BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2024
 • 2024 m. balandžio 25-27 d.
 • Darbo laikas

  Balandžio 25-26 d. nuo 10 val. iki 18 val.

  Balandžio 27 d. nuo 10 val. iki 16 val.

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
REGISTRACIJA DALYVIAMS
 • 2023 metų statistika: 1826,5 kv. m. plotas
 • 2023 metų statistika: 19280 lankytojų
 • 2023 metų statistika: 52 dalyviai

BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI: INTERJERAS, KURIANTIS BŪSENAS

„Interjeras, kuriantis būsenas“ – tai paroda apie šiandieninį gyvenimą ir kaip jį veikia erdvės, kuriose leidžiame laiką. Apie atsakymus, kokiais įrankiais, objektais ar sprendimais galime daryti įtaką savo ir kitų žmonių savijautai.

Balandžio 25 – 27 dienomis LITEXPO vyksiančioje baldų ir dizaino ekspozicijoje pagrindinis dėmesys bus skiriamas pridėtinės vertės kūrimui interjere bei inovatyviems erdvių ir būsenų valdymo įrankiams. Drauge su ekspertais ieškosime atsakymų, kaip interjero sprendimai gali prisidėti prie mūsų emocijų, streso reguliavimo, kokybiškesnio poilsio, energijos bei kūrybiškumo aktyvavimo. Ne veltui šiandieną dominuojantis estetikos stilius – minimalizmas. Tai intuityvi atsvara išoriniam chaosui bei informacijos, pasiūlos, įspūdžių pertekliui. Tendencingai ieškome sprendimų, kaip sukurti erdves, kuriose galėtume nurimti ir „atgauti kvapą“. Namuose norisi nusimesti ne tik darbo drabužius, bet ir įvaizdžius, statusus, įvairiausius „reikia“. Ofisuose ieškome įkvėpimo, energijos, produktyvumo. Visa tai galime kurti intuityviai arba pasitelkę psichologijos, meno, naujųjų technologijų, mokslo bei dizaino žinias, atsakančias į tą didelį klausimą „kaip?“.

„Interjeras, kuriantis būsenas“ – paroda apie kūrybišką ir inovatyvų požiūrį į rytdienos buitį bei būtį.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.