BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2022

BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2022

 • 2022 balandžio 20–23 d.
 • Darbo laikas

  Balandžio 20-22 d. 10:00 – 18:00

  Balandžio 23 d. 10:00 – 16:00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

Nuolat besikeičianti paroda BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2022 sugrįžta!

Sparčiai kintantis pasaulis verčia pažvelgti į savo namų aplinką naujai. Šiuolaikiškumas, funkcionalumas, ergonomika ir šių dienų estetika – svarbiausi kriterijai, kuriais remiantis dizaino specialistai bei architektai kuria komfortišką aplinką. Šiuolaikinis būstas tapo ne tik poilsio vieta, bet ir daugiafunkcine – darbo, sporto, pramogų – erdve.

Kviečiame susipažinti su naujausiais baldų ir dizaino sprendimais, padėsiančiais įsirengti svajonių namus. Parodoje Jūsų lauks:

 • Įvairios paskirties baldų kolekcijos
 • Autorinio dizaino baldai
 • Interjero tendencijos ir šiuolaikiški sprendimai
 • Medžiagos bei detalės.

Susitikime parodoje BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2022 gyvai, balandžio 20-23 dienomis 1 ir 2 salėse!

Vienas bilietas – dvi parodos

Tuo pačiu metu, balandžio 20-23 dienomis,  3, 4 ir 5 salėse vyks paroda RESTA 2022.

Bilietai jau prekyboje!

BILIETAI BRANGS NUO BALANDŽIO 13 DIENOS!

 

Turite klausimų? Parašykite mums: baldai@litexpo.lt.

Kviečiame Ukrainos piliečius nemokamai apsilankyti LITEXPO organizuojamose parodose.
Patekti į parodas bus galima pateikus ID pažymėjimą arba leidimą gyventi Lietuvoje.
Adresas: Laisvės pr. 5, Vilnius
Daugiau informacijos: info@litexpo.lt

 

LITEXPO запрошує громадян України безкоштовно відвідати виставку.
Доступ на виставки буде можливий при пред’явленні посвідчення особи або посвідки на проживання у Литві.
Адреса: пр-т Лайсвес. 5, Вільнюс
Додаткова інформація: info@litexpo.lt

 

Parteriai

 

 

 

 

 

 

Apsistoti kviečia

Parodose RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI bus eksponuojami Ukrainos menininkų darbai
BALDŲ PARODOJE – SUASMENINTI IR PERSONIFIKUOTI „LAUKSVOS“ BALDAI
Baldai. Ar reikia sukti galvą, ką rinktis – komfortą, patogumą ar funkcionalumą?
IŠBANDYKITE NAUJĄ, REVOLIUCINĮ ĮRANKĮ JŪSŲ NAMŲ TRENIRUOTĖMS!
ANTALIS parodoje pristatys naujoves ir medžiagas
Parodoje Baldai ir dizaino sprendimai eksponuojami„oskarai“ interjero dizaino srityje
Statyba, baldai ir dizainas – gyvai grįžtančioje parodoje RESTA
Atgal

Parodose RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI bus eksponuojami Ukrainos menininkų darbai

Po ilgos pertraukos grįžtanti tarptautinė statybų paroda „RESTA“ ir kartu vykstanti „BALDAI ir DIZAINO SPRENDIMAI“ paroda kvies lankytojus susipažinti ne tik su rinkos naujienomis, bet ir iš karo siaubiamos Ukrainos į Lietuvą pabėgusių dailininkų darbais.

Tarp parodos „Baldai ir dizaino sprendimai“ ekspozicijų specialioje erdvėje įsikurs ir 5 ukrainiečiai, pristatysiantys savo kūrybos darbus, kuriuose gausu išgyvenimo ir vilties simbolių. Savo kūrybos darbus pristatys menininkė grafikė Natalia Didenko iš Kijevo, menininkas monumentalistas Vlamidimiras Chodakas iš Vinycia, miniatiūrinės tapybos dailininkė Olga Pančuk, iš Lietuvos kilusi ir trylika metų Ukrainoje gyvenanti dailininkė Nomeda Čiurlionytė bei jaunoji menininė Maria Furdas.

