MOKYKLA 2018

MOKYKLA 2018

Parodos data

2018 lapkričio 23 - 24 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius. Parodų salės nr. 3, 4. Žiūrėti parodos planą Look

8-oji švietimo inovacijų paroda MOKYKLA 2018

PARODA MOKYKLA 2018” – svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Jame susitinka, mokosi, diskutuoja ir gerąja patirtimi dalijasi mokyklų steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai bei jų tėvai. Parodoje gyvai ir interaktyviai pristatomos ugdymo(si) metodikos, paslaugos švietimui, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos, aptariami mokyklose realiai veikiantys pavyzdžiai bei sėkmės istorijos.

Parodoje prisistatys daugiau kaip 100 įmonių ir švietimo įstaigų. Parodoje vyks daugiau kaip 150 renginių ir užsiėmimų. Parodos renginių programa lapkričio 23 d. (PDF formatu), lapkričio 24 d. (PDF formatu).

Kviečiame mokytojų ir mokinių grupes nuo 8 asmenų įsigyti grupės bilietą. Kaina vienam asmeniui – 3 Eur.

Informaciją ir paraišką rasite ČIA

Informuojame, kad specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai (ir juos lydintys asmenys) parodoje „Mokykla 2018“ lankysis nemokamai*

  

PAGRINDINIS ŠIŲ METŲ PARODOS AKCENTAS – ATEITIES MOKYKLA

Kaip atrodys mūsų kasdienybė po 5, 10 ar 15 metų? Kokių įgūdžių ir gebėjimų mums reikės? Švietimo ekspertai sako, kad ateityje bus labai svarbu gebėti savarankiškai mąstyti, telktis, būti empatiškais ir pilietiškais.

Paroda „Mokykla“ pakvies jau dabar ugdytis šiuos gebėjimus ir diskutuoti apie ateities mokyklą, kurioje vaikams ir mokytojams gera, kur kiekvienas vaikas yra svarbus. Mokinys ugdomas kokybiškai, atsižvelgiant į jo gebėjimus ir poreikius. Mokytojas yra kūrybiškas ir profesionalus mokymo(si) dizaineris. Tokia ateities mokykla yra savarankiška – tvirtai suprantanti savo unikalumą, gerai pažįstanti savo bendruomenę, suteikianti galimybes ir auginanti sparnus kiekvienam.

Šiame augančiame ir įkvepiančiame metų renginyje kiekvienas parodos lankytojas ras sau aktualių erdvių, kontaktų ir veiklų. O kartu turės galimybę susitikti ir aptarti švietimo aktualijas bei Lietuvos mokyklų ateitį.

 

PARODOS ERDVĖS IR RENGINIAI

ERDVĖ MOKYTOJAMS IR MOKYKLŲ ATSTOVAMS - 4 parodų salė

- Parodos dalyvių ekspozicija.

- Idėjų klasė - parodos dalyvių inicijuojami renginiai, skirti mokyklų vadovams, mokytojams, tėvams.

- Nauja vieta! Mokytojų kambarys - neformali susitikimų vieta mokytojams ir ne tik.

 

ERDVĖ MOKINIAMS IR NE TIK - 3 parodų salė

Atradimų laboratorijos - kasmet pristatančios naujas kūrybines tiriamąsias veiklas.  Abi parodos dienas veiks 8 laboratorijos, kurios bus skirtos visiems parodos lankytojams – ir priešmokyklinukams, ir visų klasių mokiniams, ir netgi mokytojams.

- Nauja! Galimybių zona - skirta mokiniams interaktyviai pabendrauti su įvairių sričių profesionalais, pradėti iš anksto domėtis savo ateities profesija.

- Nauja! Jaunųjų tyrėjų idėjų mugė (lapkričio 23 d.)- puiki galimybė mokiniams susipažinti su bendraamžių atliekamais tyrimais ir kuriamais išradimais, dalytis patirtimi, diskutuoti. Idėjų mugėje savo mokslines idėjas pristatys mokiniai iš visos Lietuvos. O pristatomas idėjas vertins, mokiniams ir jų vadovams patars šalies mokslo centruose ir universitetuose dirbantys mokslininkai.

- Nauja! Diskusijos su įvairų profesinį kelią pasirinkusiais žmonėmis. Penktadienį (lapkričio 23 d.) 3 salės balkone veiks Profesijų galerijos erdvė, kurioje vyks susitikimai su mokytojais, verslininkais, mokslininkais ir speleologais. 


PLATI RENGINIŲ IR UŽSIĖMIMŲ PROGRAMA - renginiai aktualiomis švietimo temomis, Lietuvos ir užsienio lektorių pranešimai, diskusijos, pristatymai, dalinimosi gerąja patirtimi seminarai praktiniai užsiėmimai, meistriškumo pamokos.

