Inovacijos, baldai ir dizainas naujakuriams

Inovacijos, baldai ir dizainas naujakuriams

 • 2020 spalio 15–17 d.
 • Darbo laikas

  Ketvirtadienis, spalio 15 d.
  10:00 – 18:00

  Penktadienis, spalio 16 d.
  10:00 – 18:00

  Šeštadienis, spalio 17 d.
  10:00 – 18:00

 • Parodos planas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, parodų salės 3,4,5.
 • 5.814 kv.m. PLOTAS
 • 20 000 LANKYTOJŲ
 • 135 DALYVIŲ

Visus besidominčius namų interjero, dizaino ir moderniosios architektūros idėjomis jau spalio 15-17 dienomis suburs išskirtinis renginys Inovacijos, baldai ir dizainas naujakuriams, vyksiantis LITEXPO. Tradiciškai rudenį organizuojama paroda Baldai. Interjeras. Dizainas brandina geriausias interjero idėjas, kaupia originaliausius sprendimus namams ir kvies lankytojus susitikti 2021 metais.

Šių metų renginyje Inovacijos, baldai ir dizainas naujakuriams bus galima pasigrožėti geriausių lietuvių gamintojų baldų dizaino idėjų ekspozicijomis, pristatomais išskirtiniais interjero dizaino elementais.

Architektų ir interjero dizaino profesionalams skirtoje erdvėje Archzona (1 salė) kiekvienas lankytojas pasisems išskirtinių ir inovatyvių idėjų savo namams. Čia pristatomi apdailos, apšvietimo, durų, fasadų, grindų, lubų, santechnikos, sienų dekoro ir kt. produktai bei paslaugos.

Taip pat renginyje jūsų lauks solidžiausio profesionalių interjero kūrėjų konkurso „Metų interjeras / Auksinė paletė“ bei Baltijos šalių studentų originaliausių darbų parodos, meno degustacijos – paveikslo derinimas prie interjero, geriausių interjerų video pristatymai bei degustacijos namų švenčių stalui, gera muzika ir įkvepianti atmosfera.

Daugiau informacijos apie ARCHZONA

Parodos renginiai

Išvalyti filtrus
2020-10-15 14:00 - 15:00

Laidų reikšmė Hi-Fi sistemoje, jų parinkimo ir naudojimo ypatumai

Vieta: 1.3 konferencijų salė

2020-10-15 16:00 - 17:00

Patalpos auralinės savybės, vietos garsiakalbiams pasirinkimas, sistemos instaliacija

Vieta: 1.3 konferencijų salė

2020-10-16 14:00 - 15:00

Muzikos garso įrašai, jų atkūrimo namuose techninių priemonių pasirinkimas ir suderinimas

Vieta: 1.3 konferencijų salė

2020-10-16 16:00 - 17:00

„Meno degustacija“ – 5 paveikslai demonstruojami su muzika

Vieta: 1.3 konferencijų salė

2020-10-17 12:00 - 13:00

Muzika namuose: kur slypi emocijos ir kaip jas ištraukti?

Vieta: 1.3 konferencijų salė

2020-10-17 14:00 - 15:00

„Meno degustacija“ – 5 paveikslai demonstruojami su muzika

Vieta: 1.3 konferencijų salė

Magic Mirrors – tai veidrodžiai ir laikrodžiai, kurie papildo ir užbaigia namų interjerą
GD Creations – užuolaidų atstovai, teikiantys užuolaidų projektavimą nuo idėjos iki įgyvendinimo
UAB „Meduma“ pristatys prekės ženklus – „Baldai TRANSFORMERIAI“ ir „8h miegok su linu!“
Organizer.lt – unikalūs rankų darbo aksesuarai namams ir biurui, interjero detalės.
„Kopar“ gaminiai iš sendinto vario, žalvario ir plieno
„Woodpecker furniture“ – nestandartiniai baldų sprendimai
„Magrės baldų” kolekcija VYTIS
„Lauksva” pristato: SQUARE – tai dizainas, kuris neabejotinai tampa bet kokios erdvės dėmesio centru
„Muzikos magijos salonas” pristatys prezentacijas, garso aparatūros demonstracijas ir meno degustacijas su „AP galerija“
Naujausia „Magrės baldų” kolekcija LOFT
„Nippon Auto“ pristato: naujasis „Honda e“ – namai kelionėje
„Rimotex“ – viskas apie kojų valymo groteles ir sistemas
„Rimotex“ – tekstiliniai ortakiai
Atgal

