BALDAI INTERJERAS DIZAINAS 2019

BALDAI INTERJERAS DIZAINAS 2019

 • 2019 spalio 3–5 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
 • 5814 m2
 • 20000
 • 135

25-ąjį kartą organizuojama specializuota paroda BALDAI INTERJERAS DIZAINAS yra viena didžiausių specializuotų baldų, interjero ir dizaino parodų Baltijos šalyse, burianti dizaino industrijos atstovus, baldų gamintojus, interjero architektus ir užsakovus.


Metų tema – INTERJERAI VERSLUI: nuo interjero koncepcijos, projektavimo, apdailos, apšvietimo iki galutinio sprendimo.

Šiuolaikiškumas, funkcionalumas, ergonomika, estetika – svarbiausi kriterijai, kuriais remiantis dizaineriai bei architektai kuria komfortišką darbo aplinką ir rezonuoja verslo poreikį išsiskirti unikaliais interjero sprendimais. Inovatyvus biuras – tarsi vizitinė kortelė, liudijanti apie sėkmingą įmonės veiklą, įkvepianti pasitikėjimo klientams, motyvuojanti darbuotojus.

Parodos BALDAI INTERJERAS DIZAINAS 2019 tikslas yra pateikti tiek verslui, tiek vartotojams kompleksinius sprendimus šiuolaikiškiems biurų, kitų verslo erdvių bei namų interjerams.

Parodą lydės specializuoti renginiai – teminės konferencijos, kontaktų mainų renginiai. Į parodą atvyks architektai, interjero dizaineriai, verslo pastatų administratoriai, nekilnojamojo turto (NT) vystytojai ir kiti savo srities specialistai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir kitų šalių.

 

Parodos ekspozicija išsidėstys trijose salėse:

3 salė – Dizaino salė:

 • Nestandartiniai (išskirtinio, vienetinio, vardinio dizaino) baldai
 • Interjero sprendimai namams

4 salė:

 • Dizaino alėja
 • Interjero aksesuarai
 • Galerija
 • Dirbtuvės

5 salė:

 • Interjero dizaino sprendimai biurams ir visuomeninės paskirties erdvėms
 • Interjero sprendimai namams (minkštieji ir korpusiniai baldai, virtuvės įrengimo sprendimai)

 

Parodą papildantys renginiai: 

1 salė:

 • ARCHZONA, partnerio integruotas renginys specialistams – architektams ir interjero dizaineriams, kuriame pristatomi apdailos, apšvietimo, baldų, durų, fasadų, grindų, lubų, santechnikos, sienų dekoro ir kt. produktai bei paslaugos.

2 salė:

 • MENAS INTERJERUI, partnerio integruotas renginys architektams, interjero dizaineriams, kt. specialistams, kuriame pristatomi Lietuvos menininkų darbai (tapyba, grafika, skulptūros, vitražai, kt.), vyks meno kūrinių aukcionai bei kiti renginiai, gyvi susitikimai su autoriais. Daugiau skaitykite čia.

 

PARODOS DALYVIAI

Sprendimus siūlantys:

 • Interjero projektavimo, baldų dizaino ir gamybos paslaugas teikiančios įmonės
 • Nestandartinių baldų gamintojai
 • Komercinės paskirties baldų gamintojai, distributoriai
 • Baldų namams gamintojai ir distributoriai
 • Produktų ir paslaugų interjerui tiekėjai (gamintojai, distributoriai)
 • Baldinių medžiagų, detalių, įrengimų, furnitūros gamintojai ir distributoriai (visi sprendimai baldų gamybai)

Sprendimų ieškantys:

 • Visuomeninės paskirties statinių projektuotojai ir architektai
 • Verslo centrų, komercinių erdvių valdytojai
 • NT vystytojai
 • Interjero dizaineriai
 • Baldų gamintojai / baldų technologai
 • Verslo patalpų administratoriai
 • Žmonės, besidominantys naujovėmis baldų rinkoje, investuojantys į nekilnojamą turtą, planuojantys įsirengti nuosavą būstą
Kaip darbo erdvė veikia mūsų nuotaiką ir produktyvumą – galbūt pilkos sienos yra atsakymas, kodėl darbe „nesigalvoja“
Šeimos prekių ženklas, kuriantis baldus ir namų aksesuarus iš metalo, betono, medžio ir kitų medžiagų
„Magrė“ ruošiasi jubiliejinei baldų parodai: pademonstruos, kaip suderinti tris audinius viename balde
„Vilniaus galerijos“ organizuojama paroda „Menas interjerui 2019“
Jaunųjų interjero dizainerių kūrybos darbų konkursas – NATŪRALUMAS IR MENINĖ ESTETIKA BIURŲ INTERJERUOSE Jaunųjų interjero dizainerių kūrybos darbų konkursas – NATŪRALUMAS IR MENINĖ ESTETIKA BIURŲ INTERJERUOSE
BLULITA – Austrijos baldų furnitūros gamintojo Blum atstovas Lietuvoje. Blum – tai kokybės ir naujų idėjų lyderis.
Tekstilės gaminiai interjere: kai trūksta švelnumo, spalvų ir prabangaus interjero akcento
AMRES ART galerijos erdvės ir veiklos parodos metu
Magrės baldai – lietuviški baldai, kuriantys šeimą
Kviečiame Lietuvos baldų sektoriaus įmonių atstovus susipažinti su naujausiomis baldų verslui sektoriaus įžvalgomis bei tendencijomis
Kintantis požiūris į biuro bei viešbučių baldus: tai jau ne tik stalas, kėdė ir dėžutė rūbams pasikabinti
Masažinių baseinų pasaulis
RASA deSIGN
Šveicarijoje sukurti ir išplėtoti interjero sprendimai, kurie užkariavo pasaulį
Geriausi sprendimai jūsų namams iš ambicingos ir profesionalios dizainerių komandos
Dizaino alėja – uoga ant torto lietuviško dizaino gerbėjams
Rankų darbo dekoro kūriniai iš rytų
Standartiniai baldai nestandartinėse situacijose
Neeilinių sprendimų ir šiuolaikiškumo sintezė
BRAMEDA pristato kokybiškus ir stilingus interjero akcentus namams
25-eri baldų dizaino metai: šiandien technologijos leidžia praktiškai tiek pat, kiek ir jūsų fantazija
KiTaip ir Lauro lapas
Unikalūs INDI REPAPER linijos interjero elementai
EtnoDesign – etninė kultūra dizaine
Baldų, interjero ir dizaino paroda: naujovės ir galimybė už „ačiū“ įsigyti žinomų dizainerių projektų
Platus spalvų ir formų pasirinkimas
Laikas persikelti į skoningą virtuvę!
Specialiai interjerams projektuojami ir gaminami kilimai
„GR Art” – tai tėvo ir dukros įkurtos meno dirbtuvėlės
Naujausias kavos staliukų tendencijos iš Vokietijos
Atgal

Kaip darbo erdvė veikia mūsų nuotaiką ir produktyvumą – galbūt pilkos sienos yra atsakymas, kodėl darbe „nesigalvoja“

štisus dešimtmečius mūsų tėvai ir seneliai praleido nykokuose kabinetuose, apstatytuose kampuotomis, tamsių spalvų, visose įmonėse ir organizacijose vienodomis spintomis. Kodėl staiga pastaraisiais metais prireikė tiek dėmesio skirti spalvoms, patogioms biuro sofutėms, „kavagėrio“ staliukams ir krėslams su aukštomis atkaltėmis, skirtomis jaukiai pasislėpti nuo kolegų? Nes vis aiškiau įsitikiname, kad mūsų būsena, jausena ir nuotaika lemia mūsų darbo produktyvumą. Tad kokia turėtų būti ta erdvė, kurioje dirbame? Paklausėme trijų artėjančios parodos „Baldai. Interjeras. Dizainas 2019“ dalyvių.

Skaityti daugiau: https://bit.ly/2nzlppN

Atgal

Šeimos prekių ženklas, kuriantis baldus ir namų aksesuarus iš metalo, betono, medžio ir kitų medžiagų

IDDO istorija prasidėjo iš meilės keramikai ir etno tradicijoms. Visa tai peraugo į šeimos prekių ženklą, kuriantį ir gaminantį baldus ir namų aksesuarus, pagamintus iš metalo, betono, kuriuos sušildo medis, kamštis, oda, linas ir vilna.

