Prisijungti

Registruotis

Login

Register

THE MAKEUP LOVERS 2017 LIETUVA
 • 2017 lapkričio 18–19 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

  Tai jau antrasis The Makeup Lovers organizatorių renginys Lietuvoje, kurio dėka po vienu stogu susitiks garsiausi šalies vizažistai, svečiai iš užsienio, kosmetikos įmonės, makiažo gerbėjai bei žymiausi šalies blogeriai. Čia dalyvių lauks išskirtiniai makiažo seminarai, keturi trijų valandų trukmės makiažo mokymai su vizažo svečiais iš užsienio, po kurių dalyvims bus įteikti sertifikatai, geriausios kosmetikos įmonės, kurios džiugins papildomais seminarais bei nuolaidomis kosmetikai. Papildomai bus organizuojami specialūs praktiniai mokymai mažoms dalyvių grupėms, daug dovanų bei siurprizų! Renginyje veiks ‘’Beauty Express’’ grožio zona, kurioje dalyviai galės mėgautis nemokamomis grožio paslaugomis bei turės galimybę konsultuotis su profesionalais. Lapkričio 18-19 dienos bus skirtos tam, kad renginio svečiai sužinotų visas karsčiausias makiažo rinkos naujienas, pasisemtų naujų žinių bei pažintų skirtingas makiažo technikas, papildytų savo kosmetikos krepšelius, ženkliai patobulėtų, smagiai praleistų laiką ir, žinoma, atrastų naujų draugų, klientų, partnerių bei galimybių.

  Turite klausimų?

  Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

  Parašykite mums

  Gaukite naujienas pirmi

  Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

  Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

  ×

  Turite klausimų?

   Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.