Prisijungti

Registruotis

Login

Register

ArtVilnius’23
 • 2023 spalio 13-15 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

  Tarptautinė šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius’23“ šiemet jau 14-ą kartą vyks  spalio 13–15 dienomis parodų ir kongresų centrą „Litexpo“.

  Praėjusių metų meno mugėje „ArtVilnius“ dalyvavo 70 meno galerijų ir institucijų, 320 menininkų iš 18 pasaulio šalių (Ukraina, Vokietija, Estija, Latvija, Lietuva, Prancūzija, Danija, Lenkija, Švedija, Sakartvelas, Nyderlandai etc). Panašus skaičius dalyvaujančių galerijų mugės atrankos komisijos planuojamas atrinkti ir šiemet. „ArtVilnius’23“ vyks trijose pagrindinėse „Litexpo“ salėse bei lauko teritorijoje, iš viso apimdama 12 000 kv. m plotą.

  „ArtVilnius’23“ šalia pagrindinės meno galerijų programos pristato Projektų zoną su pasaulinio garso menininkų, muziejų ir meno fondų kolekcijomis bei institucijų ekspozicijomis (kuratorius Valentinas Klimašauskas). Veiks skulptūrų, instaliacijų ir performansų paroda „Takas“ (kuratorius Vytenis Burokas). Bus tęsiama geriausių galerijų bei menininkų rinkimo tradicija, LRT studijoje organizuojama diskusijų, paskaitų, pokalbių programa ir kiti papildomi renginiai. Į turus po mugę kvies menotyrininkai, o negalintieji apsilankyti „Litexpo“ po mugę galės pasivaikščioti 3D virtualiame ture.

  Kiekvienais metais „ArtVilnius“ turi tam tikrą temą – akcentą, šių metų tema – performatyvumas. Meno mugės kontekstas suteiks galimybę į performatyvumo sampratą pažvelgti atvirai ir kūrybingai, leis kalbėti apie performatyvumą bei su juo siejamas pačias plačiausias šio termino interpretacijas.

  „ArtVilnius’23“ organizuoja Lietuvos meno galerininkų asociacija, mugės vadovė –  Diana Stomienė. „ArtVilnius’23“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba, globoja Vilniaus miesto savivaldybė.

  Daugiau informacijos: https://artvilnius.com/lt/

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.