IDDO išskirtinumas – tai kontrastavimas tarp naujo ir seno. Mes visuomet ieškome pamirštų ir „nutilusių“ medžiagų ir išraiškos formų, kurias bandome prakalbinti ir suteikti joms naują gyvenimą ir naujas modernias formas.

IDDO estetika yra įkvėpta šiaurietiškos, dažnai asketiškos ir laukinės lietuviškos gamtos.  Nors IDDO kūryba yra itin veikiama modernaus miesto konteksto, visgi joje galima įžvelgti ir nepajudinamų aukštaūgių medžių egzistenciją, ir gėlų ežerų bei sraunių upių tėkmę, besidriekiančių laukų ramybę, o taip pat pajusti ir medinių trobelių nostalgiją.

Pirmasis IDDO objektas, dabar žymintis ženklo gyvavimo pradžią, tai IDDO kūrybos vadovės Ievos tėvo keramiko rankomis pagamintas betoninis dubuo – tuomet dar netobulas, nedrąsus, tačiau tikras, pagamintas rankomis ir iš širdies.

Pirmuosius gyvavimo metus kolekcijas mes kūrėme patys, šiandien didžiuojamės galėdami partneriauti su autentiškais ir inovatyviais šalies dizaineriais ir vietiniais amatininkais – tekstilininkais, keramikais, pinėjais. Su jais nuolatos pristatome naujus aukštos kokybės produktus ar produktų šeimas.

Mes puoselėjame kokybę ir vertiname natūralumą. IDDO misija – klientams siūlyti baldus bei namų aksesuarus, pagamintus iš natūralių medžiagų, kurie atspindėtų ilgaamžias tradicijas ir kertines vertybes šiuolaikiniame, moderniame miesto kontekste.

IDDO siekis – populiarinti amatus, vietines tradicijas ir lokalų kultūrinį identitetą, pateikiant visa tai moderniai ir šiuolaikiškai. Erdvės, kuriose gyvename ar leidžiame laiką, yra itin svarbios emocinei harmonijai. IDDO filosofija grįsta gyvenimo būdo ritualais, autentišku tarpusavio bendravimu ir ryšiu. Prekių ženklas skatina atsakingą vartojimą ir žavisi esensializmo kaip dizaino filosofijos pagrindu – mažiau daiktų, tačiau tokių, kurie džiugintų kiekvieną dieną ir su kuriais užmegztumėme emocinį ryšį ir, kurie būtų esminiai laimingesnio gyvenimo elementai.

 

IEVA – IDDO įkūrėja ir kūrybos vadovė, nuo ankstyvo amžiaus apsupta amatų ir kūrybos, įgijusi etnologės išsilavinimą bei vėliau dirbusi marketingo srityje. Ieva yra visų ženklo kūrybinių ir strateginių procesų sumanytoja ir vadovė. „Man labai artimas tautos ir krašto gyvensenos tyrinėjimas, todėl tai stipriai juntama IDDO ženklo identitete“. Man gera kurti ir gyventi savo šalyje.

 

Požiūris į ilgaamžiškumą

Pagrindinė mūsų verslo siekiamybė yra baldų kokybės ilgaamžiškumas. Mums svarbu, kad mūsų gaminami daiktai nugyventų ilgą gyvenimą. Medžiagos, kurias naudojame, yra aukštos kokybės ir turinčios ilgą išliekamąją vertę. Tikime, kad mediena su laiku tik gražėja ir įgyja daugiau atspalvių, tačiau pagal poreikį iš medienos pagamintus daiktus klientams atnaujiname. Taip pat perdažome įsigytus, iš metalo pagamintus daiktus, kurie per laiką susibraižo ar tiesiog dėl tam tikrų, klientams susiklosčiusių, aplinkybių reikalauja pokyčio.

 

Rankų darbas

Žmogiškasis faktorius ir rankų darbas yra itin svarbūs IDDO kasdienybėje. Žinoma, gamyboje neišsiverčiame be specialių mašinų ir technikų, tačiau patikiname, kad nerasite baldo ar aksesuaro, kurie liktų nepaliečiami mūsų meistrų rankų. Baldų šlifavimas, vėliau surinkimas – visa tai atliekama kruopščiai ir su didžiule atsakomybe.

 

Medžiagiškumas

Stengiamės naudoti kiek įmanoma tvaresnes medžiagas ir esame už gamtos saugojimą. Betoną impregnuojame ekologiškais impregnantais, medieną dengiame alyva. Ypač didžiuojamės naudodami portugališką juodojo kamščio medžiagą, kuri atkeliauja iš Portugalijos. Juodasis kamštis išgaunamas iš Portugalijoje augančių ąžuolų žievės. Žievės lupimas medžiams visiškai nekenkia, o žievė turi savybę atsinaujinti. Tam, kad kamštis taptų juodas lyg tamsus šokoladas, jo granulės yra garinamos vandeniu, nenauodojant jokių pridėtinių medžiagų. Kamštis pats iš savęs turi impregnuojančių savybių ir yra laikoma itin ekologiška ir aplinką tausojančia medžiaga. Kamštinė medžiaga yra nealergiška ir neišskiria toksinių medžiagų į aplinką.

 

Požiūris į klientus

Mes vertiname savo klientus ir betkokioje situacijoje siekiame dialogo. Mums svarbi mūsų klientų nuomonė ir jų įžvalgos. Siekiame ilgalaikių ir gražių draugysčių. Tiesą sakant, mes linkę savo klientus vadinti draugais – tokiais jie ir tampa, juk kartu praleidžiame ne vieną ir ne kelias valandas, ypač tais atvejais, kai IDDO komanda rūpinasi naujų namų ar viešųjų erdvių apstatymu.

Atgal

„Magrė“ ruošiasi jubiliejinei baldų parodai: pademonstruos, kaip suderinti tris audinius viename balde

Lietuviškų baldų gamintojas „Magrė“ yra ištikimiausias kasmetinės parodos „Baldai. Interjeras. Dizainas“ dalyvis. Ši bendrovė nėra praleidus nė vienos parodos, kuri šiemet organizuojama 25-ąjį kartą. Pastaruoju metu kyla poreikis ne tik išsirinkti patogią, kokybišką sofą, tačiau ir ją pritaikyti esamame interjere, parinkti įdomesnius akcentus. Todėl „Magrė“ šioje parodoje baldus išdėstys į realias svetainės, miegamojo, vaikų kambario erdves ir pristatys kolekcijas, kurios atskleis skirtingų raštų ir faktūrų derinimo namų interjere įspūdį.

Skaitytei daugiau: https://bit.ly/2oXRJ5X

Atgal

„Vilniaus galerijos“ organizuojama paroda „Menas interjerui 2019“

Spalio 3–5 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (2 salė), vyks „Vilniaus galerijos“ organizuojama paroda „Menas interjerui 2019“. Ji jau antrus metus taps renginio „Baldai Interjeras Dizainas“ dalimi ir šiais metais supažindins lankytojus su Vilniaus legendomis bei kvies įsigyti gerai žinomų Lietuvos menininkų darbų (visa parodos programa – apačioje).

Parodos centre – legendinės Vilniaus vaikų kavinės „Nykštukas“ sienų tapyba. Praėjusių metų Knygų mugėje eksponavusi freskos fragmentą, šįkart Vilniaus galerija pristatys pilnai atkurtą Algirdo Steponavičiaus ir Birutės Žilytės sienų tapybą ir net mažųjų vilniečių pamiltoje vietoje stovėjusius baldus. Įdomių istorijų apie ją papasakos rašytojas, publicistas Darius Pocevičius.

B. Žilytės gerbėjai turės progą pamatyti ir autorės kurtų iliustracijų Aldonos Liobytės „Pasakai apie narsią Vilniaus mergaitę ir galvažudį Žaliabarzdį“ originalus iš asmeninių menininkės archyvų. Pastaroji knyga „Vilniaus galerijos“ iniciatyva perleidžiama jau ketvirtąjį kartą – ją įsigyti bus galima parodos metu.

Tarp svarbiausių „Menas interjerui 2019“ renginių – fotografo Raimondo Paknio parodos „Vilniaus Šv. Jurgio bažnyčia – Knygų rūmai“ pristatymas. Taip vadinta dvidešimto amžiaus viduryje įrengta Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos senųjų leidinių saugykla, prisiglaudusi legendomis apipintoje Šv. Jurgio bažnyčioje. R. Paknio paroda ir ją sekanti diskusija – galimybė pažvelgti į Knygų rūmus prieš juose saugotų leidinių iškraustymą bei daugiau sužinoti apie sostinės širdyje stovinčius, tačiau daugeliui vilniečių menkai pažįstamus maldos namus.

