Prisijungti

Registruotis

Login

Register

AUTO BAZAR 2020
 • 2020 rugsėjo 4–5 d.
 • Darbo laikas

  Penktadienis Rugsėjo 4d. 12:00 – 19:00

  Šeštadienis Rugsėjo 5d. 11:00 – 19:00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, parodų salė 1 ir lauko ekspozicija.
 • 15 000 kv.m. PLOTAS
 • 6 200 LANKYTOJAI
 • 125 DALYVIAI

Visi automobilių, motociklų ir kitų populiariausių transporto priemonių entuziastai rugsėjo 4–5 dienomis susiburs vienoje vietoje – didžiausiame automobilių kultūros renginyje Lietuvoje
AUTO BAZAR 2020! 

Parodoje – naujų automobilių modelių pristatymai, elektromobiliai, testiniai važiavimai, vertingų istorinių automobilių paroda, sportui paruošti ir ralių trasose matomi lenktyniniai automobiliai bei motociklai, visų dėmesį prikaustysiantys „tiuninguoti“ automobiliai, o taip pat automobilių ir motociklų paslaugos ir prekės, konkursai ir apdovanojimai, kaskadiniai triukai, diskusijos, slalomo varžybos ir dar daugiau!

TESTODROMAS
Renginio formatas suteikia galimybę išbandyti transporto priemones testiniuose važiavimuose didžiausiame testodrome Lietuvoje.

Dalyviai:
UAB AUTOJUTA, UAB MOTOTOJA, UAB AUTOVICI, UAB FAKTO AUTOCENTRAS, UAB NIPPON AUTO, UAB YAMATECHA IR MB MOTO INN.

Automobiliai:
HONDA e / HONDA Jazz Crosstar / PEUGEOT e-2008 ir PEUGEOT e-208 /HYUNDAY Kona electric / TOYOTA Corolla Hybrid /NISSAN Leaf / NISSAN Juke / SEAT Leon

E-motoroleriai:
NQI GTS PRO / UQI GTS PRO

AUTO BAZAR naujiena  – elektra varomų transporto priemonių ekspozicija.
Puiki proga sužinoti apie elektra varomas transporto priemones ir jas išbandyti!

INTERAKTYVIŲ AIKŠTELIŲ DALYVIAI (RUGSĖJO 5 d. ŠEŠTADIENĮ)

BEST CLASSIC LT
Istorinių ir vertingų automobilių ekspozicija-konkursas. Iš žurnalistų ir specialistų sudaryta komisija įvertins išskirtinius automobilius bei apdovanos geriausius skirtingose metų kategorijose.

LENKTYNIŲ MECHANIKA
Ekspozicijoje sportui paruošti ir ralių trasose matomi lenktyniniai automobiliai ir motociklai. Pristatoma technika, įmontuota lenktyniniuose automobiliuose ir motocikluose bei pačios transporto priemonės.

TIUNINGUOTI AUTOMOBILIAI

Patobulintų, išskirtinių automobilių ekspozicijoje bus galima išvysti netikėčiausius mašinų apdailos sprendimus. Visų dėmesį prikaustantys „tiuninguoti“ automobiliai išsiskiria ne tik įdomia išore, tačiau ir netikėtais salono ar technologiniais sprendimais.

LIETUVOS METŲ KOMERCINIŲ AUTOMOBILIŲ RINKIMAI
Asociacijos „Lietuvos žurnalistų autoklubas“ rengiama ekspozicija-konkursas. Rinksime geriausius 2020 komercinius automobilius.

VAIRUOK SAUGIAI FORUMAS –  visos naujienos ir informacija apie Vilniaus miesto eismo ypatumus: kaip teisingai palikti automobilį siauruose Vilniaus kiemuose, kaip sumažinti kamščius, kaip teisingai vairuoti, atsižvelgiant į šviesoforo signalą ir kt. O taip pat pokalbis apie organizuojamų nelegalių auto-sporto renginių Lietuvoje problematiką ir informacija apie legalius renginius. Forumas vyks rugsėjo 5 d., 12 val. 1 parodų salėje.

 

Parodos renginiai

Išvalyti filtrus
Saugos diržai. Kodėl būtina prisisegti visiems keleiviams?
Pasaulinė HONDA E premjera Lietuvoje! Pristato „NIPPON AUTO“
„Mototoja“ pristato Corolla Hybrid
„AUTOVICI“ pristato – naujasis PEUGEOT e-208
„FAKTO AUTO“ pristato HYUNDAI KONA ELECTRIC
„Fakto auto“ pristato NISSAN Juke
„Raitas“ pristato NISSAN X-TRAIL
„Mototoja“ pristato RAV4 Hybrid
„AUTOVICI“ pristato – PEUGEOT e-2008 – naujasis kompatiškas elektrinis SUV
„NIPPON AUTO“ pristato HONDA Jazz Crosstar
„Raitas“ pristato NISSAN LEAF
„AUTOJUTA“ pristato ketvirtos kartos SEAT Leon
„NIPPON AUTO“ pristato HONDA Jazz Hybrid
„Fakto auto“ pristato NISSAN Qashqai
Vairuok Saugiai Forumas
„MOTO INN“ pristato elektroninį motorolerį NQi GTS Pro
„MOTO INN“ pristato elektroninį motorolerį UQi GT PRO
„Lietuvos komercinio automobilio 2020“ rinkimai
Ekspozicija „Tiuninguoti automobiliai“
Ekspozicija „Lenktynių mechanika“
„Best Classic LT“ istorinių automobilių paroda-konkursas
Atgal