„Labai džiaugiuosi šia LITEXPO iniciatyva – į savo organizuojamą parodą pakviesti Ukrainos menininkus. Tai – tarsi oro gurkšnis, įkvėpimas kurti, tikėti šviesesniu rytojumi.“ – džiugesio neslėpė parodoje dalyvaujanti Nomeda Čiurlionytė. Menininkė yra daugelio tarptautinių meno parodų dalyvė, kūrusi vizualinius pasirodymus Anglijoje, Austrijoje bei Vokietijoje. Gyvendama Ukrainoje ji dalyvavo daugelyje parodų ir meno projektų, įkūrė dailės studiją vaikams bei yra Ukrainos dailininkų sąjungos narė.

 

Anot N.Čiurlionytės, dar ne visi į Lietuvą pabėgę menininkai turi jėgų kurti, tačiau savo darbus pristatantys dailininkai vienbalsiai teigia, kad iki šiol sapnuose girdi apie oro pavojų įspėjančias sirenas. Pasak grafikės Natalijos Didenko, karas ją užklupo namuose Kijeve. „Per kelias dienas mano pasaulis susitraukė iki dirbtuvės dydžio. Gyvenimo trukmė buvo pradėta skaičiuoti nuo vienos sirenos gausmo iki kitos.“ Jos grafikos darbuose atsispindintys liepsnų motyvai atliepia tiek tai, kas buvo išgyventa būnant Ukrainoje pirmosiomis karo dienomis, tiek situacijos stebėjimą jau gyvenant saugiai Lietuvoje.

„Mano praeitis lieka Ukrainoje, ten kur namai, kur toliau už laisvę kariauja giminaičiai ir draugai. Žvėrys iš Rusijos nusprendė, kad turi teisę keisti žmonių likimus, atimti gyvybes ir tyčiotis. Bet šviesa visada nugali tamsą,“ – nors ir su ašaromis akyse, tačiau su viltinga šypsena besiruošdama savo darbų ekspozicijai sako miniatiūrinės tapybos dailininkė Olga Pančuk.

Pančuk prieš dvejus metus Ukrainoje atidarė ekologiško dekoro studiją „Exclusiv decor“, kūrė ekologiškus interjero dizaino gaminius. Ji planavo savo verslo plėtrą, tačiau karas jos planus pakoregavo. Persikėlusi į Lietuvą, ji nusprendė grožį ir gyvenimą vaizduoti paveiksluose, kurie užprogramuoja teigiamas mintis ir padeda įveikti neviltį bei skausmą dėl tėvynės.

Ukrainos menininkai kviečia jų darbų ekspoziciją aplankyti balandžio 20 – 23 dienomis vyksiančioje parodoje „Baldai ir dizaino sprendimai“, kuri šiais metais vyksta kartu su didžiausia statybų paroda Baltijos šalyse RESTA. Ekspozicijos metu patikusius paveikslus lankytojai galės įsigyti tiesiai iš menininkų. Visi darbus eksponuojantys dailininkai neslepia, kad didžioji pajamų dalis gauta už tapybos darbus keliaus į Ukrainą paremti ten kariaujančius tėvynainius.

Atgal

BALDŲ PARODOJE – SUASMENINTI IR PERSONIFIKUOTI „LAUKSVOS“ BALDAI

Balandžio 20-23 dienomis, Vilniuje, parodų centre Litexpo vyks tradicinė ir didžiausia Lietuvoje baldų paroda BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2022. Po metų pertraukos, paroda į vieną vietą vėl sukvies Lietuvos baldų bei dizaino kūrėjus bei parodos svečius, išsiilgusius „pasimatuoti“ jų kuriamą patogumą bei grožį.

 Pasaulis nestovi vietoje, todėl LAUKSVA į parodą taip pat grįžta pakitusi – pasikeitusi pagal pandemijos pakoreguotus klientų poreikius, prisitaikiusi prie pakitusio gyvenimo ir jo įpročių bei vyraujančių dizaino tendencijų.

