BALTIC DAYS OF DENTISTRY 2021

BALTIC DAYS OF DENTISTRY 2021

 • 2021 spalio 22–23 d.
 • Darbo laikas

  Spalio 22 d. 10.00-18.00
  Spalio 23 d. 10.00-15.00

   

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
Lankytis parodoje gali tik asmenys, turintys Lietuvos Respublikos patvirtintą, galiojantį Galimybių pasą arba ES skaitmeninį Covid sertifikatą, vakcinacijos išrašą, arba dokumentą, įrodantį, kad persirgta COVID-19 liga, ar neigiamo testo (SARS-CoV-2 PGR tyrimo arba greitojo SARS-CoV-2 antigeno testo neigiamo testo rezultato gauto ne anksčiau nei prieš 48 valandas, skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) rezultato išrašą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Asmenims iki 16 metų reikalavimas dėl Galimybių paso netaikomas.
Informuojame, kad antigenų testą bus galima atlikti apsaugos poste prie pagrindinio įėjimo į Litexpo teritoriją. Paslaugos kaina žmogui –  13 EUR.

 

Kas antrus metus organizuojama didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė paroda – konferencija BALTIC DAYS OF DENTISTRY 2021 kviečia susitikti Litexpo. Spalio 22-23 dienomis vyksiančio renginio pagrindinis dėmesys bus skiriamas odontologijai ir su ja susijusioms naujovėms, inovacijoms bei aktualijoms. Čia susitiks žinomiausi odontologijos specialistai iš Lietuvos ir kaimyninių šalių, tarptautinių asociacijų vadovai, odontologijos prekinių ženklų atstovai ir paslaugų tiekėjai.

Tai – puiki galimybė susipažinti su naujomis tendencijomis, dalintis gerąja patirtimi bei gilinti profesines žinias ir kompetencijas.

Tiek mokslinėje konferencijoje, tiek parodoje didelis dėmesys bus skirtas burnos sveikatai ir jos higienai. Svarbiausias parodos renginys – tarptautinė mokslinė konferencija „Baltijos jūros regiono šalių odontologų dienos”, kurią organizuoja Lietuvos Respublikos odontologų rūmai bei aktualiausios naujienos ir produktų pristatymai iš pirmų lūpų parodos renginių erdvėje.

Renginio programą rasite parodos renginių skiltyje. 

Pasinaudokite nuolaida parodos bilietams su Šeimos kortele.

Spalio 22 – 23 dienomis susitikime svarbiausiame Baltijos šalyse odontologijos medicinai skirtame renginyje – tarptautinėje specializuotoje parodoje-konferencijoje BALTIC DAYS OF DENTISTRY 2021!

ORGANIZATORIAI

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

 

Lietuvos Respublikos odontologų rūmai

Parodos renginiai

Išvalyti filtrus
2021-10-22 10.00-17.35

Tarptautinė mokslinė konferencija „Baltijos šalių odontologų dienos 2021

Renginio organizatorius- Lietuvos Respublikos odontologų rūmai
(Būtina registracija)

Vieta: Konferencijų salės 5.1, 5.2, 5.3

2021-10-22 12.00-12.45

Kuraray Noritake composites.

Organizatorius- Kuraray Europe Benelux BV

Vieta: 5 salės renginių zona

2021-10-22 15.00-15.45

Kuraray Noritake Bonds.

Organizatorius- Kuraray Europe Benelux BV

Vieta: 5 salės renginių zona

2021-10-22 16.00- 16.15

Stiklo pluošto skaidulomis sutvirtinto kompozito reikšmė klinikoje. Kaištis. Užpildas. Atrama.

Organizatorius- GC Nordic A.B

Vieta: 5 salės renginių zona

2021-10-22 16.15-16.30

Cementai odontologo praktikoje – kaip nesusimaišyti?

Organizatorius- GC Nordic A.B

Vieta: 5 salės renginių zona

2021-10-22 16.30- 16.45

Ar nauja universalių kompozitų karta jau čia?

Organizatorius- GC Nordic A.B

Vieta: 5 salės renginių zona

2021-10-23 10.00-17.15

Tarptautinė mokslinė konferencija „Baltijos šalių odontologų dienos 2021

Renginio organizatorius - Lietuvos Respublikos odontologų rūmai
(Būtina registracija)

Vieta: Konferencijų salės 5.1, 5.2, 5.3

2021-10-23 10.00-10.45

Odontologijos klinikos optimizavimas

Pranešėjas- -Darius Pekšys, www.darwa.lt

Vieta: 5 salės renginių zona

2021-10-23 11.00-11.45

„Zebracloud“ verslo valdymo sistemos nauda Jūsų klinikai.