Saugos diržai. Kodėl būtina prisisegti visiems keleiviams?

Automobiliui verčiantis ar trenkiantis į kliūtį, saugos diržai sulaiko vairuotoją ar keleivį ir apsaugo nuo sužalojimų ar žūties.  Stabdant automobilį ekstremaliai ar atsitrenkus į nejudančią kliūtį, visi jame esantys žmonės toliau juda beveik tokiu pat greičiu, kokiu buvo važiuojama. Vairuotojo ir keleivių kūnai patiria apkrovą, kuri, remiantis tyrimais, gali iki 10 kartų viršyti laisvojo kritimo pagreitį. Net kelyje važiuojant leidžiamu greičiu avarijos metu saugos diržai yra vienintelis „saugiklis“, užkertantis kelią mirtinai kaktomušai ar kritinėms traumoms, iškritus iš besiverčiančio automobilio. Neprisisegęs saugos diržo žmogus, verčiantis automobiliui gali iškristi iš jo ir būti automobilio prispaustas – žūti arba būti sunkiai sužalotas. Prisisegęs saugos diržus, žmogus tiesiog lieka sėdėti, neiškrenta. Svarbu segtis saugos diržus ir gale. Eismo įvykio metu veikiami didelės jėgos gale sėdintys keleiviai gali būti „išmesti“ į priekį. Šitaip būtų sužaloti esantys ten, o keleiviai iš galo atskrietų iki pat priekinio stiklo ar net iškristų pro jį.

Kas atsitinka automobiliui važiuojant 80 km/val. greičiu atsitrenkus į kliūtį, jei vairuotojas neprisisegęs diržo:

 1. Praėjus 0,026 sek. po smūgio, deformuojamas automobilio buferis. Jėga, 30 kartų didesnė už automobilio svorio jėgą, sustabdo jį. Neužsisegę saugos diržų keleiviai toliau juda į priekį automobilio greičiu.
 2. Po 0,039 sek. vairuotojas kartu su sėdyne staigiai bloškiamas į priekį apie 15 centimetrų.
 3. Po 0,044 sek. vairuotojas krūtine sulaužo vairą.
 4. Po 0,050 sek., sumažėjus automobilio greičiui, jį (automobilį) ir keleivius pradeda veikti inercijos jėga 80 kartų didesnė už jų svorio jėgą.
 5. Po 0,068 sek. vairuotojas 9 tonų jėga atsitrenkia į prietaisų skydelį.
 6. Po 0,092 sek. vairuotojas ir šalia sėdintis keleivis galvomis trenkiasi į priekinį stiklą ir patiria (beveik visada) mirtinas traumas.
 7. Po 0,100 sek., atsitrenkęs į vairą, vairuotojas nubloškiamas atgal.
 8. Po 0,110 sek. automobilis palengva pradeda judėti atgal.
Atgal

Pasaulinė HONDA E premjera Lietuvoje! Pristato „NIPPON AUTO“

Ateitis atvyko! Naujasis Honda elektromobilis jau šiandien parodo, kaip vairuosime rytoj. Galinio vaizdo veidrodėlius pakeitė video kameros, priekinėje konsolėje – keturi išmanieji ekranai, valdymas balsu, išmanusis asistentas ir gausybė vairuotojo pagalbų sistemų. O galinių ratų pavara, 50:50 svorio paskirstymas, vos 4.3 metro siekiantis apsisukimo spindulys užtikrina, jog važiuosite ne tik neteršdami aplinkos, bet ir plačiai šypsodamiesi.

Atgal

„Mototoja“ pristato Corolla Hybrid

Hibridas dar niekuomet nebuvo toks patrauklus savo važiavimo ypatybėmis.

Jums patiks jo tylus riedėjimas važiuojant elektros režimu, taip pat unikali savaiminio įsikrovimo funkcija. Jūsų pasirinkimui siūlomas 1,8 l hibridinis galios agregatas, puikiai tinkantis sklandžioms ir ramioms kelionėms, ir naujas 2,0 l hibridinis galios agregatas (komplektuojamas hečbekuose ir Touring Sports modeliuose), užtikrinantis lengvą pagreitėjimą ir įspūdingą važiavimo dinamiką. Dėl modulinės TNGA (Toyota New Global Architecture) platformos galite ramiai jaustis už vairo, mėgaudamiesi natūralaus vairavimo potyriais ir tiksliu galios perdavimu bei valdymu, kad ir kokį variantą pasirinktumėte. Žemas svorio centras ir nepriekaištingai subalansuota važiuoklė lemia išskirtinį valdymą bei stabilumą ir dovanoja tikrą vairavimo džiaugsmą.

