Prisijungti

Registruotis

Login

Register

BALTIC DAYS OF DENTISTRY 2021
 • 2021 spalio 22–23 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

  Kas antrus metus organizuojama didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė paroda – konferencija BALTIC DAYS OF DENTISTRY 2021 kviečia susitikti Litexpo. Parodos pagrindinis dėmesys skiriamas odontologijai ir su ja susijusiomis naujovėmis, inovacijomis bei aktualijomis. Čia susitiks žinomiausi odontologijos specialistai iš Lietuvos ir kaimyninių šalių, tarptautinių asociacijų vadovai, odontologijos prekinių ženklų atstovai ir paslaugų tiekėjai. Paroda – tai galimybė pristatyti ir tuo pačiu susipažinti su naujomis tendencijomis, dalintis gerąja patirtimi bei gilinti profesines žinias ir kompetencijas.

  Svarbiausias parodos renginys – tarptautinė mokslinė konferencija „Baltijos jūros regiono šalių odontologų dienos”, kurią organizuoja Lietuvos Respublikos odontologų rūmai.

  BALTIC DAYS OF DENTISTRY – tai:

  • Vienintelė specializuota paroda-konferencija Baltijos šalyse, kurioje susitinka Lietuvos ir pasaulio odontologijos medicinos specialistai, mokslininkai ir verslas;
  • Dviejų dienų tarptautinė mokslinė konferencija, skirta aptarti pažangiausius gydymo metodus, naujausias technologijas ir sprendimus.
  • Visos odontologijos ir burnos priežiūros sektoriaus naujienos, inovacijos bei darbo su jomis metodikos;
  • Didžiausios odontologijos paslaugų ir produktų versle dirbančios kompanijos iš Lietuvos, Latvijos ir kaimyninių šalių.
  • Aktualiausios naujienos ir produktų pristatymai iš pirmų lūpų parodos seminarų erdvėje.

  Kodėl verta dalyvauti parodoje:

  • Vienintelė specializuota B2B odontologinės tematikos paroda Baltijos šalyse.
  • Pristatysite rinkai naujienas
  • Pasieksite savo tikslinį vartotoją
  • Užmegsite vertingas partnerystes
  • Didinsite prekės ženklo žinomumą
  • Formuosite prekės ženklo įvaizdį

  Praėjusios parodos statistika:

  Dalyvių 80, tame tarpe 62 Lietuvos įmonės ir 18 iš užsienio
  Dalyviai iš
  Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija, Vokietija, Švedija, Šveicarija, Rumunija
  Lankytojų –  specialistų 3300
  Renginių 10
  Bendras parodos – konferencijos plotas 4600 m2

   

  Spalio 22 – 23 dienomis susitikime svarbiausiame Baltijos šalyse odontologijos medicinai skirtame renginyje – tarptautinėje specializuotoje parodoje-konferencijoje BALTIC DAYS OF DENTISTRY 2021!

  Rašykite mums: dental@litexpo.lt

  ORGANIZATORIAI

  Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

   

  Lietuvos Respublikos odontologų rūmai

  FORDENTIST.LT: aukščiausios kokybės, unikalius produktus odontologams bei dantų technikams
  SIMCHA: suteiks galimybę rinktis iš išskirtinai kokybiškų, unikalių ir vienetinių burnos priežiūros priemonių
  UNIDENTAS: pristatys odontologų bendruomenei elektroninę užsakymų bei informacijos platformą
  PARDES: parodoje pristatys platų odontologinių medžiagų ir burnos priežiūros priemonių asortimentą
  AUSTILIS: medicininės, grožio specialistų ir SPA darbuotojų aprangos
  SKIRGESA: pristatys garsių prekės ženklų FKG Dentaire, ICX, Hu-Friedy bei daugelio kitų naujienas.
  RINGITAS: aukščiausios kokybės burnos priežiūros priemonėmis
  Atgal

  FORDENTIST.LT: aukščiausios kokybės, unikalius produktus odontologams bei dantų technikams

  Fordentist.lt – platina aukščiausios kokybės, unikalius produktus odontologams bei dantų technikams iš Šveicarijos, Vokietijos, Danijos, Švedijos bei JAV. Įmonė atstovauja produktus, kuriuos jau daug metų naudoja jų klientai, todėl gerai žino jų kokybę ir galimybes. Nuolat domisi naujovėmis odontologijos rinkoje tam, kad padėtų savo klientams žingsniuoti kartu su laiku. Įmonė tikisi, palengvinti Jūsų darbą, sumažinti sąnaudas, tuo pačiu sukurdami abiem pusėms naudingą bendradarbiavimą.

  Fordentist.lt – 11 metų draugystės vertinančios kokybę.

  Atgal

  SIMCHA: suteiks galimybę rinktis iš išskirtinai kokybiškų, unikalių ir vienetinių burnos priežiūros priemonių

  Susipažinkime – mes esame Simcha!  Suteikiame Jums vertingą galimybę rinktis iš išskirtinai kokybiškų, unikalių ir vienetinių burnos priežiūros priemonių.

  Verčiant iš hebrajų kalbos, Simcha reiškia laimę. Tad norime Jus įkvėpti rinktis ir dalintis su savo pacientais gera savijauta ir sveiku gyvenimo būdu!

  Pasirinkite teisingai ir padėkite savo pacientams įsileisti į burnos higienos rutiną YPATINGOS sudėties produktus – Curasept, Tello, Dentissimo, Olivafix, Proxi.

