VAIKŲ ŠALIS 2016

VAIKŲ ŠALIS 2016

 • 2016 lapkričio 25–27 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras "Litexpo", Laisvės pr. 5, Vilnius, Lietuva.
 • 5520 m2
 • 18580
 • 150

Paroda VAIKŲ ŠALIS – jau 22 metus auga ir nenustoja stebinti!

Tai vienintelė Lietuvoje specializuota paroda būsimiems ir jauniems tėvams apie kūdikių bei ikimokyklinio amžiaus vaikų auginimą, jų priežiūrą ir ugdymą.

Aiški parodos tematika. „Vaikų šalyje“ eksponuojama išimtinai naujausia produkcija, skirta būsimoms mamoms, kūdikiams ir vaikams. Čia vyksta naujų drabužių kolekcijų vaikams ir paaugliams pristatymai, naujausių žaislų ir žaidimų premjeros.

Interaktyvus ir gyvas renginys apie svarbiausias gyvenimo vertybes – šeimą, vaikus, meilę ir bendravimą. Parodoje gausu renginių: seminarų, paskaitų, konsultacijų aktualiomis šeimai temomis, o taip pat koncertų, varžybų, kūrybinių dirbtuvių visai šeimai.

Paroda VAIKŲ ŠALIS 2016 vyksta kartu su paroda MOKYKLA 2016. 

Nauja parodoje:

LAIMINGOS ŠEIMOS AKADEMIJA

Šį kartą parodoje akcentuosime vaiko sveikatą. Sveikas ir laukiamas vaikas šeimoje – sveika ir laiminga šeima.  Parodos akcentu taps  paskaitų ciklas jaunoms šeimoms.

VAIKŲ ŠALYJE tėveliams organizuojamoje dviejų dienų konferencijoje „Laimingos šeimos akademija“ aktualiausius kūdikių ir vaikų sveikatos, mitybos ir alergijų, tėvystės ir motinystės klausimus aptars žinomi gydytojai ir psichologai.

Konferencija vyks lapkričio 25 – 26 d., konferencijų salėje 5.3. 

Konferencijos programa čia.

Būtina išankstinė registracija. Registracija vyksta iki lapkričio 21 d.,19 val.  Registruotis galima vienai arba dviems dienoms.

Registracija į konferenciją čia. 

Visi užsiregistravusieji dalyvaus loterijoje ir galės  laimėti „Pavilnio klinikos“ įsteigtą prizą – diagnostinius sveikatos tyrimus visai šeimai.

Laimingos šeimos akademijos partneriai –

Neišnešiotų naujagimių asociacija „Neišnešiotukas“

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras

LINKSMASIS KEMPO VAGONĖLIS
„DOBBLE“ turnyras
MAŽYLIŲ LEGO DIRBTUVĖS
SEKMADIENIO UŽSIĖMIMAI BŪSIMIEMS TĖVAMS !
INTERAKTYVIOS MAŽŲJŲ SODININKŲ DIRBTUVĖS
NUOTRAUKŲ KONKURSAS ,,MANO ŠEIMA”
PIRMASIS KOMANDINIS LIETUVOS DĖLIONIŲ ČEMPIONATAS
Popietė „MANE ĮKVĖPĖ VAIKAI”
SEKMADIENIO BILIETAS
Atgal

LINKSMASIS KEMPO VAGONĖLIS

Naujiena, to dar nebuvo!!!!

Į parodą „Vaikų šalis” atvyksta vaikų pamėgto TV3 projekto herojai ir linksmas KEMPO vagonėlis,kuriame kūrybinė komanda pakvies kurti taip mėgstamus darbelius kartu su vaikais, eksperimentuos, atvers linksmas fotosesijos duris, o laimingieji turės galimybę net nusifilmuoti laidoje.

Atgal

„DOBBLE“ turnyras

Visas parodos dienas stende 5.C25 vyks vieno populiariausių stalo žaidimų Lietuvoje „DOBBLE“ turnyras – kiekvieną dieną, kas valandą vykdysime atrankinius turnyrus į finalinį renginį sekmadienį.

LAPKRIČIO 27d. turnyro finalas, kurį ves RADISTAS Rolandas. Finalinis trejetukas pasidalins 100 EURŲ prizinį fondą ir dovanų gaus žaidimą DOBBLE su Rolando Mackevičiaus parašu.