Novatyviausias Toyota Safety Sense paketas dar aukščiau kilsteli pagalbinės vairuotojo įrangos kokybės kartelę. Naujasis Corolla modelis ne tik įspėja apie galimus pavojus – jis iš tiesų padeda imtis veiksmų. Todėl galite ne tik ramiai jaustis už vairo, žinodami, kad kartu su savo keleiviais esate patikimai apsaugoti, bet ir mėgautis dar smagesnėmis kelionėmis nei anksčiau.

Išbandykite testodrome parodos metu!

Atgal

„AUTOVICI“ pristato – naujasis PEUGEOT e-208

Naujasis PEUGEOT e-208, atletiško stiliaus miesto elektromobilis su stiprios asmenybės bruožais. Įveikiamas atstumas (WLTP) 340 km, 30 minučių iki 80 proc. baterijos įkrovimo, 0 gr. išmetamų CO2 dujų. Išskirtiniai išoriniai elementai puošia naująjį „PEUGEOT e-208“: dichroinė „e“ monograma ir prekės ženklo liūtas, kėbulo spalvos grotelės, blizgios juodos ratų arkos, 17 colių ratlankiai su išpjautais deimantų raštų įdėklais, gerinančiais aerodinamines savybes.

Išbandykite e-208 Auto bazar parodos metu testodrome!

Daugiau: https://www.peugeotlietuva.lt/

Atgal

„FAKTO AUTO“ pristato HYUNDAI KONA ELECTRIC

Tai pirmasis elektrinis kompaktinis krosoveris Europoje. Šis įspūdingas naujokas nepripažįsta jokių išlygų: jis pasižymi neįtikėtinai dideliu nuvažiuojamu atstumu mieste (iki 619 km!), išraiškingu dizainu ir krosoveriams būdingu erdvumu.

Atgal

„Fakto auto“ pristato NISSAN Juke

NAUJASIS „NISSAN JUKE“ traukia akį žiūrint bet kokiu kampu. Jo dinamiškas, sportinis dizainas ir kupė stilius visuomet atrodo efektingai. Automobilyje įdiegtos pažangios technologijos, tarp jų ir pagalbinė vairuotojo sistema „ProPILOT“, kuri rūpinasi jūsų saugumu, užtikrina patikimą ryšį ir siūlo įvairias pramogas įkvepiančių kelionių po miestą metu. TAI NAUJAS TRAUKOS OBJEKTAS MIESTE.

Naujasis „Nissan JUKE“ su pažangia „Nissan Intelligent Mobility“ technologija padės lengviau įveikti kasdienius gyvenimo vingius, suteikdamas daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir užtikrindamas glaudesnį ryšį su pasauliu. „ProPilot“ technologija visada bus šalia jūsų: ji sklandžiai prisitaikys prie jūsų vairavimo stiliaus, stebės situaciją kelyje ir reikiamu momentu įsikiš į procesą, kad padėtų jums valdyti, stabdyti arba padidinti automobilio greitį.

Naujasis„ Nissan JUKE“ komplektuojamas su išmaniosiomis vairavimo technologijomis, kurios padės drąsiau įveikti kasdienius gyvenimo vingius, suteikdamos daugiau malonių įspūdžių ir užtikrindamos patikimą ryšį su pasauliu.

Naująjį „Nissan JUKE“ galima valdyti beveik nededant jokių pastangų. Tai lemia ypač lengvas dinamiškas variklis su turbokompresoriumi, spartus pavarų perjungimas, sportinis vairas ir pakaba bei važiuoklė iš standaus, itin tvirto plieno. Taip pat minėtinos naujausios technologijos ir platus diapazonas važiavimo režimų, užtikrinančių maksimalų tikslumą ir optimalų valdymą. Įvertinus visus privalumus, jūsų veidą neabejotinai nušvies plati šypsena kiekvieną kartą sėdant už šio automobilio vairo!

Išbandykite testodrome parodos metu!

Atgal

„Raitas“ pristato NISSAN X-TRAIL

DŽIAUKITĖS gyvenimu patirdami nuotykių didesniame, drąsesniame mūsų gamos visureigyje, kuriame yra viskas, ko reikia: galinga ir išraiškinga išvaizda, patikimi gebėjimai, naujos kartos technologijos, užtikrinančios valdymą bei erdvė, komfortas ir universalumas, kurių reikia norint mėgautis veiksmo kupinomis kelionėmis su šeima. Kur toliau? Įveskite kelionės tikslą į navigacijos sistemą ir paleiskite savo mėgstamiausią muzikos takelį vos vienu mygtuko paspaudimu. Keliaukite tyrinėti. 2019 m. „Nissan X-TRAIL“: sukurtas suartinti ŠEIMAS.