   

  Atgal

  UNIDENTAS: pristatys odontologų bendruomenei elektroninę užsakymų bei informacijos platformą

  Unidentas UAB, lietuviška įmonė, įkurta prieš daugiau nei 25-erius metus, atstovauja bei platina Lietuvoje daugelio didžiausių pasaulio odontologijos industrijos gamintojų, tokių kaip 3M, GC, Densply/Sirona, Tokuyama, Morita, Voco, Coltene, Nordent, Blossom, Medistock, Alliage/Gnatus, Inibsa, ir t.t., profesionalius odontologijos produktus.

  Taip pat nuolat  organizuoja profesinius mokymus odontologams UNI Akademijos vardu. Unidentas UAB tiekia odontologams beveik viską, ko reikia kasdienei praktikai: odontologinę įrangą, mikroskopus, smulkius odontologijos aparatus, instrumentus, dantų implantus, odontologines medžiagas tiesioginėms ir netiesioginėms dantų restauracijoms, vietinius anestetikus, burnos higienos priemones.

  Šiais metais Unidentas UAB pristatė odontologų bendruomenei elektroninę užsakymų bei informacijos platformą, kuria naudotis gali užsiregistravę odontologijos profesionalai – www.unidentas.lt. Šios elektroninės sistemos privalumai bei kaip patogiai ir efektyviai ja naudotis bus demonstruojama šioje parodoje.

  Atgal

  PARDES: parodoje pristatys platų odontologinių medžiagų ir burnos priežiūros priemonių asortimentą

   

  UAB PARDES odontologams ir dantų priežiūros profesionalams visoje Lietuvoje tiekia tik kruopščiai atrinktą aukštos kokybės produkciją bei gali pasiūlyti platų priemonių, reikalingų kasdienei praktikai, pasirinkimą.

  Parodoje įmonė pristatys savo atstovaujamus prekės ženklus: „Saremco“ (Šveicarija), „Detax“ (Vokietija), „Pulpdent“ (Š. Amerika), „White Smile“ (Vokietija), „White dental beauty“ (Jungtinė Karalystė), „Medicom“ (Nyderlandai), „Premium Plus“ (Jungtinė Karalystė), „NTI“ (Vokietija), Arago (Ispanija), „Curaprox“ (Šveicarija) ir kitus.

  Daugiau informacijos apie parodos dalyvį: www.pardes.lt

  Atgal

  AUSTILIS: medicininės, grožio specialistų ir SPA darbuotojų aprangos

  AUSTILIS yra medicininės, grožio specialistų ir SPA darbuotojų aprangos ženklas, sėkmingai dirbantis jau daugiau nei 10 metų. Kurdami ir gamindami drabužius, visada siekiame suderinti patogumą, estetiką ir kokybę. Mūsų tikslas, kad gaminama apranga padėtų Jums puikiai jaustis darbe. Mūsų apranga kuriama ir gaminama Lietuvoje.

  Atgal

  SKIRGESA: pristatys garsių prekės ženklų FKG Dentaire, ICX, Hu-Friedy bei daugelio kitų naujienas.

  UAB „Skirgesa“ Pelenės 2021m. parodoje pristatys:

  • garsių prekės ženklų FKG Dentaire, ICX, Hu-Friedy naujienas.
  • daugumos atstovaujamų gamintojų: FKG Dentaire, ICX, Hu-Friedy, Polident, Interdent, Diaswiss, Polydentia, Meta Biomed ir kt. produktus bei Mk-Dent ir Simple&Smart odontologinę įrangą.

   

  Kokių naujienų galime tikėtis parodoje?

  • RACE EVO endodontiniai instrumentai, FKG Dentaire, stende bus galimybė juos išbandyti praktiškai.
  • ICX – Aqua Liquid implantai, Medentis Medical, stende bus galimybė išbandyti praktiškai įvairius ICX implantus.
  • Ekologiškos dantų priežiūros priemonės Pierrot, Fushima. Ekologiški produktai odontologijai, J.H. Orsing AB.
  • Medicininė apranga Pastelli – aukštos klasės medicininė apranga iš Italijos. Medicininė apranga Adar Uniforms – kasdienė ekonominės klasės apranga medicinos bei grožio sričių specialistams.
  • Hu-Friedy odontologinių instrumentų naujienos.

  Atgal

  RINGITAS: aukščiausios kokybės burnos priežiūros priemonėmis

  UAB „RINGITAS“ yra Šveicarų firmos Sunstar GUM atstovas Lietuvoje. Įmonė prekiauja aukščiausius kokybės standartus ir naujausius burnos priežiūros reikalavimus atitinkančiomis, burnos priežiūros priemonėmis. „Sunstar“ mes tikime, kad norėdami pagerinti savo savijautą, turime rūpintis savo kūnu ir protu taikydami holistinį 360° požiūrį. „Sunstar“ ypač daug dėmesio skiria sąmoningumo ugdymui, tyrimų ir inovacijų palaikymui burnos sveikatos srityje. Įmonė atstovauja Austrijos protezų priežiūros produktų gamintoją „FITTYDENT”. Taip pat galite įsigyti ir „JETKIP“ burnos irigatorių su revoliucine technologija, kuri sujungė vandens  srovės ir siūlo galias. „JETPIK“ – geriausią kasdienė dantų ir dantenų priežiūra jūsų namuose!

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „ Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate kad su mūsų "Privatumo Politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.