„Pandemija gerokai pakoregavo visų mūsų erdvės ir jų funkcijų bei reikšmės suvokimą, todėl šioje parodoje savo klientams pademonstruosime trijų skirtingų kainų klasių – SIMPLE, DAILY ir TREND – modulinius baldus. Moduliniai baldai turi tą nuostabią savybę – prisitaikyti prie visų žmonių – visų aplinkybių ir visų poreikių. Reikia daug sėdimos vietos vakarėliui ar erdvios vietos miegui? O gal kompaktiškų baldų skirtingoms namų erdvėms, o tada ir vėl didelio, patogaus baldo svečiams? Visai tai apie modulinius baldus.“ – sako LAUKSVOS Pardavimų ir rinkodaros vadovė Miglė Valaitytė.

Šįkart parodoje eksponuojami LAUKSVOS gaminiai bus pristatyti suasmeninti ir personifikuoti – tarytum pilnaverčiai, savo istoriją, charakterį turintys šeimos nariai. „Juk baldai tokie ir yra – su žmonėmis jie gyvena savo gyvenimą, kartu patiria nuotykius, kaupia prisiminimus ir kuria istoriją.“ – sako Miglė.

Baldų formomis, audinių spalvomis bei jų techninėmis savybėmis LAUKSVA savo ekspozicijoje atspindės šių metų pasaulines baldų madų tendencijas, pristatytas prestižinėje Milano baldų dizaino parodoje.

Madingiausios šių metų baldų formos  – purios, aptakių ir nugludintų formų, jas idealiai atspindės ALEXA – modulinis ypatingo minkštumo komplektas, pagamintas iš žąsų plunksnų ir latekso mišinio, dvelkiantis tikra itališka prabanga.

Audiniai – kuo minkštesni ir mielesni lietimui, ypač boucle tipo, o jų spalvose dominuoja natūralios, gamtoje sutinkamos spalvos – deginto molio, samanų, miško, lino atspalviai – visi juos rasite LAUKSVOS stende. Kaip ir itin patvarius, lengvai prižiūrimus ir malonius audinius, sukurtus šeimoms, turinčioms vaikų ir gyvūnų. LAUKSVOS stende bus galimybė juos ne tik paliesti, bet ir gyvai išbandyti jų priežiūrą ir patvarumą.

Pirmą kartą parodoje LAUKSVA pristatys ir lauko baldus – HAVANA ir RIO, jie įsikurs lauko ekspozicijoje.

Iki pasimatymo parodoje, pačioje 1 salės pradžioje bei lauke – L3 zonoje, greta 5 salės įėjimo.

Atgal

Baldai. Ar reikia sukti galvą, ką rinktis – komfortą, patogumą ar funkcionalumą?

Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.

Vieno žinomo Lietuvos vyro namų interjeras verčia aikčioti – kaip iš tokios gausybės daiktų įmanoma sukurti išskirtinį interjerą? Panaršius internete tampa sudėtinga apsispręsti, kokius baldus rinktis, kad jie kurtų estetišką aplinką ir patogiai tarnautų pagal poreikius. Parodoje „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“ bus galima ne tik gyvai pamatyti baldų naujienas, bet ir pasitarti su baldų ir interjero specialistais.

Atveža pasaulinės baldų dizaino parodos dvelksmą

Pandemija pakoregavo darbo aplinką: nemažai verslų, per karantiną dirbę nuotoliniu būdu, darbą iš namų tęsia ir toliau. Šie pokyčiai lėmė ir pakitusias nekilnojamojo turto tendencijas – ieškoma didesnio būsto, kad būtų galima įsirengti jeigu ne atskirą darbo kambarį, tai bent darbui skirtą erdvę. Baldų gamintojai sako, kad šie pokyčiai paveikė ir baldų rinką.

Parodoje „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“ lietuviška baldų gamybos kompanija „Lauksva“ pristatys gaminius, kurie sukurti ne tik pagal naujas dizaino tendencijas, bet ir pakoreguoti pagal pasikeitusias darbo bei gyvenimo sąlygas.

„Pandemija gerokai pakoregavo visų mūsų erdvės ir jos funkcijų suvokimą, todėl šioje parodoje savo klientams pademonstruosime trijų skirtingų kainų klasių – SIMPLE, DAILY ir TREND – modulinius baldus. Moduliniai baldai turi nuostabią savybę prisitaikyti prie žmogaus ir jo poreikių. Reikia daug sėdimos vietos vakarėliui ar erdvios vietos miegui? O gal kompaktiškų baldų skirtingoms namų erdvėms, o tada ir vėl didelio, patogaus baldo svečiams? Visiems šiems skirtingiems poreikiams idealiai tinka moduliniai baldai“, – sako „Lauksvos“ pardavimų ir rinkodaros vadovė Miglė Valaitytė.