Smalsių miesto tyrinėtojų laukia dar vienas įdomus reginys – diskusija apie meno ir architektūros santykį, prisimenant legendinę dailės istoriko ir kritiko Mikalojaus Vorobjovo knygą „Vilniaus menas“. Kūrinys, anuomet išleistas dabar sunkiai įsivaizduojamu 5000 egzempliorių tiražu, tam tikra prasme paklojo pamatus lietuviškai menotyrai.

Kino mėgėjams parodoje bus siūloma pažvelgti į sostinėje veikusios Lietuvos kino studijos istoriją, su kuria supažindins D. Pocevičius, bei pamatyti rež. Arūno Žebriūno filmą „Velnio nuotaka“. Darbo užkulisius kine prieš seansą atskleis scenografė, tapytoja, scenografijos ir kostiumų minėtai kino juostai kūrėja Filomena Linčiūtė-Vaitiekūnienė. Po peržiūros bus galima pamatyti ir dailininkės tapybos kūrinių ciklą, skirtą Vilniui.

Be viso to, parodoje „Menas interjerui 2019“ bus galima apžiūrėti žinomų autorių darbų ekspozicijas: Rimtauto Vincento Gibavičiaus ciklą „Vilnius“, Birutės Stančikaitės ciklus „Vilnius“ ir „Vilniaus universitetas“, Gerardo Šlektavičiaus ciklą „Studijų metai“, pirmą kartą viešai rodomą Mikalojaus Povilo Vilučio ženklą „Vilnius 700“, Žygimanto Augustino projektą „IN 550“ ir kt.). Renginio svečių taip pat laukia parodomasis ofortų spausdinimas su grafike Edita Suchockyte, akvarelės liejimas su Sergiy Lissy, ekskursijos po parodą.

Aplankyti parodą „Menas interjerui 2019: Vilniaus legendos“ bus galima spalio 3-5 dienomis, įsigijus tuo pačiu metu Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyksiančio renginio Paroda Baldai Interjeras Dizainas / Furniture Interior Design bilietą (tai padaryti galite čia: http://tiny.cc/g608cz).

Daugiau informacijos rasite puslapyje www.menasinterjerui.lt.

„Menas interjerui 2019“ spaudoje: https://bit.ly/2o9PR9R  

 

PROGRAMA

Ketvirtadienis, spalio 3 d.

2:15 PM – 3:00 PM

Parodos „Menas interjerui 2019“ pristatymas „Archzonos“ dalyviams ir svečiams (būtina registracija)

4:00 PM – 4:45 PM

Spaudos konferencija „Birutės Žilytės ir Algirdo Steponavičiaus sienų tapyba ir jos išsaugojimas“

5:15 PM – 6:00 PM

Diskusija apie meno ir architektūros santykį, prisimenant legendinę Mikalojaus Vorobjovo knygą „Vilniaus menas“

6:00 PM

„Colours Of Jazz“ koncertas ir parodos „Menas interjerui 2019“ bei renginio „Archzona“ atidarymas

 

Penktadienis, spalio 4 d.

4:15 PM – 5:00 PM

Žilytės iliustracijų A. Liobytės knygai „Pasakos apie narsią Vilniaus mergaitę ir galvažudį Žaliabarzdį“ pristatymas

5:15 PM – 6:00 PM

Fotografo R. Paknio parodos „Vilniaus Šv. Jurgio bažnyčia – Knygų rūmai“ pristatymas ir diskusija

 

Šeštadienis, spalio 5

11:30 AM – 12:30 PM

Ekskursija po parodą „Menas interjerui 2019“ su rašytoju, publicistu Darium Pocevičium

12:15 PM – 1:00 PM

Parodomasis ofortų spausdinimas su grafike Edita Suchockyte

1:00 PM – 1:45 PM

Parodomasis akvarelės liejimas: Sergiy Lissy tapo Vilnių

1:30 PM – 2:30 PM

Susitikimas, skirtas istorijoms ir prisiminimams apie vaikų kavinę „Nykštukas“ (veda D. Pocevičius)

3:15 PM – 5:00 PM

Lietuvos kino studija Vilniuje (veda D. Pocevičius) ir „Velnio nuotakos“ peržiūra (dalyvauja F. Linčiūtė-Vaitiekūnienė)

Atgal

Jaunųjų interjero dizainerių kūrybos darbų konkursas – NATŪRALUMAS IR MENINĖ ESTETIKA BIURŲ INTERJERUOSE Jaunųjų interjero dizainerių kūrybos darbų konkursas – NATŪRALUMAS IR MENINĖ ESTETIKA BIURŲ INTERJERUOSE

AMRES ART ir LITEXPO organizuoja jaunųjų interjero dizainerių kūrybos darbų konkursą – NATŪRALUMAS IR MENINĖ ESTETIKA BIURŲ INTERJERUOSE.

Šiuolaikiniame pasaulyje, siekiant išlaikyti balansą tarp technologijų ir natūralumo, meninė estetika ir unikalus dizainas tampa neatsiejama biurų interjerų dalimi. Tinkamas interjero detalių pritaikymas biure ne tik skatina darbuotojų kūrybingumą ir darbo našumą, bet ir tampa organizacijų kultūros dalimi, atskleidžianti unikalią įmonės tapatybę.

Norime jaunuosius dizainerius paskatinti kurti interjerus, atspindinčius šiandienos verslo iššūkius bei pozityvios estetikos poreikį, kviesdami su savo kūrybos darbais dalyvauti ekspozicijoje ir laimėti AMRES ART pažintinę kelionę į Italiją (Florenciją) su numatyta programa „Degustuok tikrumą Florencijoje“  (kelionė numatoma 2020 m.).

 

KŪRYBOS DARBŲ VERTINIMO KRITERIJAI:

– Meninė ir estetinė išraiška;

– Natūralumo ir gamtos tematikos išpildymas;

– Pritaikymas biuro erdvei.

 

KONKURSO DALYVIAI:

Konkurse iš anksto, iki rugsėjo 30 d. užsiregistravę interjero dizaino studentai ir pradedantieji interjero dizaineriai (turintys darbinės patirties iki 1 m.)

 

DARBŲ EKSPOZICIJOS VIETA:

Konkurso darbai bus eksponuojami 2019 m. spalio 3–5 d. parodoje BALDAI INTERJERAS DIZAINAS 2019, LITEXPO parodų centre, nugalėtojas bus paskelbtas spalio 5 d. parodos metu.

 

PAGRINDINS PRIZAS:

AMRES ART pažintinė kelionė į Italiją (Florenciją) su numatyta programa „Degustuok tikrumą Florencijoje“  (kelionė numatoma 2020 m.).

 

PAGRINDINĖS DALYVAVIMO SĄLYGOS:

Organizatoriai nemokamai paskiria 16–20 kv. m. tuščią parodinį plotą 4-oje LITEXPO parodų salėje. Dalyvis įsirengia ir pasiruošia darbo vietą, jei reikia papildomos įrangos (atitvėrimo sienelių, papildomo apšvietimo), dalyvis pats ja pasirūpina. Esant poreikiui, dėl stendo įrengimo galima kreiptis į stendų vadybininkę Olgą Marčionienę, el. p. o.marcioniene@litexpo.lt, mob. +370 615 20106.

 

REGISTRACIJA Į KONKURSĄ: 

https://bit.ly/2k9AzjD

 

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE PROJEKTĄ: 

Zita Miškinienė

Projekto vadovo padėjėja

Tel.: +370 696 55392

El. p.: z.miskiniene@litexpo.lt

____________________________________________

 

Iniciatyvos organizatorius: AMRES ART / Intuityvi estetika ir LITEXPO

Pagrindiniai iniciatyvios partneriai: FEMINA BONA, Augalų psichoterapija

 

Kviečiame registruotis!

Atgal

BLULITA – Austrijos baldų furnitūros gamintojo Blum atstovas Lietuvoje. Blum – tai kokybės ir naujų idėjų lyderis.

Kaip ir kasmet, šių metų parodoje, BLULITA pristatys naujausius Blum gaminius, kurie ne tik atitinka, bet ir kuria pačias tendencijas.

SPACE STEP 
SPACE STEP – tai naujas baldų funkcionalumas, sujungiantis dvi funkcijas į vieną gaminį.
Tai laiptelis ir po juo įrengtas stalčius. Puiki baldų idėja, norintiems laikyti daugiau daiktų.
SPACE STEP ne tik leidžia pasiekti aukštai spintose laikomus daiktus, bet taip pat sukuria papildomą laikymo vietą.

