Baltijos maisto ir gėrimų paroda „BAF 2016”

Baltijos maisto ir gėrimų paroda „BAF 2016”

  • 2016 lapkričio 10–13 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
  • 3800 m2
  • 15000
  • 114

Parodoje BAF – gurmaniškas maistas ir praktiški specialistų patarimai

Tradiciškai lapkritis taps nauju gurmaniškų atradimų mėnesiu. Vilniečius ir miesto svečius kviečiame į „skaniausią“ metų renginį – Baltijos maisto ir gėrimų parodą BAF.  Baltijos maisto ir gėrimų paroda BAF – maisto kultūros šventė ir verslo įvykis, skirtas „gero“ maisto idėjai bei mitybos kultūrai puoselėti.

Mėgstantys gaminti, įkvėpimo ir žinių galės pasisemti Virtuvės studijoje iš šefų kulinarinių improvizacijų.

Norintys daugiau sužinoti apie italų virtuvės ypatumus, kviečiami dalyvauti parodos metu rengiamoje Italijos popietėje. Čia jūsų lauks aliejų, sūrių, mėsos gaminių, įvairių rūšių pastos, delikatesų ir saldumynų pristatymai, kurių metu sužinosite kaip Jūsų virtuvėje gali būti naudojami iš Italijos atvežti ir Italijos stende pristatomi maisto produktai. Čia taip pat sužinosite, kaip maitinasi tradicinė italų šeima, kodėl italai gali pasigirti puikia sveikata ir ilgaamžiškumu, nors nuolat lepinasi skaniu maistu.

Nauji maisto produktai ir gėrimai iš Estijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Uzbekistano, Vokietijos, Lietuvos – visa tai parodoje BAF bus galima išbandyti ir įsigyti. Kartu galėsite susipažinti su laurus skinančiomis maisto pakuotėmis ir apžiūrėti jų ekspoziciją, sužinoti, kuriuos Lietuvos gamintojų produktus ekspertai išrinko geriausiais, kokybiškiausiais ir apdovanojo BAF medaliais.

_____________________________________________________________________________________________________

Parodos metu bus įrengta speciali 5 per dieną erdvė „Maisto žinovai pataria“, kurioje jūsų lauks kulinarų, dietologų, psichologų ir kitų specialistų pranešimai. Išgirskite praktinius patarimus, kaip ir kokiu metu patariama vartoti vaisius ir daržoves, sužinokite kaip paprastą patiekalą paversti egzotika, ką valgyti daug sportuojantiems bei kaip maistas veikia mūsų emocijas.Susitikime.

_____________________________________________________________________________________________________

Kartu vyks tarptautinė parduotuvių, restoranų ir viešbučių įrangos paroda „Baltshop. Balthotel. Baltgastro“ ir ekologiškų prekių ir paslaugų namams paroda-forumas „Ekologika“.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.