Prisijungti

Registruotis

Login

Register

RESTA 2022
 • 2022 balandžio 20–23 d.
 • Darbo laikas

  Balandžio 20-22   10.00 – 18.00
  Balandžio       23  10.00 – 17.00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.
Lankytis parodoje gali tik asmenys, turintys Lietuvos Respublikos patvirtintą, galiojantį Galimybių pasą arba ES skaitmeninį Covid sertifikatą (galioja 7 mėnesius po pilnos vakcinacijos), arba dokumentą, įrodantį, kad persirgta COVID-19 liga, ar atlikto tyrimo (SARS-CoV-2 PGR tyrimo gauto ne anksčiau nei prieš 72 valandas, skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) neigiamo rezultato išrašą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Galimybių paso reikalavimas asmenims taikomas nuo 12 metų 2 mėnesių.

 

Susitikime gyvai po dviejų metų pertraukos tarptautinėje statybų verslo parodoje Resta 2022, kuri įvyks 2022 metų balandžio 20 – 23 dienomis. 

Tapkite didžiausios Baltijos šalyse statybų verslo parodos dalimi ir pasiekite plačią lankytojų, kurie stato, planuoja statyti ar įsigyti būstą, renovuoja ir domisi naujausiomis technologijomis, skaitmeniniais sprendimais ir statybų sektoriaus naujovėmis, auditoriją. Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus, yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

 

Parodos RESTA 2022 akcentai:

RENOVACIJA

ENERGETINIS EFEKTYVUMAS

STATYBA

TECHNOLOGIJOS

ATEITIS

5 svarios priežastys dalyvauti parodoje:

 • Rinkos įvertinimas: pristatykite savo idėjas ir darbus, įvertinkite konkurencinį pranašumą bei pajauskite sektoriaus pulsą.
 • Lankytojų magnetas: pasiekite savo tikslinę auditoriją, pristatykite jiems savo produktus, paslaugas ir būkite matomi.
 • Ryšių kūrimas: susitikite su klientais bei partneriais ir užmegzkite naujus verslo kontaktus.
 • Žinomumo didinimas: pristatykite savo prekės ženklą ir būkite matomi už savo verslo ribų.
 • Asmeniniai kontaktai: susitikite su savo klientais gyvai, bendraukite ir gaukite grįžtamąjį ryšį apie vartotojų lūkesčius ir poreikius.

NAUJIENOS PARODOJE:

 • Interaktyvus parodos planas, kuriame lankytojai greitai ir patogiai savo išmaniuose įrenginiuose galės rasti informaciją.
 • Pagrindiniai renginiai bus transliuojami internetu tiesiogiai.
 • Balkonų/terasų apželdinimo sprendimai, daržas miesto balkone.
 • Kontaktų mugė.

Taip pat kviesime užsukti į tuo pačiu metu 1 ir 2 salėse vyksiančią parodą Baldai ir dizaino sprendimai 2022.

 

Turite klausimų? Susisiekite: resta@litexpo.lt

 

 

 

PARTNERIAI

Internetinės prekybos platforma „Merxu“ – atveria Europos pramoninių prekių rinką
Atgal

Internetinės prekybos platforma „Merxu“ – atveria Europos pramoninių prekių rinką

Vos prieš metus veiklą pradėjusi merxu.com platforma jau pradedama vadinti europietišku „Alibaba“ atitikmeniu. Tai specialiai mažoms ir vidutinėms įmonėms sukurtas e-prekybos įrankis, leidžiantis be jokių papildomų investicijų (susijusių su e-komercija) iškart pradėti prekiauti Lietuvos ir dar 7-iose Europos šalių rinkose. Šiuo metu merXu.com platforma veikia Lietuvoje, Estijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Slovakijoje, Vengrijoje ir Vokietijoje.

„B2C sektorius su plataus vartojimo prekėmis jau persikėlė į elektroninę erdvę. Po truputį skaitmenizacija transformuoja ir B2B aplinką. Mes siekiame būti šių pokyčių smaigalyje, todėl sukūrėme e-prekybos platformą verslui, kurią naudojant galima paprastai ir skaidriai prekiauti bei optimizuoti išlaidas“, – sako MerXu Lietuvos rinkos vadovas Nerijus Grybė.

„MerXu“ internetinės prekybos platforma yra skirta tik įmonėms. Tai virtuali vieta, kur susitinka iš vienos pusės gamintojai, didmenininkai ar tiekėjai, o iš kitos pusės – rangovai, statybos ar montavimo įmonės, didmenininkai ar mažmenininkai, ieškantys tiekėjų.

„Jums nereikia turėti savo elektroninės parduotuvės ar užsiimti rinkodara. Prisiregistravę „MerXu“ platformoje iškart galite pradėti prekiauti“, – sako N. Grybė.

