MOKYKLA 2018

MOKYKLA 2018

 • 2018 lapkričio 23–24 d.
 • Darbo laikas

  Lapkričio 23 d. 10.00 – 18.00 val.

  Lapkričio 24 d. 10.00 – 18.00 val.

 • Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius. Parodų salės nr. 3, 4.
 • 16 500 LANKYTOJAI
 • 100 ĮMONIŲ IR ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ

8-oji švietimo inovacijų paroda MOKYKLA 2018

PARODA MOKYKLA 2018” – svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Jame susitinka, mokosi, diskutuoja ir gerąja patirtimi dalijasi mokyklų steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai bei jų tėvai. Parodoje gyvai ir interaktyviai pristatomos ugdymo(si) metodikos, paslaugos švietimui, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos, aptariami mokyklose realiai veikiantys pavyzdžiai bei sėkmės istorijos.

Parodoje prisistatys daugiau kaip 100 įmonių ir švietimo įstaigų. Parodoje vyks daugiau kaip 150 renginių ir užsiėmimų. Parodos renginių programa lapkričio 23 d. (PDF formatu)lapkričio 24 d. (PDF formatu).

Kviečiame mokytojų ir mokinių grupes nuo 8 asmenų įsigyti grupės bilietą. Kaina vienam asmeniui – 3 Eur.

Informaciją ir paraišką rasite ČIA

 

Informuojame, kad specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai (ir juos lydintys asmenys) parodoje „Mokykla 2018“ lankysis nemokamai*

 

PAGRINDINIS ŠIŲ METŲ PARODOS AKCENTAS – ATEITIES MOKYKLA

Kaip atrodys mūsų kasdienybė po 5, 10 ar 15 metų? Kokių įgūdžių ir gebėjimų mums reikės? Švietimo ekspertai sako, kad ateityje bus labai svarbu gebėti savarankiškai mąstyti, telktis, būti empatiškais ir pilietiškais.

Paroda „Mokykla“ pakvies jau dabar ugdytis šiuos gebėjimus ir diskutuoti apie ateities mokyklą, kurioje vaikams ir mokytojams gera, kur kiekvienas vaikas yra svarbus. Mokinys ugdomas kokybiškai, atsižvelgiant į jo gebėjimus ir poreikius. Mokytojas yra kūrybiškas ir profesionalus mokymo(si) dizaineris. Tokia ateities mokykla yra savarankiška – tvirtai suprantanti savo unikalumą, gerai pažįstanti savo bendruomenę, suteikianti galimybes ir auginanti sparnus kiekvienam.

Šiame augančiame ir įkvepiančiame metų renginyje kiekvienas parodos lankytojas ras sau aktualių erdvių, kontaktų ir veiklų. O kartu turės galimybę susitikti ir aptarti švietimo aktualijas bei Lietuvos mokyklų ateitį.

 

PARODOS ERDVĖS IR RENGINIAI

ERDVĖ MOKYTOJAMS IR MOKYKLŲ ATSTOVAMS – 4 parodų salė

– Parodos dalyvių ekspozicija.

– Idėjų klasė – parodos dalyvių inicijuojami renginiai, skirti mokyklų vadovams, mokytojams, tėvams.

 Nauja vieta! Mokytojų kambarys – neformali susitikimų vieta mokytojams ir ne tik.

 

ERDVĖ MOKINIAMS IR NE TIK – 3 parodų salė

– Atradimų laboratorijos – kasmet pristatančios naujas kūrybines tiriamąsias veiklas.  Abi parodos dienas veiks 8 laboratorijos, kurios bus skirtos visiems parodos lankytojams – ir priešmokyklinukams, ir visų klasių mokiniams, ir netgi mokytojams.

– Nauja! Galimybių zona – skirta mokiniams interaktyviai pabendrauti su įvairių sričių profesionalais, pradėti iš anksto domėtis savo ateities profesija.