Baldų formomis, audinių spalvomis bei jų techninėmis savybėmis baldų gamintojų ekspozicijoje atspindės šių metų pasaulines baldų madų tendencijas, pristatytas prestižinėje Milano baldų dizaino parodoje.

Madingiausios šių metų baldų formos, pasak M. Valaitytės, – purios, aptakių ir nugludintų formų. Audiniai – kuo minkštesni ir malonesni lietimui, ypač buklė („boucle“) tipo, o jų spalvose dominuoja natūralios, gamtoje sutinkamos spalvos: deginto molio, samanų, miško, lino atspalviai.

„Visa tai rasite mūsų stende, kaip ir itin patvarius, lengvai prižiūrimus ir malonius liesti audinius, sukurtus šeimoms, kurios turi vaikų ir gyvūnų“, – sako M. Valaitytė, akcentuodama, kad lankytojai galės ne tik visa tai paliesti, bet ir patys išbandyti jų priežiūrą bei patvarumą.

Kaip sukurti komfortą namuose arba tvirtas šeimos užnugaris

Komfortas, patogumas ir saugumas – neretai kaip tik šios dedamosios apsprendžia baldų pasirinkimą. UAB „Zbiga“ (Magrės baldai) į parodą atveš patogius, išskirtinius baldus, orientuotus į šiuolaikinio kliento poreikius. Šie baldai, skirti privačių namų interjerui, yra orientuoti į komfortą ir patogumą, šeimos poilsį ir laiką kartu.

„Naujausiai baldų kolekcijai ,,Eva“ būdingos suapvalintos formos ir retro stilių kiek primenantis dizainas, – apie madingas tendencijas įmonės gaminamuose balduose kalba „Zbiga“ marketingo vadovė Marta Rudėnė. – Šių baldų išvaizda – universali, o tai reiškia, kad juos pritaikysite klasikiniame, moderniame, skandinaviškame ir daugelyje kitų interjerų. Aukštos grakščios kojelės šios kolekcijos baldus daro universalius, patogiai naudojamus, kai, pavyzdžiui, tvarka namuose prižiūrima naudojant dulkių siurblį – robotą.“

Tuos pačius baldus skirtingais padaro apmušalai, kurių Magrės baldų kolekcijoje yra nuo lygaus glotnaus veliūro, kuris pamažu užleidžia vietą austinio tipo audiniams su išraiškingesne tekstūra, iki buklė („boucle“) ir netgi „kailinių“ audinių. Parodoje galima bus pamatyti ne tik atskirus baldus, bet ir vientisą svetainės kambario koncepciją su sofa, foteliu ir staliukais.

Lova seniai nebėra baldas, skirtas vien miegui: joje susirangome su knyga, įsitaisome su nešiojamu kompiuteriu, apsistatome ir maisto dubenėliais. Bus pristatyta minimalistinės estetikos lova užapvalintomis formomis, o galvūgalyje įtaisyta ne tik nusegama atraminė pagalvė. Tai lova, turinti ir nestandartinį apšvietimą, kuris įsijungia nuleidus kojas ant grindų.

Studentų darbais domisi ne tik verslai, bet ir kolekcionieriai

Parodoje „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“ Vilniaus dailės akademija (VDA) pristatys iki šiol niekur neeksponuotus studentų ir absolventų darbus: baldus, keramiką, tekstilę iš VDA fakultetų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Telšiuose.

„Tai jaunatviški objektai: nuo minimalistinių šviestuvų iki baldų iš faneros, modulių, tokių netradicinių medžiagų, kaip popieriaus masė. Bus ir šiek tiek keramikos“, – sako VDA Dizaino inovacijų centro direktorė Audronė Drungilaitė, akcentuodama, kad tai yra prototipai, kurie gali tapti komerciniais produktais.

Studentai seka mados tendencijas, turi naujų idėjų, todėl, kaip pastebi VDA atstovė, tai gali būti gera proga verslams, ypač, kai ima stigti polėkio, darosi itin atsargūs ir rizikuoja tapti nuobodžiais. „Darbiniai studentų raumenys“ gali tapti naujomis verslo idėjomis. Artėjant studentų praktikai, įmonėms tai gali būti ne tik galimybė rasti sau praktikantą, bet ir užsiauginti naują darbuotoją.