Magic Mirrors – tai veidrodžiai ir laikrodžiai, kurie papildo ir užbaigia namų interjerą

Magic Mirrors el. parduotuvės atsiradimą paskatino pažintis su rytų žmonių kūltura. Keliaujant po Azijos egzotiškus kampelius, susipažino su jų papročiais, istorija, tradicijomis, taip pat su vietiniais amatininkais, kuriančiais įspūdingus dalykus savo rankomis. Labiausiai sužavėjo veidrodžių ir kitų dekoro elementų gamyba. Jų kruopštūs rankų darbo kūriniai paliko didžiulį įspūdį, tad Magic Mirrors nusprendė atvežti juos ir į Lietuvą. Jie įsitikinę, kad parduotuvėje rasite tai, ko seniai ieškojote ir kas tiktų būtent Jūsų namams, pradedant nuo klasikinių iki modernių ir šiuolaikinių dekoro elementų.

Atgal

GD Creations – užuolaidų atstovai, teikiantys užuolaidų projektavimą nuo idėjos iki įgyvendinimo

GD Creations – užuolaidų atstovai, teikiantys užuolaidų projektavimą nuo idėjos iki įgyvendinimo. Vyksta pas klientą į namus visoje Lietuvoje, padeda parinkti tinkančias ne tik užuolaidas, bet ir jų pakabinimą. Taip pat turi sukūrę savo audinių kolekciją „AMBERA“, kurią ir pristatys renginyje Inovacijos, baldai ir dizainas naujakuriams. Taip pat turi labai gražių ir kokybiškų užuolaidų parišimų – kutų, kurie suteikia daugiau elegancijos klientų interjeruose. Dirba su klientais individualiai ir su architektais, interjero dizaineriais.

Daugiau informacijos ČIA.

Atgal

UAB „Meduma“ pristatys prekės ženklus – „Baldai TRANSFORMERIAI“ ir „8h miegok su linu!“

UAB „Meduma“ – tai šeimos  baldų gamybos verslas, įsikūręs Lietuvos geografiniame centre – Kėdainiuose. UAB „Meduma“ dirba su tokiais prekės ženklais, kaip „Baldai TRANSFORMERIAI“ ir „8h miegok su linu!“.

Ši įmonė gamina baldus, kurie būtų funkcionalus, ilgaamžiški ir išskirtinio dizaino.

Pastarojo laikotarpio tendencija – gyvenamųjų erdvių apjungimas „kai visi viską ir čia pat“ iškėlė naujus reikalavimus apmušalų praktiškumui. Siekdami  susidoroti su šiuo iššūkiu pristato „Aquoaclean  techology“ audinių kolekciją, kuri iš esmės praplečia audinių praktiškumo ribas. Šia technologija apdirbti audiniai  nesunkiai išvalomi nuo bet kokios kilmės dėmių ir labai svarbu, kad tam praktiškai neturi reikšmės laikas, gali būti valoma, kad ir po metų laiko.

Renginyje pristatys miegamojo lovą su pakelta patalynės dėže nuo grindų, siurbliui robotui palysti. Tai unikali ir ypatinga lovos konstrukcija pasižyminti ilgaamžiškumu ir atsparumu judesio ir svorio poveikiui.

Taip pat UAB „Meduma“ pristatys „8h miegok su linu!“ kolekciją, kuri sprendžia pagrindines nekokybiško miego problemas, tokias kaip nugaros skausmas, neramus miegas ir čiužinio pelijimas.

