Prisijungti

Registruotis

Login

Register

AUTO BAZAR 2019
 • 2019 gegužės 10–11 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

  AUTO BAZAR 2019 – didžiausias automobilių kultūros renginys Lietuvoje, skirtas automobilių, motociklų ir kitų transporto priemonių mėgėjams.

  Gegužės 10–11 dienomis „Litexpo“ susiburs daugiau nei 100 įmonių, kurios pristatys naujausius automobilius ir motociklus, patobulintas, istorines transporto priemones, keturračius, dviračius, paspirtukus, kemperius bei automechanikos sektoriui skirtas prekes ir paslaugas.

  Renginyje bus gausu pramogų – nuo parodomųjų automobilių ir motociklų šou, slalomo varžybų iki smagių užsiėmimų mažiesiems automobilių entuziastams.

   

  Renginio ekspozicijos ir pramogos

  Testodromas. Lankytojai galės ne tik apžiūrėti naujausius Lietuvoje parduodamus motociklų bei automobilių modelius, pabendrauti su jų pardavėjais, bet ir atlikti bandomuosius važiavimus. Nuo kompaktiškų miesto automobilių iki didelių ir galingų visureigių.

  „Best Classic LT“. Istorinių ir vertingų automobilių paroda-konkursas. Speciali komisija įvertins išskirtinius automobilius, jos narių tarpe – aukščiausią pasiekimą istorinių automobilių Monte Karlo ralyje turintis lietuvis Karolis Raišys.

  „Lenktynių mechanika“. Ekspozicijoje – sportui paruošti ir trasose matomi lenktyniniai automobiliai bei motociklai. Savo motociklą pristatys ir vienas greičiausių Lietuvos motosporto lenktynininkų Arūnas Gelažninkas.

  „Tiuninguoti“ automobiliai. Patobulintų transporto priemonių ekspozicijoje – žemi, didelius ratlankius ir daug subtilių, ne kiekvienam pastebimų detalių turintys automobiliai, vienetiniai aerografija ar kito tipo išskirtiniu dažymu papuošti automobiliai su galingomis garso sistemomis.

  Prekės ir paslaugos. 3-ioje „Litexpo“ salėje – įvairios dalys, aksesuarai, remonto, plovyklų paslaugos, vairavimo mokyklos, vertingos paskaitos bei dar daugiau. Ekspozicijos rėmėjai SWAG ir „Blue Print“.

  Pramogos. Važiavimo motociklu užrištomis akimis ir vieno geriausių pasaulio motoakrobatų „Aras Freestyle“ pasirodymai, galimybė išbandyti Lietuvos policijos transporto priemones, kemperius, keturračius bei dviračius motociklus. Slalomo varžybos, sportinių automobilių stimuliatoriai, susitikimas su Dakaro ralio dalyviu Vaidotu Žala ir dar daug kitų pramogų.

  Vaikų erdvė. Animatoriaus užsiėmimai su vaikais, paišymas ant veidukų, „Nerf“, „Beyblade“, „X-box“ žaidimų zonos, „Lankinio“ šaudymo turnyras.

  Mototoja“ pristato TOYOTA C-HR
  KROWN
  „Rasmitas“ pristato OPEL INSIGNIA
  „Yamatecha“ pristato motociklą YAMAHA YZF-R125
  „Yamatecha“ pristato triratį motociklą YAMAHA NIKEN
  „Rasmitas“ pristato OPEL GRANDLAND X
  „Fakto“ autocentras pristato CITROEN C5 AIRCROSS
  „Auto-Bon Baltic“ pristato PEUGEOT 508
  „Autoverslo“ automobiliai pristato SUZUKI IGNIS 4×4
  „Autoverslo“ automobiliai pristato SUZUKI VITARA 4×4
  „Autoverslo“ automobiliai pristato SSANGYONG REXTON
  „Autoverslo“ automobiliai pristato SUZUKI SWIFT 4X4 HYBRID
  „Nippon Auto“ pristato HONDA CR V HYBRID
  „Autojuta“ pristato SEAT ARONA
  „Raitas“ pristato NISSAN QASHQAI
  „KIA Auto“ pristato KIA PROCEED
  „Silberauto“ pristato MERCEDES-BENZ GLE SUV
  „Fakto“ autocentras pristato NISSAN QASHQAI
  „Fakto“ autocentras pristato HYUNDAI KONA ELECTRIC
  „Auto-Bon Baltic“ pristato PEUGEOT 5008
  „Autojuta“ pristato SEAT ATECA
  „Moto Marine“ pristato triratį motociklą CAN-AM RYKER
  „Motoshop“ pristato motociklą KTM 790 ADVENTURE
  „Motoshop“ pristato motociklą KTM 390 DUKE
  Nauja! Automobilių ir motociklų paslaugų bei prekių ekspozicija
  „Best Classic LT“ istorinių automobilių paroda-konkursas
  Nauji automobiliai ir testodromas
  Pramogos vaikams
  Ekspozicija „Lenktynių mechanika“
  KARIAUK.LT
  Atgal

