MOKYKLA 2018

MOKYKLA 2018

Parodos data

2018 lapkričio 23 - 24 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius. Parodų salės nr. 3, 4.

8-oji švietimo inovacijų paroda MOKYKLA 2018

Tai svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Jame susitinka, mokosi, diskutuoja ir gerąja patirtimi dalijasi mokyklų steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai bei jų tėvai.

Parodoje gyvai ir interaktyviai pristatomos ugdymo(si) metodikos, paslaugos švietimui, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos, aptariami mokyklose realiai veikiantys pavyzdžiai bei sėkmės istorijos.


PAGRINDINIS ŠIŲ METŲ PARODOS AKCENTAS – ATEITIES MOKYKLA

Kaip atrodys mūsų kasdienybė po 5, 10 ar 15 metų? Kokių įgūdžių ir gebėjimų mums reikės? Švietimo ekspertai sako, kad ateityje bus labai svarbu gebėti savarankiškai mąstyti, telktis, būti empatiškais ir pilietiškais.

Paroda „Mokykla“ pakvies jau dabar ugdytis šiuos gebėjimus ir diskutuoti apie ateities mokyklą, kurioje vaikams ir mokytojams gera, kur kiekvienas vaikas yra svarbus. Mokinys ugdomas kokybiškai, atsižvelgiant į jo gebėjimus ir poreikius. Mokytojas yra kūrybiškas ir profesionalus mokymo(si) dizaineris. Tokia ateities mokykla yra savarankiška – tvirtai suprantanti savo unikalumą, gerai pažįstanti savo bendruomenę, suteikianti galimybes ir auginanti sparnus kiekvienam.

Ši paroda - tai išskirtinė galimybė:

- gyvai pristatyti naujausius produktus ir paslaugas Lietuvos švietimo politikos formuotojams ir vykdytojams, esamiems ir potencialiems klientams, mokiniams, mokytojams;

- sužinoti ir įvertinti jų poreikius bei lūkesčius;

- kurti ir stiprinti savo įvaizdį, žinomumą;

- užmegzti naujų kontaktų bendradarbiavimui.

Šiame augančiame ir įkvepiančiame metų renginyje kiekvienas parodos lankytojas ras sau aktualių erdvių, kontaktų ir veiklų. O kartu turės galimybę susitikti ir aptarti švietimo aktualijas bei Lietuvos mokyklų ateitį.


PARODOS ERDVĖS IR RENGINIAI

ERDVĖ MOKYTOJAMS - 4 parodų salė

- Parodos dalyvių ekspozicija;

- Idėjų klasė - parodos dalyvių inicijuojami renginiai, skirti mokyklų vadovams, mokytojams, tėvams;

- Mokytojų kambarys - neformali susitikimų vieta mokytojams ir ne tik.

ERDVĖ MOKINIAMS - 3 parodų salė

- Atradimų laboratorijos - kasmet pristatančios naujas kūrybines tiriamąsias veiklas. Atradimų laboratorijų veiklų organizatorių atranka

- Galimybių zona - skirta mokiniams pabendrauti su įvairių sričių profesionalais, pradėti iš anksto domėtis savo ateities profesija. Taip pat pasidalinti patirtimis, idėjomis bei diskutuoti aktualiais švietimo klausimais.

Plačioje renginių ir užsiėmimų programoje - renginiai aktualiomis švietimo temomis, Lietuvos ir užsienio lektorių pranešimai, pristatymai, dalinimosi gerąja patirtimi seminarai praktiniai užsiėmimai, meistriškumo pamokos, diskusijos.

Paroda „Mokykla“ vyks kartu su specializuota paroda jauniems ir būsimiems tėvams „Vaikų šalis“.

Ateities mokyklą kurkime kartu šiandien!

Naujienos

2017 M. STATISTIKA

next
prev

104

įmonės ir švietimo įstaigos

197

renginiai

17 800

bendras parodų MOKYKLA ir VAIKŲ ŠALIS lankytojų skaičius

PARODOS ORGANIZATORIAI

PARODĄ GLOBOJA