Pristatys baldų transformerių naujausią gaminį  sofa/lova PORTO, tai išskirtinio dizaino  praktiškumo ir funkcionalumo baldas.

www.transformeriai.lt

www.medumosbaldai.lt

Atgal

Organizer.lt – unikalūs rankų darbo aksesuarai namams ir biurui, interjero detalės.

Lina kuria ir gamina organizer’ius (angl. organizer) – gaminius, padedančius organizuoti tvarką namuose ar biure, bei įvairius interjero aksesuarus. Siekia, kad gaminiai būtų ne tik funkcionalūs, bet ir estetiški, modernūs, skulptūriško dizaino.

Gamyboje naudojamos įvairios medžiagos (MDF, medis, metalas, plastikas), tačiau pagrindinė medžiaga, iš kurios gaminami gaminiai yra aukštos kokybės dirbtinis akmuo (lietas akmuo).

Daugiau informacijos: www.organizer.lt

Atgal

„Kopar“ gaminiai iš sendinto vario, žalvario ir plieno

Nuo seniausių laikų varis yra labai svarbus žmonijos gyvenime. Jis buvo vienas pirmųjų metalų, kuriuos žmonės pradėjo naudoti. Iš pradžių naudojami vario lydiniai, ilgainiui keitėsi į gryno vario lydinius, kurie, kaip byloja istorija, turėjo didelės įtakos žmonijos vystimuisi.
Šiandien varis – ir svarbus mikroelementas žmogaus sveikatai, ir pramonėje plačiai naudojamas metalas. Jau keletą metų interjeruose varis vis dažniau pakeičia auksą. Dėl savo cheminių savybių ir naudos žmogaus sveikatai, šis metalas pastaruoju metu yra laikomas vienu karščiausiu išskirtinės prabangos akcentu interjere.

Naudojant ypatingą techologiją išgauti interjero elementai ir butinės technikos dekoravimo detalės – išrankiausioms kūrybinėms vizijoms įgyvendinti. Analogo pasaulinėje rinkoje neturintis Kopar – tai jungtinis metalo apdirbėjų, chemikų ir menininkų kūrinys. Kurdami šiuos interjero elementus ekspertai nenaudoja dažų variui apdirbti. Technologiją aprėpia tik vario sendinimas, kurio metu šis metalas atsiskleidžia įvairiomis gamtos spalvomis.
Kopar detalės leis sukurti sveiką, kokybišką ir ilgaamžę išskirtinio interjero aplinką.

Renginyje Inovacijos, baldai ir dizainas naujakuriams Kopar pristatys savo gaminius iš sendinto vario/žalvario/plieno. Taip pat naują technologiją „sukto“ vario/žalvario paviršių.

Atgal

„Woodpecker furniture“ – nestandartiniai baldų sprendimai

„Woodpecker furniture“ – tai nestandartiniai baldų sprendimai Jūsų namams.

„Woodpecker furniture“ projektuoja, gamina ir montuoja įvairius kietuosius baldus. Įmonės darbuotojai, sukaupę ilgametę patirtį, savo srities profesionalai, kokybiškai įrengs Jūsų namų virtuvę, svetainę ir kitas nestandartines baldų idėjas.

Renginyje „Inovacijos, baldai ir dizainas naujakuriams“ pristatys pavyzdinę virtuvę, kurioje galėsite pamatyti ir išsirinkti sprendimus labiausiai tinkančius Jūsų namams.

Atgal

„Magrės baldų” kolekcija VYTIS

„Magrės baldai“ pristato naująją, išskirtiniu dizainu ir patogumu pasižyminčią, savo gaminių kolekciją „Vytis“. Kolekcijos pavadinimas „Vytis“ simbolizuoja patriotiškumą, meilę ir pagarbą namams. Kolekciją sudaro ne tik skirtingi minkšti baldai: sofos, įvairių dydžių kampai, foteliai, pufai, bet ir staliukai. Plati gaminių gama leidžia išsirinkti jūsų interjere labiausiai tinkantį variantą.

Daugiau informacijos: ČIA.

