetį parodoje! 2018 metų parodos akcentas – ŠVENČIANTI LIETUVA
  Atgal

  Valstybinis turizmo departamentas kviečia švęsti Lietuvos Šimtmetį keliaujant!

  Visas tris parodos ADVENTUR 2018 dienas Valstybinio turizmo departamento stende garsūs žmonės pasakos apie savo keliones po mūsų šalį, atskleis įdomiausias patirtų nuotykių detales ir dalinsis netikėčiausiais atradimais Lietuvoje. Įdomu, kaip savo maršrutą išsirenka Nomeda Marčėnaitė? Kokiuose tolimiausiuose mūsų šalies kampeliuose yra apsilankęs Vytaras Radzevičius? O kokie yra patys mėgstamiausi Martyno Starkaus užkandžiai kelyje?

  Šių ir kitų žinomų Lietuvos žmonių įspūdžiai, patirtys bei paslaptys apie keliones mūsų šalyje – Valstybinio turizmo departamento stende nr. 3.16.

   

  Sausio 26 d., penktadienis

  12:00 – Menininko Ray Bartkaus apsilankymas stende: pirmojo NATIONAL GEOGRAPHIC LIETUVA numerio, kurio viršelį puošia menininko nuotrauka, įteikimas

  13:00 – Vytaras Radzevičius apie keliones po Lietuvą

  15:00 – Vytaro Radzevičiaus pokalbiai su keliautoju ir knygų apie Lietuvą leidėju Vytautu Kandrotu

  17:00 – Vytaro Radzevičiaus pokalbiai su menininke Nomeda Marčėnaite

   

  Sausio 27 d., šeštadienis

  11:00 – Martyno Starkaus pokalbiai su kulinare Beata Nicholson

  13:00 – Martyno Starkaus pokalbiai su istorikais, Šimtmečio maršruto kūrėjais Luka Lesauskaite ir Simonu Teškevičiumi

  15:00 – Martynas Starkus apie keliones po Lietuvą

  17:00 – Martynas Starkus apie keliones po Lietuvą

   

  Sausio 28 d., sekmadienis

  11:00 – Vytaro Radzevičiaus pokalbiai su keliautoja, kelionių žurnalo redaktore Dalia Smagurauskaite

  13:00 – Vytaro Radzevičiaus pokalbiai su Saugirdu Vaitulioniu

  15:00 – Vytaro Radzevičiaus pokalbiai su keliautojais, žurnalistais Rūta Kupetyte ir Edvardu Kubiliumi

  Atgal

  LAUKO MAISTO MUGĖ

  Pirmą kartą parodos ADVENTUR 2018 metu lauke veiks Lauko Maisto Mugė. Lauko Maisto Mugėje dalyvauja šios įmonės:

   

  AJOMAMA

  DEŠRAINIS24.LT

  SENOJI KIBININĖ

  AULA FOODTRUCK

  SKANĖSTAI, UAB

  SKRIVERU PARTIKAS KOMBINATS, SIA

  ŽUVIES RŪKYKLA

  RAIMONDOS NAVICKIENĖS ĮMONĖ

  Atgal

  ADVENTUR 2018 parodos loterijos bei nuolaidos

  Informaciją apie parodos laikytojams skirtas loterijas bei nuolaidas rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą:

  Loterijos ir nuolaidos ADVENTUR 2018 parodos metu rasite čia

  Atgal

  Happy box

  Visos parodos ADVENTUR 2018 metu 1 salėje galėsite nemokamai pasidaryti momentines Happy nuotraukas

  Atgal

  DIZVA UAB

  Parodos ADVENTUR 2018 metu įmonė DIZVA UAB ( Stendo nr. 4.28) pristatys inovatyvų gaminį GS Teardrop. Tai maža, lengva, kompaktiška bei stilinga kelionių priekabėlė.

  Atgal

  Molėtų turizmo ir verslo centras

  Molėtų turizmo ir verslo centras savo stende nr.3.43 pristatys kosmosą ir galimybes keliauti laiku. Pirmieji lietuviški kosminiai palydovai ir virtualioje realybejė demonstruojamas kosmosos – tai Molėtų turizmo ir verslo centre esančios virtualios kelionės „Molėtai kitaip“ dalis.

  Atgal

  KELIONIŲ KINAS

  Kelionių kinas – nauja parodos erdvė, įsikursianti atnaujintuose moderniuose LITEXPO rūmuose, kuriuose bus pristatoma įkvepiančių keliauti meninių ir dokumentinių filmų programa.

