VAIKŲ ŠALIS 2018

VAIKŲ ŠALIS 2018

  • 2018 lapkričio 23–25 d.
  • Darbo laikas
  • Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“. Laisvės pr. 5, Vilnius, parodų salė 5 .
  • 3 880 kv.m. PARODOS PLOTAS
  • 16 500 LANKYTOJAI
  • 130 DALYVIAI

KAS?

Vienintelė Lietuvoje specializuota paroda jauniems ir būsimiems tėvams VAIKŲ ŠALIS kviečia dalintis istorijomis apie jūsų šeimos naujas tradicijas ir ritualus! 

 

Kviečiame pigiau įsigyti išankstinius bilietus į parodą ČIA.

 

APIE KĄ?

Interaktyvus ir gyvas renginys apie svarbiausias gyvenimo vertybes – šeimą, vaikus, meilę ir bendravimą.

Parodoje plačiau kalbėsime apie mūsų šeimų naujas tradicijas ir ritualus: savaitgalio pusryčius, atostogas, keliones, sporto ir laisvalaikio užsiėmimus, žaidimus, pokalbius, tradicines šventes. Juk svarbiausia ne ką švenčiame, o kad leidžiame laiką kartu.

 

NAUJIENOS?

Pirmą kartą parodoje – ŠEIMŲ FORUMAS. Tai specialus renginys, kuriame visuomenėje žinomi tėvai papasakos apie savo šeimos tradicijas bei ritualus: ką jie suteikia ir kuo jie yra ypatingi. Įdomios istorijos paskatins diskusiją apie šeimos buvimą kartu, pasitinkant didžiausias metų šventes.

Šeimų forume dalyvaus Simonas Urbonas, Viktorija Macijauskienė, Juventa Mudėnienė, Ieva Lipkevičienė ir Simona Lipnė.

Renginys vyks lapkričio 25 d. konferencijų salėje 5.3

DAUGIAU INTERAKTYVIŲ VEIKLŲ PARODOJE:

– Linksmieji priešpiečiai – skaniausios košės rinkimai;

 Žaidimų popietės parodos Kūrybinėje erdvėje;

 Vaikų Kalėdos;

– Tradicine tapusi konferencija šeimai aktualiomis temomis LAIMINGOS ŠEIMOS AKADEMIJA III;

–  Tarptautinio animacinių filmų festivalio TINDIRINDIS geriausių trumpų filmukų peržiūra

–  Ropliukų turnyras

Paskaitų ciklas jauniems tėvams LAIMINGOS ŠEIMOS AKADEMIJA

Jau tradicine tapusi „Laimingos šeimos akademija“ kviečia vėl susitikti. Tai paskaitų ciklas jauniems tėvams apie šeimos planavimą, kūdikio laukimą ir atėjimą į šeimą, vaikų auklėjimą ir santykius šeimoje. Šiais metais kalbėsime apie visų šeimos narių pasiruošimą naujai gyvybei, apie tai, kas yra gimdymo planas ir kodėl jis toks svarbus, apie kūdikių ir mažų vaikų mitybą. Paskaitų metu turėsite galimybę pasikonsultuoti su gydytojais ir kitais savo srities specialistais.

Konferencija vyks lapkričio 24 d. konferencijų salėje 5.3.

Bilietai į konferenciją  Su šiuo bilietu kviečiame aplankyti kartu vyksiančias parodas „Vaikų šalis“ ir „Mokykla“.

 

————-

Parodą puošia ŽIEŽMARIŲ GĖLĖS.

3 ir 4 parodų salėse tuo pačiu metu vyks švietimo inovacijų paroda MOKYKLA.

Renginių scenoje – nuo eksperimentų iki akrobatikos pasirodymų
Renginiai tėvams
Paskaitų ciklas jauniems tėvams „Laimingos šeimos akademija“
ŠEIMŲ FORUMAS
Su parodos bilietais – pigesnės kelionės autobusais
KŪRYBINIAI ŽAIDIMAI
Ropliukų turnyras 2018
Bilietai jau prekyboje!
Atgal

Renginių scenoje – nuo eksperimentų iki akrobatikos pasirodymų

Mokomoji pramoga „Pažink mokslą kitaip“. Vaikų ir jų tėvelių laukia karščiu alsuojantis mokslinis vakarėlis, kuris prikaustys visų dėmesį – gaminsime, sprogdinsime, eksperimentuosime ir visai kitaip sužinosime apie mus supantį pasaulį. Organizatorius: Iliuzijų namai „Eureka“.