Organizatorius- Zebracloud AB

Vieta: 5 salės renginių zona

2021-10-23 12.00- 12.15

Stiklo pluošto skaidulomis sutvirtinto kompozito reikšmė klinikoje. Kaištis. Užpildas. Atrama.

Organizatorius- GC Nordic A.B

Vieta: 5 salės renginių zona

2021-10-23 12.15-12.30

Cementai odontologo praktikoje – kaip nesusimaišyti?

Organizatorius- GC Nordic A.B

Vieta: 5 salės renginių zona

2021-10-23 12.30- 12.45

Ar nauja universalių kompozitų karta jau čia?

Organizatorius- GC Nordic A.B

Vieta: 5 salės renginių zona

Inovacijos ir dėmesys burnos sveikatai
Gerviusodas.lt pristatys platų kosmetikos ir sveikatos prekių asortimentą
„Baltijos šalių odontologų dienos 2021“ konferencijoje – nauji lektoriai ir paskaitos visai odontologo komandai
FORDENTIST.LT: aukščiausios kokybės, unikalius produktus odontologams bei dantų technikams
SIMCHA: suteiks galimybę rinktis iš išskirtinai kokybiškų, unikalių ir vienetinių burnos priežiūros priemonių
UNIDENTAS: pristatys odontologų bendruomenei elektroninę užsakymų bei informacijos platformą
PARDES: parodoje pristatys platų odontologinių medžiagų ir burnos priežiūros priemonių asortimentą
SKIRGESA: pristatys garsių prekės ženklų FKG Dentaire, ICX, Hu-Friedy bei daugelio kitų naujienas.
AUSTILIS: medicininės, grožio specialistų ir SPA darbuotojų aprangos
RINGITAS: aukščiausios kokybės burnos priežiūros priemonėmis
LITDENT: pristatys šiuolaikinius technologinius sprendimus, palengvinančius gydymą bei puikiai odontologų įvertintų prekės ženklų produkciją.
UAB „Biomedikos centras“: odontologijos klinikos planavimas bei įrengimas, pažangiausios įrangos įdiegimas bei priežiūra, aprūpinimas darbo medžiagomis ir mokymais.
Atgal

Inovacijos ir dėmesys burnos sveikatai

Ką išmoksi – ant pečių nenešiosi, sako lietuvių liaudies patarlė. Todėl savo srities profesionalai žinias gilina ne tik studijų metu mokslo įstaigose, bet ir po jų, net ir ne vienerius metus sėkmingai vykdydami praktiką. Ne išimtis – odontologijos ir burnos priežiūros specialistai, kurie galės gilinti savo žinias  vienoje didžiausių Baltijos šalyse tarptautinėje parodoje-konferencijoje „Baltic days of dentistry 2021“.

Spalio 22-23 dienomis parodų centre „Litexpo“ vyksiančio renginio pagrindinis dėmesys bus skiriamas odontologijai ir su ja susijusioms naujovėms, inovacijoms bei aktualijoms. Čia susitiks žinomiausi odontologijos specialistai iš Lietuvos ir kaimyninių šalių, tarptautinių asociacijų vadovai, odontologijos prekinių ženklų atstovai ir paslaugų tiekėjai. Tai – puiki galimybė pristatyti ir tuo pačiu susipažinti su naujomis tendencijomis, dalintis gerąja patirtimi bei gilinti profesines žinias ir kompetencijas.

Spalio pabaigoje planuojamas renginys vyks gyvai. Tiesa, dėl Lietuvoje siautėjančios koronaviruso pandemijos, dalyvių ir lankytojų bus prašoma laikytis saugumo reikalavimų: atvykti tik su Galimybių pasu, laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo, prieš atvykstant į renginį įvertinti savo sveikatos būklę ir savijautą.

„Saugumas mums – pirmoje vietoje. Renginyje sulaukiame svečių iš įvairių Lietuvos ir kitų šalių miestų. Mes siekiame, kad dalyviai ne tik išgirstų apie juos dominančias inovacijas ir naujienas, bet ir iš renginio išvyktų geros savijautos“, – sako renginio sako parodos organizatoriaus „Litexpo“ parodų skyriaus projektų vadovė Saulė Jančiauskė.

