BALTTECHNIKA 2017

BALTTECHNIKA 2017

 • 2017 gegužės 10–12 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
 • 4715 m2
 • 4900
 • 83

25-ą kartą vyksianti tarptautinė specializuota gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų BALTTECHNIKA yra vienintelis ir svarbiausias inžinerinės pramonės metų renginys Lietuvoje. Jo pagrindinė misija – pristatyti šalies inžinerinės pramonės įmones, jų pasiekimus ir potecialą, paskatinti užmegzti bendradarbiavimo ryšius tarp verslo ir mokslo institucijų bei inicijuoti glaudesnį profesinių mokyklų ir verslo bendruomenės sąryšį.

 

Parodos temos:

 • pramonės įranga ir medžiagos,
 • pramoniniai robotai, robotizuoti įrenginiai
 • elektronika, elektrotechnika,
 • automatika, suvirinimo technologijos bei medžiagos
 • paviršiaus apdorojimo technika
 • metalo apdirbimo įrenginiai ir medžiagos
 • staklės,
 • energijos taupymas,
 • įrankiai, vamzdynai,
 • kooperacija ir kita.

 

Paroda skirta specialistams, verslui, akademinei visuomenei. Apsilankymas tik su kvietimais. Prašome užpildyti registracijos formą čia.

Lietuvos ir Norvegijos energetiškai efektyvių technologijų verslo kontaktų mugė
Konferencija „Getting Ready for INDUSTRY 4.0: Transformations Needed“
Susikurkite asmeninę parodos renginių programą
Atgal

Lietuvos ir Norvegijos energetiškai efektyvių technologijų verslo kontaktų mugė

Parodos BALTTECHNIKA metu Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) bendradarbiaudama su LR Ūkio ministerija ir Norvegijos agentūra „Innovation Norway” š.m. gegužės 10-11 d. kviečia dalyvauti Žaliosios pramonės inovacijų programos energetiškai efektyvių technologijų verslo kontaktų mugėje.

Verslo kontaktų mugė – tai galimybė užmegzti ir plėtoti verslo ryšius su Norvegijos atstovais, pasidalinti idėjomis, inicijuoti dvišalius projektus.

Renginys aktualus energetiškai efektyvių technologijų taikymu besidominčioms įmonėms, ieškančioms naujų idėjų ir partnerių verslo plėtrai. Kviečiamos Lietuvos ir Norvegijos įmonės ir mokslo institucijos, veikiančios šiose srityse: elektronika ir elektrotechnika; mašinų ir įrangos gamyba; metalo gaminių gamyba; plastiko gaminių gamyba; optika ir optronika.

Dalyvavimo verslo kontaktų mugėje nauda:

 1. Susipažinsite su Lietuvos ir Norvegijos inžinerine pramone bei energetiškai efektyvių technologijų taikymu šiame sektoriuje.
 2. Užmegsite ryšius su pažangiomis Norvegijos įmonėmis, taikančiomis energetiškai efektyvias technologijas.
 3. Apsilankysite moderniausiose Lietuvos gamybos įmonėse, kuriančiose ir diegiančiose energetiškai efektyvias technologijas.
 4. Apsilankysite tarptautinėje specializuotoje gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodoje Lietuvoje Balttechnika 2017.

Specialiai parengtose inovacijų erdvėse vyksiantys idėjų ir kontaktų mainai – tai galimybė užmegzti ir plėtoti verslo ryšius su Norvegijos gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų atstovais, pasidalinti idėjomis ir inicijuoti dvišalius projektus, susijusius su energetiškai efektyviomis technologijomis.

KONTAKTŲ MUGĖS PROGRAMA

REGISTRACIJA

Atgal

Konferencija „Getting Ready for INDUSTRY 4.0: Transformations Needed“

„Balltechnika 2017“ parodos metu vykstant ketvirtajai pramonės revoliucijai „Industry 4.0“ skirta tarptautinė konferencija aprėps visos Europos kontekstą ir apžvelgs Europos Sąjungos pramonės skaitmeninimo politiką, europinę skaitmeninės kompetencijos bei inovacijų centrų infrastruktūrą, technologinę revoliuciją bei švietimo transformaciją, pristatys lyderiaujančių Europos įmonių pavyzdžius ir bendradarbiavimo su jomis galimybes. Pranešimus skaitys Europos Komisijos, Lietuvos valdžios institucijų ir pažangiausių tarptautinių organizacijų atstovai.

Vienas iš konferencijos tikslų – pristatyti nacionalinę pramonės skaitmeninimo iniciatyvą „Pramonė 4.0“ pasiekimus ir artimiausius tikslus. Ši platforma sieks prisidėti prie šalies įmonių technologinės pažangos, didinti įmonių skaitmeninę brandą, formuoti pramonines–skaitmenines ekosistemas ir dalintis geraisiais technologijų diegimo pavyzdžiais.

Nacionalinių platformų kūrimas – tai Europos Komisijos 2016 m. pabaigoje iškelta iniciatyva europiniu mastu koordinuoti ir skatinti pramonės skaitmeninimą bei bendradarbiavimą tarp Europos šalių. Lietuva, delegavusi pramonės, mokslo bei Ūkio ministerijos atstovus, į šią europinę struktūrą, įsitraukė nuo pat pradžių ir aktyviai dalyvauja jos veikloje.

Renginį remia Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija.

Konferencijos kalba: anglų (vertimas į lietuvių k.)

Dalyvavimas renginyje nemokamas. Registracija būtina.

Visą naujausią informaciją apie renginį galite rasti čia.

Atgal

Susikurkite asmeninę parodos renginių programą

Skelbiame šių metų parodos BALTTECHNIKA’17 interaktyvų renginių tinklelį. Kviečiame susipažinti su seminarų, mokymų, tarptautinių konferencijų bei kontaktų mugės, kuri vyks parodos metu, programa ir išsirinkti tai, kas jums aktualiausia. Susikurti asmeninę parodos renginių programą bei užsiregistruoti parodos lankymui galite čia.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.