Atgal

„Lauksva” pristato: SQUARE – tai dizainas, kuris neabejotinai tampa bet kokios erdvės dėmesio centru

SQUARE – tai dizainas, kuris neabejotinai tampa bet kokios erdvės dėmesio centru. Išraiškingas rombų formų siuvinys dvelkia prabanga, retro stiliaus kojelės suteikia dizainui lengvumo, o praktiškos funkcijos bei naudojama technologija sukuria trokštamą patogumo jausmą. Tai išskirtinis grožio ir ergonomikos derinys.

Šis dizainas turi reguliuojamas galvos atramas, kurios vokiškų lankstų pagalba lengvai fiksuojamos bet kurioje padėtyje. Sėdynėje naudojama ypatinga funkcija, leidžianti pasididinti sėdėjimo gylį per 10 cm, tad, norint maksimaliai įsipatoginti, nebūtina skleisti miegamo mechanizmo. Svečio miegojimo funkciją turi ir minkštas kampas, ir sofa.

Dizainas modernus ne tik savo išore, tačiau ir sudėtimi: naudojamas naujos kartos, itin komfortiškas ir ilgaamžis TIGER touch® porolonas, kuris užtikrina gerą oro pralaidumą bei kūno šilumos absorbciją, visa tai mažina prakaitavimą. Be to, šis porolonas atitinka „Oeko-Tex“ standarto reikalavimus.

Atlošo minkštumas išgaunamas kartu su porolonu naudojant elastines juostas, o sėdynėje – zig-zag tipo spyruokles. Maksimalus komfortas užtikrinamas per sėdynės ir atlošo posvyrį, leidžiantį kūnui atsipalaiduoti.

LAUKSVOS stende lankytojai galės išvysti šį bei kitus naujus baldus, sužinoti apie audinius kuriuos geriausiai naudoti, baldų kojeles, bei kaip patiems susimodeliuoti norimą minkštą kampą ar sofą.

Atgal

„Muzikos magijos salonas” pristatys prezentacijas, garso aparatūros demonstracijas ir meno degustacijas su „AP galerija“

Salėje 1.3 UAB „Muzikos magijos salonas” su partneriais pristatys ekspozicijas, prezentacijas ir demonstracijas garso aparatūros, laidų ir akustinių sprendimų, įtakojančių garso įrašų ir on-line programų atkūrimo namuose kokybę. Kad muzika ne tik girdėtųsi foniniame režime, bet jos norėtųsi klausytis tyliai ir garsiai, vaikams ir suaugusiems, seniai pažįstamos ir naujos – reikia nuo pačios pradžios įrenginėjant būstą tinkamai pasirūpinti patalpos auralinėmis savybėmis, erdvės organizavimu ir teisinga garso aparatūros instaliacija. Į ką svarbu atkreipti dėmesį papasakos ir pademonstruos Artašės Gazarian iš Muzikos magijos salono (www.muz.lt) ir Paul Goodman iš Perkune Audiophile Cables (www.perkune.lt).

Artašės Gazarian, socialinių mokslų daktaras, į muzikos emocinį poveikį ir tikroviško garso paslaptis gilinasi jau 15 metų, skaito pranešimus ir paskelbė daugiau kaip dvidešimt straipsnių šia tema. Jis yra steigėjas VšĮ “Muzikos magija”, kuri nuo 2006-ųjų organizuoja gyvos muzikos koncertus ir kitus renginius, skirtus paskatinti žmones pajusti ir pasimėgauti kokybiškai atliekama arba atkuriama iš įrašų muziką. Vėliau įkūrė UAB „Muzikos magijos salonas“, kuris padeda savo klientams optimaliai sukomplektuoti ir instaliuoti aukšto lygio stereo sistemas, kad jų namuose atsirastų ne tik garsas, bet ir muzika.