Atgal

MAŽYLIŲ LEGO DIRBTUVĖS

„Robotikos akademija“, stende nr. C08, pristatys Mažylių LEGO dirbtuves. Tai užsiėmimai skirti 3,5-5 metukų vaikams. Parodoje bus galima susipažinti su mokymų metodika, pamokų turiniu. Mažieji galės išbandyti sutrumpintą pamokėlės versiją, kuri tikrai įkvėps juos kurti ir į LEGO kaladėles žiūrėti kitaip. Kompetencijos lavinamos Mažylių LEGO dirbtuvėse: socialiniai gebėjimai, motorika ir koncentracija ir erdvinis suvokimas. Jei šios veiklos sudomins – turėsite galimybę „Robotikos akademiją” pasikviesti ir į savo vaiko lankomą darželį.

Atgal

SEKMADIENIO UŽSIĖMIMAI BŪSIMIEMS TĖVAMS !

Sekmadienį būsimas mamas kviečiame į ,,Gandro lizdo” mankštas, o visas gandų besilaukiančias šeimas į paskaitą ,,Pirmosios valandos ir dienos po gimimo”.

Teorinis ir fizinis pasiruošimas padės laukti gimdymo su šypsena !

Kviečiame registruotis į užsiėmimus čia.

Užsiėmimai vyks konferencijų salėje 5.5 

Renginių laikai:

11:00 – 11:45 val. Dubens dugno mankšta (teorija ir praktika)

Dubens dugno raumenų mankšta moterims. Jos metu susipažinsite su dubens dugno raumenimis, išmoksite juos valdyti.Reguliariai atliekant dubens dugno mankštą raumenys tampa  stipresni bei elastingesni. Ši mankšta labai aktuali moterims nėštumo metu ir po gimdymo. Mankštos metu išmoksite dubens judesių, Kėgelio ir kvėpavimo pratimų.Mankštą ves ,,Gandro lizdo” kineziterapeutė Agnė Novickienė.

12:00 – 12:45 val. Nėščiųjų mankšta

Šiuo jautriu laikotarpiu kuomet sparčiai keičiasi moters organizmas, ypatingai svarbu parinkti tinkamus pratimus, nes fiziškai aktyvios būsimos mamytės jaučiasi geriau, sportuodamos jos gerina kraujotaką, medžiagų apykaitą, judesių amplitudę, stiprina savo bei vaisiaus sveikatą. Mankštos metu atliekami kvėpavimo, atsipalaidavimo, tempimo pratimai gerina ne tik fizinę, bet ir emocinę sveikatą. Mankštą ves ,,Gandro lizdo” kineziterapeutė Agnė Novickienė.

13:00 – 13:45 val. Pirmosios valandos ir dienos po gimimo

Pirmosiomis gyvenimo dienomis mažyliui ir Jums būtina ramybė, artumas ir meilė tvyranti ore. Tačiau pasikeitus gyvenimo ritmui ir dėmesio centrui labai dažnai mama suvokia, kad visiškai nebesusigaudo savo jausmuose – čia jai norisi juoktis, čia verkti, kyla daug neatsakytų klausimų. Reikia laiko įgyti pasitikėjimo savimi šioje naujoje situacijoje. Iškilus naujagimio priežiūros rūpesčiams “Gandro lizdo” akušerė konsultuoja ir teikia pagalbą, padeda įveikti pirmųjų maudynių jaudulį, įvertina pereinamąsias sveikatos būkles.Paskaitoje kalbėsime apie pirmąsias valandas ir dienas, kur reikia tiesiog būti, o kur padėti naujagimiui..

Paskaitą ves ir į visus nerimastingus klausimus atsakys akušerė, ,,Gandro lizdo” įkūrėja Ieva Girdvainienė.

Atgal

INTERAKTYVIOS MAŽŲJŲ SODININKŲ DIRBTUVĖS

Nereikia laukti pavasario, gamtos stebuklais galima džiaugtis bet kada! Modernūs apželdinimo kursai ,,Geltonas karutis” pristato įvairius būdus, kaip sudominti vaikus gamtos paslaptimis: nuo interaktyvių knygų mažiausiems (patuksenkite ir pradės augti medžio lapai) iki svajonių sodų koliažų kūrimo. Mažųjų sodininkų dirbtuvėse įdomybių atras ir vaikai, ir tėvai – padėsime rasti naujus būdus pamilti savo aplinką.

Sodininkų dirbtuves rasite stende B18.  

Dirbtuvių laikai: 

25 d. nuo 13 iki 17 val.

26 ir 27 d., nuo 10 iki 17 val. 

Kviečiame dalyvauti !

Atgal

NUOTRAUKŲ KONKURSAS ,,MANO ŠEIMA”

Paroda visai šeimai VAIKŲ ŠALIS ir ZOOMBOOK kviečia dalyvauti konkurse ir laimėti vertingų prizų!

