MECHANIKA 2018

MECHANIKA 2018

 • 2018 gegužės 16–18 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
 • 8215 m2
 • 9857
 • 84

Parodos kryptis:
3-oji tarptautinė transporto priemonių detalių, remonto, aksesuarų, puošybos paroda skirta specialistams – transporto įrangos, detalių tiekėjams, importuotojams, transporto remonto ir aptarnavimo įmonių atstovams, transporto parkų savininkams.

Parodos tikslai:
įmonėms, remontuojančios ir aptarnaujančioms transporto priemones pristatyti naujus produktus, įrengimus ir paslaugas, kurios padėtų stiprinti automechanikos sektorių, gerintų paslaugų ir aptarnavimo kokybę, skatintų konkurencingumą ir keltų automechanikos sektoriaus specialistų kvalifikaciją.

 

Parodos temos:

 • Transporto priemonių servisas ir remontas;
 • Įranga garažams ir aptarnavimo stotims;
 • Transporto priemonių techninio aptarnavimo ir priežiūros įranga;
 • Transporto priemonių eksploatacinės priemonės;
 • Autochemija ir autokosmetika;
 • Signalizacijos ir transporto priemonių apsaugos sistemos;
 • Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių perdirbimas;
 • Gelbėjimo ir avarijų išvengimo įrengimai;
 • Automobilių audio, video aparatūra;
 • Atsarginės detalės, eksploatacinė įranga;
 • Aksesuarai, puošyba, dizainas;
 • Mokymo įstaigos.
Konferencija „Pokyčiai servisuose: mechanikai virsta inžinieriais“
VILNIAUS AUTOMECHANIKOS IR VERSLO MOKYKLA
EVANS pristato:
„Inter Cars Lietuva“ pristato:
SU IŠANKSTINIAIS PARODOS „MECHANIKA 2018“ BILIETAIS – PIGESNĖS KELIONĖS AUTOBUSAIS
UAB „Leopolis” pristato
AUTOREMONTO TECHNIKA, UAB pristato
UAB „Proteksa“ parodoje pristatys : Keyless protector
Atgal

Konferencija „Pokyčiai servisuose: mechanikai virsta inžinieriais“

Konferencija „Pokyčiai servisuose: mechanikai virsta inžinieriais“

Data: 2018 m. gegužės 18 diena

Laikas: 12.00-14.00

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, konferencijų salė 1.1., centriniai rūmai

Moderatorius: Vitoldas Milius, Lietuvos autoverslininkų asociacijos (LAA) generalinis direktorius, automobilių rinkos ekspertas, žurnalo „Autobild Lietuva“ redaktorius

Ar Kinijos automobiliai pavijo europietiškus? Kaip pasikeitė Kinijos automobilių rinka? Kodėl kinai priversti gaminti gerus automobilius? Ar bijoti  automobilinės kinų invazijos į Europą? Karščiausiomis naujienomis iš Pekino automobilių parodos konferencijoje dalinsis kiniškus automobilius išbandęs Lietuvos autoverslininkų asociacijos (LAA) generalinis direktorius, automobilių rinkos ekspertas, žurnalo „Autobild Lietuva“ redaktorius  Vitoldas Milius.

 

Augančiame bei profesionalėjančiame automechanikos sektoriuje keičiasi ir specialistai, ir jų naudojami įrankiai. Praėjo tie laikai, kai automobilį buvo galima suremontuoti vienu veržliarakčiu ir plaktuku. Transporto priemonės tapo tokios sudėtingos, kompleksiškos, kad šiuolaikiniam mechanikui nepakanka mokėti sukti varžtus. Kaip pasikeitė mechaniko profesija, ką turi gebėti šiuolaikinis mechanikas bus kalbama antrajame konferencijos pranešime.

 

Kuo Dakaro mechaniko darbas skiriasi nuo įprasto mechaniko darbo? Kokios mechaniko savybės vertinamos Dakaro sporte? Kokių įgūdžių ir žinių reikia norint tapti lenktynių mechaniku?

 

Konferencijos programa:

I. „Autoverslo ateitis: kur keliauja Kinija?“ Pranešėjas: Vitoldas Milius
II. „Šiuolaikinis mechanikas: kaip pasikeitė profesija“ Pranešėjas: Tadas Klevas, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos praktinio mokymo vadovas
III. „Dakaro mechanikai – komandos variklis

 

Konferencija nemokama – registracijos forma ČIA. 

Atgal

VILNIAUS AUTOMECHANIKOS IR VERSLO MOKYKLA

Nori dalyvauti įdomiuose praktiniuose užsiėmimuose? Bendrauti su potencialiais darbdaviais? Dalytis patirtimi su buvusiais mokyklos mokiniais? Galbūt nori sužinoti, kaip būtų  galima realizuoti savo svajones, pomėgį ir įgyvendinti savo gyvenimo projektą – aistrą automobiliams paversti verslu?! Susidomėjai? Tuomet Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla kviečia mokytis automobilių mechaniko, elektromechanikų, automobilių kėbulų remontininko, lengvųjų automobilių kėbulų dažytojo, motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo,  siuvėjo specialybių, nes ne kartą buvo įrodyta, kad neturint specialiųjų įgūdžių bei gebėjimų ne taip jau ir lengva įgyvendinti svajonę.