Svarbiausiu parodos renginiu taps tarptautinė mokslinė konferencija „Baltijos šalių odontologų dienos 2021“. Odontologų rūmų organizuojama konferencija šiemet išsiplėtė: joje paskaitas skaitys lektoriai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Ispanijos, o pranešimai apie implantologiją bus skirti visai odontologo komandai.

„Manau, kad tai bus labai įdomu ir vertinga konferencijos dalyviams. Bus apžvelgtas burnos higienisto požiūris į dantų implantus, paruošimas implantacijai ir implanto įsukimas skirtingais būdais. Taip pat kalbėsime apie minkštųjų audinių manipuliacijas, kurios reikalingos sukant implantą arba pagerinant audinių būklę prieš ir po implantacijos.

Nemažai dėmesio bus skirta kaulo priauginimo procedūroms, taip pat gydytojo odontologo bei dantų techniko požiūriui į protezavimą“, – sako mokslinę programą parengęs prof. dr. Tomas Linkevičius.

Tiek mokslinėje konferencijoje, tiek parodoje didelis dėmesys bus skirtas burnos sveikatai ir jos higienai. Burnos sveikata – opi problema Lietuvoje jau ne vienerius metus. Ypač didelis burnos sveikatos problemų paplitimas fiksuojamas vaikų tarpe.

„Deja, bet gera burnos sveikata Lietuvoje pasigirti dar negalime. Visose amžiaus grupėse, pradedant vaikų pieniniu sąkandžiu ir baigiant vyresnio amžiaus pacientais, nešiojančiais dantų protezus, burnos sveikatos būklė yra nepatenkinama, ypatingai rajonuose.

Nepakankamai dėmesio yra skiriama individualiai burnos higienai, žmonėms trūksta žinių pasirenkant burnos higienos priemones, dažnas dar nežino, kaip tinkamai jas pritaikyti. Dažniausiai apsiribojama tik dantų šepetėliu ir dantų pasta. Svarbu, kad žmonės suprastų burnos sveikatos svarbą. Gera individuali burnos higiena apsaugo nuo dantų ėduonies ir dantenų ligų, kurios turi didelės įtakos bendrai žmogaus sveikatai.

Pacientams svarbu akcentuoti individualios burnos higienos svarbą, jie turi būti supažindinti su burnos ertmės būkle. Burnos higienistas, atlikęs visapusišką paciento vertinimą, pacientui turi sudaryti individualų burnos higienos planą, panašiai kaip dietologas sudaro mitybos planą, ir ne tik parinkti priemones, bet ir pravesti instruktažą apie taisyklingą jų pritaikymą. Apie tai kalbėsime ir konferencijos metu“, – sako burnos higienistė Rita Juchnevičienė.

Ji pabrėžia, kad burnos priežiūroms specialistams bus aktualūs ne tik moksliniai pranešimai, bet ir parodoje pristatomos naujienos.

„Lankydamiesi parodoje burnos higienistai turės puikią progą susipažinti ne tik su naujovėmis, skirtomis profesionaliai burnos higienai, bet  galės pamatyti ir naujausias priemones, skirtas individualiai burnos higienai, o tai smarkiai praplečia pasirinkimą konsultuojant pacientus. Tai puiki proga pasisemti žinių, atsinaujinti, pabendrauti su kolegomis“, – sako specialistė.

Dvi dienas truksianti tarptautinė paroda-konferencija „Baltic days of dentistry 2021“ prasidės spalio 22-ąją. Sužinoti daugiau apie tai galite ČIA.

Atgal

Gerviusodas.lt pristatys platų kosmetikos ir sveikatos prekių asortimentą

Mūsų stende galėsite susipažinti su šiais produktais:

TRICOLLAGEN ir MICROHYALURON – kalogenas sąnariams, vaikams, besilaukiančioms, sportuojantiems ir kt., hialuronas odos atjauninimui.

COLONWELL – lietuviškas produktas žarnynui ir lieknėjimui.

ALVA Naturkosmetik – vokiška natūrali kosmetika: veido priežiūros linija su šaltalankiu, platus dezodorantų pasirinkimas su alūno kristalu ir kt.

KEUNE – olandiška kosmetika plaukų priežiūrai, skirta įvairių tipų plaukams.

MARC INBANE – natūralaus įdegio, prabangi, olandiška kosmetika. Rekomenduojama pirmaujančių mados namų, plaukų ir makiažo specialistų bei dermatologų.