 

– Nauja! Jaunųjų tyrėjų idėjų mugė (lapkričio 23 d.)- puiki galimybė mokiniams susipažinti su bendraamžių atliekamais tyrimais ir kuriamais išradimais, dalytis patirtimi, diskutuoti. Idėjų mugėje savo mokslines idėjas pristatys mokiniai iš visos Lietuvos. O pristatomas idėjas vertins, mokiniams ir jų vadovams patars šalies mokslo centruose ir universitetuose dirbantys mokslininkai.

– Nauja! Diskusijos su įvairų profesinį kelią pasirinkusiais žmonėmis. Penktadienį (lapkričio 23 d.) 3 salės balkone veiks Profesijų galerijos erdvė, kurioje vyks susitikimai su mokytojais, verslininkais, mokslininkais ir speleologais.

 

PLATI RENGINIŲ IR UŽSIĖMIMŲ PROGRAMA – renginiai aktualiomis švietimo temomis, Lietuvos ir užsienio lektorių pranešimai, diskusijos, pristatymai, dalinimosi gerąja patirtimi seminarai praktiniai užsiėmimai, meistriškumo pamokos.

– Nauja! 5.1 konferencijų salė lapkričio 23 d.: patirties dalybos

Penktadienį Ateities mokyklos erdvė (5.1 konferencijų salė) virs savivaldybių ir mokyklų pasidalijimo patirtimi erdve.

Erdvės lankytojai galės susipažinti su savivaldybių ir mokyklų pristatoma patirtimi, įdiegtomis sistemomis, sukurtomis konkrečiomis priemonėmis, jas išbandyti; dalyvauti čia pat vykstančiose diskusijose.

 

Taip pat renginių programoje:

– Renginiai tėvams.

Šeštadienį (lapkričio 24 d.) tėvus su vaikais kviečiame į mini vaidinimus „Kitoks vaikas klasėje“ ir „Ultra tėveliai“. Juose reali situacija iš mokyklos kasdienybės persikels į sceną ir taps puikiu mūsų diskusijos objektu. Ne teoriniu, bet labai praktišku. Po mini vaidinimo scenoje suvaidinta situacija bus aptariama kartu su psichologe.

– N2 Mokslo šturmas – šou tipo pasirodymas žaismingai ir interaktyviai perteikiantis įspūdingiausius eksperimentus iš viso mokslo pasaulio;

– Susitikimai su įkvepiančiomis asmenybėmis;

– Mobilus planetariumas, kuriame bus demonstruojamas filmas „Gyvybės paieška kosmose“.

– Virtualios realybės panaudojimo švietime galimybės.

 

*Informuojame, kad specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai (ir juos lydintys asmenys) parodoje „Mokykla 2018“ lankysis nemokamai

Kviečiame mokyklas kreiptis dėl nemokamo parodos „Mokykla 2018“ lankymo specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams. Iki lapkričio 21 d. el. pašto adresu mokykla@litexpo.lt siųskite skenuotą raštą, kuriame nurodomas specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių, kurie planuoja atvykti į parodą, skaičius ir lydintieji asmenys. Atkreipiame dėmesį, kad nereikia atskleisti specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių asmens duomenų – rašte įvardykite tik mokinių skaičių.

Atvykę į parodą Apsaugai pateikite rašto originalą ir, pasinaudoję įėjimu grupėms, nemokamai lankykitės parodoje.

 

Ateities mokyklą kurkime kartu šiandien!

 

Parodą puošia ŽIEŽMARIŲ GĖLĖS

 

Paroda MOKYKLA vyks kartu su specializuota paroda jauniems ir būsimiems tėvams VAIKŲ ŠALIS.

Parodos darbo laikas: Lapkričio 23 d. 10.00 – 18.00 val.

Lapkričio 24 d. 10.00 – 18.00 val.

