Prisijungti

Registruotis

Login

Register

Kalėdos grįžta: eXpo 2021
 • 2021 gruodžio 11 d.
 • Darbo laikas

  11:00-16:00

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.
Renginys nemokamas

  LITEXPO sienos puošiasi lemputėmis, salėse dygsta kalėdinės eglutės, ore – lengva tarsi snaigės nuojauta.. jos grįžta! Kalėdos grįžta! 
  Skubame valyti dulkes nuo kalėdinių papuošimų ir bėgame pirkti dovanų popieriaus, nes Kalėdos šiais metais tikrai įvyks! Kad Kalėdos būtų tikrai įsimintinos, kviečiame apsilankyti „Lietuvos Junior Achievement“ kalėdinėje mugėje: „Kalėdos grįžta – eXpo 2021“. Jau gruodžio 11d. LITEXPO parodų ir kongresų rūmuose!

  Net 130 jaunųjų bendrovių pasitiks su pačiomis jaukiausiomis kalėdinių dovanų idėjomis. Jaunosios bendrovės — tai dar mokyklos suole įsteigti verslai, kuriuos kuria mokiniai. Jūsų lauks šimtai lempučių, kvapniausios žvakės, inovatyviausios dovanos bei netikėčiausios jaunųjų verslininkų staigmenos Jūsų Kalėdoms. Ateikite pamatyti!
  Dalyvavimas nemokamas, bet būtina registracija: https://bit.ly/expo-registracija

  Bus laikomasi visų saugumo reikalavimų, todėl viso renginio metu privaloma dėvėti medicininę vienkartinę kaukę, dezinfekuotis rankas bei turėti galimybių pasą. 

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.