  Mototoja“ pristato TOYOTA C-HR

  TOYOTA C-HR: ŠIUOLAIKINIO GYVENIMO VINGIAMS PRITAIKYTAS VISUREIGIS

  Dailių reljefiškų formų Toyota C-HR visureigis su greitai reaguojančia ir įkvepiančią vairavimo patirtį siūlančia hibridine sistema – tikras harmonijos pliūpsnis gyvenant aktyvų gyvenimą. Galite pamiršti nuolatinį stabčiojimą. Metas atrasti savo judėjimo tempą miesto erdvėje, sėdint už naujojo TOYOTA C-HR vairo.

   

  Bilietai >

  Atgal

  KROWN

  KROWN teikia aukščiausios kokybės automobilių antikorozinio padengimo paslaugas Lietuvoje, pagal kanadiečių sukurtą ir išbandytą technologiją. Virš 30 metų KROWN antikorozinio padengimo paslaugos teikimo patirtis leidžia mūsų klientams taupyti pinigus, nes automobiliai jiems tarnauja ilgiau. Aukštesnė automobilio pardavimo kaina, sumažėję remonto kaštai, saugesnė įranga ir ilgiau tarnaujanti transporto priemonė. KROWN – APSAUGO, IŠLAIKO, TAUPO!

  „Auto bazar 2019“ renginyje KROWN pristatys:

  • antikorozinio padengimo KROWN technologiją;
  • antikorozinio padengimo įrangą ir T40 (Rust Protection) antikorozinę dangą;
  • mobiliąją antikorozinę stotelę, galinčią atvykti į kliento teritoriją ir atlikti visus antikorozinio padengimo darbus vietoje;
  • devynis sėkmingai dirbančius antikorozinio padengimo KROWN centrus, skirtinguose Lietuvos miestuose.

  Daugiau informacijos rasite čia.

  Atgal

  „Rasmitas“ pristato OPEL INSIGNIA

  ĮSPŪDINGAS VOS PAŽVELGUS.

  Naujoviškas „fastback“ dizainas, kupė stilius, išraiškingos linijos – sportiškos išvaizdos ir stulbinamų aerodinaminių savybių derinys.

  Apgalvota kiekviena detalė – nuo prietaisų, subtiliai pakreiptų vairuotojo link, papildomai komplektuojamų ergonomiškų aktyviųjų sėdynių iki kokybiškų medžiagų. „Head-up“ projekcinis ekranas rodo svarbiausius duomenis ant priekinio stiklo, kad visą dėmesį galėtumėte sutelkti į kelią.

  IŠSKIRTINAI PRAKTIŠKAS, BET GRAŽUS AUTOMOBILIS.

  Telpa ir žmonės, ir visokiausi daiktai. Daugybė vietos gale ir 490 litrų bagažinė paverčia keliones vienu malonumu ir vairuotojui, ir keleiviams.

  NIEKO KOMPROMITUOJANČIO. JOKIŲ PASLAPČIŲ.

  „Insignia“ išsiskiria nepriekaištinga degalų ekonomija, dinamika ir manevringumu.

   

  Bilietai >

  Atgal

  „Yamatecha“ pristato motociklą YAMAHA YZF-R125

  Pakartokite savo tikrovę.