AVENTOS HK top su SERVO DRIVE 
Dėmesys detalėms ir bendram vaizdui – tai buvo svarbiausia Blum kuriant šią durelių pakėlimo sistemą, kuri vienu metu yra ir kompaktiško dizaino, ir stebina aukščiausio lygio funkcionalumu.
Su SERVO-DRIVE elektronine savaiminio atsidarymo sistema galima atidaryti baldų dureles lengvai palietus fasadą bei uždaryti vos palietus jungiklį.
Pagrindiniai  privalumai: funkcijos integruotos į mechanizmą  ir optimizuotas montavimas.

EXPANDO T 
Pirmoji furnitūros tvirtinimo sistema ploniems fasadams. Pritaikoma durelėms, stalčiams ir pakeliamiems spintelių fasadams.
EXPANDO T sistema, sukurta tvirtinti  plonus, vos 8 mm  fasadus, tinka daugeliui medžiagų, pvz.: HPL, keramika, kompozicinės plokštės.
Ši tvirtinimo technologija atveria baldų dizaino galimybes.

 

Daugiau apie parodos dalyvį: www.blulita.ltwww.blum.lte-services.blum.com

Atgal

Tekstilės gaminiai interjere: kai trūksta švelnumo, spalvų ir prabangaus interjero akcento

Prieš dešimtmetį ir daugiau kaimynams išdidžiai demonstruodavome odinę sofą, o dabar visiems norisi ne tik prabangaus vaizdo, bet ir jausmo – itin populiarėja veliūras ir netgi sintetiniai audiniai, jei jie sukuria minkštos vilnos įspūdį. Lietuviai ima drąsiau derinti baldinių audinių ir kilimų raštus suprasdami, kad baldo apmušalai gali būti tas saldus interjerą sušildantis akcentas. Tačiau, pasak dizainerių atstovų, vis dar pernelyg nuvertina kilimo reikšmę interjere.

Skaityti daugiau: https://bit.ly/2mwx2gq

Atgal

AMRES ART galerijos erdvės ir veiklos parodos metu

AMRES ART GALERIJOS DALYVAVIMO PARODOJE TIKSLAS

Šiandieniame verslo pasaulyje itin svarbu, kad darbuotojai būtų kūrybingi ir įsitraukę į organizacijų veiklą. Viena iš sąlygų skleistis kūrybingumui – malonus estetinis pojūtis ir gebėjimas atpažinti tikrumo jausmą, nes ne kiekvienas naujai sukurtas dalykas yra prasmingas ir pritaikomas praktikoje.

2019 metų balandį, Milano dizaino savaitės metu, informacinių technologijų milžinė “Google”, bendradarbiaudama su JAV mokslininkais, atskleidė, kokią milžinišką įtaką mūsų fizinei sveikatai ir psichologinei būsenai turi estetinės patirtys ir aplinkos dizainas. Renginio metu buvo stebima, kaip žmonės jaučiasi patekę į skirtingai apšviestas įvairaus stiliaus patalpas – įvairių tekstūrų, spalvų, kvapų ir garsų erdves. Ant lankytojų rankų užrišta speciali apyrankė fiksavo jų fiziologines reakcijas. Išanalizavusi gautus duomenis „Google“ atskleidė, kad aplinkos dizainas yra gerokai svarbesnis nei buvo manyta iki šiol – jis veikia ne tik žmogaus nuotaiką ir fizinę savijautą, bet, galimai, ir profesinius pasiekimus, asmeninę sėkmę.

Taigi AMRES ART galerija šioje parodoje siekia:

 1. supažindinti parodos lankytojus su interjero ypatybėmis, stiprinančiomis natūralų žmogaus intelektą kaip kūrybinio proto išraišką;
 2. leisti parodos lankytojams patirti skirtingus pojūčius formuojant įgūdį jausmu atskirti tikrus dalykus;
 3. parodyti parodos lankytojams galimybes kurti biuruose funkcionalumą, natūralumą ir meninę estetiką.

 

AMRES ART GALERIJOS erdvės ir veiklos parodos metu

Parodoje bus įrengtos dvi AMRES ART galerijos erdvės: Potyrių erdvė ir Jaunųjų dizainerių erdvė. Veiks dirbtuvės, įtrauksiančios parodos lankytojus į veiksmą; vyks bendroje erdvėje diskusija Kodėl verslui naudinga investuoti į biurų interjerą?; bus galima pasiklausyti įdomių, akiratį praplečiančių pranešimų.

POTYRIŲ ERDVĖJE vyks:

 • Tikrumo degustacijos – jų metu parodos lankytojai turės galimybę įsitikinti, kiek geba sąmoningai naudotis savo 5 pojūčiais, mėgindami atpažinti tikrus dalykus per lytėjimą, uoslę, skonį, vizualines išraiškas, garso skambesį. Lankytojai mėgins atskirti šilką ir sintetinį audinį, natūralius eterinius aliejus ir sintetinius kvapus, natūralų šokoladą ir jo mišinį, žmogaus ir dirbtinio intelekto sukurtus kūrinius.
 • Šilko batikos paveikslų ir erdvių kvapų degustacijos – čia bus galima patirti, kaip skirtingi kūriniai formuoja skirtingas vidines būsenas. Lankytojai galės pasitikrinti, ar atpažįsta erdvės kvapų skirtingą poveikį emocinėms būsenoms, o žvelgdami į batikos paveikslus, pamėgins atpažinti savo asmenybės raštus. Indonezijos meistrų rankomis tapyti batikos audiniai skirtingi – vieni pulsuoja spalvomis ir drąsiais potėpiais, kiti akį traukia lakoniškomis linijomis ir paslaptingu juodai baltu kontrastu. Per audinio raštus ir kodus žmogus gali įsileisti į savo gyvenimą estetinę pajautą ir norą kurti.
 • EBRU kūrybinės technikos patyrimas – netikėtos spalvų ir išraiškų formos atskleis, kuo skiriasi stereotipinis ir kūrybinis judesys.

Ebru („piešimas ant vandens“) kildinamas iš Kinijos ir Japonijos. Tai dažų liejimas ant vandens paviršiaus; taip sukurtas paveikslas vėliau perkeliamas ant popieriaus lapo. Ebru – tai meninė technika kūrybiniam įkvėpimui.

 • Molio tinko kūrybinių išraiškų dirbtuvės – parodos lankytojai galės patirti, kaip su natūralia, Lietuvoje gaminta medžiaga galima patiems estetiškai ir kūrybiškai išdekoruoti biurų ar namų sienas, suteikiant gyvybingumo ir šilumos savoms erdvėms. Molio tinkas turtingas savo estetinėmis savybėmis ir plačiomis dekoravimo galimybėmis. Mišinys yra gražios baltos spalvos, o sumaišytas su mineraliniais pigmentais įgauna ryškių arba švelnių, subtilių atspalvių.
 • Organinės architektūros dirbtuvės (intuityvi erdvės kūryba). Molis –pirmapradė materija, per molį mes galime susijungti su savuoju „Aš“. Organinėje architektūroje naujos erdvės kūrimas prasideda lipdymu iš molio. Šios krypties architektai mano, kad kūnas, t.y. rankos, kurios minko molį, pasako apie tikruosius žmogaus norus, poreikius ir siekius greičiau nei jis spėja racionaliai juos suvokti.

JAUNŲJŲ DIZAINIERIŲ ERDVĖJE vyks:

 • Jaunųjų dizainerių darbų ekspozicija „Natūralumas ir meninė estetika biurų interjeruose“. Šiuolaikiniame pasaulyje, siekiant išlaikyti balansą tarp technologijų ir natūralumo, meninė estetika ir unikalus dizainas tampa neatsiejama biurų interjerų dalimi. Tai ne tik skatina kūrybingumą, bet ir tampa organizacijų kultūros dalimi, įtraukiančia darbuotojus ir laiminčią klientų pasitikėjimą. Tad norime jaunuosius dizainerius paskatinti kurti interjerus, atliepiančius šiandienos verslo iššūkius.
 • Meninės fotografijos paroda „Augalų portretai“. Jau tradicija tapęs konkursas, skatinantis atrasti augalus, kaip įkvėpimo ir pozityvių emocijų šaltinį, šiais metais savo fokusą nukreipė Į INTERJERO GALIĄ. Konkurso tikslas – paskatinti žmones įsileisti gamtos išraiškas į savo erdves, fiksuoti autentiškas augalų spalvas bei formas, kurios skleistų pozityvią energiją kasdienėje aplinkoje.