Parodos dalyvių naujienos (4 parodų salėje)
Nauja parodos erdvė: GALIMYBIŲ ZONA
NAUJIENOS MOKINIAMS: nuo jaunųjų tyrėjų idėjų iki virtualios realybės
Jau paskelbta parodos renginių programa!
Parodoje veiks ATRADIMŲ LABORATORIJOS!
Su parodos MOKYKLA 2018 bilietais – pigesnės kelionės traukiniais ir autobusais
Atgal

Parodos dalyvių naujienos (4 parodų salėje)

Parodos dalyvių naujienos (4 parodų salėje)

Pagrindinėje parodos ekspozicijoje (4 parodų salė) parodos lankytojų lauks daugiau kaip 50 įmonių ir įstaigų pristatančių savo naujienas. DALYVIŲ E-KATALOGAS

 

BIZNIO MAŠINŲ KOMPANIJA stende nr. 4.08 pristatomos priemonės:

 • Visiškai nauja priemonė Lietuvoje – interaktyviosios lėkštės. Ši priemonė skirta vaikų judesio skatinimui, bendradarbiavimui ir komandiniam darbui.
 • Specializuotų robotukų ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo klasėms. Bus demonstruojama naujausia lietuviška medžiaga sukurtą šiems robotukams.
 • Įrengtas specializuotas stendas – ,,Sensorinis kambarys”, kuriame kiekvienas galės užsukti, atsipalaiduoti, nusiraminti
 • Pristatoma naujiena Lietuvoje – Magnetinis konstruktorius – kubai, kurie lavina vaikų kūrybiškumą. Visi bus kviečiami sukonstruoti norimą figūrą.
 • Kaip ir kiekvienais metais, BMK stende dar bus galima susipažinti su 3D spausdintuvu, projektoriais, kurie neturi lempų ir interaktyviosiomis lentomis bei ekranais.
 • Vienintelis Lietuvoje, sertifikuotas SMART lektorius, visos parodos metu galės pakonsultuoti interaktyviųjų lentų ir ekranų tematika bei parodyti, kaip labai lengvai, vos per kelias minutes mokytojai gali susikurti interaktyvias pamokas.

 

EMA stende nr. 4.10 lankytojų lauks:

 • Vadovėlio išbandymas EMA stende. Pirmasis toks Baltijos šalyse – išmanus e. vadovėlis EMA pamokos. Viskas vienoje vietoje – mokytojo knyga, infografikai, greitojo pasitikrinimo bei sąsiuvinyje atliekamos užduotys, praktikos darbai ir netgi mokinio pažangos stebėsena. Stende bus rodomi pamokų pavyzdžiai, atvykę mokytojai galės susipažinti su EMA atstovais, gauti nemokamus išbandymus bei laimėti vadovėlio komplektus savo klasei!
 • Informatika pradiniame ugdyme. EMA elektroninė mokymosi aplinka prisijungė prie LR ŠMM bei UPC inicijuoto projekto „Informatika pradiniame ugdyme“. Visiems pradinio ugdymo mokytojams ir mokiniams siūlo NAUDOTIS 4 NEMOKAMOMIS informatikos temomis. Parodos metu galėsite apžvelgti ne tik nemokamas užduotis, bet ir susipažinti su EMA turinyje esančiomis integruotomis užduotimis. O jų atrinkta daugiau nei 350!
 • Susitikimas su TAMO atstovais, pokalbis ant sofutės. Kitokie pasikalbėjimai su TAMO e. dienyno atstovais. Parodos dalyviai galės tiesiogiai pabendrauti, išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus, pamatyti interaktyvią mokytojo darbalentę, individualios pažangos pildymą, mokinio profilį ir kitus jų darbą lengvinančius funkcionalumus. Arba tiesiog užsukti prisėsti ant sofutės ir pailsėti parodos šurmulio metu.

LANTELIS stende nr. 4.28 pristatomos naujienos:

 • Dobot roboto ranka, skirta 4.0 pramonės revoliucijai. Tai unikalus ir daugiafunkcinis robotas, kuris skirtas mokytis valdyti pačius inovatyviausius gamybinius įrenginius, mokytis graviruoti lazeriu, 3D spausdinimo paslapčių. Tai puiki priemonė gimnazistams suvokti ir išmokti kaip veikia šiuolaikiniai ir ateities gamybos procesai ir patiems kurti savo gamybos liniją.
 • Mirplay baldai. Šiuolaikiški, kuriantys kūrybišką ir estetišką aplinką.
 • I3-technologies Interaktyvūs ekranai su 8 metų garantija. Bevielis vaizdo perdavimas, baltos lentos funkcija, išmanūs rašikliai – naujausias sprendimas puikiai tinkantis bet kokiai klasei.