„Mašos ir Lokio“ pasirodymas. Sužinokite, iš kur atkeliavo mergaitė Maša ir labai linksmas Lokys. Jie kvies kartu žaisti, dainuoti, šokti ir patirti daug nuostabių bei nepamirštamų nuotykių.

Lėlių spektaklis apie atliekų rūšiavimą „Kontis ir Tvarkius“. Rūpestingasis konteineris Kontis ir linksmasis peliukas Tvarkius atkeliauja žaismingai supažindinti vaikus su atliekų rūšiavimu. Organizatorius: VŠĮ „Žaliasis taškas“.

Vaikų muzikos studijos „Džimba“ pasirodymas. Į nuotaikingą pasirodymą kviečia vaikų muzikos studija „Džimba“ su draugais Edgaru Lubiu, Ingrida Kazlauskaite, Deividu Basčiu. Linksmi vaikų balsai ir smagi programa užburs visus parodos lankytojus.

Vilniaus moksleivių kūrybos ir mokymo centro netradicinio meno / cirko studijos „Šypsena“ pasirodymai. Įvairus ir spalvingas jaunųjų atlikėjų pasirodymas: akrobatika, ekvilibras ant ričių, gimnastika, žongliravimas ir fokusai.

Atgal

Renginiai tėvams

Šiemet parodoje – daug vertingų renginių tėvams

Vaikams reikalingas balansas ir aiškumas. Atiminėdami kompiuterius, planšetes, telefonus, slėpdami TV pultelius rankinėse, mašinose bei darbuose, mes nesprendžiame problemos. Renginyje kalbėsime, kaip palaikyti teisingą vaiko dienos ritmą kartu su informacinėmis technologijomis ir sveikatinimu. Organizatorius: Mokytojos Jurgos šeštadieninė mokyklėlė.

Paskutinė konflikto stotelė. Universalus porų nesutarimų sprendimo algoritmas – vienas ir visiems laikams! Bet kokios poros gyvenimo druska – konfliktai. Tačiau egzistuoja paprastas algoritmas, kaip spręsti kone visus iškylančius konfliktus. Jį parodos renginyje pristatys Moderniosios terapijos centro psichologai Eglė Adomavičiūtė ir Julius Tilvikas.

Vaiko laikas. Kaip vaikystės patirtys ir išgyvenimai suformuoja mus kaip žmones? Buvo laikas, kai galėjome žaisti visą dieną ir nesirūpinti rytojumi. Kaip formuojasi vaiko pasaulėžiūra, įpročiai, kaip atsiranda problemos ar gabumai, ir ką galime daryti kitaip, kad laikas vaikystėje būtų kuo geresnis. Apie tai renginyje kalbės Moderniosios terapijos centro psichologė Šarūnė Vienė.

Laikysena: ką apie ją turėtų žinoti vaikai, tėvai, pedagogai? Kas yra taisyklinga laikysena, kaip ją formuoti, išlaikyti. Renginyje sužinosite, į ką turėtų atkreipti dėmesį tėvai namuose, o pedagogai – ugdymo įstaigose, kad vaikų laikysenos išliktų nepakitusios. Pranešėja – Daiva Janarauskienė, kineziterapeutė, viena iš sveiko kūno studijos „Sportis“ įkūrėjų.

Kaip mokyti vaikus apie pinigus? Kokie yra vaiko finansinio ugdymo pagrindai, kada ir kaip duoti kišenpinigius? Kaip išlaikyti balansą tarp laisvės ir kontrolės vaikui tvarkant savo pinigus. Renginyje į šiuos klausimus atsakys ir gyvenimiškomis istorijomis pasidalins lektorė Milana Jonikienė.