 

PRANEŠIMAI (bendroje erdvėje)

Spalio 3 d.

14.00–14.30

„Organinė architektūra kaip pojūčių architektūra“ (rusų k.)

Pranešėjas – Gleb Usakovskij, organinės architektūros architektas (Kijevas).

15.00–15.30

„Molio tinko išraiškos kaip kūryba, įkvėpta gamtos“

Pranešėjai: Raimonda Radvilavičienė, natūralaus molio tinko „Mr. Clay“ kūrėja ir Mantas Petravičius, tapytojas, dekoratorius, meninės interjero apdailos studijos „MP Studio“ įkūrėjas.

16.00–16.30

„Interjero įtaka vidinėms būsenoms: kaip kurti interjerą, stiprinantį žmogaus natūralų intelektą?“

Pranešėja – Rasa Baltė-Balčiūnienė, kūrybinio proto vystymo trenerė ir vaizdinių poveikio psichologė.

 

Spalio 4 d.

12.00–12.30

„Kaip kurti organišką, funkcionalią ir estetišką biurų erdvę?“ (rusų k.)

Pranešėjas – Gleb Usakovskij, organinės architektūros architektas (Kijevas).

13.00–13.30

„Šilko batikos paveikslų koncepcija biurų interjerams – būdas kurti kūrybingą aplinką“

Pranešėja – Rasa Baltė-Balčiūnienė, kūrybinio proto vystymo trenerė ir įvaizdinių psichologė.

14.00–15.30

Tarpdalykinė diskusija „Kodėl naudinga investuoti į biuro interjerus?“

Dalyvauja verslo atstovai, interjero ekspertai, interjero poveikių tyrėjai. Moderuoja Rasa Baltė-Balčiūnienė, Žinių radijos laidos „Ateities genas“ autorė ir kūrybinio proto vystymo trenerė  .

 

Spalio 5 d.

12.00–13.00

AMRES ART galerijos konkursų „Natūralumo ir meninė estetika biuro interjeruose“ ir „Augalų portretai“ geriausių dalyvių prisistatymai ir apdovanojimai.

Pagrindinis abiejų konkursų prizas – AMRES ART kelionė „Degustuok tikrumą Florencijoje“.

Atgal

Magrės baldai – lietuviški baldai, kuriantys šeimą

Daugiau nei 23 metus MAGRĖ gamina minkštuosius baldus tiems, kam svarbu kokybė, patogumas, stilius ir estetika. Parodoje MAGRĖ dalyvauja nuo pat parodos organizavimo pradžios ir, kaip kiekvienais metais, pristatys naujausias baldų kolekcijas ir interjero tendencijas. Parodoje bus ir jau šios baldų gamintojos klientų pamėgtų ir įvertintų baldų.

Taip pat, vienoje ekspozicijoje išvysite ir „Smart baldų“ bei „Cilek“ prekinius ženklus, kurie bus įdomūs ieškantiems išskirtinių ir funkcionalių baldų valgomajam, svetainės zonai, miegamajam ar vaikų kambariams.

 

Daugiau apie parodos dalyvį: www.magresbaldai.ltwww.smartbaldai.lt

Atgal

Kviečiame Lietuvos baldų sektoriaus įmonių atstovus susipažinti su naujausiomis baldų verslui sektoriaus įžvalgomis bei tendencijomis

VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia Lietuvos baldų sektoriaus įmonių atstovus susipažinti su naujausiomis baldų verslui sektoriaus įžvalgomis bei tendencijomis. Lietuvos įmonių eksportuojami baldai yra pripažįstami ir dėl savo kokybės vertinami užsienio rinkose. Baldų verslui segmentas turi didelį potencialą, todėl Lietuvos įmonės turėtų skirti didesnį dėmesį šiam segmentui bei išnaudoti atsiveriančias galimybes. Kviečiame renginyje dalyvauti ne tik įmones, kurios jau gamina verslui skirtus baldus, bet ir kitus Lietuvos baldų gamintojus bei susipažinti su baldų verslo tendencijomis iš arčiau.

Renginio dalyviai taip pat galės susipažinti su Prancūzijos rinkos galimybėmis ir potencialu. Vertingų įžvalgų apie verslo galimybes Prancūzijoje pateiks ekspertai iš Prancūzijos. Savo patirtimi dalinsis P. Didier Benon, įmonės „Racinea“ vadovas. Jis dirba su novatoriškais projektais, kuriuos įkvepia šiuolaikinės tendencijos ir nauji darbo metodai. Taip pat renginyje pranešimą skaitys p. Stephane Duron, „DESIGNENVUE“ įkūrėjas, dirbantis su naujos kartos dizaineriais bei gamintojais. P. Ritonė Gaubaitė renginio metu pristatys įmonėms galimybę turėti savo showroom‘ą Prancūzijoje. Konferencijos metu savo patirtimi bei sėkmės istorijomis dalinsis ir žinomų Lietuvos baldų įmonių atstovai.

 

Renginio programa (PDF)

Registracija į renginį (Dalyvavimas renginyje nemokamas. Registracija vyksta iki spalio mėn. 2 d.)

 

Kontaktas pasiteirauti: Akvilė Paužaitė-Kimsienė, a.pauzaite-kimsiene@verslilietuva.lt, +370 610 37990.

Atgal

Kintantis požiūris į biuro bei viešbučių baldus: tai jau ne tik stalas, kėdė ir dėžutė rūbams pasikabinti

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog originalūs dizaino sprendimai papuošia tik gyvenamąsias erdves, o biuro ar viešbučių baldų gamintojams tereikia taip pat kaip ir prieš dešimtmetį pagaminti tradicinį darbo stalą, patogią kėdę, erdvią spintą ir minkštą lovą. Tačiau užsienio šalims baldus tiekiantys lietuvių baldininkai tikina, kad ne viskas taip paprasta.

Skaityti daugiau: https://bit.ly/2mOFLdI

Atgal

Masažinių baseinų pasaulis

Jau trečią kartą masažinių baseinų gerbėjus ir visus, vertinančius kokybišką gyvenimą, kviečiame į parodą HOT TUB EXPO. Šiemet ji įsikurs LITEXPO ir vyks kartu su parodomis „Baldai Interjeras Dizainas“ ir „Outdoor“. Parodos metu bus pristatomos masažinių baseinų rinkos naujovės, modernūs vandens priežiūros sprendimai. Tarp eksponuojamų baseinų – įvairių dydžių, pajėgumų, masažinių programų bei skirtingo dizaino modeliai.

HOT TUB EXPO – tai puiki proga visiems ne tik paganyti akis, bet ir susipažinti su masažinių baseinų pasauliu iš arčiau, galbūt net „pasimatuoti“ vieną ar kitą modelį. O jau dabar planuojantiems įsigyti SPA baseiną, tai galimybė gauti naudingos informacijos, patarimų, padėsiančiu padaryti teisingą pasirinkimą ir apžiūrėti skirtingus baseinus gyvai.

PARODOJE JŪSŲ LAUKS:

 • 2019 metų HotSpring® kolekcijų pristatymas
 • Softub® naujausio baseino Poseidon pristatymas.
 • Unikalaus, plaukimui skirto SPA baseino pristatymas
 • Naujausios vandens priežiūros sistemos pristatymas
 • Profesionalios specialistų konsultacijos,
 • specialūs pasiūlymai ir dovanos

 

Daugiau informacijos: www.hottubexpo.lt

Tel. pasiteiravimui: +370 691 44140

Atgal

RASA deSIGN

Dizaino alėjos dalyvė RASA deSIGN pristatys naujai sukurtą lovos modelį, kuris buvo rodomas parodoje „Maison & Objet“ Paryžiuje, bei įmonei „Lonas“ sukurtą patalynės kolekciją.

Atgal

Šveicarijoje sukurti ir išplėtoti interjero sprendimai, kurie užkariavo pasaulį

Vitra dirba su patyrusiais dizaineriais, kurių tikslas – pažangios idėjos ir sprendimai, padedantys suvaldyti didėjančius kasdienio gyvenimo iššūkius: greitesnį tempą, technologinį progresą, socialinius pokyčius.

XCELSIOR artimai bendradarbiauja su klientais, siekdami rasti unikalius interjero sprendimus asmeninėms ir visuomeninėms erdvėms.

