Prisijungti

Registruotis

Login

Register

BALTTECHNIKA 2022
 • 2022 spalio 19-21 d.
 • Darbo laikas

  Spalio 19-20 d.  10.00-17.00
  Spalio       21 d.  10.00-16.00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

  Tarptautinė specializuota technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda BALTTECHNIKA 2022 yra vienintelis ir svarbiausias inžinerinės pramonės metų renginys Lietuvoje. 

  Misija – pristatyti šalies inžinerijos ir technologijų pramonės įmones, jų pasiekimus ir potencialą specialistams ir plačiajai visuomenei, paskatinti užmegzti bendradarbiavimo ryšius tarp verslo ir mokslo institucijų, tradicinės pramonės, inovatorių, startuolių. 

  Akcentas – inžinerijos ir technologijų industrija, apimanti pažangios gamybos sprendimus, gaminius ir inovacijas. Dėmesys bus teikiamas transporto, mobilumo, atsinaujinančių išteklių, tvarumo temoms, išmaniosios gamybos sprendimams, tokiems kaip robotizacija, skaitmeninimas, dirbtinis intelektas ir kt.

  Parodos pagrindinis tikslas – prisidėti prie inžinerinės pramonės ir technologijų sektoriaus tvaraus augimo Lietuvoje!

  Kviečiame įmones tapti parodos BALTTECHNIKA 2022 dalimi  – REGISTRACIJA

  Dalyvavimo parodoje sąlygos – ČIA.

  Renginiai:

  • „Making Industry 4.0 Real“ konferencija, kurioje pristatoma pramonės atstovų geroji patirtis ir praktiniai verslo pavyzdžiai, žengiant transformacijų keliu. Organizatoriai: LINPRA kartu su Asociacija INFOBALT ir Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmais AHK. Plačiau industry40.lt.
  • RestartSMEs: Hakathon & MatchMaking. Pramonės įmonių atstovų susitikimas su inovacijų kūrėjais, startuoliais ir tech-savvy organizacijomis.
  • B2B verslo kontaktų renginys Lietuvos ir užsienio pramonės atstovams – REGISTRACIJA.

  (NAUJIENA) Inovacijų sala –  tai speciali parodos dalis, pristatanti inovatyvius gaminius bei sprendimus, kurie būtų įdomūs tiek  profesionalams, tiek  plačiajai visuomenei. Šioje ekspozicijoje dalyviai pristatys, o lankytojai – pamatys, išbandys ir pačiupinės Lietuvoje gimusias inovacijas ir technologijas.

  Registruotis į Inovacijų salą gali: inovatyvius produktus gaminančios ir sprendimus siūlančios įmonės,  mokslo ir švietimo įstaigos, startuoliai,  parodos „Balttechnika 2022“ dalyviai, kurie turi plačiajai visuomenei aktualių gaminių ar sprendimų.

  Kviečiame teikti paraiškas ir parodyti pasauliui savo sukurtą inovaciją –   ČIA!

  Dalyvavimo Inovacijų saloje sąlygos – ČIA.

  SVARBU!

  • Registracija nėra dalyvavimo patvirtinimas. Dėl dalyvavimo patvirtinimo bus susisiekta el. paštu.
  • Paraiškų dalyvauti Inovacijų saloje lauksime iki 2022 m. rugsėjo 15 d.!

   

  Tapkite svarbiausio inžinerinės pramonės renginio Lietuvoje dalimi!

  Bendraukime:

  balttechnika@litexpo.lt

  ORGANIZATORIUS

   

  PAGRINDINIS PARTNERIS

   

  PARTNERIAI

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.