 

ROBOTIKOS AKADEMIJA stende nr. 4.09 

Robotikos Akademijos stende jauniausi išradėjai ir jų tėveliai galės sužinoti, ko būrelyje mokosi 3-5 metų vaikai. Taip pat pavartyti 4-10 metų vaikams išleistas robotikos pratybas, daugiau sužinoti apie robotikos programą, kaip ji keičiasi augant vaikui. Laukiame visų 4 salėje! Be to, stende bus galima dalyvauti konkurse ir laimėti bilietus į šeimai skirtą technologijų renginį Kosminė stotis: Robotiada 2019.

 

 

ŠVIESOS ir EDUKA stende nr. 4.35 lankytojai kviečiami:                                                                                                                           

 • Sudalyvauti konkursuose ir laimėti įvairius prizus. Kiekvieną parodos dieną kviesime abiturientus ir mokytojus atsakyti į klausimus ir laimėti serijos „Prieš egzaminą“ leidinius. ŠVIESA ir EDUKA stende: 10:45, 11:45, 12:45, 13:45, 14:45, 15:45 ir 16:45. Konsultacijų metu mesti iššūkį dirbtiniam intelektui, padiskutuoti apie „micro:bit“ ir „minecraft“.
 • Aplankyti stendo renginius, kur leidinių autoriai ir lektoriai dalinsis savo patirtimi ir idėjomis. Renginių stende metu bus diskutuojama apie smalsumą žadinančią pamokos dėlionę, šachmatus ir ką mūsų vaikai veikia tinkle. Kūrybinėse „Minecraft education“ ir „Skaičių pasakų“ dirbtuvėse išbandysime įvairias veiklas, o kūno kultūros improvizuotoje pamokoje su prestižinio apdovanojimo sulaukusio vadovėlio komplekto 2 klasei autoriais ir antrokais kalbėsime ne tik apie teoriją, bet kartu atliksime praktines užduotis!

Renginių sąrašas ir registracijos nuorodos >>>

 • Įsigyti smagiosios edukacijos leidinių: edukacinių istorijų, galvosūkių, nuotykių. Šie leidiniai sudomins mokslu net ir pačius mažiausius.
 • Įsigyti papildomo mokymosi leidinių 1–12 klasėms, kurie skirti sudominti mokslu, pasikartoti, pagilinti žinias, pasiruošti testams ir uždaviniams.

 

WEBAS.lt stende nr. 4.04 

Webas.lt pristatys savo produktą-paslaugą Svetainesmokykloms.lt. Susidomėjusiems paslaugomis bus papasakota, kaip organizuoti komunikaciją mokyklos interneto svetainės pagalba, parodyta, kaip veikia turinio valdymos sistemos ir dizaino sprendimai. Taip pat lankytojai bus supažindinti su galimybėmis, kurios pravers ne tik komunikacijos, bet ir kasdieninių mokyklos vadybos iššūkių sprendimo įrankiu.

Konkursas su galimybe laimėti svetainę – https://www.svetainesmokykloms.lt/straipsniai/pranesimai/2018/11/konkursas

Atgal

Nauja parodos erdvė: GALIMYBIŲ ZONA

GALIMYBIŲ ZONA (3 salė)

Parodoje pirmą kartą veiks erdvė, skatinanti pradėti iš anksto domėtis savo ateities profesija.

 

 

GALIMYBIŲ ZONOS partneris: Projektas „būsiu_“

Projektas ,,būsiu_” kvies interaktyviuose stenduose susipažinti net su 12 profesijų: kino režisieriaus, mados dizainerio, bitininko, architekto, karatė trenerio, konditerio, IT specialisto, komunikacijos specialisto, kelionių gido, mokytojo, odontologo ir inžinieriaus. Savo profesijas pristatys ir atlikti profesijos testą kvies ir tokie garsūs Lietuvos žmonės, kaip Giedrė Žickytė, Robertas Kalinkinas, Liucina Rimgailė ir Rimvydas Širvinskas-Makalius.