Vitra@Work ekspozicija iliustruoja, kaip suvienyti įmonės ir darbuotojų poreikius; kaip kurti lanksčias darbo erdves, prisitaikančias prie jose dirbančių žmonių bei skatinančias jų iniciatyvumą, bendruomeniškumą.

„Lanksčioms organizacijoms reikia lanksčių darbo erdvių. Jei sprendimai priimami vadovaujantis lankstumo manifestu, visiškai normalu paslankumo tikėtis ir iš erdvės, kurioje tai vyksta. Laisvas, nesuvaržytas mąstymas reikalauja skaidraus proto, tad lankstumas neturėtų baigtis ties durų slenksčiu – jis reikalingas visuose darbovietės aspektuose. Tiesą sakant, darbo erdvė yra puikus įmonėje vyraujančio mąstymo atspindys.“

– – –

Vitra – jau aštuoniasdešimt metų gyvuojantis šeimos verslas. Šveicarijoje sukurti ir išplėtoti sprendimai netruko užkariauti pasaulį. Šiandien Vitra gaminiai plačiai naudojami architektų, įmonių bei privačių asmenų, kuriančių įkvepiančias erdves asmeniniam ar visuomeniniam naudojimui. Meistriškai derindami savo patirtį su šiuolaikinių dizainerių kūrybingumu, Vitra siekia ir toliau vesti dizaino pasaulį į naujas aukštumas.

 

Daugiau apie dalyvį: www.vitra.com

Atgal

Geriausi sprendimai jūsų namams iš ambicingos ir profesionalios dizainerių komandos

Jaukumas, tai akimirka kai savo namuose Jūs jaučiatės saugūs ir galite leisti sau atsipalaiduoti.
Mūsų misija – sukurti Jūsų akimirkos jaukumą
!

Studija „Jaukumas“ Lietuvoje pristato Olandų „Zuiver“, „Dutch Bone“, „White Label Living“ kompanijos produkciją. O šiandien galime su džiaugsmu pristatyti naujus prekės ženklus „Linoo“ ir „Bold Monkey“.

„Linoo“: 100% lietuviškas linas. Gryna ramybė. Prabangi namų tekstilė, kurios nereikia taupyti. Vienintelė švelni priežastis likti namuose ilgiau, į savo namus prisijaukinant linines patalynes, pagalvėles, antklodes, švelniuosius lininius rankšluosčius ir chalatus.

„Bold Monkey“: prieinamo dizaino baldai, skirti širdyje jauniems žmonėms. Ekstravagantiški, linksmi ir šiek tiek ekstremalūs, vertinantiems unikalias formas, kuriantiems tendencijas. Baldai kurie garantuoja pritraukti Jūsų svečių dėmesį ir pradėti pokalbių temas. Interjero pasaulio maksimalistai – kai daugiau yra daugiau!

Ambicinga ir profesionali dizainerių komanda, įsikūrusi keturiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose, didžiuojasi galėdami su Jumis pasidalinti žiniomis ir per visą sėkmingo darbo metus sukaupta patirtimi, pasiūlant Jūsų namams geriausius sprendimus.

Daugiau apie parodos dalyvį: www.aderlita.lt

Atgal

Dizaino alėja – uoga ant torto lietuviško dizaino gerbėjams

Kasmet organizuojamoje parodoje „Baldai Interjeras Dizainas“ įsikuria „Dizaino alėja“ – tikras gero dizaino koncentratas, įdomus visiems, norintiems susipažinti su lietuvių baldų dizainerių kūryba. Šioje alėjoje leidžiama įsikurti tik Lietuvoje pagamintiems išskirtiniams, unikaliems baldams ir jų kūrėjams. Dizaino alėjos ilgamečiai dalyviai sako, kad tai bene vienintelė proga vienoje vietoje išvysti baldus, kurie likusį laiką „gastroliuoja“ po pasaulį nuo Paryžiaus iki Kiolno ir neretai yra parduodami eksportui.

Skaityti daugiau: https://bit.ly/2krfnps

Atgal

Rankų darbo dekoro kūriniai iš rytų

MAGIC MIRRORS verslo atsiradimą paskatino pažintis su rytų žmonių kūltura. Keliaujant po Azijos egzotiškus kampelius, įmonės įkūrėjai susipažino su jų papročiais, istorija, tradicijomis, taip pat su vietiniais amatininkais, kuriančiais įspūdingus dalykus savo rankomis. Labiausiai sužavėjo veidrodžių ir kitų dekoro elementų gamyba. Jų kruopštūs rankų darbo kūriniai paliko jiems didžiulį įspūdį, tad jie nusprendė atvežti juos ir į Lietuvą. MAGIC MIRRORS yra įsitikinę, kad jų parduotuvėje rasite tai, ko seniai ieškojote ir kas tiktų būtent Jūsų namams, pradedant nuo klasikinių iki modernių ir šiuolaikinių dekoro elementų.

Daugiau apie parodos dalyvį: www.magicmirrors.lt

Atgal

Standartiniai baldai nestandartinėse situacijose

Įmonė VIRŪNA buvo įkurta 1994 metais, matant, kaip žmonėms būna sunku pritaikyti didžiųjų gamintojų standartinius baldus nestandartinėse situacijose.

Per penkiolika baldų gamybos metų pavyko iškristalizuoti įmonės stilių, kurį galima apibrėžti kaip: atidumas kliento poreikiams, profesionalus dizainas ir aukščiausia kokybė. Visą tai galima įgyvendinti tiktai subūrus puikų, aukštos kvalifikacijos, veiklų, jaunų bendraminčių kolektyvą bei išplėtus gamybą. Dirbti pradėję savadarbiais įrengimais mažoje stalių dirbtuvėje, šiuo metu 55 darbuotojai 5000 m² patalpose naudodami naujausias technologijas ir įrengimus bei amatininkams būdingą rankų darbą, įgyvendina reikliausių užsakovų ir jų architektų bei dizainerių projektus.

Lietuvoje VIRŪNA gali pasigirti gausiais apdovanojimais už dizaino pritaikymą gamyboje, gautais dalyvaujant Vilniuje LITEXPO organizuojamose baldų parodose.

„Tikiuosi ir toliau nesustoti ties pasiektais rezultatais, juk žmonės, mano manymu, turi gyventi kuo patogiau.“ Vytautas Paulauskas, Direktorius

 

Daugiau apie parodos dalyvį: www.viruna.lt

Atgal

Neeilinių sprendimų ir šiuolaikiškumo sintezė

EMKO yra lietuviška įmonė, kurianti modernaus dizaino baldus bei kitus namų interjero elementus.

EMKO produktai yra kuriami ir gaminami aktyviai, šiuolaikiškai, atsakingai rinkai. EMKO klientų grupė varijuoja nuo dinamiškų profesionalų, įsileidžiančių gaivias idėjas į savo gyvenimus bei priimančių neįprastus sprendimus, iki kūrybingų menininkų, siekiančių, kad juos supanti aplinka atspindėtų aistrą, sudėtą į jų pačių darbus.

EMKO koncentruojasi į negausią nišą įvairius apdovanojimus pelniusių produktų, suteikdami galimybę įgyvendinti neeilinius sprendimus. Jų paprastas grožis kuria optimizmą ir jaukumą Jūsų pasirinktoje erdvėje. Išmanus dizainas įnešą besąlygišką patogumą į kasdienes užduotis. Meistriškumas bei medžiagų kokybė užtikrina ilgalaikį ryšį, nenutrūkstamą pasitenkinimą, kuriuo mėgausitės metų metus. Tereikia žvilgsnio, kad atsiskleistų jų grožis. Tereikia prisilietimo, kad būtų pajustas funkcionalumas.

 

EMKO parodoje pristatys:

 

Kabliukai „Torch“ 

Dizaineris: Tore Bleuzé

www.emko.lt/torch-lt

Minimalistinis „Torch“ kabliukų dizainas yra inspiruotas viduramžių deglo motyvo – į prie sienos tvirtinamą metalinį laikiklį lengvai įstatomas medinis kaištis. Jis pritaikytas smulkių aksesuarų ir sunkesnių viršutinių rūbų kabinimui, o ant išlenkto metalinio laikiklio galima kabinti drabužius su pakaba. Kabliukai pagaminti iš uosio masyvo ir milteliniais dažais padengto metalo, parduodama poromis, galima rinktis iš keturių skirtingų spalvų.

Kabliukai „Torch“ yra be abejonės prikaustanti dėmesį detalė ant jūsų asmeninės, jaukios pilies sienų.

