PELENĖ 2017

PELENĖ 2017

 • 2017 balandžio 7–9 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, parodų salės 3, 4, 5.
 • 11042 m2
 • 24868
 • 320

Ateik ir pamatyk. Ateik ir sužinok. Ateik ir pasikeisk!

 

Pokyčiams įkvepia jau 24 kartą Vilniuje vyksianti tarptautinė grožio industrijos paroda „Pelenė 2017“.

Grožio pasaulis kupinas stebuklų. Šiandien tie stebuklai – inovacijos, naujausi mokslo pasiekimai ir žinios, kurių „Pelenėje” negailės profesionalai.

Kokios spalvos madingos šį pavasarį? Kaip šukuotis? Kokius aksesuarus nešioti? Kokią kosmetiką rinktis? Kaip prižiūrėti odą, plaukus ir nagus?

Specialiai „Pelenei” savo pasirodymus rengia geriausi Lietuvos ir pasaulio kirpimo, makiažo, manikiūro meistrai. Jums paruoštos kosmetologijos ir grožio rinkos naujienos, susitikimai su tais, kurie visada priekyje, kosmetikos testavimai, galimybės netikėtai ir visiškai nemokamai atsidurti garsiausių kirpėjų, veido ar kūno priežiūros specialistų kėdėje, pasimokyti makiažo subtilybių, patarimai, kaip prižiūrėti plaukus, veido ir kūno odą, nagus ir daug daug grožio.

Visų pamėgtoje AUTORINIO DIZAINO salėje šiemet dominuos papuošalai. Naujausias juvelyrinių autorinių dirbinių kolekcijas pristatys garsūs Lietuvos juvelyrai – Tadas Deksnys, Julius Vaitkus, Aurelija Šimkutė, Vilija Šabunkaitė, Ispanijoje gyvenantis ir kuriantis Vaidas Gaižauskas. Autorinio dizaino temą parodoje PELENĖ 2017 atstovaus virš 80 juvelyrų, dizainerių, aksesuarų kūrėjų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Prancūzijos.

Parodoje dalyvaus 350 kompanijų iš Lietuvos ir užsienio.

 

Parodos ekspozicija:

5  Profesionalų salė – grožio paslaugos ir priemonės, skirtos profesionaliam naudojimui;

3 salė  – grožio paslaugos ir priemonės, skirtos profesionaliam naudojimui/ grožio prekės ir paslaugos neprofesionaliam naudojimui;

4 salė – stiliaus detalės ir aksesuarai;  išskirtinių juvelyrinių dirbinių alėja;

4 salė – Atviras Lietuvos grožio specialistų čempionatas; Kosmetikų ir Kosmetologų konkursas.

KVIETIMAS
AESTHETA
Kviečiame apsilankyti Selective.lt stende, kuriame vyks INSIGHT PROFESSIONAL kosmetikos naujienų pristatymas ir plaukų dažymų demonstravimas.
Tarptautinės klasės kirpimo meno meistras Selective Professional akademijos ART direktorius Alexej Barinov!
Išskirtinė parodos premjera – PEUGEOT 5008 SUV
Make-up Studio!
VIII ATVIRAS LIETUVOS KOSMETIKŲ – KOSMETOLOGŲ KONKURSAS
NAIL PRO LIETUVA ČEMPIONATAS
Atviras Lietuvos čempionatas
FAROUK CHI
Parodos naujovė – renginys visoms moterims COSMO DIENA.
Grožio salono „Studio M” įkūrėja ir vizažo meistrė Milita Daikerytė
Veido mankštos seminaras
Aplankykite „Amway” stendą parodos metu!
„MaqPro“ nemokami seminarai parodos lankytojams!
Seminaras „Barzdaskučių menas”
Židrūnė Girnytė : „Plaukų priauginimas karštuoju būdu, keratino kapsule”
ALMEDRAL RODRIGUEZ JOSE LUIS ir THOMAS KASPER BENNIKE
UAB „Karmen beauty” 3,59 – 3 salė
Atgal

KVIETIMAS

Kviečiame Jus į vyriškų kirpimų šou su meistru John Alexander Serna iš salono „Barzdaskučiai” ir „kaip tu” by Serge Gandzumian kolekcijos fragmento pristatymą.

Pristatymas vyks:

Balandžio 7d. (penktadienį), 17.30 val.

Cascada Professional stendas, LITEXPO

______________________________

Apie savo dalyvavimą praneškite: birute@veikli.lt

Atgal

AESTHETA

Bendra įmonės/dalyvio informacija:

Aestheta – tai estetinės kosmetologijos ir dermatologijos centras, kuriame sulauksite išskirtinio profesionalų dėmesio puoselėjant Jūsų grožį bei sveikatą. Siūlome veido ir kūno procedūras pagal individualias odos problemas ir poreikius, naudojant inovatyvią ir saugią įrangą bei pažangiausią estetinės medicinos kosmetiką. Kviečiame pasilepinti viso kūno ar segmentiniais kūno masažais, pašalinti nuovargį ir raumenų skausmus, išspręsti estetines kūno problemas bei padailinti kūno linijas.