Įrodykite visiems, kad esate pati šauniausia šeima!
Jums reikia:

Socialiniame tinkle FACEBOOK ant savo sienos įkelkite smagią šeimos nuotrauką iš nepamirštamų nuotykių ar smagios kasdienybės

Nuotrauką pažymėkite #manoseimavaikusalyje

Valio! Jūsų nuotrauka jau dalyvauja konkurse!

Lapkričio 20 d. daugiausiai „patinka“ surinkusių net 10 nuotraukų autorių bus apdovanoti kvietimais į parodą visai šeimai VAIKŲ ŠALIS, foto drobėmis ir net 100 EUR vertės dovanų kuponu iš ZOOMBOOK. Daugiau apie konkursą ir taisykles:
https://www.zoombook.lt/konkursai/mano-seima/

Sėkmės ir iki pasimatymo parodoje!

Atgal

PIRMASIS KOMANDINIS LIETUVOS DĖLIONIŲ ČEMPIONATAS

Mėgsti dėlioti dėliones? Kviečiame registruotis ir dalyvauti mūsų parodos ir partnerių organizuojamame pirmajame komandiniame „Lietuvos Dėlionių Čempionate”. Pirmosios penkiolika greičiausiai užsiregistravusių komandų varžysis dėl mikliausiųjų dėlionių rinkikų čempionų titulo. Kol komandos varžysis tarpusavyje – nenuobodžiaus ir žiūrovai. Kviesime smalsuolius jėgas išbandyti „Žinių viktorinoje“ ir prie scenos organizuojamose linksmose estafetėse.

Organizatoriai: Lietuvos žaislų ir suvenyrų asociacija, Paroda „Vaikų šalis“ ir VšĮ „Linksmosios strazdanėlės“. Pasiruošimą čempionatui ir čempionato eigą stebėkite čempionato įvykyje čia. 

Pagrindinis renginio rėmėjas: STEP PUZZLE

Organizatoriai: Lietuvos žaislų ir suvenyrų asociacija, Paroda „Vaikų šalis“ ir VšĮ „Linksmosios strazdanėlės“.

Atgal

Popietė „MANE ĮKVĖPĖ VAIKAI”

Lapkričio 26 d. parodoje Daugiavaikių šeimų asociacija „Mes” organizuoja šiltą ir mielą pašnekesių popietę „Mane įkvėpė vaikai”. Susitiksime su neeilinėmis moterimis, galinčiomis kalbėti apie vaikus, verslus, mokslus, menus ir dar apie begalę dalykų. Moterimis, kurioms vaikų gimimas, augimas ir buvimas kartu yra ne kažkuris gyvenimo etapas ar laikas, kurį reikia kažkaip pratempti ir iškęsti, o savaime suprantamas gyvenimo būdas, paverčiančias gyvenimą nesibaigiančiu nuotykiu. Sugriausime mitus, kad gimus vaikui, gyvenimas sustoja, kad daug vaikų šeimoje – vien vargas ir nesibaigiančios problemos, kad Lietuvos didelėms šeimoms išgyventi neįmanoma.

 Prie kvapnios arbatos kalbėsimės su:
– 7 vaikų mama, puikia įmonės vadove, tituluota „Veikliausia Lietuvos moterimi 2016” bei ypatinga moterimi – Sabina Daukantaite
– 8 vaikų mama, 2014 metais nominuota Mamų MAMA, 2016 metais „Metų gausi šeima“ nugalėtoja, smulkia verslininke ir linksmumo įsikūnijimu Egle Vaitkevičiene
– 4 vaikų mama, šeimos centro „Kartu saldu“ vadove, ir neišpasakyta ramybe spinduliuojančia Kristina Pikūne
– 4 vaikų mama ir bene žymiausia Lietuvos edukologe Austėja Landsbergiene
Popietę moderuos Jurgita Pocienė – 5 vaikų mama, Daugiavaikių šeimų asociacijos MES vadovė ir gausybės socialinių akcijų iniciatorė.

Atgal

SEKMADIENIO BILIETAS

Sekmadienis – pati geriausia savaitės diena pabūti drauge su visa šeima. Todėl lapkričio 27 d., sekmadienį, būtinai apsilankykite parodoje VAIKŲ ŠALIS. Nes tik sekmadienį parodoje speciali programa visai šeimai:

 • jaunųjų talentų festivalis „Fortissimo“
 • stalo žaidimai visai šeimai
 • muzikinė pasaka vaikams ir tėvams
 • sodininkystės pamokėlės mažyliams
 • žaislų ligoninės gydytojų konsultacijos
 • dinozaurų parkas
 • konsultacijos mamytėms
 • atrakcijos, linksmybės, pramogos

ir, žinoma, naujausių gaminių vaikams ir šeimai gausa dalyvių stenduose.

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.