  Naujasis YZF-R125 variklis yra sudėtingiausias 125cc dizainas, kurį „Yamaha“ sukūrė. Naujasis kintamo vožtuvo veikimo sistema ir nauja didelio srauto cilindro galvutė suteikia stipresnį mažą apsisukimų dažnį ir didesnę apsisukimų dažnį. Tai suteikia greitesnį pagreitį, greitesnį paėmimą, didesnį viršutinį greitį ir geresnį degalų efektyvumą.

  Agresyvūs nauji YZF-R1 kėbulai ir dvigubi LED žibintai sukuria tvirtą bei stiprią išvaizdą, rafinuotas „Deltabox“ rėmas kartu su nauju aliuminio svirtimi ir platesniu 140 sekcijų galiniu padangu dar kartą patvirtina naują YZF-R125 kaip galutinį lengvą „supersportą“.

   

  Bilietai >

  Atgal

  „Yamatecha“ pristato triratį motociklą YAMAHA NIKEN

  Pasukite revoliuciją.

  Šis unikalus „Leaning Multi Wheel“ (LMW) technologijos, radikalus ir universalus triratis motociklas atrodo, važiuoja ir jaučiasi kaip niekas kitas. Sukimo keliai yra natūrali žaidimų aikštelė. Ir su dvigubais pasvirusiais priekiniais ratais, kurie suteikia patobulintą jausmą, NIKEN galima visiškai pasitikėti.

  Savo drąsiu ir futuristiniu dizainu NIKEN projektuoja vadovaujamą buvimą. Turi 847cc trijų cilindrų variklį ir lengvą hibridinę važiuoklę, užtikrinančią jaudinantį sportinį pasirodymą bei ilgą nuotolį.

   

  Bilietai >

  Atgal

  „Rasmitas“ pristato OPEL GRANDLAND X

  PASITIKITE JAUDULĮ

  „Grandland X“ kviečia patirti nuotykių. Intriguojantis miesto krosoveris patraukia akį aštriomis linijomis, tvirtomis formomis ir atletiška išvaizda.

  TVIRTA IŠORĖ IR PATOGUS VIDUS.

  Važiuojant bekele, viduje vis dar patogu dėl minkštų aukštos klasės medžiagų, išraiškingų formų ir pagal kiekvieno skonį pritaikomų salono dizaino detalių. Paverskite „Grandland X“ išskirtinai asmenine erdve.

  MODERNŪS LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI.

  Išmanieji AFL (pažangūs priekiniai žibintai) LED priekiniai žibintai užtikrina 30 % geresnį matomumą nei halogeniniai žibintai. Geresnis matomumas naktį gerokai padidins saugumą kelyje.

  Skriekite ir pasinerkite į naujus nuotykius mėgaudamiesi dinamišku, sklandžiu ir efektyviu važiavimu.

   

  Bilietai >

  Atgal

  „Fakto“ autocentras pristato CITROEN C5 AIRCROSS

  CITROEN C5 AIRCROSS – itin komfortiškas ir universalus SUV. Automobilis komplektuojamas su dideliu vairuotojo pagalbos sistemų paketu. Čia veikia 20 saugumo, komforto ir vairavimo pagalbos technologijų. Pasižymi efektyviais ir galingais varikliais, atitinkančiais naujausius „Euro 6.2“ standartus ir 6 laipsnių mechaninėmis arba 8 laipsnių automatinėmis pavarų dėžėmis.

   

  Bilietai >

  Atgal

  „Auto-Bon Baltic“ pristato PEUGEOT 508

  PEUGEOT 508 – „Lietuvos metų automobilis 2019“, apdovanotas už geriausią dizainą ir iškovojęs „Metų vadovo automobilio“ titulą „Top Gear Awards 2019“ konkurse. Tradicinį 4 durų sedaną pakeitusio 5 durų kupė-sedano aerodinaminės linijos primena kupė tipo automobilį, kurį apibūdina žema (tik 1,40 m aukščio) nuožulni stogo linija, įprastai būdinga aukščiausios klasės modeliams. Kuriant šį modelį buvo siekta įdiegti geriausius naujus šio segmento variklius (2 benzininiai ir 3 dyzeliniai, hibridinė pavara pasirodys š. m. rudenį) bei nesuskaičiuojamas technologines vairuotojo pagalbos sistemas, tokias kaip infraraudonųjų spindulių naktinio matymo „NightVision“ sistema (pirmoji savo klasėje) ir kt. Įsėsti į naujojo PEUGEOT 508 saloną – lyg įžengti į kitą pasaulį, kuriame raktiniai žodžiai yra kokybė ir originalumas.