 

Kilimas „Chaos“

Dizainerė: Audronė Drungilaitė

www.emko.lt/chaos-lt

Linksmiausią vakarėlį ryte primena ant grindų likę konfeti popierėliai. Kaip ir kiekvienas vakarėlis kelia šypseną, taip ir kilimas „Chaos“ įneš šiek tiek džiaugsmo į kasdienę rutiną. Be to, kilimas pagamintas iš antrinių žaliavų. Pagrindas audžiamas rankinio taftingo būdu iš vienos spalvos siūlo, o audėjui paliekama laisvė parinkti detalių spalvas iš siūlų likučių. Tokio proceso rezultatas – kaskart unikalaus kolorito 100% lino kilimas, kuris pasižymi hipoalerginėmis savybėmis. Galima rinktis iš dviejų dydžių (2×2 m, 2,5×2,5 m) ir dviejų spalvų fonų (tamsiai mėlyna ir karamelės ruda).

 

Sieninis šviestuvas „Macaron“

Dizainerė: Silvia Ceñal

www.emko.lt/macaron-sieninis-sviestuvas

Silvia Ceñal įkvėpimas kilo iš saldžių, morenginių pyragaičių, gaminamų iš paprasčiausių ingredientų: kiaušinių, cukraus, migdolų miltų. Tačiau iškepti tobulą saldumyną visai nėra paprasta užduotis! „Macaron“ lempų idėja yra labai panaši: proporcingai derinant paprastas sudedamąsias dalis gauti lempą, turinčią asmenybę. Malonios medinės dalys, pervertos įvairiaspalviais siūlais, atrodo neįprastai ir originaliai. Šios lempos ne tik apšvies, bet ir papuoš bei suteiks gyvumo Jūsų namams. Po dvejų neįtikėtinai sėkmingų metų rinkoje, Silvia ir EMKO susitarė, kad „Macaron“ sieninė lempa be abejonės papuoš jau esamą kolekciją.

 

Suolas „Naïve“

Dizaineriai: etc.etc

www.emko.lt/naive-bench-lt

Pagamintas iš medžio masyvo, „Naïve“ suolas yra tvirtas bei vizualiai grakštus. Baldas gali būti dviejų dydžių, taip pat – su paminkštinimu (atitinkančiu „Naïve Low“ krėslų koloritą) arba be jo (juodos ar aliejuotos uosio medienos). Kaip ir kitus „Naïve“ šeimos baldus šį suolą lengva surinkti bei pritaikyti įvairiuose interjeruose.

 

Otomanė „Naïve“

Dizaineriai: etc.etc

www.emko.lt/naive-ottoman-lt

Otomanė „Naïve“ – puiki kompanionė krėslui „Naïve Low“: otomanės minkštosios dalies bei rėmo spalvų paletė atitinka krėslo koloritą, todėl baldai puikiai dera drauge. Minkšta, kompaktiška bei ilgaamžė otomanė lengvai įsilies į įvairiausius interjerus.

 

Daugiau apie dalyvį: www.emko.lt

Atgal

BRAMEDA pristato kokybiškus ir stilingus interjero akcentus namams

BRAMEDA parodoje atstovaus Vokietijos prekės ženklą FINK HAUS.

Čia rasite puikių, nesenstančio dizaino puošmenų ir aukštos kokybės namų aksesuarų. Daugelis asortimento gaminių tradiciškai gaminami rankomis, todėl kiekvienas iš šių dirbinių yra unikalus. Protingas dizainas, aukštos kokybės medžiagos ir kruopštus darbas yra pagrindiniai akcentai formuojant visų Fink gaminių vertę. Didelis klasikinių ir modernių namų aksesuarų pasirinkimas. Parodos dalyvio tikslas – pasiūlyti kokybiškus ir stilingus interjero akcentus namams, kuriuose norisi kuo ilgiau pabūti su brangiais žmonėmis.

Daugiau informacijos: www.finkhaus.lt

Atgal

25-eri baldų dizaino metai: šiandien technologijos leidžia praktiškai tiek pat, kiek ir jūsų fantazija

Žinome, kaip sparčiai vystosi modernios technologijos, interneto ir mobiliųjų telefonų galimybės, tačiau ar kada susimąstėte, kaip stipriai per pastaruosius du dešimtmečius pasikeitė mūsų baldai? Jų gamybos būdai? Netgi gamybai naudojamos medžiagos? Pasikeitė ir mūsų požiūris į baldą, ir lūkesčiai vaikščiojant po baldų salonus. Artėjant 25-ajai parodai „Baldai Interjeras Dizainas 2019“ „Litexpo“ parodų centre, su dizaino srityje dirbančiais pašnekovais apžvelgėme 25-erius baldų dizaino metus.

Skaityti daugiau: https://bit.ly/2kCqI6n

Atgal

KiTaip ir Lauro lapas

LAURO LAPAS

6-8 vietų valgomasis stalas Lauro lapas nepaklūsta normoms ir brėžia originalias linijas. Savo laužytu kontūru, nelygiomis briaunomis ir netaisyklingu spalvų ritmu jis meta iššūkį tradicinei kambario erdvei. Vis dėlto, laviruodamas tarp priešingybių – grubu / romantiška, naivu / modernu, ryšku / subtilu – išvengia disharmonijos ir gali papildyti bet kokį interjerą. Tarsi prieskonis, kurio dėka išryškėja skonis.

Daugiau apie parodos dalyvį: www.KiTAIP.eu

Atgal

Unikalūs INDI REPAPER linijos interjero elementai

INDI – lietuviškas tvaraus dizaino ženklas. Išskirtinio dizaino interjero objektai gaminami pasitelkiant unikalią REPAPER perdirbto popieriaus technologiją. Šis metodas leidžia sukurti patrauklią medžiagiškumo iliuziją. Atrodantys tartum betoniniai objektai, iš tiesų yra itin lengvi ir jaukūs. INDI tikslas – kurti taip, kad daiktai ne tik tobulintų interjerą, bet ir būtų aplinkai draugiški, nesukeliantys taršos ir netgi ją mažinantys. Esame pirmieji žiedinio dizaino atstovai Lietuvoje. INDI REPAPER linijos interjero elementai ateityje gali būti iš naujo perdirbami ir naudojami kaip žaliava naujiems dizaino objektams kurti. Taip atsiranda nenutrūkstantis kūrybos bei gamybos ratas, skatinantis atsakingą vartojimą bei puoselėjantis progresyvias šiuolaikinio dizaino idėjas. INDI dizainas kelis metus iš eilės įvertintas nacionaliniais „Gero dizaino“ apdovanojimais.

 

Daugiau informacijos: www.indi.lt

Atgal

EtnoDesign – etninė kultūra dizaine

ETNODIZAINAS MB tęsia prekinio ženklo EtnoDesign, kuris gyvuoja nuo 2010 metų, gaminių kolekciją. Iš įvairių medienos kompozitų kuriame ir gaminame suvenyrus bei dekoratyvinius interjero elementus. Dizaino pagrindas yra improvizacijos etninės kultūros tema: tautodailės ornamentika bei folklore aptinkamais vaizdiniais.

 

Parodoje ETNODIZAINAS pristatys atnaujintą sieninių laikrodžių seriją, naują gaminių liniją – dekoratyvinius papuošalų ir telefonų stovelius.

 

EtnoDesign kolekciją (www.etnodesign.eu) sudaro ažūriniai padėkliukai, užrašinės, knygų skirtukai, sieniniai laikrodžiai, dėlionės-padėkliukai, langų dekoracijos, stoveliai telefonams. Jų gamybai ETNODIZAINAS naudoja savo pačių sukurtus medienos derinius su veltiniu, kartonu, MDF, kuriuos galima įvardinti kaip „minkštas medis“, „lankstus medis“. Specifinės medžiagų derinių savybės suteikia naujų pritaikymo galimybių.

 

Pristatomi gaminiai:
Stovelis telefonui
Akiai malonią stalo tvarką palaiko telefono stovelis.
Patogiai siunčiamas ir lengvai suneriamas.
Įkvėptas archaiškų lietuviškų raštų.
Sukurtas ir pagamintas Lietuvoje iš perdirbtos medienos.

Stovelis auskarams ir telefonui
Universalios laikyklės auskarams, šalia vieta žiedui ir telefonui.
Kol puošitės, tegu groja muzika.

