Prisijungti

Registruotis

Login

Register

ART VILNIUS 2018
 • 2018 birželio 7–10 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, parodų salės 3, 4, 5.

  Birželio 7–10 dienomis vyksianti 9-oji tarptautinė meno mugė „ArtVilnius’18“ ruošia programą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimui. Mugės pagrindinis akcentas – Baltijos šalių menas.

  Mugės svečiai ir lankytojai susipažins su 55 šiuolaikinio meno galerijomis, menininkais iš Prancūzijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos, Gruzijos, Latvijos, Italijos, Estijos, Danijos, Rusijos, Ispanijos, Baltarusijos ir Ukrainos. Visą dalyvių sąrašą rasite čia: www.artvilnius.com/lt/dalyviai

  Ypatingasis mugės partneris „Lewben Group“ pristatys meno fondo „Lewben Art Foundation“ valdomą tarptautinių menininkų ekspoziciją, kurioje pasaulinio garso vardai. Projektų erdvėje lankytojai taip pat išvys Šiuolaikinio meno muziejaus MOCAK (Krokuva) ekspoziciją, konkurso „Baltic Young Artist Award“ nugalėtojos Katrinos  Čemme, Lietuvos nacionalinės premijos laureatų Gintaro Makarevičiaus, Svajonės ir Pauliaus Stanikų kūrinius. Į „ArtVilnius“ atvyksta ir Estijos meno žvaigždė Marko Maetamm. Mugės metu vyks tarptautinė skulptūrų, instaliacijų ir performansų paroda „Takas“, kurioje savo kūrinius pristatys 35 menininkai iš 9 šalių.

  Edukacinė programa, bus įdomi mažiesiems ir vyresniems mugės lankytojams, nes užsiėmimų metu laukia ne tik kūrybiškos užduotys, bet galimybė išbandyti naujas dailės technikas ir susikurti savo kūrinį.

   

  MUGĖS DARBO LAIKAS
  Birželio 7 d. (ketvirtadienis) įėjimas su bilietais nuo 15.00–20 val.
  Birželio 8 d. (penktadienis)  11.30–20 val.
  Birželio 9 d. (šeštadienis)    11.30–20 val.
  Birželio 10 d. (sekmadienis)   11.30–18 val.

   

  Mugės organizatorius:

  Lietuvos meno galerininkų asociacija (LMGA).

   

  daugiau informacijos www.artvilnius.com

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.