   

  Bilietai >

  Atgal

  „Autoverslo“ automobiliai pristato SUZUKI IGNIS 4×4

  Lietuvos kompaktinių krosoverių rinkoje atsidaro naujas prieinamas variantas. Naujojo išmaniojo SUZUKI IGNIS charakteristikos praktiškai nepakito, tačiau tai yra visavertis keturiais ratais varomas SUZUKI šeimos automobilis. Tai, kad jis tinka bekelėms, patvirtina daugelis dalykų, pavyzdžiui, 180 mm prošvaisos aukštis, kompaktiškas kėbulas, o į standartinę komplektaciją įeina tokia įranga kaip dinaminio stabilumo kontrolės sistema.

   

  Bilietai >

  Atgal

  „Autoverslo“ automobiliai pristato SUZUKI VITARA 4×4

  SUZUKI VITARA 4X4 2019 – dar daugiau saugumo ir vairavimo malonumo: autonominė avarinio stabdymo sistema, pėsčiųjų apsauga, įspėjimas apie skersinį eismą automobilio gale, išmaniojo autopiloto funkcija, „aklosios zonos“ stebėjimas, kelio ženklų atpažinimo funkcija, beraktė sistema,  „MirrorLink™“, „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ suderinamumas, 140 AG „BoosterJet“ variklis, 6 pavarų automatinė pavarų dėžė, išskirtinė, analogų neturinti „Suzuki Allgrip 4WD“ sistema. Šis automobilis tiesiog sutvertas mėgautis!

   

  Bilietai >

  Atgal

  „Autoverslo“ automobiliai pristato SSANGYONG REXTON

  Naujajame REXTON modelyje SSANGYONG panaudojo 60-ies metų darbo gaminant keturiais ratais varomus automobilius patirtį. Rezultatas – už ankstesnės kartos modelį prabangiau atrodantis, talpesnis ir saugesnis visureigis.  Gausi REXTON įranga patenkins net ir pačio reikliausio kliento lūkesčius.

   

  Bilietai >

  Atgal

  „Autoverslo“ automobiliai pristato SUZUKI SWIFT 4X4 HYBRID

  SWIFT 4×4 su visais varomaisiais ratais visada pirmauja. Viską, ko tikitės iš šiuolaikinio automobilio, rasite visais ratais varomame SUZUKI SWIFT. Automobilio dizainas išlieka nekintamai stilingas, ekologinis pėdsakas nedidelis, o svarbiausia – juo nuostabu važinėti tiek vasarą, tiek žiemą. Jei rinkdamiesi visada ieškote ko nors naujo iš šviežio, tai penkiaduris SWIFT – būtent tai, ko jums reikia. Jis sukurtas važinėti greitai kintančioms Šiaurės šalių kelių sąlygoms, todėl visada sukuria važiavimo malonumą.

   

  Bilietai >

  Atgal

  „Nippon Auto“ pristato HONDA CR V HYBRID

  HONDA CR V HYBRID – geriausias visų laikų CR V. Santūriai solidus išorėje, prabangus viduje ir nepaprastai talpus – nuo šiol populiariausias miesto visureigis su hibridine pavara. Dėl įrengtos i-MMD sistemos automobilis visuomet važiuoja naudodamas energiją pačiu efektyviausiu būdu. Tai reiškia, jog „CR-V Hybrid“ iš vieno į kitą sklandžiai perjungia tris režimus – elektrinį, hibridinį ir benzininio variklio.

  Užsiregistruokite į bandomąjį važiavimą

  Bilietai >

  Atgal

  „Autojuta“ pristato SEAT ARONA

  SEAT ARONA – vieni eina pirmi, kiti – iš paskos. Kai ryžtatės pokyčiams, galite pastebėti neįtikėtinų dalykų.