Atstovaujame estetinės medicinos prekinius ženklus, tokius kaip “Oxynergy Paris”, “Fusion Mesotherapy”, “ClinicCare”, “BeautyPharma”. Taip pat profesionalią itin plataus asortimento “Kleraderm” kosmetiką, hipoalergišką “dr. Adam”, „dr.Temt laboratories“, sertifikuotą ekologišką “Idea Toscana” kosmetiką, kuri saugi naudoti tiek besilaukiančioms, tiek mažyliams bei “Body&Co” kosmetinę kūno linijas formuojančią tekstilę.

Kviečiame susipažinti su mūsų centro paslaugomis ir atstovaujama profesionalia kosmetika parodoje „Pelenė 2017” – Jūsų laukia mūsų dėmesys, nuolaidos ir staigmenos. Iki pasimatymo!

Mus rasite 5 salėje, stendo nr. 5.D11 – Estetinės kosmetologijos ir dermatologijos centras „Aestheta”.

Loterija – žaidimas be pralaimėjimų!

Visas tris dienas „Aestheta“ stende (5.D11) vyks loterija be pralaimėjimų – galėsite laimėti procedūrų veidui, kūnui bei kosmetikos priemonių!

Žaidimas vyks šiomis valandomis: 12-13 val. ir 15-16 val., kiekvieną parodos dieną.

Žaidimo sąlygos: užfiksuoti save prie „Aestheta“ stendo sienelės, pabendrinti nuotrauką Facebook ar Instagram paskyrose.

Prizas – kiekvienam, iš gausaus dovanų šulinio!

“Oxynergy Paris” kosmetikos gamybos laboratorija!

Ar žinote, kokia Jūsų formulė?
Sukurkite savo odos priežiūros priemones – serumą, kremą ir kaukę!

Tai Oxynergy Paris® naujiena, kurią pristatysime parodoje „Pelenė 2017” – čia veiks Oxynergy laboratorija, kur galėsite sudaryti savo odos poreikiams tinkamiausią produkto formulę.

Atliksime odos testą ir išmaniosios programėlės pagalba sudarysite tik Jums individualiai tinkamiausias priemones.

Oxynergy Paris® laboratorija veiks visomis parodos dienomis „Aestheta” stende – 5.D11, 5 salė.

Renginiai profesionalams:

Balandžio 7 d., „Aestheta“ stende 5.D11:

11.00 – 12.30 „Fusion Mesotherapy” moderni mezoterapijos procedūra Meso-pen mikroadatinės ir Xpert beadatinės mezoterapijos aparatais.

14.00 – 15.30 „Oxynergy Paris” deguoninė procedūra su Power Infuse Technology aparatu.

Balandžio 8 d., „Aestheta“ stende 5.D11:

11.00 – 12.30 „Fusion Mesotherapy” moderni mezoterapijos procedūra Meso-pen mikroadatinės ir Xpert beadatinės mezoterapijos aparatais.

14.00 – 15.30 „Oxynergy Paris” deguoninė procedūra su Power Infuse Technology aparatu.

Balandžio 9 d., „Aestheta“ stende 5.D11:

11.00 – 12.30 „Fusion Mesotherapy” moderni mezoterapijos procedūra Meso-pen mikroadatinės ir Xpert beadatinės mezoterapijos aparatais.

14.00 – 15.30 „Oxynergy Paris” deguoninė procedūra su Power Infuse Technology aparatu.

Atgal

Kviečiame apsilankyti Selective.lt stende, kuriame vyks INSIGHT PROFESSIONAL kosmetikos naujienų pristatymas ir plaukų dažymų demonstravimas.

Jūsų vyriškas stilius prasideda kartu su INSIGHT MAN sertifikuotomis priemonėmis, kurios siūlo susigrąžinti atradimų skonį net ir tarp įprastinių kasdienių dalykų pradedant kūno priežiūra ir naujo barzdų stiliaus kūrimu.

Kūno, barzdos prausikliai, skutimosi ir barzdos aliejus – visa tai, ko reikia šiuolaikiniam vyrui tausojančiam gamtą.

Kviečiame apsilankyti Selective.lt stende, kuriame vyks INSIGHT PROFESSIONAL kosmetikos naujienų pristatymas ir plaukų dažymų demonstravimas – stilistė Ieva Malukienė, Palanga.

O naujausias šukuosenų tendencijas demonstruos stilistė Irma Rapalienė, Klaipėda.

STENDAS Nr. B05, SALĖ Nr. 5

2017.04.07 diena: 12:00 – 18:00 val.

Informacija telefonu: +370 687 15583

Oficialus atstovas Lietuvoje – UAB „Selective Baltic“, Kalvarijų g. 168, Vilnius.