Projekto kūrėjai orientuojasi į Vidurio ir Rytų Europos šalių rinkas: pasak jų, įmonės čia siūlo aukštą kokybę ir konkurencingą kainą, be to – paprastesnę logistika tarp šalių.

Aišku, kiekviena šalis yra unikali: skirtingos kalbos, valiutos, teisinis reguliavimas, importo ir eksporto politika. Tai dažnai tampa sunkiai įveikiama kliūtimi mažoms ir vidutinėms įmonėms.

„Sukūrėme MerXu, kad amortizuotume šiuos skirtumus ir prekyba vyktų lengviau. Siūlome įrankius, kurie sprendžia pagrindines problemas, kurios dažnai sustabdo mažesnius rinkos dalyvius nuo eksporto“, – sako N. Grybė.

Kalbos barjeras – viena pagrindinių kliūčių. Todėl „MerXu“ platforma užtikrina automatinį produktų vertimą į visas kalbas. Dirbtinis intelektas padeda ir bendraujant, derantis.

„Mūsų platformoje registruoti vartotojai gali teikti užklausas, derėtis dėl kainos, sandorio sąlygų ar užsakymo detalių. Visas bendravimas automatiškai išverčiamas į bendraujančių šalių kalbas, todėl padedame peržengti bet kokias kalbos kliūtis“, – pasakoja N. Grybė.

Kaip vieną iš pagrindinių privalumų, „MerXu“ platformos kūrėjai įvardina saugumą: sandorius gali atlikti tik įmonės, o kiekviena jų yra tikrinama dėl finansinio patikimumo. „MerXu“ platformoje galima vykdyti tiek didmeninę, tiek mažmeninę prekybą. Taip pat įsigyti skirtingas prekes iš skirtingų tiekėjų vienu metu ar teikti bendras užklausas, ieškant prekių ar lyginant kainas.

„Mes ne tik sudarome sąlygas prekiauti registruotoms įmonėms, tačiau ir dirbame kaip įmonės pardavimų skyrius: jeigu jūs kažko ieškoti ir nerandate mūsų platformoje, pateikite užklausą –vadybininkai jums suras naują tiekėją“, – sako N. Grybė.

Lanksti ir kainodara. Pardavėjai siūlo prekes „MerXu“ už tam tikrą kainą, kuri gali būti fiksuota arba kisti priklausomai nuo užsakymo dydžio. Platforma taip pat suteikia galimybę sandorio šalims individualiai nustatyti kainas ir derėtis dėl atsiskaitymo būdų bei sąlygų.

„Svarbiausia, kad platforma patogu naudotis. Ir tai ne atsitiktinumas. Ją kūrė – buvęs vienos didžiausių e. platformų Lenkijoje „Allegro“ vadovas Przemyslav Budkowski bei kiti buvę darbuotojai“ – pastebi N. Grybė.

Pasak Lietuvos rinkos vadovo, šiuo metu „MerXu“ platformoje registruota daugiau nei 20 000 įmonių. Prekyboje daugiau kaip 3,5 mln. prekių tokiose kategorijose kaip statybos, elektros įranga, šildymas ir vandentiekis, pramonė ir mašinų gamyba, sauga, įrankiai profesionalams, chemijos ir metalurgijos pramonė.

„Daugiausiai prekiaujama įrankiais ir statybinėmis medžiagomis, saulės baterijomis bei su pandemija susijusiomis saugos priemonėmis. Daugiau nei pusė sandorių yra tarpvalstybiniai, kas itin džiugina: įgyvendintas vienas iš mūsų tikslų – išjudinti tarptautinę prekybą B2B sektoriuje“, – sako N. Grybė.

Pasak Lietuvos rinkos vadovo, „MerXu“ platformoje yra apie 1200 lietuviškų įmonių, tarp kurių rasite tokias gerai žinimas bendroves kaip „Gitana“, „Dogas“,Tegra state“, „irankiutrugus.com“ bei kt. Lietuviškų įmonių skaičių siekiama išauginti iki 10 000. Kol kas Lietuvos verslininkai „MerXu“ platforma gali naudotis nemokamai.

„Lyginant su kitomis šalimis, Lietuvos gamintojai kol kas nusileidžia aktyvumu. Kiek teko bendrauti, prisibijoma lenkiškų bendrovių konkurencijos. Tačiau tikrai noriu paskatinti dėti savo pasiūlymus, net jeigu jie iš pirmo žvilgsnio mažiau konkurencingi. Pirkėjams rūpi ne tik kaina – daug svarbiau, kad prekė būtų sandėlyje čia ir dabar“, – ragina N. Grybė.

Pasak „MerXu“ atstovo, labiausiai šiuo metu trūksta pasiūlymų ir tiekėjų iš santechnikos ir vėdinimo bei chemijos pramonės sričių. Tad jeigu norite pradėti prekiauti internetu ir atverti savo prekėms kelius į Europą – registruokitės pagal šią nuorodą dar šiandien!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.