Paul Goodwin, atvyko į Lietuva iš Jungtines Karalystės, jis yra muzikantas ir garso inžinierius, turintis milžinišką patirtį muzikinio garso sukūrimo ir atkūrimo srityse. Jam teko groti gitara Britanijos  roko scenoje fantastiniu laikotarpiu 60-70-ais, bendrauti su garsiausiais atlikėjais. Per 80-uosius jis kūrė įrašus savo garso studijoje, jo paslaugomis naudojosi žymus muzikantai. Paul taip pat užsiminėjo High End lygio garso sistemų instaliacija ir tuo metu pradėjo daug eksperimentuoti su akustiniais ir maitinimo kabeliais. Laikui bėgant jį vis daugiau įtraukė mistinis laidų poveikis garsui, ir nuo 2005 m. jis pilnai atsidavė savo aistrai – rankiniu būdu gaminti aukščiausio lygio kabelius High End audio aparatūrai pagal individualius užsakymus. Jo laidus naudoja reikliausi audiofilai įvairiose šalyse – Jungtinėje Karalystėje, Kanadoje, Norvegijoje, Jungtinėse Valstijose, Arabų Emyratuose, net Havajuose ir Australijoje.

Demonstracijoms naudojama aparatūra: garso kolonėlės Gauder Akustik (Vokietija) ir Zingali (Italija) kompanijų; tinkliniai grotuvai, keitikliai ir stiprintuvai AVMB.M.C.Gold Note; vinilo plokštelių grotuvai AVMClearaudio; kabeliai Perkune Audiophile Cables, Silent WireAudiomica; akustinės priemonės ASCEliAcustik.

Renginių programoje – prezentacijos/demonstracijas/meno degustacijos:   

15d.        14.00 – 15.00               Laidų reikšme Hi-Fi sistemoje, jų parinkimo ir naudojimo ypatumai

15d.        16.00 – 17.00               Patalpos auralinės savybės, vietos garsiakalbiams pasirinkimas, sistemos instaliacija

16d.        14.00 – 15.00              Muzikos garso įrašai, jų atkūrimo namuose techninių priemonių pasirinkimas ir suderinimas

16d.        16.00 – 17.00              „Meno degustacija“ – 5 paveikslai demonstruojami su muzika*

17d.        12.00 – 13.00              Muzika namuose: kur slypi emocijos ir kaip jas ištraukti?

17d.        14.00 – 15.00              „Meno degustacija“ – 5 paveikslai demonstruojami su muzika*

*Paveikslus pristato „AP galerija“, išankstine registracija privaloma (muz@muz.lt, +37068539618).

Atgal

Naujausia „Magrės baldų” kolekcija LOFT

Ekstravagantiška, šiuolaikiško „loftinio” stiliaus sofa su ypatingomis, praktiškomis detalėmis – kišenėmis, kurios pagamintos iš natūralios parforuotos odos. Tai praktiška detalė įsidėti knygai ar telefonui bei šios sofos išskirtinis akcentas.

USB pakrovimo jungtis yra įmontuota kiekvienos sofosporankyje, todėl prireikus pasikrauti telefoną galėsite tą padaryti nenulipę nuo sofos.

Daug aksesuarų ir skirtingų medžiagų derinių, tokių kaip oda, metaliniai porankiai ir kojytės, metalinės sagtys, žalvario spalvos užtrauktukai – visa tai šiai sofai suteikia individualumo ir ekstravagancijos. Todėl tie pirkėjai, kurie ieško savo namams unikalaus ir išskirtinio gaminio, „Loft” sofa nepaliks abejingų.

„Loft” kolekcija plati, ją sudaro kampinės sofos, fotelio ir pufų variacijos. Kiekvienas pagal savo namų interjerą gali prisiderinti jam tinkantį variantą.

Dar vienas išskirtinumas – vartomos sėdimos ir atraminės pagalvės, todėl pagal nuotaiką vieną dieną galėsite sėdėti ant žalios spalvos, o kitą –  lengvai apvertę pagalves ant baltos spalvos sofos. Taip pat užtrauktuko pagalba galėsite išvilkti audinį nuo sėdimų ir atraminių pagalvių ir esant galimybei išskalbti.

