Prisijungti

Registruotis

Login

Register

BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS 2018
 • 2018 spalio 18–20 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius..

  27-oji tarptautinė specializuota aprangos, tekstilės ir inovacijų paroda.

  Spalio 18-20 d. vyksiančioje specializuotoje aprangos, tekstilės ir inovacijų parodoje BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS šalies ir užsienio įmonės pristatys savo produkciją – audinius, žaliavas, namų ir interjero tekstilę, aksesuarus ir siuvimo priedus, viršutinius ir apatinius drabužius, odos gaminius ir avalynę, naujausias technologijas bei įrengimus. Tikimasi sulaukti daugiau kaip 460 dalyvių iš 26 pasaulio šalių. Daugiau informacijos ir registracija į parodą: WWW.BALTICTEXTILE.EU .

  Paroda skirta specialistams, verslui, visuomenei ir vyks Litexpo 3, 4 ir 5 salėse.

   

  PARODOS SEKTORIAI

  TEKSTILĖ IR TECHNOLOGIJOS – erdvė, skirta industrijos specialistams. 5 salė.

  Audiniai, trikotažinės medžiagos, neaustinės medžiagos, techninė tekstilė; namų tekstilė, interjero dekoracijos, verpalai, siūlai, tekstilės aksesuarai, pagalbinės medžiagos, tekstiliniai dažai; tekstilės, aprangos ir trikotažo gamybos įrengimai, jų dalys, naujausios technologijos, automatizuotos projektavimo, gamybos optimizavimo sistemos ir paslaugos; tyrimai, mokslo naujienos, mokymas ir konsultacinės paslaugos; logistika: specializuotos transporto ir sandėliavimo paslaugos; prekybos įranga ir pakuotės.

   

  MADA IR STILIUS – prekybininkams ir vartotojams. 3 salė.

  Mados prekiniai ženklai; viršutiniai drabužiai moterims, vyrams ir vaikams; trikotažiniai drabužiai, apatinis trikotažas, sportinė ir laisvalaikio apranga; odiniai ir kailiniai drabužiai; drabužių aksesuarai; darbo apranga ir uniformos; dizainerių paslaugos; juvelyrika; oda, odos gaminiai ir odos galanterija; moteriška, vyriška ir vaikiška avalynė; darbo avalynė; rankdarbiai iš odos, kailio, tekstilės, įvairių pluoštų; tekstilės meno ir dizaino darbai.

   

  KITI RENGINIAI:

   

  BALTIC FASHION OUTLET – mugė, kurioje Baltijos šalių aprangos gamybinės įmonės pasiūlys lankytojams savo išskirtinį asortimentą. ADCUM erdvė 3 salės fojė.

  Kviečiame registruotis dalyvauti mugėje ir tokiu būdu populiarinti Baltijos šalių aprangos gamybos įmonių prekinius ženklus. Registracija.

   

  FASHION BAZAAR – didžiausia mados ir išskirtinio stiliaus kūrinių mugė Lietuvoje (organizatorius – UAB Inzi group, el. p. info@fashion-bazaar.eu). 4 salė.

  MADOS VERSLO KONFERENCIJA ir seminarai sektoriaus profesionalams. KOLEKCIJŲ PRISTATYMAI.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.