ART VILNIUS 2018

ART VILNIUS 2018

  • 2018 birželio 7–10 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, parodų salės 3, 4, 5.

Birželio 7–10 dienomis vyksianti 9-oji tarptautinė meno mugė „ArtVilnius’18“ ruošia programą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimui. Mugės pagrindinis akcentas – Baltijos šalių menas.

Mugės svečiai ir lankytojai susipažins su 55 šiuolaikinio meno galerijomis, menininkais iš Prancūzijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos, Gruzijos, Latvijos, Italijos, Estijos, Danijos, Rusijos, Ispanijos, Baltarusijos ir Ukrainos. Visą dalyvių sąrašą rasite čia: www.artvilnius.com/lt/dalyviai

Ypatingasis mugės partneris „Lewben Group“ pristatys meno fondo „Lewben Art Foundation“ valdomą tarptautinių menininkų ekspoziciją, kurioje pasaulinio garso vardai. Projektų erdvėje lankytojai taip pat išvys Šiuolaikinio meno muziejaus MOCAK (Krokuva) ekspoziciją, konkurso „Baltic Young Artist Award“ nugalėtojos Katrinos  Čemme, Lietuvos nacionalinės premijos laureatų Gintaro Makarevičiaus, Svajonės ir Pauliaus Stanikų kūrinius. Į „ArtVilnius“ atvyksta ir Estijos meno žvaigždė Marko Maetamm. Mugės metu vyks tarptautinė skulptūrų, instaliacijų ir performansų paroda „Takas“, kurioje savo kūrinius pristatys 35 menininkai iš 9 šalių.

Edukacinė programa, bus įdomi mažiesiems ir vyresniems mugės lankytojams, nes užsiėmimų metu laukia ne tik kūrybiškos užduotys, bet galimybė išbandyti naujas dailės technikas ir susikurti savo kūrinį.

 

MUGĖS DARBO LAIKAS
Birželio 7 d. (ketvirtadienis) įėjimas su bilietais nuo 15.00–20 val.
Birželio 8 d. (penktadienis)  11.30–20 val.
Birželio 9 d. (šeštadienis)    11.30–20 val.
Birželio 10 d. (sekmadienis)   11.30–18 val.

 

Mugės organizatorius:

Lietuvos meno galerininkų asociacija (LMGA).

 

daugiau informacijos www.artvilnius.com

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.