Atgal

Baldų, interjero ir dizaino paroda: naujovės ir galimybė už „ačiū“ įsigyti žinomų dizainerių projektų

Žinomo dizainerio projektas dovanų? Brangios ir kokybiškos idėjos už šypseną? Nors skamba neįtikėtinai, tačiau tai – tiesa. Visa tai ir dar daugiau laukia spalio 3–5 dienomis „Litexpo“ parodų centre vyksiančioje parodoje BALDAI INTERJERAS DIZAINAS.

Skaityti daugiau: https://bit.ly/2kEs0xp

Atgal

Platus spalvų ir formų pasirinkimas

Spalio 3–5 d. parodoje savo gaminius pristatys prekės ženklas IVO.

 

IVO siūlo aukščiausios kokybės miegamojo ir svetainės baldus iš daugelio Europos šalių bei Lietuvos. IVO miegamojo baldai gaminami iš natūralaus ąžuolo ir uosio medienos, o ergonominius čiužinius įmonė gamina Lietuvoje iš natūralių sertifikuotų medžiagų, tad jie pasižymi ortopedinėmis savybėmis. IVO taip pat gamina 100% natūralius vaikiškus čiužinius išrankiausiems Europos vartotojams.

Sofos, fotelių ir minkštų kampų gamyboje naudojamos aukštos kokybės medžiagos užtikrina patikimą baldų eksploataciją ir atitinka individualius stiliaus reikalavimus. Baldai su miegama funkcija ar be, su oda ar audiniu, metalinėmis ar medinėmis kojytėmis suteiks jūsų svetainei elegancijos ir jaukumo. IVO siūlo platų spalvų ir formų pasirinkimą bei įvairius baldų komplektus, jaukiai ir funkcionaliai namų erdvei. Nepriklausomai nuo to, ar Jūsų namuose vyrauja modernistinės idėjos, ar esate ištikimi klasikai, lengvai rasite sau tiksiantį variantą.

 

Daugiau apie dalyvį: www.ivobaldai.lt

Atgal

Laikas persikelti į skoningą virtuvę!

Stiklinės sienelės gali papuošti virtuvės sieną, paversti ją langu į naktinį Paryžių, pavasariu pievoje ar rytu Karibuose. Viskas priklauso tik nuo Jūsų fantazijos! Ir visa tai atsiras Jūsų virtuvėje greičiau, nei tikėjotės!

Stiklas – ekologiška, lengvai prižiūrima, chemiškai ir biologiškai neaktyvi medžiaga. Prie visų šių puikių savybių verta pridurti dar vieną – grožį. Stiklo elementai puikiai dera ir modernaus, ir klasikinio interjero būstuose, išplečia erdvę, suteikia lengvumo ir šviesos pojūtį.

Tvirtas, ilgaamžes grūdintojo stiklo plokštes lengva valyti – pakanka įprastai perbraukti kempine.

Peržiūrėjus mūsų atliktų darbų katalogą matyti, kad kiekvienas projektas yra individualus, maksimaliai suderintas su kliento norais.

Didžiausias vaizdų katalogas – skinali.eu pasididžiavimas. O su dizainerio pagalba bet koks vaizdas bus pritaikytas individualiai. Mes naudojame tiesioginės UV spaudos ant stiklo technologiją, ant stiklo leidžiančią perkelti bet kokį jūsų pasirinktą vaizdą ir pasižyminčią ilgaamžiškumu.

Stiklui suteikiame gamyklinę grūdinimo garantiją.

Vieną kartą investavę į stiklinę virtuvės sienelę, nesigailėsite, nes ji nuolat apie save primins tik gerąja prasme.

Skinali.eu – vieni pirmųjų Lietuvoje, savo klientams galintys pasiūlyti grūdintojo veidrodžio stiklo sieneles!

 

Daugiau apie dalyvį: www.skinali.eu

Atgal

Specialiai interjerams projektuojami ir gaminami kilimai

Rūtos Būtėnaitės kilimų dizaino studijos specialiai interjerams projektuojami ir gaminami kilimai – namų dvasios, jų tradicijos kūrimas, meno kūrinys, eksponuojamas ant žemės. Per 20 kilimų kūrimo metų atėjo patirtis, kurios dėka pavyksta pajausti kiekvienos šeimos lūkesčius ir nuspėti architektų bei interjero dizainerių vizijas. Kiekvienam interjerui, priklausomai nuo jo stilistikos, kolorito, raštų, specialiai kuriami projektai, parenkamas labiausiai derantis natūralus kilimo pluoštas, spalvinė skalė, kuriamas piešinio dizainas ir pagaminamas kokybiškas ilgalaikis produktas.

 

Šalia kilimų autorė pristato ir piešinių autorines reprodukcijas. Jos universalios, tinkančios į daugelį individualių ir visuomeninių interjerų, taip pat puiki dovana bet kuria proga. Vienetinių kilimų kūrėja dalinasi savo aistra piešti, paskleisdama plačiam ratui galimybę įkurdinti savo namuose jos piešinį – „kiekvieną su savo naratyvu, savo magija ir užburiančiu paslaptingumu“. Reprodukcijos, spausdinamos aukščiausios „Giclee“ kokybės spauda ant natūralios „Fine Art“ drobės, pasižymi itin didele raiškos kokybe, kruopštumu užtempiant drobę ant porėmio ir tinkamai nulakuojant laku, užtikrinančiu ilaamžiškumą, apsaugą nuo UV spindulių ir kt. aplinkos faktorių.

Atgal

„GR Art” – tai tėvo ir dukros įkurtos meno dirbtuvėlės

Apie mus 

Savo kūryboje naudoju tik labai seno ąžuolo likučius iš senų pastatų, baldų, buities rakandų ar tiesiog iš senai numirusio ir pamiršto ąžuolo medienos. Jungiu juos su stiklu, senais kalvių darbais bei įvairiais sendaikčiais, kurių amžius gali siekti net ir kelis šimtus metų. Ąžuolą dengiu tik natūralaus skysto vaško arba alyvų mišiniais, o spalvą jam jau dovanojo gamta.

Dukra Rusnė yra keramikė, tad bandome kuo glausčiau susieti mūsų meno šakas ir sakyčiau mums visai neblogai sekasi. Nuoširdžiai tikime, kad atgimę mene senųjų amatininkų darbai, ras vietą jūsų širdyse ir interjere.

Gaminame įvairius interjero elementus, tiek funkcionalius, tiek meniškus, pagal individualius kliento norus ir pageidavimus. Todėl darbą pradedame nuo susitikimo su klientu, kad galėtume išsirinkti medžiagą, iš kurios įgyvendinsime Jūsų idėją, ir viską aptarus priimti geriausią dizaino sprendimą, kuris papildytų jūsų interjerą.

Iš ko ir kodėl

Kodėl naudoju tik labai seną ąžuolą? Nes šis kietmedis visų pirma yra stiprybės ir ilgaamžiškumo simbolis, o svarbiausia, kad kruopščiai pašalinus nuo jo per ilgus metus susikaupusį purvo bei supuvusios medienos sluoksnį, atsiveria unikalus, pačios gamtos sukurtas menas. Ąžuolą dengiu tik natūraliu skystu vašku arba alyva, o ruda, melsva ar net  juoda spalva išduoda, kad jam gali būti šimtai ar net tūkstančiai metų.

Dar viena labai  įdomi ir unikali medžiaga, kurią naudoju kūrybai – tai seni kalvių darbai. Unikalūs, nes kiekvienas šio meniško amato kūrėjas turėjo savo braižą ir charakterį, tačiau bėgant laikui ir sparčiai besikeičiant technologijom, dauguma šių kūrinių atsidūrė metalo laužuose arba sendaikčių turguose.

Atgal

Naujausias kavos staliukų tendencijos iš Vokietijos

Jau dešimtmetį dirbdami baldų srityje, RIVJERA išmoko prisitaikyti prie klientų poreikių bei numatyti vyraujančias baldų madų tendencijas. Įmonė puikiai žino, kad kiekvienuose namuose norisi jaukumo ir estetikos, kas yra kokybiški ir komfortiški baldai. Pradėję nuo odinių svetainės baldų dabar RIVJERA gali pasiūlyti Jums platų spintų, kėdžių, stalų ir staliukų, lovų ir čiužinių asortimentą.

 

Parodoje RIVJERA pristatys naujausias kavos staliukų tendencijas, kurias parsivežė iš tarptautinės parodos, vykusios Vokietijoje. Užsukite susipažinti.

 

Daugiau apie dalyvį: www.rivjera.lt, www.rivjerosbaldai.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.