STASHER – daugkartinio naudojimo silikoniniai maišeliai išsaugo skonius ir visas maistines medžiagas, juose galima laikyti, šaldyti ir net gaminti maistą.

Jūs visada laukiami http://www.gerviusodas.lt

Atgal

„Baltijos šalių odontologų dienos 2021“ konferencijoje – nauji lektoriai ir paskaitos visai odontologo komandai

Spalio 22-23 dienomis Vilniuje įvyks kas dvejus metus organizuojama tarptautinė mokslinė konferencija „Baltijos šalių odontologų dienos 2021“. Jos dalyviai turės galimybę išgirsti naujų lektorių paskaitas, skirtas ne tik gydytojams odontologams, bet ir visai jų komandai.

Konferencijos mokslinę programą parengęs prof. dr. Tomas Linkevičius atskleidžia, kad šiemet pagrindine tema tapo dantų implantacija, o pranešimų metu bus apžvelgti visi implantacijos etapai.

„Manau, kad tai bus labai įdomu ir vertinga konferencijos dalyviams. Bus apžvelgtas burnos higienisto požiūris į dantų implantus, paruošimas implantacijai ir implanto įsukimas skirtingais būdais. Taip pat kalbėsime apie minkštųjų audinių manipuliacijas, kurios reikalingos sukant implantą arba pagerinant audinių būklę prieš ir po implantacijos.

Nemažai dėmesio bus skirta kaulo priauginimo procedūroms, taip pat gydytojo odontologo bei dantų techniko požiūriui į protezavimą“, – sako profesorius.

T. Linkevičius pabrėžia, kad šiemetinės konferencijos išskirtinumas toks, kad ji bus skirta ne tik gydytojams odontologams, kaip anksčiau, o visai odontologo komandai.

„Tiek gydytojai odontologai, tiek jų asistentai, burnos higienistai ar dantų technikai tikrai ras tai, ko galės pasimokyti ir taip pagerinti savo darbą“, – įsitikinęs T. Linkevičius.

Konferencija „Baltijos šalių odontologų dienos 2021“ dalyviams pasiūlys ir išskirtinę paskaitų programą. Pranešimus skaitys ne tik kolegos iš kaimyninių šalių, bet ir retai matomi lektoriai iš Lietuvos.

„Lietuvos lektorių rinka nėra didelė, todėl kartais pasigirsta kolegų pamąstymų, kad konferencijose paskaitas skaito tie patys veidai ir jau iš anksto žinoma, koks bus pranešimo turinys. Šioje konferencijoje norime naujo požiūrio, todėl pranešimus skaitys rečiau tai darantys specialistai.

Ši konferencija bus ypatinga, nes joje bus daug gerąja prasme nežinomųjų. Tikiu, kad konferencijos dalyviams bus įdomu pamatyti naujus veidus ir išgirsti jų mintis.

Keli kolegos pristatys savo mokslinius darbus. Tai bus įdomu dėl to, kad tai nebus tiesiog sausi moksliniai traktatai. Bus kalbama apie tai, kaip paversti mokslą lengvai prieinamu ir susieti su klinikine praktika – pradėti taikyti naujus metodus kasdienėje veikloje“, – teigia prof. dr. T. Linkevičius.

Susipažinti su tarptautinės konferencijos, kuri vyks parodų ir kongresų centre „Litexpo“, programa ir registracija galite čia: https://bit.ly/3wNal5I

Spalio 22-23 dienomis taip pat vyks ir tarptautinė specializuota paroda. Daugiau informacijos apie tai rasite čia: https://bit.ly/3zzTHss

Atgal

FORDENTIST.LT: aukščiausios kokybės, unikalius produktus odontologams bei dantų technikams

Fordentist.lt – platina aukščiausios kokybės, unikalius produktus odontologams bei dantų technikams iš Šveicarijos, Vokietijos, Danijos, Švedijos bei JAV. Įmonė atstovauja produktus, kuriuos jau daug metų naudoja jų klientai, todėl gerai žino jų kokybę ir galimybes. Nuolat domisi naujovėmis odontologijos rinkoje tam, kad padėtų savo klientams žingsniuoti kartu su laiku. Įmonė tikisi, palengvinti Jūsų darbą, sumažinti sąnaudas, tuo pačiu sukurdami abiem pusėms naudingą bendradarbiavimą.