  SEAT ARONA yra sukurtas būti kitokiu, tiek vidumi, tiek išore. Tobula formos ir funkcijos pusiausvyra. Sukurtas skatinti jus judėti pirmyn. Ar esate pasiruošę priimti iššūkius?

   

  Bilietai >

  Atgal

  „Raitas“ pristato NISSAN QASHQAI

  NISSAN QASHQAI automobilis su nauju, galingu, ekonomišku 160 AG  benzininiu varikliu. Nauja automatinė DCT pavarų dėžė. Liukso klasės įranga. Aukščiausias saugumo lygis. Idealus kainos ir kokybės santykis.

   

  Bilietai >

  Atgal

  „KIA Auto“ pristato KIA PROCEED

  KIA PROCEED modelis – įspūdingos išvaizdos, didelės erdvės bei praktiškumo darna. Tai automobilis, kurio kėbulas įvardijamas kaip „Shooting Brake“ – penkiaduris sportiškas universalas.

  Tai fantastiškai gražus, sportiškas universalas, kuris vairuotojams siūlo ne tik išskirtinę išvaizdą, bet ir salono erdvę bei praktiškumą, kuriuo gali pasigirti tik universalai. Tai yra unikalus savybė vidutinio dydžio šeimyninių automobilių klasėje. Pritaikytas Europos keliams ir Europos vairuotojams, PROCEED suteiks nepakartojamą malonumą vairuotojams. Jis gaminamas Europoje ir atitinka aukščiausius kokybės standartus bei suteikia jo vairuotojams pasitikėjimo, nes automobiliui suteikiama net 7 metų arba 150 000 km ridos garantija.

   

  Bilietai >

  Atgal

  „Silberauto“ pristato MERCEDES-BENZ GLE SUV

  Išlaikyti ramybę. Tai – geriausia ir vertingiausia naujojo MERCEDES-BENZ GLE SUV ypatybė.

  Naujoji aktyvi važiuoklė, pasirinkus sportišką arba komfortišką rėžimą, leidžia vairuoti norimu stiliumi. Lenkimo kreivės funkcija ir važiavimo juostos atpažinimas kamera užtikrina važiavimą su pasitikėjimu. Tiksliai ir taikliai – toks yra GLE dizaino devizas. Skaitmeniniai ekranai, kvėpuojanti mediena ir įspūdingos dizaino detalės pabrėžia išskirtinę kokybę ir dydį.

   

  Bilietai >

  Atgal

  „Fakto“ autocentras pristato NISSAN QASHQAI

  NISSAN QASHQAI – populiariausias krosoveris Europoje dabar su dar galingesniu ir taupesniu varikliu bei visiškai nauja 7 bėgių, dviguba sankaba automatine dėže. Vairuoti NISSAN QASHQAI dabar tapo kaip niekada malonu. Išmanios technologijos yra nuostabu, o sumanus ir naujai suprojektuotas populiariojo miesto visureigio dizainas tai patvirtina. NISSAN QASHQAI susijungia stulbinanti išvaizda ir efektyvios aerodinaminės savybės, leidžiančios tiesiog mėgautis vairavimu.

   

  Bilietai >

  Atgal

  „Fakto“ autocentras pristato HYUNDAI KONA ELECTRIC

  HYUNDAI KONA ELECTRIC – tai pirmasis kompaktinis elektrinis krosoveris Europoje. Įspūdingos greitėjimo galimybės ir nuvažiuojamas 449 km atstumas užtikrina nepranokstamą vairavimo malonumą. Šis įspūdingas naujokas nepripažįsta jokių išlygų: jis pasižymi neįtikėtinomis elektrinio variklio galimybėmis, išraiškingu dizainu ir krosoveriams būdingu erdvumu.