„Nissan“ išmanaus mobilumo koncepcija iš naujo apibrėžia, kaip naudojame energiją, vairuojame ir įtraukiame automobilius į savo gyvenimą. Ji suartina jus su „X-TRAIL“ ir suteikia labiau užtikrintą ir įkvepiantį vairavimo pojūtį. Pažangios technologijos paverčia keliones labiau asmeniškomis. „Nissan“ išmanusis mobilumas sustiprina vairavimo malonumą ir kasdien daro pasaulį saugesne vieta.

Kai važiuoti sunku, „Nissan“ išmani automobilio statymo sistema ištiesia pagalbos ranką. Tiesiog sulygiuokite automobilį su stovėjimo vieta ir ji nukreips jus, nenaudojant rankų! „X-TRAIL“ siūlo išskirtinę klasėje aplinkinio vaizdo sistemą su judančių objektų aptikimo sistema. Keturios kameros suteikia virtualų 360° automobilio vaizdą iš viršaus su pasirenkamu ekrano stambaus plano priekio, galo ir kelkraščio vaizdu geresniam matomumui.

Su „X-TRAIL“ pagalbinėmis sistemomis jūs vairuosite užtikrintai. „Nissan“ važiuoklės valdymo technologijos užtikrina švelnias ir sklandžias keliones. Tad lipkite vidun ir pirmyn ieškoti nuotykių.

Išbandykite testodrome parodos metu!

Atgal

„Mototoja“ pristato RAV4 Hybrid

EFEKTINGAS DIZAINAS IR TIKRAS VISUREIGIO CHARAKTERIS RAV4 išskirtinumą lemia puikios važiavimo savybės ir patrauklus dizainas. Tvirtai sudėto tikro visureigio išvaizdą ir ryškų, dinamišką stilių sujungiantis RAV4 yra urbanistinio dizaino atspindys. Efektingas ir dailus RAV4 akį traukia savo elegantiškais priekiniais LED žibintais, išraiškingu šoniniu siluetu ir unikaliais LED galiniais žibintais. Visas šis derinys sukuria individualų ir rafinuotą automobilio charakterį. RAV4 atrodo ir važiuoja taip, kaip ir dera visureigiui, mieste jausdamasis kaip savo namuose.

Galingas RAV4 2,5 l Hybrid Dynamic Force galios agregatas užtikrina išskirtinę dinamiką be jokių išlygų. Jis suteikia pasitikėjimo kiekvienoje situacijoje, nesvarbu, ar lėktumėte greitkeliu, važinėtumėte perpildytomis miesto gatvėmis, kur taikomi taršos apribojimai, ar keliautumėte prastais užmiesčio keliais. Dėl savaime įsikraunančios hibridinės sistemos automobilis gali nuvažiuoti neįtikėtinai ilgą atstumą, leisdamas mėgautis elektrinės galios privalumais – tyliu riedėjimu ir didesniu efektyvumu, nepatiriant jokių nepatogumų. Sėdėdami už RAV4 vairo, galite skrosti miesto gatvėmis ar važinėti užmiesčio keliais be jokių kompromisų

Atgal

„AUTOVICI“ pristato – PEUGEOT e-2008 – naujasis kompatiškas elektrinis SUV

Atraskite naująjį PEUGEOT e-2008 kompaktišką elektrinį SUV ir visus elektros variklio privalumus. Mėgaukitės netikėtais važiavimo elektra pojūčiais ir atraskite daugybę naujoviško keliavimo nenaudojant degalų privalumų. Nuvažiuojamas atstumas – 320 kilometrų, 30 minučių iki 80 proc. baterijos įkrovimo, 0 gramų CO2 emisijų kelyje.

Dar vienas automobilis testodrome, kurį galėsite išbandyti rugsėjo 4-5 dienomis!

Daugiau: https://www.peugeotlietuva.lt/

Atgal

„NIPPON AUTO“ pristato HONDA Jazz Crosstar

Honda Jazz Crosstar 

„Jazz Crosstar“ – iššūkis tradicinių miesto visureigių segmentui. Tai vikrus ir erdvus hibridinis automobilis aktyviam gyvenimo būdui. Aukšta prošvaisa, papildomi kėbulo apsaugos elementai ar drėgmei atsparūs sėdynių apmušalai leis mėgautis automobiliu be rūpesčių. Kaip ir „Jazz Hybrid“, „Crosstar’ modelyje įdiegta išmanioji „Honda Sensing“ vairuotojo pagalbų sistema, o multimedijos įranga prilygsta aukštesnės klasės automobiliams.

Išbandykite šį modelį testodrome!