Atgal

Paskaitų ciklas jauniems tėvams „Laimingos šeimos akademija“

Jau tradicine tapusi „Laimingos šeimos akademija“ kviečia vėl susitikti parodoje „Vaikų šalis 2018”. Tai paskaitų ciklas jauniems tėvams apie šeimos planavimą, kūdikio laukimą ir atėjimą į šeimą, vaikų auklėjimą ir santykius šeimoje.  Sveikas ir laukiamas vaikas šeimoje – tai sveika ir laiminga šeima. Šiais metais kalbėsime apie visų šeimos narių pasiruošimą naujai gyvybei, apie tai, kas yra gimdymo planas ir kodėl jis toks svarbus, apie kūdikių ir mažų vaikų mitybą. Paskaitų metu turėsite galimybę pasikonsultuoti su gydytojais ir kitais savo srities specialistais.

Konferencija „Laimingos šeimos akademija” vyks lapkričio 24 d. konferencijų salėje 5.3.

Renginio programa

Renginio bilietas

Su šiuo bilietu kviečiame aplankyti kartu vyksiančias parodas „Vaikų šalis“ ir „Mokykla“.

„Laimingos šeimos akademijos“ partneris  – Visuomenės sveikatos biuras

Atgal

ŠEIMŲ FORUMAS

Tai įtraukiantis renginys-diskusija, kurioje savo šeimos istorijomis, tradicijomis, ritualais dalinsis visuomenėje žinomi tėvai.

Diskusijos dalyviai:

Simonas Urbonas – 3-jų vaikų tėtis, du kartus išėjęs tėvystės atostogų. Simonas papasakos apie šios vasaros savo šeimos kelionę po Lietuvą. Kaip sekėsi keliauti su mažais vaikais, kaip tam ruošėsi, kokius žmones sutiko, ir žinoma, su kokiais iššūkiais teko susidurti jo šauniajam penketukui.

Viktorija Macijauskienė – 2-jų vaikų mama, kūrybinės studijos „Džimba“ judesio lavinimo mokytoja, teisininkė. Ji pasakos, kokia veikla yra pati įdomiausia jų šeimai ir kodėl jai taip svarbu kartu su vaikais leisti laiką gamtoje, visiems drauge užsiimti kultūrine veikla, apsilankyti teatruose bei muziejuose.

Ugnė Radzevičienė – 3-jų vaikų mama, dirbanti medicinos srityje, per metus sveikai atsikračiusi 70 kg svorio. Ugnės tema –  sveikos mitybos įpročiai šeimoje bei kulinarinės kelionės.

Juventa Mudėnienė – žurnalistė, knygų vaikams autorė, edukacinių programų kūrėja ir vedėja, popierinių lėlių ambasadorė. Juventa parodys, kaip atgyja ir prabyla senos lėlės, kaip kartu su šeima galima susikurti gražų ir spalvingą pasaulį savo namuose ir širdyse.

Ieva Lipkevičienė – repuojanti 5-ių vaikų mama, tarptautinio „Gausių ir sąmoningų šeimų forumo“ steigėja, edukologė, rašanti  asmeninį tinklaraštį „Septyniese prie stalo“.  Ievos tikslas – parodyti kitokią, gražiąją gausių šeimų pusę. Lietuvoje daug protingų, kūrybingų, mylinčių ir labai darbščių šeimų.  „Kliūtys būti laimingiems – ne vaikų skaičiuje ir net ne piniguose, o mūsų galvose… Noriu įkvėpti moteris neprarasti vilties ir siekti savo svajonių“, sako Ieva.

Simona Lipnė –  1 metų ir 6 mėnesių trynukų mama, aktyvi socialiniuose tinkluose. Simonos devizas – gyventi pozityviai ir žiūrėti į viską paprastai, nes kitaip – tiesiog būtų neįmanoma. Reikia tik norėti, svajoti, siekti, džiaugtis, ir tuo užkrėsti kitus. Juk užauginti žmogų –  gyvenimo džiaugsmas!

Dalyvių pasakojimus apžvelgs ir įžvalgomis dalinsis „Moderniosios terapijos centro“ psichologė Šarūnė Vienė, kuri specializuojasi šeimos santykiuose, vaikų bei paauglių auklėjime.