Neretai studentų darbais domisi kolekcionieriai, kurių nuojauta leidžia atpažinti būsimus garsius autorius, ir įsigyti gaminių, kurių vertė laikui bėgant tik didės – kolekcinis dizainas tampa vis populiaresnis.

LITEXPO vienu metu – balandžio 20–23 d. – vyks dvi susijusios parodos: RESTA bei „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“. Tai galimybė vizualizuoti savo namus nuo projekto, sienų iki interjero.

Atgal

IŠBANDYKITE NAUJĄ, REVOLIUCINĮ ĮRANKĮ JŪSŲ NAMŲ TRENIRUOTĖMS!

UAB SKORPIONO TAKAS  pristato išmanųjį jūsų treniruočių pagalbininką – tai visa fitneso studija, telpanti bet kuriuose namuose!

Su šiuo išmaniuoju treniruokliu Jūs gaunate viską – ne tik asmeninį trenerį, daugybę skirtingų video treniruočių, visą inventorių, reikalingą sportui namuose, tačiau ir dailią, modernaus dizaino interjero detalę, kuri neabejotinai papuoš Jūsų namus!

Daugiau informacijos: https://youtu.be/NIEsjZ1Upso

Tai visiška naujovė Lietuvos rinkoje.
Atgal

ANTALIS parodoje pristatys naujoves ir medžiagas

Coala Interior Film“ tinka ne tik interjero dekoravimui, bet ir puikiai gelbėja, kai norisi atnaujinti baldus. ANTALIS stende tikrai pamatysite, kaip atrodo baldas, kai atnaujinimui pasirenkama būtent ši plėvelė. Pastaruoju metu, kai daug kalbama apie tvarumą, antrinį medžiagų panaudojimą, „Coala Interior Film“ tampa puikia galimybe laikytis eko krypties. Užuot išmetę senus ar pabodusius baldus, juos labai lengvai galite atnaujinti lipnios plėvelės pagalba. Jums tereikia išsirinkti raštą ir spalvą iš daugiau nei 470 variantų.

Tapetai

Apsilankę ANTALIS stende, turėsite galimybę sužinoti daugiau apie spausdintus tapetus. Parodys ir papasakos ne tik apie medžiagas, jų savybes bei skirtingas tekstūras, bet visą parodos laiką šalia bus ir ANTALIS partneriai @preserve.lt , kurie patars, kaip išsirinkti norimą vaizdą ir kaip pasiruošti, kad atspausdintas tapetas taptų jūsų namų akcentu. Galime drąsiai sakyti, kad gausite visą išsamią su spausdintais tapetais susijusią informaciją.

Coala Windows Décor

Stende turėsite galimybę gyvai pamatyti naujosios ANTARIS plėvelių kolekcijos langų grafikai pavyzdžius. „Coala Windows Décor“ gali suteikti jaukumo, privatumo ar išskirtinumo jūsų namų bei verslo interjerui.

Aplankykite parodoje, papasakokite, kokio interjero norėtumėte ir ANTALIS padės Jums išsirinkti tinkamiausią variantą.

 

 

Atgal

Parodoje Baldai ir dizaino sprendimai eksponuojami„oskarai“ interjero dizaino srityje

Jau 17 metus iš eilės portalas interjeras.lt organizuoja solidžiausią kasmetinį realizuotų interjerų konkursą „Metų interjeras/Auksinė paletė‘21“ . Kalbiname konkurso sumanytoją žurnalo „Centras“ vyr. redaktorių ir interjero dizainerį Vytautą Gurevičių.

Kuo šiemet ypatingi konkurso dalyvių projektai?

Per 17 metų įvyko akivaizdus technologinis šuolis apdailos medžiagų, apšvietimo, inovacijų skirtų namams ar biurams srityse, baldų gamyboje. Mūsų gyvenimo įpročiai pasiketė kardinaliai. Šiuo metu dirbame namuose kaip biuruose, valgomasis ir virtuvė atėjo į svetainę, šviesą jau galime valdyti balsu. Pandemija privertė mus sugrįžti namo. Interjerai tapo multifunkciniais, kuriuose galima gyventi ir dirbti. Funkcionalumas nugali manieringą puošybą. Interjeruose atsirado daug šiuolaikinio meno, kuris dvasiškai pakrauna šaltus, skandinaviško stiliaus interjerus. Medžiagos toliau natūralėja, atsirado drąsesnių spalvinių sprendimų.

