Prisijungti

Registruotis

Login

Register

ADVENTUR 2021
 • 2021 kovo 19–21 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, parodų salės 3, 4, 5.
 • 2020 statistika: 15 000 kv.m. PLOTAS
 • 2020 statistika: >29 000 LANKYTOJŲ
 • 2020 statistika: >344 DALYVIŲ

ADVENTUR – svarbiausias Lietuvos turizmo rinkos įvykis, kasmet aktualizuojantis šios industrijos pokyčius, naujoves ir iššūkius.

Šiemet, kelionių išsiilgusiam vartotojui paroda skelbs žinią, kad pasibaigus pasaulį sukrėtusiai pandemijai, MES IR VĖL GALIME KELIAUTI. Paroda taps vieta, kur bus kalbama apie pasikeitusius keliavimo būdus, turizmo verslo aktualijas, naujus reikalavimus keliautojams, saugias kryptis ir atsargumo priemones.

Parodos metu drąsinsime vėl keliauti po pasaulį, o renkantis Lietuvą – atrasti įdomias jos vietoves, plačias keliavimo galimybes, vertinti saugumą ir kitus šalies privalumus. Kartu mokysimės keliauti bei atrasti kelionių pažinimo džiaugsmą iš naujo. Visa tai ir dar daugiau lauks Jūsų parodoje ADVENTUR 2021!

Pastaruoju metu ypatingo populiarumo sulaukė vietinis turizmas, pasiūlęs atrasti Lietuvą iš naujo. Tačiau, kelionių po pasaulį poreikis – amžinas. Todėl tikimės, kad kelionės į užsienio šalis greitai sugrįš, o kasmetinė didžiausia tarptautinė turizmo paroda ADVENTUR taps puikia vieta kelionių reklamai, naujų krypčių atradimams, pardavimų skatinimui bei užsienio šalių prisistatymui.

 

KELIAUKIME LIETUVOJE!

Dideli pokyčiai pasaulinėje turizmo rinkoje bei naujos informacijos ir komunikacijos priemonės verčia keistis, todėl 2021-ųjų metų turizmo paroda ADVENTUR kvies keliauti Lietuvoje. Parodos ekspozicijos ir renginiai skirti Lietuvai ir apie Lietuvą – tai naujų galimybių, projektų, programų, maršrutų, vietovių, pramogų pristatymas.

 

PARODOS FORMATAS – HIBRIDINIS

ADVENTUR 2021 metu, dalis parodos turinio bus prieinama ir transliuojama virtualioje parodos platformoje. Joje bus galima susipažinti su įmonių siūlomais produktais ar paslaugomis, užmegzti verslo kontaktus, klausytis pranešimų, stebėti parodos renginius ar juose dalyvauti. Virtuali platforma – pridėtinė vertė dalyviui ir saugus parodos stebėjimo būdas lankytojui. Dalyviai, norintys prisistatyti tikslinei parodos auditorijai, tai galės padaryti nuotoliniu būdu, o lankytojai, negalintys apsilankyti parodoje gyvai –  pamatys parodą virtualiai.

Hidridinės parodos galimybės:

 • Virtualus parodos planas: galimybė pasirinkti įmonę pagal pateiktą sąrašą;
 • Virtualūs stendai: įmonės aprašymas, produktų, paslaugų ir naujienų pristatymas, reprezentacinė video ir kita skaitmeninė medžiaga;
 • Vienu metu įmonę reprezentuoti gali keli atstovai;
 • Tiesioginės transliacijos: parodos dalyviai gali pristatyti savo produktus ir demonstracijas iš stendo ar iš bet kurios kitos lokacijos: biuro, kūrybinės erdvės ir kt.;
 • Virtualių B2B susitikimų lankytojams-specialistams platforma ir jų planavimas kalendoriuje. 

Hidridinės parodos privalumai:

 • Saugus, inovatyvus ir lankstus sprendimas parodos dalyviams ir lankytojams;
 • Galimybė lankytojams-specialistams iš kitų miestų ar kaimyninių šalių susitikti su parodoje dalyvaujančiomis įmonėmis;
 • Galimybė užmegzti verslo kontaktus;
 • Virtualus stendas papildomai nekainuoja;
 • Specialistams dalyvavimas parodoje nemokamas (būtina registracija).

 

PARODOS AKTUALUMAS

Verslo vienetams: Lietuvos turizmo profesionalams, savivaldybių atstovams, Turizmo informacijos centrų vadovams, kt. turizmo industrijos specialistams.

Vartotojams: smalsiems, kelionių įspūdžių, žinių ir potyrių išsiilgusiems žmonėms, visiems keliautojams, gidams.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „ Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.