 

Taip pat šioje zonoje vyks mokinių karjeros konsultacijos, padėsiančios formuoti atsakingą požiūrį į savo karjeros galimybes.

Lapkričio 23 dieną 13.00, 14.00 ir 15.00 val. bus organizuojami 45 min. profesinio orientavimo seminarai klasėms (15 mokinių)* su karjeros konsultante, lektore, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos vadove Daiva Šiliene:

„Atraskime samanose baravykus“: šimtas „kodėl?“ ir visi atsakymai vietoje!

*Būtina registracija. Nuoroda netrukus.

 

Lapkričio 24 d.  vyks  individualios konsultacijos, kuriose kviečiami dalyvauti mokiniai su tėvais.

 

GALIMYBIŲ ZONOS dalyviai:

 • GELEŽINKELIO IT AKADEMIJA (stendo nr. 02)

„Geležinkelio IT akademijos“ tikslas – plėtoti neformalaus vaikų švietimo ugdymo formas įvairinant mokinių užimtumą po pamokų bei sudaryti sąlygas mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, būtinas sėkmingam mokymosi krypties, perėjimui iš mokymo aplinkos į darbinę aplinką, tolesnei profesinei raidai ir mokymuisi visą gyvenimą. Geležinkelio IT akademijoje mokiniai supažindinami su karjeros galimybėmis AB „Lietuvos geležinkeliai“. „Geležinkelio IT akademijos“ dalyviai – Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklos, Vilniaus miesto bendrojo ugdymo ir profesinių mokyklų 7–9 klasių mokiniai.

 

 • MINIBOSS BUSINESS SCHOOL (stendo nr. 3.04)

,,MiniBoss Business School” – 6-14 m. vaikų ir paauglių tarptautinė verslumo ugdymo sistema vaikams. MiniBoss šeštadienio mokykloje vaikai per kūrybines užduotis, bendraudami su verslo atstovais-mentoriais mokosi verslumo, lavina komandinio darbo, problemų sprendimo įgūdžius, kūrybinį mąstymą. Mes garantuojame, kad mokslo metų gale kiekvienas vaikas turės savo verslo idėją!

 

 

 • VILNIAUS DIZAINO KOLEGIJA (stendo nr. 3.05)

Vilniaus dizaino kolegija – prestižinė, novatoriška, išskirtinai į menus ir dizainą orientuota aukštoji mokykla. Kūrybingiems žmonėms kolegija siūlo rinktis mados, interjero, grafinių komunikacijų, proceso ir paslaugų dizaino studijas, taikomąją fotografiją bei vaidybą. Kiekvienam studijuojančiam suteikiame išskirtinį dėmesį, padedame atskleisti individualų talentą, užtikriname progresyvius mokymo būdus, draugišką ir pozityvią atmosferą.

 

 

 • VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETO INŽINERIJOS LICĖJUS (stendo nr. 3.03)

Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus pristatys edukacines veiklas, skirtas įvairaus amžiaus mokiniams, tarp jų ir 4D edukaciniai elementai, elektronikos pradmenys pradinukams, darbas su 3D pieštukais, LaQ konstruktoriais bei robotais  5-7 klasių mokiniams, 8-11 klasių mokiniams – projektinio darbo pristatymas, kuris ugdo profesinę kryptį, užkerta kelią lyčių diskriminacijai ir kitas. Vienas svarbesnių akcentų bus ir metodinės knygos pristatymas, kurią kartu su šios mokyklos mokytojais rengė kitų šalių mokytojai.

Atgal

NAUJIENOS MOKINIAMS: nuo jaunųjų tyrėjų idėjų iki virtualios realybės

JAUNŲJŲ TYRĖJŲ IDĖJŲ MUGĖ (3 salė) (lapkričio 23 d).