Daugiau: http://www.nipponauto.lt/lt/

Atgal

„Raitas“ pristato NISSAN LEAF

„Nissan LEAF“ Didesnis nuvažiuojamas atstumas, didesnė galia, daugiau pasirinkimo galimybių Perkamiausias pasaulyje elektromobilis atveria daug naujų galimybių, dovanodamas visą puokštę pačių įvairiausių vairavimo potyrių sėdint už vieno automobilio vairo. Nesvarbu, ar gyvenate mieste, užmiestyje ar tiesiog esate užkietėjęs elektromobilių šalininkas, norintis patirti jaudinančių vairavimo įspūdžių, neįtikėtinai nuostabus „Nissan LEAF“ suteiks daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir leis mėgautis įkvepiančiomis kelionėmis neprarandant ryšio su pasauliu.

Skroskite miesto gatves Leiskitės į keliones po miestą ir ištirkite visas jo grožybes – viena įkrova galite nuvažiuoti iki 270 km* arba iki 385 km* (su „LEAF e+“). Pasirinkus B režimą, padidinamas regeneruojamos energijos kiekis, „e-Pedal“ technologija suteikia smagių potyrių valdant automobilį, o įjungus „Eco“ režimą galima ilgiau mėgautis maloniu vairavimu. „ProPILOT“ ir „Nissan“ pažangiojo mobilumo technologijos pagyvins keliones važiuojant greitkeliu ir palengvins vairavimą intensyviomis eismo sąlygomis. Mėgaukitės kasdienėmis kelionėmis Pasirinkę „D“ režimą ir įjungę „ProPILOT“ sistemą, galėsite be streso įveikti ilgus atstumus. Nepamirškite, kad naudodamiesi plačiausiu Europoje greitojo įkrovimo stotelių tinklu, galite nuvažiuoti dar toliau. Dar daugiau elektrinės pavaros galimybių Norėdami patirti dar daugiau vairavimo teikiamų emocijų, rinkitės „Nissan LEAF e+“. Šis elektromobilis su 62 kWh talpos akumuliatoriumi per akimirksnį perduoda sukimo momentą, išvysto didesnę galią ir viena įkrova nuvažiuoja didesnį atstumą, todėl jis dovanoja dar didesnį vairavimo džiaugsmą ir leidžia nukeliauti dar toliau.

Išbandykite testodrome parodos metu!

Atgal

„AUTOJUTA“ pristato ketvirtos kartos SEAT Leon

Naujasis SEAT Leon yra pats moderniausias ir pažangiausias SEAT automobilis, kurį  gamintojas kada nors yra sukūręs.

Iš esmės atnaujintas automobilio dizainas bei naujos kartos skaitmeniniai sprendimai kartu su pagalbos vairuotojui sistemomis siūlo tikrą dinamikos pliūpsnį. Ketvirtoji modelio karta skirta perkelti ryšį, efektyvumą bei saugumą į dar aukštesnį lygį.

Naujasis Leon yra pirmasis SEAT markės automobilis, kuriame be turtingos komforto įrangos yra visos ryšio paslaugos. Dėl integruotos „eSIM“ kortelės automobilis yra nuolat prijungtas prie interneto, o tai leidžia atnaujinti navigacijos informaciją ir valdyti automobilio funkcijas išmaniuoju telefonu. Ši sistema vadinama „SEAT Connect“.
„Full LED“ priekiniai bei galiniai LED „Coast-to-coast“ žibintai užtikrina gerą matomumą bei išskirtinį dizaino akcentą.
Skaitmeninis prietaisų skydelis, navigacijos sistema „Plus“ su 10 colių jutikliniu ekranu, visiškai atnaujinta automatinė 3 zonų klimato valdymo sistema „Climatronic“, kurią taip pat gali valdyti galinis keleivis bei aplinką sudarantis daugiaspalvis LED interjero apšvietimas “Wrap Around“ nepaliks abejingų vos tik įsėdus į automobilio vidų.
Naujojo SEAT Leon  Sportstourer versija pasižymi išskirtiniu erdvumu, nuo 620 iki 1600 litrų talpos bagažinė ir erdvesnis salonas. Daugiau erdvės bagažui, didesnis komfortas salone.

Išbandykite testodrome parodos Auto bazar metu!

Daugiau: https://www.seat.lt/

Atgal

„NIPPON AUTO“ pristato HONDA Jazz Hybrid

Honda Jazz Hybrid  

Naujasis „Jazz Hybrid“ kviečia iš naujo pažvelgti į miesto automobilius. Dėmesys komfortui, be konkurencijos erdviausias salonas, išmani hibridinė pavara, 10 saugos pagalvių, „Honda Sensing“ pagalbinių sistemų rinkinys, interaktyvus prietaisų skydelis – tik kelios savybės, kilstelėjančios naująjį „Jazz Hybrid“ virš tradicinio miesto automobilių segmento.

Honda Jazz Hybrid lauks Jūsų parodos ekspozicijoje.