Koks yra pagrindinis konkurso tikslas ir ar jis keitėsi per 17 metų?

Konkurso tikslai nesikeičia – skatinti interjero kultūrą Lietuvoje ir kasmet išaiškinti geriausius architektus ir interjero dizainerius, kurie varžosi  biuro, visuomeninio ir privartaus interjero kategorijose. Taip pat kasmet konkurse apdovanojami nugalėtojai specialiose nominacijose. Šiemet renkame: geriausią miegamojo, vonios kambario projektus, inovatyviausią  interjerą, spalvinį sprendimą. Na, ir žinoma, mūsų portalo interjeras.lt ir 15min.lt skaitytojai tradiciškai rinks „Tautos interjerą“.

Kaip vertinate konkurso dalyvių aktyvumą? Kokia nauda autoriams dalyvauti konkurse?

Kasmet aktyvumas auga. Kadangi visus interjerus, išskyrus „Tautos interjero“ kategoriją vertina tik užsienio architektai, išvengiame šališkumuo. Tuo mes didžiuojamės ir išsiskiriame iš kitų panašaus pobūdžio konkursų. Kasmet konkurse atsiranda nauji veidai, kurie ilgainiui tampa „žvaigždėmis“. Galimybė pasigalinėti ir matyti savo darbą kolegų darbų kontekste objektyviai motyvuoja labiau nei tušti pagyrų žodžiai.

Kasmet nugalėtojams įteikiamos konkurso simboliu tapusios „Auksinės paletės“. Koks, jūsų nuomone, turėtų būti interjeras, kad būtų vertas „Auksinės paletės“ titulo?

Per 17 metų „Auksinė paletė“ tapo savotišku interjero „Oskaru“, kurių kasmet nusipelno 10 interjerų autorių. Šiemet tai yra „Caparol“ dažų paletės su auksuotais viršeliais. Jau ne vieno žymaus kūrybinio biuro lentynose teko matyti mūsų paletes. Manau, kad interjerai, kurie apdovanojami šiuo prizu, išsiskiria originalumu ir aukšta profesionalų išpildymo technika. Dažnai interjero kūrėjui tenka dirbti su daugybe savo srities meistrų: statybininkais, baldininkais, metalo meistrais, akmens, medžio, stiklo, keramikos kitų medžiagų tiekėjais. Interjeras – sudėtinga kompleksinė visų inžinerinių dalių: elektros, santechnikos, išmaniųjų technologijų ir apdailos, baldų, dekoro elementų visuma. „Auksinės paletės“ nusipelno tie darbai, kur ta visuma „suskamba“ stilingai, kokybiškai ir solidžiai.

Savo balsą už labiausiai patikusius interjerus galite atiduoti čia.

Atgal

Statyba, baldai ir dizainas – gyvai grįžtančioje parodoje RESTA

Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Pirmą kartą kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.

RESTA ir kartu vyksiančioje „Baldų ir dizaino sprendimų 2022“ parodoje laukiama apie 300 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos, Turkijos, Rumunijos, Čekijos bei kitų užsienio šalių. Prognozuojama, kad per 4 dienas parodose apsilankys apie 30 tūkstančių lankytojų.

„Šiemet kaip niekada aktualiomis tapo temos, kurios yra svarbios tiek parodų dalyviams, tiek lankytojams: ateities namai siekiantiems  gyvenimo kokybės, tvari renovacija, skaitmeninė statyba, inovacijos, technologijos, – vardina LITEXPO vadovas Justinas Bortkevičius. – Ši paroda yra ir diskusijų platforma, kurioje kalbama apie sektoriaus aktualijas, ieškoma sprendimų, ryškinami pranašumai ir mezgami verslo ryšiai“.