   

  Bilietai >

  Atgal

  „Auto-Bon Baltic“ pristato PEUGEOT 5008

  2018 metais „Šeimos automobilio“ titulą iškovojęs modernaus dizaino krosoveris PEUGEOT 5008 nepalieka nei vieno abejingo nuo pat pirmojo žvilgsnio. Atletiškas, aukštai pakelto kėbulo dizainas elegantiškai pabrėžia jo stiprias formas, o PEUGEOT „i-Cockpit“ vairuotojo vieta – kompaktinis vairas, 12,3 colių „Head up“ stiliaus prietaisų skydelis ir 8 colių sensorinis ekranas – garantuoja unikalius važiavimo potyrius. Tai idealus 7 vietų krosoveris, komplektuojamas su aplinkai draugiškais 2 benzininiais ir 2 turbodyzeliniai varikliais, 8 pavarų automatinėmis ir 6 pavarų mechaninėmis greičių dėžėmis. Tai PEUGEOT modelis, kuris visapusiškai išpildo visus šeimos mobilumo poreikius.

   

  Bilietai >

  Atgal

  „Autojuta“ pristato SEAT ATECA

  Pasitikintis savimi žvilgsnis. SEAT ATECA dovanoja jums daugiau pasitikėjimo ir dinamiškumo kiekvieną dieną. Ryškias eksterjero linijas ir įsimintiną profilį papildo modernūs „Full LED“ žibintai, LED dienos šviesos žibintai ir pasirenkami 19 colių lengvo lydinio ratlankiai.

   

  Bilietai >

  Atgal

  „Moto Marine“ pristato triratį motociklą CAN-AM RYKER

  Išskirtinio dizaino, stilingi, daugeliui prieinamos kainos triračiai motociklai CAN-AM RYKER turi visas šiuolaikines elektronines saugumo sistemas. Jie yra lengvai ir paprastai valdomi.

   

  Bilietai >

  Atgal

  „Motoshop“ pristato motociklą KTM 790 ADVENTURE

  Naujausias ir laukiamiausias 2019 m. KTM modelis – tai 790 ADVENTURE. Itin lengvas ir galingas 790‘ukas gali būti ištikimiausias Jūsų draugas net ir tada, kai baigiasi asfaltuotas kelias. Tai kelioninis motociklas, turintis visus KTM bekelės „genus“. Nesvarbu, ar tai dykuma, kalnų keliai ar transkontinentinės kelionės – 790 ADVENTURE pasiruošęs viskam.

  Svarbu! Išbandyti motociklą testodrome gali tik asmenys, turintys ne mažiau kaip 2 m. motociklo vairavimo stažą.

   

  Bilietai >

  Atgal

  „Motoshop“ pristato motociklą KTM 390 DUKE

  Naujasis KTM 390 DUKE primena mums apie „motociklizmo“ esmę, kurią buvome spėję primiršti. Jis sujungia maksimalų važiavimo malonumą, nepriekaištingą valdymą ir piniginei „malonią“ kainą. Lengvas, galingas ir su galybe modernių technologijų – smagus pasivažinėjimas garantuotas tiek miesto džiunglėse, tiek užmiesčio vingiuose.

  Svarbu! Išbandyti motociklą testodrome gali tik asmenys, turintys ne mažiau kaip 2 m. motociklo vairavimo stažą.

   

  Bilietai >

  Atgal

  Nauja! Automobilių ir motociklų paslaugų bei prekių ekspozicija

  Parodos AUTO BAZAR 2019 naujiena: 3 salė skirta paslaugoms bei prekėms skirtoms Jūsų transporto priemonėms:

  •Automobilių dalys;

  •Draudimas, lizingas;

  •Automobilių aksesuarai;

  •Padangų įmonės;

  •Automobilių remonto ir priežiūros paslaugos;

  •Plovyklų paslaugos;

  •Vairavimo mokyklos;

  •Dviračiai ir kitos transporto priemonės;

  •Interaktyvūs automobiliai.

  Atgal

  „Best Classic LT“ istorinių automobilių paroda-konkursas

  Istorinių ir vertingų automobilių ekspozicija-konkursas. Iš žurnalistų ir specialistų sudaryta komisija įvertins išskirtinius automobilius bei apdovanos geriausius skirtingose metų kategorijose.