Daugiau: http://www.nipponauto.lt/lt/

Atgal

„Fakto auto“ pristato NISSAN Qashqai

ELEGANTIŠKAS ir sumaniai sukurtas dizainas. Naujajame „Nissan QASHQAI“ susijungia stulbinanti išvaizda ir efektyvios aerodinaminės savybės, leidžiančios išnaudoti VISAS vairavimo mieste galimybes.

„Nissan“ išmanusis mobilumas iš naujo apibrėžia, kaip naudojame energiją, vairuojame ir įtraukiame automobilius į savo gyvenimą. „QASHQAI“ išmaniųjų technologijų rinkinys suteikia dar daugiau pasitikėjimo vairuojant. Nuo išmanios automobilio statymo sistemos iki išmanaus avarinio stabdymo ir pėsčiųjų atpažinimo sistemos. „Nissan QASHQAI“ rūpinasi jumis ir Jus supančiais žmonėmis.

Nepaprastai lengvas automobilio statymas ir manevravimas, kai turi papildomą porą akių. „Nissan“ išmani aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema naudoja keturias kameras, suteikiančias galimybę matyti virtualų vaizdą aplink „QASHQAI“, tarsi žiūrėtumėte iš paukščio skrydžio. Be to, kad dar geriau matytumėte, galite rinktis kelis vaizdus: iš priekio, galo ir dešinio priekinio kampo. Jūs tikrai tilpsite į norimą vietą, o kiekvienas manevras bus paprastas ir tikslus.

„Nissan“ išmanusis mobilumas jūsų vairavimo patirtį perkelia į naują lygį. Sistema suartina jus ir „QASHQAI“ dar labiau naudodama išmaniojo vairavimo technologijas, todėl galite labiau savimi pasitikėti ir geriau kontroliuoti automobilį. Vairavimas tampa dar labiau žavinčiu potyriu ir užtikrina, kad kiekvieną kartą kelyje jausitės puikiai.

Išbandykite testodrome parodos metu!

Atgal

Vairuok Saugiai Forumas

Forume:

1. Svečių pristatymas ir įvadinis žodis apie saugų vairavimą.

2. Bendra informacija apie eismo situaciją Vilniuje ir Lietuvoje.

3. Vaizdinė medžiaga, skirta skatinanti saugumą Lietuvos miestuose bei Vilniaus eismo ypatumai:

 1. Kaip teisingai palikti automobilį įkalnėje arba nuokalnėje?
 2. Kaip teisingai palikti automobilį siauruose Vilniaus kiemuose?
 3. Kaip sumažinti kamščius gatvėse?
 4. Kaip teisingai vairuoti, atsižvelgiant į šviesoforo signalą?
 5. Lenkimas iš dešinės pavojingas – kodėl reikia nepamiršti važiuoti pirma eismo juosta?

4. Pokalbis apie organizuojamų nelegalių auto-sporto renginių Lietuvoje problematiką ir informacija apie legalius renginius.

5. Saugūs Keliai Lietuvoje projekto tikslai ir bendravimas su forumo svečiais:

Donatas Mankauskas
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos kelių patrulių rinktinės 2-os kuopos vadas

Egidijus Janavičius – LASF Prezidentas

Kąstytis Alekna – Saugus keliai Lietuvoje projekto vadovas

Kviečiame! Rugsėjo 5 d., 12 val. 1 parodų salėje

Atgal

„MOTO INN“ pristato elektroninį motorolerį NQi GTS Pro

„NQi GTS Pro“ yra pats galingiausias motoroleris iš NIU. Jame įmontuotos dvi didelės talpos baterijos. Šis modelis nepaliks abejingais net ir “elektros skeptikų”. Galios, svorio, nuvažiuojamo atstumo balansas tiesiog tobulas. 14 colių ratai ir amortizacija puikiai dirba nelygiose senamiesčio gatvėse. Iki 70km/h įsibėgėjantis motoroleris puikiai atlieka visas kasdienio judėjimo mieste pagalbininko funkcijas.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Atgal

„MOTO INN“ pristato elektroninį motorolerį UQi GT PRO

„UQi GT PRO“ yra viena iš NIU šių metų naujienų. Dizainas yra panašus į mažesnio modelio „UQi Pro”, tačiau jie skirtingi. Iš tiesų, jis kur kas didesnis ir 180-185cm ūgio žmogus juo važiuodamas jausis komfortiškai. Lengvos ir minimalistinės konstrukcijos dėka valdymas yra itin patogus ir lengvas. Taip pat, yra įmontuoti geresni amortizatoriai ir 14 colių ratai. NIU skiria ypač didelį dėmesį saugai, todėl motoroleris aprūpintas kokybiškomis LED lempomis, o diskiniai stabdžiai su CBS sistema garantuoja trumpą stabdymo kelią ant šlapios ir sausos dangos. Akumuliatorius yra išimamas ir gali būti įkraunamas visur kur tik norite.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Atgal

„Lietuvos komercinio automobilio 2020“ rinkimai

2020-aisiais jau ketvirtąjį kartą renkamas geriausias Lietuvos komercinis automobilis. Lietuvos žurnalistų autoklubo kas antrus metus organizuojami rinkimai yra vienas geriausių orientyrų norintiems atnaujinti savo įmonių transporto parkus ar ieškantiems inovatyviausio, taupiausio ar efektyviausio modelio. Šios savybės, pastebi organizatoriai, dėl ypatingos situacijos visame pasaulyje šiemet yra itin svarbios.