Fordentist.lt – 11 metų draugystės vertinančios kokybę.

Atgal

SIMCHA: suteiks galimybę rinktis iš išskirtinai kokybiškų, unikalių ir vienetinių burnos priežiūros priemonių

Susipažinkime – mes esame Simcha!  Suteikiame Jums vertingą galimybę rinktis iš išskirtinai kokybiškų, unikalių ir vienetinių burnos priežiūros priemonių.

Verčiant iš hebrajų kalbos, Simcha reiškia laimę. Tad norime Jus įkvėpti rinktis ir dalintis su savo pacientais gera savijauta ir sveiku gyvenimo būdu!

Pasirinkite teisingai ir padėkite savo pacientams įsileisti į burnos higienos rutiną YPATINGOS sudėties produktus – Curasept, Tello, Dentissimo, Olivafix, Proxi.

 

Atgal

UNIDENTAS: pristatys odontologų bendruomenei elektroninę užsakymų bei informacijos platformą

Unidentas UAB, lietuviška įmonė, įkurta prieš daugiau nei 25-erius metus, atstovauja bei platina Lietuvoje daugelio didžiausių pasaulio odontologijos industrijos gamintojų, tokių kaip 3M, GC, Densply/Sirona, Tokuyama, Morita, Voco, Coltene, Nordent, Blossom, Medistock, Alliage/Gnatus, Inibsa, ir t.t., profesionalius odontologijos produktus.

Taip pat nuolat  organizuoja profesinius mokymus odontologams UNI Akademijos vardu. Unidentas UAB tiekia odontologams beveik viską, ko reikia kasdienei praktikai: odontologinę įrangą, mikroskopus, smulkius odontologijos aparatus, instrumentus, dantų implantus, odontologines medžiagas tiesioginėms ir netiesioginėms dantų restauracijoms, vietinius anestetikus, burnos higienos priemones.

Šiais metais Unidentas UAB pristatė odontologų bendruomenei elektroninę užsakymų bei informacijos platformą, kuria naudotis gali užsiregistravę odontologijos profesionalai – www.unidentas.lt. Šios elektroninės sistemos privalumai bei kaip patogiai ir efektyviai ja naudotis bus demonstruojama šioje parodoje.

Atgal

PARDES: parodoje pristatys platų odontologinių medžiagų ir burnos priežiūros priemonių asortimentą

 

UAB PARDES odontologams ir dantų priežiūros profesionalams visoje Lietuvoje tiekia tik kruopščiai atrinktą aukštos kokybės produkciją bei gali pasiūlyti platų priemonių, reikalingų kasdienei praktikai, pasirinkimą.

Parodoje įmonė pristatys savo atstovaujamus prekės ženklus: „Saremco“ (Šveicarija), „Detax“ (Vokietija), „Pulpdent“ (Š. Amerika), „White Smile“ (Vokietija), „White dental beauty“ (Jungtinė Karalystė), „Medicom“ (Nyderlandai), „Premium Plus“ (Jungtinė Karalystė), „NTI“ (Vokietija), Arago (Ispanija), „Curaprox“ (Šveicarija) ir kitus.

Daugiau informacijos apie parodos dalyvį: www.pardes.lt

Atgal

SKIRGESA: pristatys garsių prekės ženklų FKG Dentaire, ICX, Hu-Friedy bei daugelio kitų naujienas.

UAB „Skirgesa“ BALTIC DAYS OF DENTISTRY 2021m. parodoje pristatys:

 • garsių prekės ženklų FKG Dentaire, ICX, Hu-Friedy naujienas.
 • daugumos atstovaujamų gamintojų: FKG Dentaire, ICX, Hu-Friedy, Polident, Interdent, Diaswiss, Polydentia, Meta Biomed ir kt. produktus bei Mk-Dent ir Simple&Smart odontologinę įrangą.

 

Kokių naujienų galime tikėtis parodoje?

 • RACE EVO endodontiniai instrumentai, FKG Dentaire, stende bus galimybė juos išbandyti praktiškai.
 • ICX – Aqua Liquid implantai, Medentis Medical, stende bus galimybė išbandyti praktiškai įvairius ICX implantus.
 • Ekologiškos dantų priežiūros priemonės Pierrot, Fushima. Ekologiški produktai odontologijai, J.H. Orsing AB.
 • Medicininė apranga Pastelli – aukštos klasės medicininė apranga iš Italijos. Medicininė apranga Adar Uniforms – kasdienė ekonominės klasės apranga medicinos bei grožio sričių specialistams.
 • Hu-Friedy odontologinių instrumentų naujienos.