RESTA verslui teikia naujų galimybių

Tradiciškai pagrindinis parodos RESTA partneris yra Lietuvos statybininkų asociacija (LSA), parodą vertinanti kaip galimybę statybos sektoriaus dalyviams susitikti gyvai ir kartu spręsti gamybos, žaliavų tiekimo, planavimo ir kitus, šiuo metu aktualius, iššūkius.

„Pasaulis nenusisuks nuo žaliojo kurso, nestabdys inovacijų ir skaitmenizacijos pasiekimų. Daugelis gamintojų parodoje RESTA pristatys inovatyvius sprendimus, naujas statybos technologijas ir gaminius, atliepiančius žalios statybos koncepciją, – sako LSA prezidentas Dalius Gedvilas. – Tokie renginiai ne vieną verslininką paskatina pradėti gaminti naujus produktus, taikyti naujas technologijas. Tad paroda RESTA – naujų galimybių ir apsisprendimų inspiravimo renginys.“

Visos krizės kada nors pasibaigia – verslas turi greitai reaguoti ir spręsti savo gyvybingumo, gebėjimo išlikti klausimus, konkuruoti ir uždirbti. Šiuo laikotarpiu, akcentuoja D. Gedvilas, svarbu priimti racionalius sprendimus, „kad naują rytojų pasitiktume su mažiausiais praradimais“.

Konsultuos daugiabučių gyventojus dėl šilumos kainų mažinimo

Pasak Vytauto Vrubliausko, Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) Pastatų energinio taupumo departamento direktoriaus, daugiabučių renovacija, o ypač  būsto atnaujinimas įdiegiant alternatyvius energijos šaltinius, yra vienas iš būdų mažinti šildymo kainas.

„Dalyvaudami parodoje, pirmiausia siekiame gyvai susitikti su daugiabučių gyventojais, projektų administratoriais, kitais renovacijos proceso dalyviais, atsakyti į klausimus, išgirsti jų problemas, nepagrįstas baimes, – sako V. Vrubliauskas. – Stendo lankytojams pasiūlysime unikalią galimybę: taikant interaktyvią programą per keletą minučių susipažinti su pagrindiniais kompleksinės daugiabučio renovacijos komponentais ir sužinoti galimus energijos sutaupymus po renovacijos. Kiekvienas šio įrankio naudotojas galės pats „atnaujinti“ daugiabutį – pakeisti langus, apšiltinti sienas bei stogą, pakeisti šilumos punktą ir tokiu būdu išsiaiškinti, kiek kiekviena iš tų priemonių gali padidinti namo energinį efektyvumą.“

APVA stende bus galima sužinoti naujausią informaciją apie daugiabučių namų programos įgyvendinimą, o specialistai atsakys į klausimus apie renovaciją, valstybės paramos dydžius ir būdus.

Parodos lankytojams – atsakymai į aktualiausius klausimus

Brangstant energetiniams resursams, D. Gedvilas prognozuoja lankytojų susidomėjimą ekonomiškais būsto šildymo sprendimais, o verslui yra svarbu, kaip mokymo įstaigos rengia specialistus statybų sektoriui, ypač aukštos kvalifikacijos. Užsakovų ir investuotojų raginimai statyti kuo sparčiau skatina dėmesį skaitmeninėms technologijoms, lemiančioms kokybišką planavimą ir statybos procesų optimizavimą.

Pirmą kartą apjungiamos viena kitą papildančios temos – statyba, baldai ir dizainas.  Tai aplieps tiek specialistų, tiek ir lankytojų interesą.

Dvi parodos – vienas bilietas

Paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“  vyks centrinių rūmų 1 ir 2 salėse, o 3–5 salėse kursis statybos ir susiję sektoriai. Lauko ekspozicijose lankytojai tradiciškai ras statybinių medžiagų, statybos ir sodo technikos, lauko baldų bei modulinių statinių.

Nors vienu metu vyks 2 parodos – RESTA ir „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“, – su vienu bilietu bus galima apsilankyti abiejose.