Puiki galimybė mokiniams susipažinti su bendraamžių atliekamais tyrimais ir kuriamais išradimais, dalytis patirtimi, diskutuoti. Idėjų mugėje savo mokslines idėjas pristatys mokiniai iš visos Lietuvos. O pristatomas idėjas vertins, mokiniams ir jų vadovams patars šalies mokslo centruose ir universitetuose dirbantys mokslininkai.

Šių metų mugėje – netrūks netikėčiausių, originalių, kūrybingų idėjų. Jauniesiems tyrėjams rūpi įvairiausi dalykai – nuo visatos paslapčių ir tolimųjų planetų iki mažulyčių nanodalelių. Mokiniai imasi klimato kaitos tyrimų, bando nustatyti įvairių ligų priežastis, kad būtų galima užkirsti joms kelią, ieško natūralių, žmogui nekenksmingų būdų kovoti su mikroorganizmais, savo tyrimais siekia ilgiau išlaikyti maisto produktų kokybę, gerinti derlių, kuria ekologiškas pakuotes. Vieni karšto vandens gamybai norėtų įdarbinti saulę, kiti – sukurti drabužius su durpėmis, kurie būtų naudingi sveikatos problemų turintiems žmonėms, treti domisi dirbtiniu intelektu. Ir tai tik kelios išradingų vaikų ir jaunimo tiriamųjų darbų idėjos, kurios gali išaugti į ilgalaikius skirtingas problemas sprendžiančius tyrimus ir inovatyvius produktus.

Parodos lankytojai kviečiami susipažinti su jaunųjų tyrėjų projektais, pabendrauti su autoriais, o kol mokslininkų komisija rinks inovatyviausią, aktualiausią ar moksliškiausią idėją, atiduoti savo balsą labiausiai patikusiai. Dalyvavusiųjų balsavime laukia loterija ir prizas! Daugiausiai lankytojų balsų surinkusi idėja taip pat bus apdovanota specialiu publikos simpatijų prizu.

Galbūt bendraamžių idėjos įkvėps ir sudomins tave ir kitų metų parodoje savo sugalvotą idėją Jaunųjų tyrėjų idėjų mugėje pristatysi Tu. Užsuk – viskas prasideda nuo idėjos!

MOBILUSIS PLANETARIUMAS (3 salė)

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro mobiliame planetariume leisimės į gyvybės paieškas Visatoje. Gyvybės ženklų ieškosime tolimiausiose aplink Saulę besisukančiose planetose ir sužinosime, kodėl labiausiai gyvenimui tinkanti planeta yra Žemė.

 

Demonstruojamo filmo „Gyvybės paieška kosmose” seansų pradžia lapkričio 23 ir 24 d.

11.00, 12.00, 13.00, 15.00, 16.00, 17.00

Seanso trukmė 30 min

 

 

N2 MOKSLO ŠTURMAS (Renginių scena, 3 salės fojė)

Šou tipo pasirodymas renginių scenoje, žaismingai ir interaktyviai perteikiantis įspūdingiausius eksperimentus iš viso mokslo pasaulio.

 

Pasirodymai vyks lapkričio 23 ir 24 d. 12.00 ir 14.00

 

 

VR CAFÉ PRISTATOMOS VIRTUALIOS REALYBĖS PATIRTYS (stendas nr. 4.62, 4 salė)

Parodoje bus pristatomos virtualios realybės panaudojimo švietime galimybės, suteikiant parodos lankytojams galimybę atsidurti po vandeniu šalia tikro dydžio banginio,  persikelti į žmogaus kūno vidų, pakeliauti kraujagyslėmis ir net pakovoti su virusais, nusikelti į kosmosą ir atvirą erdvę!

