Prisijungti

Registruotis

Login

Register

TĖVYSTĖS KODAS 2022
  • 2022 lapkričio 11-12 d.
  • Darbo laikas

    Lapkričio 11 d. 10.00-18.00

    Lapkričio 12 d. 10.00-16.00

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5A

25 metus paroda VAIKŲ ŠALIS augo ir augino meilę, atsakomybę, žmogų ir šeimą, o šiais metais, sukaupusi didžiulę patirtį ir žinias, auga pati. Paroda tampa kartu ir konferencija, nauju pavadinimu – TĖVYSTĖS KODAS!

PADĖTI UŽAUGTI – tokiu šūkiu, lapkričio 11-12 dienomis, edukacinė konferencija-paroda kviečia susiburti esamus ir būsimus tėvus, specialistus, rinkos atstovus, nuomonės formuotjus ir visus kitus, kuriems rūpi pozityvus požiūris į šeimos pagausėjimą ir atskleisti tikrąsias šeimos planavimo ir vaiko ugdymo problemas, diskutuojant apie jų sprendimo būdus ir formuojant pozityvios tėvystės pamatą.

 

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.