Atgal

AUSTILIS: medicininės, grožio specialistų ir SPA darbuotojų aprangos

AUSTILIS yra medicininės, grožio specialistų ir SPA darbuotojų aprangos ženklas, sėkmingai dirbantis jau daugiau nei 10 metų. Kurdami ir gamindami drabužius, visada siekiame suderinti patogumą, estetiką ir kokybę. Mūsų tikslas, kad gaminama apranga padėtų Jums puikiai jaustis darbe. Mūsų apranga kuriama ir gaminama Lietuvoje.

Atgal

RINGITAS: aukščiausios kokybės burnos priežiūros priemonėmis

UAB „RINGITAS” yra Šveicarų firmos Sunstar GUM atstovas Lietuvoje. Įmonė prekiauja aukščiausius kokybės standartus ir naujausius burnos priežiūros reikalavimus atitinkančiomis, burnos priežiūros priemonėmis. „Sunstar“ mes tikime, kad norėdami pagerinti savo savijautą, turime rūpintis savo kūnu ir protu taikydami holistinį 360° požiūrį. „Sunstar“ ypač daug dėmesio skiria sąmoningumo ugdymui, tyrimų ir inovacijų palaikymui burnos sveikatos srityje. Įmonė atstovauja Austrijos protezų priežiūros produktų gamintoją „FITTYDENT”. Taip pat galite įsigyti ir „JETKIP“ burnos irigatorių su revoliucine technologija, kuri sujungė vandens  srovės ir siūlo galias. „JETPIK“ – geriausią kasdienė dantų ir dantenų priežiūra jūsų namuose!

Atgal

LITDENT: pristatys šiuolaikinius technologinius sprendimus, palengvinančius gydymą bei puikiai odontologų įvertintų prekės ženklų produkciją.

UAB Litdent – jau 12 veiklos metus skaičiuojanti odontologinių medžiagų bei įrangos tiekėja, kviečia susitikti BALTIC DAYS OF DENTISTRY parodos metu.

Mūsų stende galėsite susipažinti su šių prekių ženklų produktais:

Dentalhitec – unikalūs sprendimai anestezijai palengvinti (Sleeper One, Quick Sleeper).
Velopex International – įranga tobulai švarai (AquaCare).

EMS – įranga ir priemonės dantų profilaktikai („Guided Biofilm Therapy“).

Bioclear – matricų sistema.

Cosmedent, Itena Clinical products – medžiagos odontologijai.

Osung,  G & Z Instrumente – deimantiniai grąžteliai ir kiti instrumentai odontologijai.

Aqualizer – žandikaulio raumenis atpalaiduojančios kapos.

 

Taip pat pristatysime mūsų, specialiai Lietuvos odontologams, sukurto prekės ženklo Syntheos produktus.

 

Syntheos – tai aukščiausios kokybės medžiagų linija atrinkta specialistams, siekiantiems geriausio rezultato. Atspaudinės masės, kompozitai, plastmasės, stiklo jonomerai, mineralinio trioksido agregatas, kitos medžiagos bei instrumentai odontologijai.

 

Renginio metu jūsų lauks specialūs pasiūlymai!

 

 

Daugiau apie parodos dalyvį: www.litdent.com

Atgal

UAB „Biomedikos centras“: odontologijos klinikos planavimas bei įrengimas, pažangiausios įrangos įdiegimas bei priežiūra, aprūpinimas darbo medžiagomis ir mokymais.

Per 10 metų darbo patirtį su odontologijos profesionalais suformavome pilną paslaugų paketą: odontologijos klinikos planavimas bei įrengimas, pažangiausios įrangos įdiegimas bei priežiūra, aprūpinimas darbo medžiagomis ir mokymais.

„Biomedikos centro“ stende galėsite apžiūrėti garsių prekinių ženklų, tokių kaip, KAVO ir KERR įrangą bei medžiagas, susipažinti su DURR DENTAL higienos sistema, išbandyti LEICA mikroskopą, HELMUT ZEPF instrumentus, ADMETEC didinamuosius akinius odontologams, EIGHTEETH įranga endodontijai.

Ateikite susipažinti ar pabendrauti. Jūsų lauks išskirtiniai pasiūlymai ir malonios staigmenos.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.