 

PAŽINTIS SU ATEITIES KARJEROS GALIMYBĖMIS

Penktadienį (lapkričio 23 d.) Idėjų klasėje vyks profesiniam orientavimui skirta Lietuvos 100-mečio nacionalinė karjeros savaitės finalinė konferencija. Šioje konferencijoje mokiniai turės galimybę susipažinti su karjeros perspektyvomis, ateities kompetencijomis, profesionalų patirtimi,  galimybėmis kurti Lietuvai ir pasauliui. Organizatorius: Projektas ,,būsiu_”

 

Šeštadienį (lapkričio 24 d.) Renginių scenoje (3 salės fojė) vyks diskusija Kūrybiškumas. Kodėl ateityje jis taps svarbiausia kompetencija? Kūrybiškumas – viena svarbiausių ateities kompetencijų. Ar įmanoma jo išmokti, jį treniruoti ir kur naudojamas kūrybiškumas? Kodėl tai taps viena svarbiausių kompetencijų ateityje? Organizatorius: Projektas ,,būsiu_”

Atgal

Jau paskelbta parodos renginių programa!

Šių metų parodoje įvyks daugiau kaip 150 renginių aktualiomis švietimo temomis, įkvepiančius pranešimus skaitys Lietuvos ir užsienio lektoriai, vyks diskusijos, pristatymai, dalinimosi gerąja patirtimi seminarai praktiniai užsiėmimai, meistriškumo pamokos.

– Nauja! 5.1 konferencijų salė lapkričio 23 d.: patirties dalybos

Penktadienį Ateities mokyklos erdvė (5.1 konferencijų salė) virs savivaldybių ir mokyklų pasidalijimo patirtimi erdve.

Erdvės lankytojai galės susipažinti su savivaldybių ir mokyklų pristatoma patirtimi, įdiegtomis sistemomis, sukurtomis konkrečiomis priemonėmis, jas išbandyti; dalyvauti čia pat vykstančiose diskusijose.

Išsamią parodos renginių programą lapkričio 23 d. (PDF formatu)lapkričio 24 d. (PDF formatu).

Kviečiame mokytojų ir mokinių grupes nuo 8 asmenų įsigyti grupės bilietą. Kaina vienam asmeniui – 3 Eur.
Informaciją ir paraišką rasite ČIA

Atgal

Parodoje veiks ATRADIMŲ LABORATORIJOS!

3 salėje veiks Atradimų laboratorijų erdvė, pristatanti kūrybines tiriamąsias veiklas.

Veiks 8 „Atradimų laboratorijos”:
Konstravimo laboratorija; Gamtos dovanų laboratorija/ Gamtos reiškinių laboratorija; Mokytojų laboratorija; Gamtamokslinės virtuvės laboratorija; Kūrybinė laboratorija; STEAM laboratorija; Spalvota laboratorija; Kelionės laiku laboratorija/ Katino Molio laboratorija.

Atradimų laboratorijų tikslas – įtraukti mokinius į aktyvią tiriamąją ir kūrybinę veiklą; atskleisti mokymosi tyrinėjant praktinio taikymo galimybių įvairovę; parodyti ryšį tarp įvairių mokomųjų dalykų.

 

Parodos renginių programa lapkričio 23 d. (PDF formatu), lapkričio 24 d. (PDF formatu).

Atgal

Su parodos MOKYKLA 2018 bilietais – pigesnės kelionės traukiniais ir autobusais

Visiems sostinės svečiams, įsigijusiems bilietus į parodą „Mokykla 2018“, atvykti į „Litexpo“ lapkričio 23–24 d. „Lietuvos geležinkelių“ traukiniais ir TOKS bei EUROLINES autobusais bus galima net 30% pigiau.

Nuolaida galioja abi parodos dienas vykstantiems į Vilnių ir iš Vilniaus traukiniu – vietinio susisiekimo maršrutais, o autobusu – vietinio ir užsienio (Talinas, Ryga, Gdanskas, Varšuva) susisiekimo maršrutais.

Traukinio bilietus galite įsigyti kasose, internetu bei traukinyje:

www.traukiniobilietas.lt/portal laukelyje „Nuolaidų kodas, kortelės/kupono nr.“ suvedus kodą: MOKYKLA2018

Autobusų bilietus galite įsigyti kasose bei internetu:

www.autobusubilietai.lt pasirenkant nuolaidą „Litexpo“.

Nuolaidos nesumuojamos.

SVARBU: kelionės metu su savimi turėkite parodos „Mokykla 2018“ bilietą.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.