Mūsų mokykloje būti gera! Vykdome projektinę veiklą, skatiname verslumą, ekonominį raštingumą ir suteikiame galimybę rasti TAU įdomią sritį, kurioje gali atsiskleisti!

Prisijunk ir tu!!!!laukiame būtent Tavęs prisijungiant prie mūsų bendruomenės, nes MES: atviri naujovėms, nuolat keičiamės, tobulėjame, rengiame savarankiškus, aukštos kvalifikacijos specialistus, gebančius prisitaikyti prie kintančių darbo rinkos pokyčių.

Automechanikai –  veža! Jei tik sustosi, ir dvejosi, Tave aplenks kiti!

Atgal

EVANS pristato:

Bevandenis, beslėgis antifrizas „Evans“ apsaugo vidaus degimo variklį nuo -40°C iki 180°C  temperatūros; saugo jį nuo perkaitimo, užvirimo, korozijos, erozijos ir kavitacijos,  tausoja variklio aušinimo sistemą ir jos detales. Ilgaamžis – nekeičiant naudojamas 20 ir daugiau metų. Netoksiškas ir biologiškai greit suyrantis.

Bevandenis antifrizas „Evans“ 1991 metais JAV sukurtas ir patentuotas aušinimo skystis-antifrizas, tai – revoliucinis proveržis vidaus degimo variklių ir kitos technikos aušinime.

Dėl išskirtinių savo savybių naudojamas efektyviam, veikiančios ekstremaliomis sąlygomis technikos aušinimui:  karinės technikos, pvz., bepiločių orlaivių variklių, dyzelgeneratorių aušinimui; sunkiosios technikos – sunkvežimių, autobusų, traktorių ir t.t. aušinimui. Techniniame sporte – ralyje, pvz. Dakaro ralis – „Kamaz“ komanda, „Honda Racing“, „Himoinsa Team“ (KTM motociklai), ATV „Polaris“. Plačiai naudojamas, NASCAR, „drifte“, „dragų“, motokrose, enduro, supermotociklų (superbike) ir kitose varžybose.

Bevandenis antifrizas „Evans“ atitinka standartus TL-VW774, ASTMD3306 ir naują, 2017 m. ASTM-D8085, JIS K2234, 3SH0521-2003 ir Q/3200LPSH 15-2004.

„Evans“ gamina antifrizus įvairiai technikai: sunkiajai – miškų, statybos ir žemės ūkio technikai, vilkikams, autobusams, pramoniniams įrenginiams ir dyzeliams„Heavy Duty“; aviacijai – „Aero cool“; katerių ir laivų varikliams „Marine Cool“; klasikiniams, šiuolaikiniams automobiliams – „Classic Cool“, „Auto Cool“; senoviniams, vintažiniams – „Vintage Cool“, auto ir moto sportui, keturračiams – „Power Cool“, „Powersport“, „Powersport R“ ir t. t.

Atgal

„Inter Cars Lietuva“ pristato:

„Show Car 2018“: nauji mokymai ir nematyta įranga

Atėjus pavasariui įmonė „Inter Cars Lietuva“ savo klientams organizuoja tradicinį mokymų projektą „Show Car“. Šiemet dalyviams bus pristatyta daug naujienų – visiškai nauja mokymų programa ir moderni, Lietuvos rinkoje debiutuojanti įranga.

 

Laukia visiškai nauji mokymai

Šiemet „Show Car“ dalyviams bus paruošta visiškai nauja, mūsų šalyje negirdėtų mokymų programa, o seminarus ves tokių įmonių kaip „Hella“, „ZF Sachs“, „Febi“, TRW, „Meyle“.

Atvykę į mokymus, „Inter Cars Lietuva“ klientai galės išgirsti ir daugiau sužinoti apie šiuolaikinius LED žibintus, variklio dujų paskirstymo mechanizmą, turbokompresorius šiuolaikiniuose automobiliuose, stabdžių sistemas, variklio komponentus.

Į visus „Show Car 2018“ mokymus galima registruotis internetu www.intercars.lt, o „Inter Cars Lietuva“ klientams bus taikomas simbolinis mokestis.

 

Įrangos ir įrankių naujovės

„Show Car“ parodoje apsilankę technikos specialistai galės apžiūrėti naujus „Evert“ įmonės keltuvus, padangų montavimo ir balansavimo įrenginius. Taip pat bus pristatyta naujoviška IDEAL gamintojo metalo apdorojimo įranga – plazminiai pjovimo aparatai, suvirinimo įranga, indukciniai kaitintuvai. Pastarieji įrankiai visada susilaukia daug susidomėjimo.