Aukštos kojytės suteikia šiai sofai grakštumo, o robotas siurblys lengvai telpa po ja, todėl švarą palaikyti namuose bus dar lengviau nei įprastai. Medžiagų spalvos, metalinių porankių ir kojelių spalvą, kišenių detalių spalvą taip pat galima rinktis iš plataus pasirinkimo. Kiekvienas klientas turės galimybę susikurti savitą „Loft” sofos derinį.

Renginyje MAGRĖS BALDAI pristatys šią kolekciją ir visus jos galimus medžiagiškumus. Kvies patiems atrasti bei susikurti savitą sofos medžiagų derinį.

Atgal

„Nippon Auto“ pristato: naujasis „Honda e“ – namai kelionėje

Parodoje „Nippon auto“ pristatys naująjį „Honda e“ elektromobilį.

 

„Honda e“ sukurtas vadovaujantis „namų kelionėje“ dizaino koncepcijoje. Vietoje tradicinių sėdynių apmušalų automobilyje panaudota baldų tekstilė. Visą priekinę konsolę supa vairuotojui ir keleiviui skirti lietimui jautrūs ekranai. 

„Tai žvilgsnis į ateitį, kai nebeteks vairuoti, o automobilyje – tarsi ant sofos – bus galima patogiai įsitaisyti ir mėgautis kelione“ – teigė UAB „Nippon auto“ rinkodaros partneris Mantas Mikšys. 

„Honda e“ tradicinius veidrodėlius pakeitė vaizdo kamerų sistema, įdiegta gausybė išmanių saugos sistemų. Europoje automobilis pristatytas Milano dizaino savaitėje, „Danord“ dizaino studijos interjero ekspozicijoje. Taip pat „Honda e“ šiemet pelnė du prestižinio „Red Dot“ dizaino konkurso titulus. „Honda e“ apdovanotas už geriausią automobilio dizainą bei kaip geriausias išmanusis produktas.

„Honda e“ premjera pasaulyje įvyko vos prieš kelias savaites. Lietuvoje automobilis debiutuoja kartu su jo prekybos Europoje pradžia, bet geriau patiems patirti negu išgirsti. Pamatykite iš arti „Honda“ stende „Inovacijos, baldai ir dizainas naujakuriams“ renginyje.

Atgal

„Rimotex“ – viskas apie kojų valymo groteles ir sistemas

Atgal

„Rimotex“ – tekstiliniai ortakiai

UAB Rimotex atstovauja čekų įmonę – tekstilinių ortakių gamintojus PRIHODA. Įvairumas ir specialus apdorojimas naudojamų audinių leidžia tekstilines sistemas naudoti patalpose, kuriose būtinas oro vėdinimas, šildymas, drėkinimas, aušinimas, bei šaldymas.

Oras tikslingu būdu tiekiamas pro įvairių matmenų audinyje perforuotas angas. Taigi, įdomūs techniniai sprendimai ir dideli reikalavimai – šiandien įveikiami. Tekstiliniai ortakiai atitinka priešgaisrinius, higieninius, patvarumo ir estetinius reikalavimus. Tekstilinių ortakių naudojimas sumažina net iki 70% išlaidų. Į kainą įskaičiuojant parinktus ortakius, transportavimą, montavimą, tinkamo oro srauto parinkimą bei numatytą valymą. Tekstilinių ortakių sumontavimas ir išmontavimas užima tik mažą laiko tarpsnį, lyginant su laiku, reikalingu sumontuoti įprastas oro tiekimo sistemas.

 

Dėl išskirtinai vienodai paskirstomo oro – tekstiliniai ortakiai puikus sprendimas baseinuose, sporto salėse, biuruose. Daugiau panaudojimo galimybių rasite ČIA.

Paskutinieji įgyvendinti objektai: maisto apdirbimo įmonės, Vilniaus Fabijoniškių baseinas, Palangos baseinas, sporto salės Norvegijoje.

Daugiau apie įmonę ČIA.

Lankytojų su kvietimais registracija

Registracijos forma

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums
  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.