Šeimų forumas
 vyks lapkričio 25 d. konferencijų salėje 5.3

Atgal

Su parodos bilietais – pigesnės kelionės autobusais

Su parodos bilietais – pigesnės kelionės autobusais

Visiems sostinės svečiams, įsigijusiems bilietus į parodą „Vaikų šalis 2018“, atvykti į „Litexpo“ lapkričio 23–25 d. TOKS bei EUROLINES autobusais bus galima net 30 proc. pigiau.

Nuolaida galioja visas tris dienas vykstantiems į Vilnių ir iš Vilniaus autobusu vietinio bei užsienio (Talinas, Ryga, Gdanskas, Varšuva) susisiekimo maršrutais.

Autobusų bilietus galite įsigyti kasose ir internetu: www.autobusubilietai.lt pasirenkant nuolaidą „Litexpo“. Nuolaidos nesumuojamos.

SVARBU: kelionės metu su savimi turėkite parodos „Vaikų šalis 2018“ bilietą.

Laukiame Jūsų parodoje!

Atgal

KŪRYBINIAI ŽAIDIMAI

Visas tris parodos dienas veiks „Kūrybinė erdvė“, kurioje vaikai galės išlaisvinti savo vaizduotę ir užsiimti įtraukiančiomis veiklomis įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse. Įdomu čia bus ir patiems mažiausiems, ir vyresniems.  „Kūrybinės erdvės“ programoje:

Latvijos gamintojų kūrybinės dirbtuvėlės,kuriose vaikai gamins ir spalvins popierines lėles, iš kartono kubelių statys pasakų tvirtoves, pieš kreidutėmis, skaitys knygas bei žais su Latvijoje pagamintais žaislais.

Saulės atspaudų – cianotipijos – dirbtuvės. Specialia emulsija galima užsitepti norimos formos popieriaus lakštelį, jį dekoruoti kuriant šešėlių raštą, eksponuoti šviesoje ir gauti asmeninį, pačių sukurtą paveikslėlį – fotogramą.  Organizatorius: VšĮ „Atviros fotografijos dirbtuvės“

Kūrybinės atšvaitų gamybos dirbtuvėse „Būk saugus ir stilingas“  mažieji ir jų tėveliai turės galimybę savo rankomis susikurti personalizuotą bei draugišką aplinkai atšvaitą-aksesuarą. Organizatorius: TEXTALE studija

3D dirbtuvės ikimokyklinukams. Čia vaikai susipažins su objektų projektavimo pagrindais, susikurs savo unikalius raktų pakabukus ir atsispausdins juos 3D spausdintuvu. Organizatorius: mokytojos Jurgos šeštadieninė mokyklėlė ir VšĮ „Inžinerijos mokykla“

„Žaliojo taško“ rūšiavimo varžybose vaikai žaisdami išmoks rūšiuoti . Varžybų metu lauks ne tik gausybė juoko, bet ir šaunūs prizai. Organizatorius: VŠĮ „Žaliasis taškas“

Atgal

Ropliukų turnyras 2018

Nors dar tik ropoja, bet jau sunku pagauti?  Mažuosius vikruolius kviečiame sudalyvauti smagiose parodos varžybose – „Ropliukų turnyre 2018“. Čia svarbu ne tik ropojimo greitis, bet ir stipri palaikymo komanda – tėveliai, sesės, broliai ar bičiuliai, kurie originaliausiais būdais gali vilioti „sportininkus“ kuo skubiau priartėti prie finišo linijos.

 

Kas taps greičiausiu mažyliu, sužinosime lapkričio 24 d.
Jau penkioliktą kartą varžybas organizuoja NUKAS kartu su ekologiško kūdikių maisto gamintoju HiPP Lietuvoje.

Registracija ČIA

Atgal

Bilietai jau prekyboje!

Kviečiame įsigyti išankstinius, pigesnius bilietus į parodą ČIA

Parodos darbo laikas:
Penktadienis, lapkričio 23 d. 10:00 – 18:00 val.
Šeštadienis, lapkričio 24 d.  10:00 – 18:00 val.
Sekmadienis, lapkričio 25 d. 10:00 – 17:00 val.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.