 

MOKYMŲ GRAFIKAS

 

05.16   Šiuolaikiniai LED žibintai (Hella) Stabdžių sistemos (TRW)
05.17   Galios perdavimo mechanizmai (ZF SACHS Važiuoklės jungiamosios dalys (Meyle)
05.18   Variklio dujų paskirstymo mechanizmas (Febi) Įrangos naujovės ( INTERCARS ir BOSCH specialistai)
Atgal

SU IŠANKSTINIAIS PARODOS „MECHANIKA 2018“ BILIETAIS – PIGESNĖS KELIONĖS AUTOBUSAIS

Visiems sostinės svečiams, įsigijusiems išankstinius bilietus į parodą MECHANIKA, atvykti į „Litexpo“ gegužės 16–18 d. TOKS ir EUROLINES autobusais bus galima net 30 proc. pigiau.

 

Nuolaida galioja visas tris dienas vykstantiems į Vilnių ir iš Vilniaus autobusu – vietinio ir užsienio (Talinas, Ryga, Gdanskas, Varšuva) susisiekimo maršrutais.

 

Autobusų bilietus galite įsigyti kasose bei internetu:

 

www.autobusubilietai.lt pasirenkant nuolaidą „Litexpo“

 

Nuolaidos nesumuojamos.

 

SVARBU: kelionės metu su savimi turėkite parodos MECHANIKA bilietą.

Atgal

UAB „Leopolis” pristato

NAUJIENOS

Kondicionieriai sunkvežimiams:

Cooltronic 1000 G2.5 SLIM Hatch 24 V

Skirtas sunkvežimiams, naudojamiems vidutinių platumų klimato zonoje.

Labai paprasta ir aerodinaminiška autonominio kondicionieriaus sistema.

Dažnai naudojamas, kai yra ribota erdvė; kabinos aukštis padidėja tik padidėja apie 12 cm.

Paprastas ir greitas montavimas vietoje stogo liuko.

Vienodai paskirstoma vėsa visoje kabinoje.

Montavimo metu yra reikalingas universalus ar konkretaus automobilio montavimo rinkinys.

Gamykliškai užpildytas R134a dujomis.
__________________________________________________________________________________
 


Cooltronic 1000 G2.5 Slim Hatch MAN TGX / XLX 24 V
 

Kompaktiškas autonominis kondicionierius, montuojamas vietoje stoglangio.

Paprastas ir greitas montavimas vietoje stoglangio.

Specialus dizainas, tinka po gamykliniu MAN “spoileriu”, nereikia pjaustyti “spoilerio”.

Mažas svoris (<30 kg), atitinka MAN reikalavimus.

Aušinimo efektyvumas ~ 1,000 W (24 V DC)

Vienodai paskirstoma vėsa visoje kabinoje.

Gamykliškai užpildytas R134a dujomis.

Atgal

AUTOREMONTO TECHNIKA, UAB pristato

3D technologijos ratų geometrijos apmatavimuose sukūrėjo ir pradininko SNAP-ON naujos kartos ratų geometrijos stendą GEOLINER 630, kuris turėdamas HD kameras ir šiek tiek padidintus taikinius, bei visiškai naują interfeisą debesy, neabejotinai yra sparčiausias ir tiksliausias ratų geometrijos stendas globalioje rinkoje.

Atgal

UAB „Proteksa“ parodoje pristatys : Keyless protector

Keyless protector – analogu neturintis ne tik ES bet i Pasaulyje  gaminys. Tai beraktės automobilio atrakinimo/užvedimo sistemos apsauga. Šiuo metu nuo žaibišku naujų automobilių vagysčių kenčia  Vokietija, Lenkija… ir tikėtina, kad su modernia įranga automobilių vagys gali aplankyt ir  Baltijos šalis.

Gaminys yra įmontuojamas/įdedamas į automobilio pultelį apgaubiant pultelio bateriją. Tai toks pats veiksmas, kaip pakeist pultelio elementus. Nuo instaliavimo momento pultelis praranda ryšį su automobliu ir automobilio neįmanoma atrakint/užrakint. Tai tas pats kaip būtų išimta baterija iš pultelio. Šiuo atveju neįmanoma piktadariams „prailginti“ pultelio veikimo atstumą naudojantis modernia įranga ir lengvu būdu nuvaryti automobilį.

Atlikus tam tikrą kombinaciją, t.y. lengvai ranka “trinktelėjus”  į  – patį pultelį, rankinę, kelnių ar striukės kišenę kur randasi pultelis, aktyvuojamas ryšys tarp automobilio ir pultelio.

Išlipant iš automobilio, jį užrakinus, pultelio baterija už kelių sekundžių blokuojama automatiškai, tokiu būdu vėl nutraukiamas ryšys su automobiliu.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.