Comic Con Baltics 2017

Comic Con Baltics 2017

  • 2017 gruodžio 2–3 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

Comic Con Baltics – didžiausias Baltijos šalyse organizuojamas populiariosios kultūros renginys, vyksiantis gruodžio 2-3 dienomis, Vilniuje, konferencijų ir parodų rūmuose LITEXPO. Renginio metu lankytojams pristatomos kino industrijos, televizijos projektų, šiuolaikinių technologijų ir kompiuterinių žaidimų naujienos. Išskirtinai tik „Comic Con Baltics“ dalyviai bus kviečiami susitikti su pasaulinio lygio kino ir televizijos žvaigždėmis. Aktoriai iš populiarių televizijos ir kino projektų bus skelbiami iki pat renginio pradžios. Nepraleiskite progos įsigyti pigiausius bilietus į renginį, kol jų dar yra!

Renginio metu bus rodomos išskirtinės apžvalgos apie naujai pasirodysiančius kino filmus, televizijos serialus, kompiuterinius žaidimus, rodomi specialiai festivaliui paruošti anonsai, pristatomos naujausios šiuolaikinės technologijos. Kiekvienas dalyvis galės iš arčiau pažvelgti į filmo kūrėjo kasdienybę, pamatyti kaip atrodo filmavimo aikštelė, atsisėsti į grimo kėdę ar sudalyvauti kaskadininkų pasirodyme. Dalyvių lauks ir didžiausias Baltijos šalyse „Cosplay” konkursas. Visi renginio lankytojai galės aplankyti ir interaktyvią šiuolaikinių technologijų ir kompiuterinių žaidimų zoną, kurioje bus galima prisiliesti prie naujų ir nostalgiją keliančių senųjų kompiuterinių žaidimų. Be visų šių atrakcijų bus galima pamatyti ir patirti tai, ko Lietuvoje dar neteko matyti. Tai – išskirtinės, specialios kino salės, kurios suteiks visiškai kitokį kino pojūtį.

Renginys taip pat bus ir edukacinis, nes kiekvienas norinti galės pasisemti patirties iš savo srities specialistų – spec. efektų kūrėjų, komiksų menininkų, operatorių, garso specialistų ir scenaristų. Veiks specialios kūrybinės dirbtuvės, kuriose kiekvienas norintis galės sudalyvauti ir išmėginti save gaminantis kostiumų detales, mokantis išreikšti savo fantazijas komiksuose, bandant perprasti garso subtilybes kine ir dar daug kitų veiklų.

„Comic Con Baltics“ prekybinėje erdvėje dalyviai galės rasti visko, ko tik širdis geidžia. Nuo mažiausių kasdienybėje sutinkamų smulkmenų iki specifinių ir tik parodoje randamų kolekcinių daiktų, figūrėlių, komiksų ir kitų įdomybių. Be viso to, kiekvienas turėsi išskirtinę galimybę susipažinti su jų mėgstamu aktoriumi, pabendrauti, gauti autografą ir įsiamžinti profesionalioje fotosesijoje.

Nepraleiskite progos įsigyti pigiausius bilietus į renginį, kol jų dar yra!

Comic Con Baltics – čia susitinka herojai!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.