  Programa:

  SAUSIO 26 D., PENKTADIENIS
  13.00–14.30 KUMBA
  15.00–16.30 TROLIAI MUMIAI RIVJEROJE
  17.00–18.30 VIRTUVĖ PARYŽIUJE

  SAUSIO 27 D., ŠEŠTADIENIS
  12.00–13.30 TROLIAI MUMIAI RIVJEROJE
  14.00–15.30 ŠAUNIAUSIA VISŲ LAIKŲ KELIONĖ
  16.00–17.30 PRANCŪZIŠKA PORELĖ

  SAUSIO 28 D., SEKMADIENIS
  12.00–13.30 ŠAUNIAUSIA VISŲ LAIKŲ KELIONĖ
  13.30- 15.00 KUMBA
  15.00–16.30 MERGVAKARIS MALJORKOJE

  Atgal

  Turizmo Mainai 2018

  Pirmą kartą parodos „Adventur“ metu Nacionalinė turizmo ir verslo asociacija organizuoja B2B renginį Turizmo mainai, skirtą Lietuvos turizmo industrijos ekspertams.

  Renginio data: sausio 26 dieną, 12.00-16.00 val.

  Vieta: konferencijų salė 1.2. (Centriniai Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ rūmai)

  Dalyvių registracija vyksta: http://turizmomainai.ntva.lt/

  Atgal

  Tik parodos lankytojams taikoma 30 % nuolaida traukinio ir TOKS bei EUROLINES autobusų bilietams!

  Vasario  8 – 10 dienomis su parodos STUDIJOS bilietu kelionei traukiniu ir TOKS bei EUROLINES autobusais bus taikoma 30 proc. nuolaida.

  Ji galioja vykstantiems į Vilnių ir iš Vilniaus traukiniu – vietinio susisiekimo maršrutais, o autobusu – vietinio ir užsienio (Talinas, Ryga, Gdanskas, Varšuva) susisiekimo maršrutais. Nuolaidos nesumuojamos, tačiau galioja su lengvatomis, patvirtintomis pagal Lietuvos Respublikos transporto lengvatų įstatymą.

   

  Traukinio ir autobusų bilietus galite įsigyti kasose bei internetu:

  www.traukiniobilietas.lt/portal laukelyje „Lojalumo kortelės numeris“ suvedus kodą STUDIJOS2018

  www.autobusubilietai.lt pasirenkant nuolaidą „Litexpo“

   

  SVARBU: kelionės metu su savimi turėkite parodos STUDIJOS bilietą.

   

  Jūsų patogumui kas valandą kursuos specialūs mikroautobusai maršrutu „Stotis-Litexpo“.

   

  Akcijos partneriai AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija TOKS.

  Atgal

  NATIONAL GEOGRAPHIC fotografijų paroda „Foto Arka“

  Parodoje turėsite progą pamatyti unikalią NATIONAL GEOGRAPHIC fotografijų paroda „Foto Arka“. Tai fotografo Joel Sartore ir NATIONAL GEOGRAPHIC rengiamas bendras projektas. Fotografo nuotraukose išvysite nuostabų vsiems puikiai žinomų gyvūnų ir jau nykstančių gyvūnų pasaulį.

  Atgal

  GEOGRAFIJOS ŽINIŲ KONKURSAS

  GEOGRAFIJOS ŽINIŲ KONKURSAS – trečius metus Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos parodoje organizuojamas renginys Lietuvos moksleiviams. 2017 metais konkurse dalyvavo 6–12 klasių 474 moksleiviai iš 77 Lietuvos mokyklų, esančių 27 savivaldybėse. 2018 metais parodoje geografijos žinių konkurse gali dalyvauti ir vaikai, ir suaugusieji.

  Remėjai: GRŪDA, ZIGZAG TRAVEL, OPTIKOS PASAULIS, GOLD FM, DIDAKTA 

  Atgal

  KELIONĖS – MANO GYVENIMO BŪDAS

  KELIONĖS – MANO GYVENIMO BŪDAS, tradicinis, visų lankytojų pamėgtas ir kasmet laukiamas renginių ciklas tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2018 į susitikimus su keliautojais kvies kartu su kelionių žurnalu KELIAUK!

  Apie kitokias keliones, Černobylį ir stalkerius, Svalbardo salyną ir baltasias meškas, požeminius miestus pasakos Šarūnas Jasiulevičius.

  Ką pamatyti, paragauti ir išbandyti Lietuvoje? Apie netikėčiausius atradimus papasakos Karolis Žukauskas, kuris 2017 ­metais, keliaudamas po Lietuvą, nuvažiavo 13 000 kilometrų.

  Pasaulį apkeliauti įmanoma teigs Danas Pankevičus, aplankęs daugiau nei 160 pasaulio šalių ir nė neketinantis sustoti.

  Kaip kelionės virsta darbu, o darbas kelionėmis, pasidalins aistringa keliautoja ir kelionių organizatorė Gabrielė Štaraitė, gidė ir kelionių knygų apie Barseloną bei Egiptą autorė Angelina Zaleckaitė ir kelionių žurnalistė Kristina Stalnionytė.

  DAUGIAU INFORMACIJOS SPAUSTI ČIA.

