Prisijungti

Registruotis

Login

Register

I-asis Europos beisbolo-5 čempionatas
 • 2020 vasario 28 - kovo 1 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 5 parodų salė.

  2020 m. vasario 28 – kovo 1 dienomis Vilniuje, Litexpo parodų centre (Laisvės pr. 5) vyks pirmasis istorijoje beisbolo-5 Europos čempionatas. Beisbolas-5 (baseball5) – tai visiškai nauja sporto šaka, paremta beisbolo žaidimo principu, tačiau nereikalaujanti lazdų, apsaugų ir didelės aikštės. Tereikia tik guminio kamuoliuko ir 21×21 m aikštelės. Rungtynės susideda iš 5 kėlinukų ir vidutiniškai trunka apie 20 minučių. Žaidimas unikalus tuo, kad 5 žaidėjų komandoje privalo būti bent du kitos lyties, t.y. 2 moterys ir 3 vyrai arba 3 moterys ir 2 vyrai. Lietuvos sporto mėgėjai turi puikią galimybę vieni pirmųjų pasaulyje susipažinti su šiuo žaidimu ir palaikyti Lietuvos rinktinę.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.