Kas antrus metus vykstančiuose rinkimuose komercinius automobilius vertina autoritetinga komisija, kurios nariais yra ir patyrę reguliariai automobilius bandantys žurnalistai, ir transporto įmonių parkus formuojantys bei valdantys, o taip pat ir vairuojantys, profesionalai.

Komisijos nariai nemažai laiko praleidžia analizuodami automobilių techninius duomenis, tačiau neatsiejama rinkimų dalis – objektyvūs testai, kuriuose patikrinamas automobilių įsibėgėjimas, stabdymo efektyvumas. Be to, vertinamos ir degalų sąnaudos – ne tik lyginami skirtingi modeliai, bet ir tikrinamas nuokrypis nuo gamintojo pateiktų duomenų.

Rinkimų organizatoriai skelbia, kad kol kas galutinio sąrašo, kiek per pastaruosius du metus į rinką išleistų naujų komercinių automobilių bus vertinama, dar nėra. Visgi jau šiandien aišku, kad tikrai bus vertinami „Toyota“, „Mitsubishi“, „Renault“, „Iveco“, „Peugeot“ gamintojų modeliai.

Vietoje finalo gegužę, kuris modelis taps geriausiu šiemet paaiškės rinkimų finale Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rugsėjo 4-5 dienomis vykstančioje automobilių rinkos parodoje „Autobazar“.

Atgal

Ekspozicija „Tiuninguoti automobiliai“

Patobulintų, išskirtinių automobilių ekspozicijoje bus galima išvysti netikėčiausius mašinų apdailos sprendimus. Visų dėmesį prikaustantys „tiuninguoti“ automobiliai išsiskiria ne tik įdomia išore, tačiau ir netikėtais salono ar technologiniais sprendimais.

Lietuvą drąsiai galima vadinti automobilių šalimi: beveik du milijonai registruotų transporto priemonių ir 1,2 mln. žmonių, turinčių teisę vairuoti. Tačiau istoriškai susiklostė taip, kad geriausiai lietuviai pažįsta ir atpažįsta Vakarų šalyse gamintus automobilius, kurių šalies gatvėse – didžioji dauguma.

Visgi pastaraisiais metais vis drąsiau pirkdami naujus automobilius tautiečiai renkasi Tolimųjų Rytų gamintojų modelius, atradę ir įvertinę šių kokybę ir patikimumą. Benzingalviai japoniškus automobilius pamėgę gerokai seniau. Ne vieną patraukė galimybė vairuoti kitokį nei visų automobilį ir daugiasluoksnė bei beprotiškai įvairi, drąsi Japonijos automobilių kultūra. Tad 2020-ųjų AUTO BAZAR parodos ekspozicijoje, skirtoje modifikuotiems automobiliams, galėsite susipažinti su retesniais ir įdomesniais Tekančios Saulės šalies automobiliais, išgirsti istorijas, kodėl tokių automobilių modifikavimas gerokai sunkesnis ir sudėtingesnis nei tų, kurie Lietuvą pasiekia iš didžiųjų Vakarų Europos valstybių. Taip pat galėsite pasiklausyti pasakojimų, kaip galima važiuoti itin žemais automobiliais lietuviškomis gatvėmis, ką simbolizuoja interjeruose esanti atributika, kokius automobilius mėgo Japonijos nusikalstamo pasaulio veikėjai, kuo ypatingi japoniški atmosferiniai varikliai, ką reiškia žodžiai „kouki“, „zenki“ arba „itasha“ bei daugybę kitų įdomybių, apie kurias nė nenumanėte girdėdami tokius automobilių gamintojų pavadinimus, kaip „Nissan“, „Toyota“,„Honda“, „Lexus“ bei kitus.

