Prisijungti

Registruotis

Login

Register

BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2022
  • 2022 balandžio 20–23 d.
  • Darbo laikas

    Balandžio 20-22 10:00 – 18:00

    Balandžio 23 10:00 – 17:00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.
Lankytis parodoje gali tik asmenys, turintys Lietuvos Respublikos patvirtintą, galiojantį Galimybių pasą arba ES skaitmeninį Covid sertifikatą (galioja 7 mėnesius po pilnos vakcinacijos), arba dokumentą, įrodantį, kad persirgta COVID-19 liga, ar atlikto tyrimo (SARS-CoV-2 PGR tyrimo gauto ne anksčiau nei prieš 72 valandas, skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) neigiamo rezultato išrašą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Galimybių paso reikalavimas asmenims taikomas nuo 12 metų 2 mėnesių.

 

„BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2022

Nuolat besikeičianti paroda BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2022 kviečia Jus susitikti gyvai. Paroda vyks 2022 m. balandžio 20 – 23 dienomis kartu su paroda „RESTA” ir užims 1 bei 2 sales.

Greitai kintantis pasaulis verčia kitaip pažvelgti į savo namų aplinką. Šiuolaikiškumas, funkcionalumas, ergonomika ir estetika – svarbiausi kriterijai, kuriais remiantis dizaineriai bei architektai kuria komfortišką aplinką, kurioje patogu ne tik gyventi, bet ir dirbti, ilsėtis, pramogauti.

Kviečiame dalyvauti ir pristatyti naujausias įvairios paskirties baldų kolekcijas, autorinio dizaino baldus, interjero tendencijas ir sprendimus, medžiagas bei detales.

Rašykite mums baldai@litexpo.lt

Daugiau informacijos jau netrukus.

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.