Ibis Vilnius Centre

„Ibis Vilnius Centre“ – viešbutis, įsikūręs centrinėje miesto dalyje, vos kelios minutės pėstute iki Vilniaus senamiesčio bei visų gražiausių lankomų miesto vietų. Svečiams siūloma apsistoti jaukiuose kambariuose su ergonomiškomis „Sweet bed by Ibis“ lovomis, darbo stalu, TV, oro kondicionieriumi bei itin greitu nemokamu belaidžiu internetu. Požeminis parkingas. 𝐏𝐚𝐫𝐨𝐝𝐨𝐬 𝐦𝐞𝐭𝐮 𝐭𝐚𝐢𝐤𝐨𝐦𝐚 𝐬𝐩𝐞𝐜𝐢𝐚𝐥𝐢 𝐤𝐚𝐢𝐧𝐚. 𝐏𝐚𝐬𝐢𝐮̄𝐥𝐲𝐦𝐚𝐬 𝐠𝐚𝐥𝐢𝐨𝐣𝐚 𝐫𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐮𝐨𝐣𝐚𝐧𝐭𝐢𝐬 𝐬𝐮 𝐤𝐨𝐝𝐮 𝐑𝐄𝐒𝐓𝐀𝟐𝟎𝟐𝟑 . 𝐆𝐚𝐥𝐢𝐨𝐣𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐦. 𝐛𝐚𝐥𝐚𝐧𝐝ž𝐢𝐨 𝟐𝟔-𝟑𝟎 𝐝. 𝐍𝐞𝐦𝐨𝐤𝐚𝐦𝐚𝐬 𝐚𝐭š𝐚𝐮𝐤𝐢𝐦𝐚𝐬 - 𝐥𝐢𝐤𝐮𝐬 𝐬𝐚𝐯𝐚𝐢𝐭𝐞𝐢 𝐢𝐤𝐢 𝐫𝐞𝐧𝐠𝐢𝐧𝐢𝐨.

Rinktinės g. 18, Vilnius

+370 5 265 8100
ha1j1-re@accor.com
Rezervuoti
Novotel Vilnius Centre

Apsistokite pačioje Vilniaus istorinėje ir komercinėje širdyje – Gedimino prospekte įsikūrusiame tarptautinio ACCOR tinklo Novotel Vilnius Centre viešbutyje. Vos žengus pro viešbučio duris atsidursite įdomiausių įvykių ir lankomiausių miesto objektų apsuptyje: Gedimino pilis, Arkikatedra ir kitos lankomiausios sostinės vietos – vos kelios minutės kelio pėstute. Muziejai, šurmuliuojantys barai ir restoranai bei parduotuvėlės pasiekiamos per keletą minučių. Erdvūs ir modernūs, 2020 renovuoti kambariai su kerinčiu vaizdu į Vilnių, itin patogiomis lovomis, poilsio kampeliu, vonios kambariu su vonia ir dušu, puikia garso izoliacija, šviesą blokuojančiomis užuolaidomis, kondicionieriumi ir nemokamu WiFi užtikrins ramią ir jaukią viešnagę. Sotūs ir gardūs švediško stalo pusryčiai. 𝐏𝐚𝐫𝐨𝐝𝐨𝐬 𝐦𝐞𝐭𝐮 𝐭𝐚𝐢𝐤𝐨𝐦𝐚 𝐬𝐩𝐞𝐜𝐢𝐚𝐥𝐢 𝐤𝐚𝐢𝐧𝐚. 𝐏𝐚𝐬𝐢𝐮̄𝐥𝐲𝐦𝐚𝐬 𝐠𝐚𝐥𝐢𝐨𝐣𝐚 𝐫𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐮𝐨𝐣𝐚𝐧𝐭𝐢𝐬 𝐬𝐮 𝐤𝐨𝐝𝐮 𝐑𝐄𝐒𝐓𝐀𝟐𝟎𝟐𝟑. 𝐆𝐚𝐥𝐢𝐨𝐣𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐦. 𝐛𝐚𝐥𝐚𝐧𝐝ž𝐢𝐨 𝟐𝟔-𝟑𝟎 𝐝. 𝐍𝐞𝐦𝐨𝐤𝐚𝐦𝐚𝐬 𝐚𝐭š𝐚𝐮𝐤𝐢𝐦𝐚𝐬 - 𝐥𝐢𝐤𝐮𝐬 𝐬𝐚𝐯𝐚𝐢𝐭𝐞𝐢 𝐢𝐤𝐢 𝐫𝐞𝐧𝐠𝐢𝐧𝐢𝐨.

Gedimino pr. 16, Vilnius

+370 52 666200
h5209-re@accor.com
Rezervuoti

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.