- Nauja! 5.1 konferencijų salė lapkričio 23 d.: patirties dalybos

Penktadienį Ateities mokyklos erdvė (5.1 konferencijų salė) virs savivaldybių ir mokyklų pasidalijimo patirtimi erdve.  

Erdvės lankytojai galės susipažinti su savivaldybių ir mokyklų pristatoma patirtimi, įdiegtomis sistemomis, sukurtomis konkrečiomis priemonėmis, jas išbandyti; dalyvauti čia pat vykstančiose diskusijose.

 

Taip pat renginių programoje:

- Renginiai tėvams.

Šeštadienį (lapkričio 24 d.) tėvus su vaikais kviečiame į mini vaidinimus „Kitoks vaikas klasėje“ ir „Ultra tėveliai“. Juose reali situacija iš mokyklos kasdienybės persikels į sceną ir taps puikiu mūsų diskusijos objektu. Ne teoriniu, bet labai praktišku. Po mini vaidinimo scenoje suvaidinta situacija bus aptariama kartu su psichologe.

N2 Mokslo šturmas - šou tipo pasirodymas žaismingai ir interaktyviai perteikiantis įspūdingiausius eksperimentus iš viso mokslo pasaulio;

- Susitikimai su įkvepiančiomis asmenybėmis;

- Mobilus planetariumas, kuriame bus demonstruojamas filmas „Gyvybės paieška kosmose“.

- Virtualios realybės panaudojimo švietime galimybės.

  

*Informuojame, kad specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai (ir juos lydintys asmenys) parodoje „Mokykla 2018“ lankysis nemokamai

Kviečiame mokyklas kreiptis dėl nemokamo parodos „Mokykla 2018“ lankymo specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams. Iki lapkričio 21 d. el. pašto adresu mokykla@litexpo.lt siųskite skenuotą raštą, kuriame nurodomas specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių, kurie planuoja atvykti į parodą, skaičius ir lydintieji asmenys. Atkreipiame dėmesį, kad nereikia atskleisti specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių asmens duomenų – rašte įvardykite tik mokinių skaičių.

Atvykę į parodą Apsaugai pateikite rašto originalą ir, pasinaudoję įėjimu grupėms, nemokamai lankykitės parodoje.

 

Ateities mokyklą kurkime kartu šiandien!

 

Parodą puošia ŽIEŽMARIŲ GĖLĖS

Paroda MOKYKLA vyks kartu su specializuota paroda jauniems ir būsimiems tėvams VAIKŲ ŠALIS.

Parodos darbo laikas: Lapkričio 23 d. 10.00 – 18.00 val.

                                   Lapkričio 24 d. 10.00 – 18.00 val.

Parodos renginiai

Lapkričio 23 d.
10:00 - 18:00
Konkurso THE INTELLECTUALS' CHALLENGE pristatymas
Vieta: Stendo Nr. 4.26
Lapkričio 23 d.
10:30 - 11:00
Parodos atidarymas
Vieta: Renginių scena 3 salės foje
Lapkričio 23 d.
11:00 - 17:00
Jaunųjų tyrėjų idėjų mugė (Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras)
Vieta: Jaunųjų tyrėjų idėjų mugė (balkonas 3 salėje)
Lapkričio 23 d.
11:00 - 17:00
Renginiai ŠVIESA IR EDUKA stende Nr. 4.35
Vieta: Stendo Nr. 4.35
Lapkričio 23 d.
11:00 - 11:45
Šiuolaikinio mokymosi iššūkiai kalbinio ugdymo kontekste, remiantis Lenkijos ir Estijos patirtimi (Ugdymo plėtotės centras)
Vieta: Didaktikos klasė (3.1 salė)
Lapkričio 23 d.
11:00 - 11:30
Jaunųjų tyrėjų idėjų mugės atidarymas (Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras)
Vieta: Profesijų galerija (balkonas 3 salėje)
Lapkričio 23 d.
11:00 - 12:45
„ŠIAURIETIŠKOS galimybės – ATEITIES mokytojui“ (Švietimo mainų paramos fondas)
Vieta: 1.3 konferencijų salė
Lapkričio 23 d.
11:00 - 11:45
Mokomės integruodami: pradinio ugdymo turinio papildymas mokinius įtraukiančia veikla (UAB „Baltų lankų vadovėliai“)
Vieta: Mažoji klasė (5.5 salė)

Naujienos

2018 M. STATISTIKA

next
prev

103

įmonės ir švietimo įstaigos

166

renginiai

16 500

bendras parodų MOKYKLA ir VAIKŲ ŠALIS lankytojų skaičius

4 800

mokytojų ir švietimo specialistų

PARODOS ORGANIZATORIAI

PARODĄ GLOBOJA