Prisijungti

Registruotis

Login

Register

ADVENTUR 2021
  • 2021 gegužės 14–16 d. ATŠAUKTA
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, parodų salės 3, 4, 5.
  • 2020 statistika: 15 000 kv.m. PLOTAS
  • 2020 statistika: >29 000 LANKYTOJŲ
  • 2020 statistika: >344 DALYVIŲ

Atsižvelgę į besitęsiančią epidemiologinę situaciją , pandemijos sukaustytą turizmo industriją bei sudėtingą renginių organizavimo situaciją Lietuvoje bei pasaulyje ir siekdami apsaugoti parodos dalyvių bei lankytojų sveikatą, informuojame, kad paroda ADVENTUR 2021 yra perkeliama į kitus metus.  ADVENTUR 2022 data – sausio 28-30 d.! Tikime, kad ateinančiais metais visų mūsų lauks aktualaus turinio, spalvinga ir išskirtinė paroda ADVENTUR 2022, kurioje galėsime gyvai susipažinti ir apžvelgti pasikeitusius keliavimo būdus, naujas turizmo verslo aktualijas, saugias kryptis ir begalę kitų naudingų turizmo sektoriaus naujienų.

Dėkojame dalyviams ir lankytojams už ilgametę partnerystę. Lauksime Jūsų visų kitais metais!

Parodos ADVENTUR komanda

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.