  Atgal

  ADVENTUR FORUMAS 2018

  ADVENTUR forumas „Nišinis turizmas – ar Lietuva pasiruošusi nustebinti?“, skirtas turizmo rinkodaros profesionalams, miestų vadovams ir turizmo politikos formuotojams.

  Data, laikas, vieta: 2018 m. sausio 26 diena, nuo 14.00 iki 16.00 val., konferencijų salė 5.3.

  Moderatorius: Karolis Žukauskas, kūrybininkas, keliautojas, pirmojo interaktyvaus, internetinio kelionių žemėlapio po Lietuvą Lietuvon.lt kūrėjas

  ADVENTUR FORUMO SVEČIAS – RAY MOON BARTKUS, pasaulinio garso Lietuvos menininkas, kuriantis ir gyvenantis JAV. Apdovanotas Diplomatijos žvaigžde už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje. Projekto „Malonny – Marijampolė, Niujorkas, Londonas: idėjų migracija“ autorius ir kuratorius.

  Organizatoriai: LITEXPO, Valstybinis turizmo departamentas prie LR ūkio ministerijos

  Kokią turizmo patirčių įvairovę keliautojams Lietuva siūlo šiandien? Kaip galime tapti įdomūs pasauliui? Kodėl išmaniųjų technologijų eroje pasauline tendencija tampa no-tech turizmas ir kaip tai galime išnaudoti? Neabejotinai, kiekviena Lietuvos savivaldybė šiandien gali pasiūlyti unikalių patirčių, tik reikia išmokti jas identifikuoti, atrasti ir pasiūlyti keliautojams. Turizmo produktas yra tai, ką mes perkame. Turizmo patirtis yra tai, ką mes ilgam atsimename. Šiemetiniame forume kalbėsime, kaip suteikti pridėtinę vertę turizmo produktui ir paversti jį turizmo patirtimi.

  14:00– 14:05

  Forumo atidarymas
  Sveikinimo žodis, Lietuvos valstybinio turizmo departamento prie LR ūkio ministerijos, l. e. pareigas direktorė Indrė Trakimaitė

  14:05– 14:35

  “Marijampolė ar Miami?”, Forumo svečias Ray Bartkus, pasaulinio garso Lietuvos menininkas, kuriantis ir gyvenantis JAV. Apdovanotas Diplomatijos žvaigžde už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje. Projekto „Malonny – Marijampolė, Niujorkas, Londonas: idėjų migracija“ autorius ir kuratorius

  14.35-15.00

  Skaitmeninės detoksikacijos turizmas: kelionė be Wi-fi, Facebook ir Instagram’o, pranešėja: KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto docentė dr. Rimantė Hopenienė

  15.00-15.50

  DISKUSIJA „Nišinis turizmas – ar Lietuva pasiruošusi nustebinti?“

  Temos:

  • Netradicinių erdvių pritaikymas turizmui: Šaltojo karo muziejaus atvejis
  • Kauno modernizmas – 6000 galimybių miestui
  • Atvėręs duris visuomenei, Marijampolės cukraus fabrikas tapo turistų traukos objektu.
  • Mažų miestelių stiprybių panaudojimas nišinio turizmo išskirtinumo kūrimui.

  Diskusijos dalyviai:

  Ramūnas Lydis, Žemaitijos nacionalinio parko direktorius

  Žilvinas Rinkšelis, Kaunas 2022 modernizmo platformos kuratorius

  Giedrius Šlekys, Marijampolės cukraus fabrikas  UAB „Lietuvos cukrus“ Aplinkos apsaugos inžinerijos projektų vadovas

  Daiva Buivydienė, Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro vadovė

   

  Adventur Forumo programa 2018

  Atgal

  Švęskime Lietuvos šimtmetį parodoje! 2018 metų parodos akcentas – ŠVENČIANTI LIETUVA

  Svarbiausias 2018-ųjų metų parodos „Adventur“ akcentas – šalies šimtmetį švenčianti Lietuva. Parodos atidarymo metu, sausio 26 dieną 10 val., tradiciškai bus paskelbti 2017 metų Turizmo sėkmingiausieji.

  3-ojoje parodos salėje prisistatys 54 Lietuvos miestai ir regionai, kaimo turizmo, SPA, sveikatingumo turizmo atstovai. Kiekvienas jų yra parengęs išskirtinį turinį lankytojams.

  Švenčiančios Lietuvos“ ekspozicija išsidėstys per du aukštus, jai bus atverta visiškai nauja „Autentiškos Lietuvos“ erdvė salės galerijoje. Čia bus siūloma suvenyrų, kulinarinio paveldo ir maisto produktų, demonstruojami tradiciniai amatai, vyks degustacijos ir koncertai.

  3 salės fojė įsikūręs Lietuvos liaudies kultūros centras pristatys Lietuvos Šimtmečio dainų šventę „Šimtas Lietuvos veidų – sujunkime Lietuvą“ ir Šimtmečio žygį per Lietuvą „Vardan tos…“.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.