Prisijungti

Registruotis

Login

Register

BALTTECHNIKA 2022
 • 2022 spalio 19-21 d.
 • Darbo laikas

  Spalio 19-20 d.  10.00-17.00
  Spalio       21 d.  10.00-16.00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

  Paroda BALTTECHNIKA 2022

  Tarptautinė specializuota technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda BALTTECHNIKA yra vienintelis ir svarbiausias inžinerinės pramonės metų renginys Lietuvoje. Parodos misija – pristatyti šalies inžinerijos ir technologijų pramonės įmones, jų pasiekimus ir potencialą specialistams ir plačiajai visuomenei, paskatinti užmegzti bendradarbiavimo ryšius tarp verslo ir mokslo institucijų, tradicinės pramonės, inovatorių, startuolių.

  Parodos akcentas – inžinerijos ir technologijų industrija, apimanti pažangios gamybos sprendimus, gaminius ir inovacijas. Dėmesys bus teikiamas transporto, mobilumo, atsinaujinančių išteklių, tvarumo temoms, išmaniosios gamybos sprendimams, tokiems kaip robotizacija, skaitmeninimas ir kt.

  Naujienos parodoje:

  • Atviro formato konferencijų erdvė ir technologinių seminarų zona.
  • Inovacijų sala, pristatanti gamybos įmonių, startuolių, mokslo ir švietimo įstaigų inovatyvius gaminius ir sprendimus.
  • Pirmą kartą paroda atsivers ir neprofesionaliems lankytojams.

  Renginiai:

  • „Making Industry 4.0 Real“ konferencija, kurioje pristatoma pramonės atstovų geroji patirtis ir praktiniai verslo pavyzdžiai, žengiant transformacijų keliu. Organizatoriai: LINPRA kartu su Asociacija INFOBALT ir Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmais AHK. Plačiau industry40.lt.
  • RestartSMEs: Hakathon & MatchMaking. Pramonės įmonių atstovų susitikimas su inovacijų kūrėjais, startuoliais ir tech-savvy organizacijomis.
  • B2B verslo kontaktų renginys Lietuvos ir užsienio pramonės atstovams.

  Kviečiame Jus tapti svarbiausio inžinerinės pramonės renginio Lietuvoje dalimi!

   

  Bendraukime:

  balttechnika@litexpo.lt

   

  ORGANIZATORIUS

   

  PARTNERIAI

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.