   BEST CLASSIC LT EKSPOZICIJA  
       

         SAVININKASAUTOMOBILIS STENDO NR.
         MARIUS ŠLAPIKAS  MAZDA 929, 1986  BC1
        RAMŪNAS ŽILIONIS  MG B GT SEBRING, 1978  BC2
         TADAS VITKEVIČIUS  ZAZ 965, 1968  BC3
         LUKAS KASPERAVIČIUS  BMW 525 E12, 1976  BC4
        PAULIUS NOVAKAS  CHEVROLET CORVETTE, 1975  BC5
         ERDVILAS ALIŠAUSKAS  VW T1 CAMPER, 1967  BC6
         ARTŪRAS TOLEIKIS  VOLVO 242, 1975  BC7
         IRMANTAS KUNCA  VW SCIROCCO TROPIC, 1986  BC8
         VYTENIS DZIEGORAITIS  BMW 840 CL, 1993  BC9
         EDMUNDAS POVILAUSKAS  TOYOTA LAND CRUISER, 1989  BC10
         NERIJUS KETURAKIS  VOLVO P1800E, 1971  BC11
         DARIUS GAIDUKEVIČIUS      MERCEDES BENZ 280CE          BC12
  Atgal

  Nauji automobiliai ir testodromas

  Didžiausiame automobilių kultūros renginyje Lietuvoje lankytojai galės ne tik apžiūrėti naujausius modelius, bet ir išbandyti juos testodrome – nuo kompaktiškų miesto automobilių iki didelių ir galingų visureigių.

  Vienoje vietoje bus galima rinktis iš įvairių automobilių, pasitarti su jų pardavimo atstovais.

  Atgal

  Pramogos vaikams

  Renginyje „Auto Bazar“ daug pramogų bus ir mažiesiems automobilių entuziastams – žaidimų erdvės, kūrybiniai ir interaktyvūs užsiėmimai.

  Laisvalaikio centras „Pramogama“ paruoš daug įdomių veiklų:

  • „Nerf“, „Beyblade“, „X-box“ žaidimų zonos, „Lankinio“ šaudymo turnyras (gegužės 10 d. 15.00–17.30, gegužės 11 d. 11.00–17.00);
  • linksmuolio animatoriaus užsiėmimai su vaikais, paišymas ant veidukų bei kitos smagios pramogos (gegužės 10 d. 15.00–17.00, gegužės 11 d. 12.00–14.00).
  Atgal

  Ekspozicija „Lenktynių mechanika“

  Ekspozicijoje sportui paruošti ir ralių trasose matomi lenktyniniai automobiliai ir motociklai. Pristatoma technika, įmontuota lenktyniniuose automobiliuose ir motocikluose bei pačios transporto priemonės.

  DALYVAUJA:

        KASTYTIS ALEKNA (D1SPORT)   NISSAN S14A SILVIA, 1999 LM1
        KASTYTIS ALEKNA (D1SPORT)   NISSAN S13 200SX, 1992 LM2
        MANTAS MATUKAITIS   CHEVROLET CORVETTE Z06, 2006 LM3
        MANTAS MATUKAITIS   PORSCHE GT3 CUP, 2015 LM4
        DONATAS JANULEVIČIUS   BMW Z4 SI, 2007 LM5
        MANTAS JANAVIČIUS   PORSCHE 911 GT3 CUP PDK, 2018 LM6
        VYTIS ŠLIAŽAS   PORSCHE 911 4S, 2002 LM7
         IZIDORIUS PAUKŠTYS   BMW 3, 1992 LM8
         PAULIUS NOVAKAS   SUBARU IMPREZA WRX STI, 2006 LM9
         VITAS LOPINYS   BMW S1000RR LM10
         MINDAUGAS SKARBALIUS   SEA-DOO RXP 300 XRS; SEA-DOO RXT 300 XRS;
  SEA-DOO SPARK; KAWASAKI SXR 800, 2019
   LM14

   

  Atgal

  KARIAUK.LT

  Karinės pramogos – didžiausia įmonių grupė Lietuvoje, kuri gali suorganizuoti bet kokio pobūdžio karinį renginį, tiek įmonėms, tiek ir draugams. Įmonė, kuri vienintelė Lietuvoje turi savo, privatų, karinį poligoną, kuriame galima rasti karinės technikos bei su ja pasivažinėti. Išmokti taktikos elementų, šaudyti ir net sutraiškyti automobilį! Suplanuosime jūsų dieną, atvešime, aktyviai praleisime dieną ir, žinoma, pamaitinsime!

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.