 DALYVAUJA:

     OVIDIJUS BENDZELAUSKASHONDA CIVIC, 2005T1
     VLADAS KALMAITISMAZDA RX-7 FC, 1986T2
     MARTYNAS UTKAACURA INTEGRA, 1991T3
     MINDAUGAS JUCHNEVIČIUSMAZDA MX-5, 1994T4
     JURGIS NAGINEVIČIUSHONDA CIVIC, 1991T5
     MANTAS BUDREVIČIUSHONDA CIVIC, 1993T6
     IGNAS TUMOSASUBARU IMPREZA GT, 1997T7
     ARŪNAS BRIEDISNISSAN 200 SX S14 A, 1998T8
      AGNIUS POCEVIČIUSHONDA S2000, 2001T9
      ROKAS ČIULADASUBARU LEGACY, 2008T10
      ERNEST MACIJEVSKIHONDA CIVIC EK4, 1996T11
      EGIDIJUS ŠIMKEVIČIUSLEXUS GS300, 1998T12
      EUGENIJUS RUSECKISTOYOTA CELICA, 1976T13
      DOVYDAS VALECKASMAZDA MX5, 2000T14
      VLADISLAV STECHMITSUBISHI EVO X, 2010T15
      STANISLAVAS ORLOVSKISTOYOTA MARK2 TOURERV, 1994T16
      ROKAS ČEPULISMAZDA RX8 R3, 2009T17
      KLAUDIJUS MASIULIONISLEXUS IS200, 2001T18
      ROLANDAS GRIMALAUSKASNISSAN SKYLINE R33, 1996T19
     ANDŽEJ KULDOŠLEXUS LS400, 1992T20
     NEDAS SENIŪNASMAZDA MX5, 1997T21
     TOMAS ŽEMAITISTOYOTA MR2, 2000T22
     ROKAS AUGUSTISNISSAN SILVIA, 1996T23
     KASPARAS CHOMENTAUSKASTOYOTA ARISTO, 1993T24
     GINTAUTAS ČESNYSSUBARU FORESTER STI, 2001T25
     ROKAS MAKŠIMASNISSAN SX200, 1998T26
     VYTENIS GRAJAUSKASNISSAN 370Z, 2009T27
     ROBERTAS PUMPALOVIČIUSTOYOTA COROLLA TSPORT, 2002T28
     ŽYGIMANTAS DUBOVIKASHONDA CIVIC IVT, 1990T29
      SIMONAS BILISLEXUS LS400, 1991T30
Atgal

Ekspozicija „Lenktynių mechanika“

Ekspozicijoje sportui paruošti ir ralių trasose matomi lenktyniniai automobiliai ir motociklai. Pristatoma technika, įmontuota lenktyniniuose automobiliuose ir motocikluose bei pačios transporto priemonės.

DALYVAUJA:

      KASTYTIS ALEKNA (D1SPORT)   NISSAN S14A SILVIA, 1999 LM1
      KASTYTIS ALEKNA (D1SPORT)   NISSAN S13 200SX, 1992 LM2
      MANTAS MATUKAITIS   CHEVROLET CORVETTE Z06, 2006 LM3
      MANTAS MATUKAITIS   PORSCHE GT3 CUP, 2015 LM4
      DONATAS JANULEVIČIUS   BMW Z4 SI, 2007 LM5
      MANTAS JANAVIČIUS   PORSCHE 911 GT3 CUP PDK, 2018 LM6
      VYTIS ŠLIAŽAS   PORSCHE 911 4S, 2002 LM7
       IZIDORIUS PAUKŠTYS   BMW 3, 1992 LM8
       PAULIUS NOVAKAS   SUBARU IMPREZA WRX STI, 2006 LM9
       VITAS LOPINYS   BMW S1000RR LM10
       MINDAUGAS SKARBALIUS   SEA-DOO RXP 300 XRS; SEA-DOO RXT 300 XRS;
SEA-DOO SPARK; KAWASAKI SXR 800, 2019
 LM14

 

Atgal

„Best Classic LT“ istorinių automobilių paroda-konkursas

Istorinių ir vertingų automobilių ekspozicija-konkursas. Iš žurnalistų ir specialistų sudaryta komisija įvertins išskirtinius automobilius bei apdovanos geriausius skirtingose metų kategorijose.

 BEST CLASSIC LT EKSPOZICIJA  
     

       SAVININKASAUTOMOBILIS STENDO NR.
       MARIUS ŠLAPIKAS  MAZDA 929, 1986  BC1
      RAMŪNAS ŽILIONIS  MG B GT SEBRING, 1978  BC2
       TADAS VITKEVIČIUS  ZAZ 965, 1968  BC3
       LUKAS KASPERAVIČIUS  BMW 525 E12, 1976  BC4
      PAULIUS NOVAKAS  CHEVROLET CORVETTE, 1975  BC5
       ERDVILAS ALIŠAUSKAS  VW T1 CAMPER, 1967  BC6
       ARTŪRAS TOLEIKIS  VOLVO 242, 1975  BC7
       IRMANTAS KUNCA  VW SCIROCCO TROPIC, 1986  BC8
       VYTENIS DZIEGORAITIS  BMW 840 CL, 1993  BC9
       EDMUNDAS POVILAUSKAS  TOYOTA LAND CRUISER, 1989  BC10
       NERIJUS KETURAKIS  VOLVO P1800E, 1971  BC11
       DARIUS GAIDUKEVIČIUS      MERCEDES BENZ 280CE          BC12

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.