Atgal

Tarptautinės klasės kirpimo meno meistras Selective Professional akademijos ART direktorius Alexej Barinov!

Kviečiame apsilankyti Selective.lt stende, kuriame savo dažymų ir kirpimų kolekciją demonstruos tarptautinės klasės kirpimo meno meistras Selective Professional akademijos ART direktorius Alexej Barinov, Maskva.

STENDAS Nr. B05, SALĖ Nr. 5

2017.04.08 diena: 11:00 – 18:00 val.

2017.04.09 diena: 10:00 – 16:00 val.

ALEXEJ BARINOV – daugelį metų išlieka geriausiųjų pasaulio stilistų penketuke Selective Professional bei atstovauja Rusijos Selective Professional tarptautiniuose kirpėjų meno konkursuose ir parodose – Vokietijoje, Graikijoje, Italijoje, Vietname, Taivane kartu su jungtine Selective Professional komanda. Kasmet sukuria nuo 1 iki 3 kirpimų bei šukuosenų kolekcijų.

Rusijoje Alexej Barinov – garsus žvaigždžių ir šou biznio atstovų stilistas.

Informacija telefonu: +370 687 15583

Oficialus atstovas Lietuvoje – UAB „Selective Baltic“, Kalvarijų g. 168, Vilnius.

Atgal

Išskirtinė parodos premjera – PEUGEOT 5008 SUV

Šiemetinėje parodoje madingiausias ir naujausias tendencijas demonstruos ne tik grožio industrijos profesionalai. Atskiroje ekspozicijoje bendrovė AUTO VICI be kitų PEUGEOT modelių, lankytojams pristatys naująjį PEUGEOT 5008 SUV. Modernus šio automobilio dizainas palieka įspūdį nuo pat pirmojo žvilgsnio. Atletiškas aukštai pakylėto kėbulo dizainas, dideli ratai su dailiai šlifuotais ratlankiais, chromo juostos, aliumininiai stogo rėmai ir „Black Diamond“ stogas elegantiškai pabrėžia jo stiprias formas.

Lankytojai taip pat išvys ir galės išbandyti:

Naująjį SUV modelį PEUGEOT 3008: įkvepiantis SUV, kuris siūlo sustiprintus potyrius ir išmanias technologijas. Išrinktas „Europos metų automobiliu 2017“, pripažinimo šis automobilis sulaukė ir Lietuvoje, Metų automobilio rinkimuose už dizainą.

PEUGEOT 208. Šis kompaktiškas, naujos kartos hečbekas pasižymi užtikrintu stiliumi, kuris dabar yra sportiškesnis ir puikesnis, nei kada nors anksčiau.

PEUGEOT 2008. Kompaktiškas ir ryškus SUV tipo automobilis naujovišku išorės dizainu. Jo dizainas išreiškia SUV segmento bruožus, papildant juos papildoma galia ir tvirtumu. Ratų arkos, vertikalios radiatoriaus grotelės ir buferis apsaugo kėbulą, o aukštyn kylanti stogo linija prisideda prie dizaino rafinuotumo.

Bandomieji PEUGEOT važiavimai vyks balandžio 8 dieną nuo 12 iki 15 val. Vieta – lauko aikštelė prie 5 salės.

Atgal

Make-up Studio!

MAKE-UP STUDIO PROFESSIONAL AMSTERDAM-PRIEMONĖS PROFESIONALIAM MAKIAŽUI (Olandija) – kino, teatro, televizijos fotosesijų grimuotojų, grožio salonų bei studijų  visažistų darbui.

Glaudžiai bendradarbiaujame su šalies mokyklomis, rengiančiomis grožio paslaugų specialistus. Jau 14 metų metų ruošiame vizažistus, kosmetikus, manikiūrininkus, pedikiūrininkus pagal formaliojo mokymo programas.

Dekoratyvinės kosmetikos linija pasižymi plačiu spalvinės gamos bei priemonių įvairovės spektru. Ypač gausus šepetėlių, aksesuarų pasirinkimas, šiuolaikiškas dizainas, praktiška ir ekologiška pakuotė. Produkcija hipoalerginė ir netestuota ant gyvulių.

Plačiausia spalvų gama, didžiausias produktų asortimentas, puiki kokybė ir prieinama kaina, profesionalus makiažas, konsultacijos, įvaizdžių kūrimas, akcijos ir dovanos-visa tai rasite mūsų stende www.make-upstudio.com +370-687 58471; info@groziostudija.lt; Facebook: B. Stalioraitienės groziostudija

Leiskimės į kelionę 2017 pavasaris/vasara su Make-up Studio!  

Šio sezono madingo įvaizdžio ir makiažo kryptis – “Safari Glow” (Safario švytėjimas). Makiažo meistrai mūsų stende 5.C03 pasirengę suteikti pavasarinį švytėjimą visų jūsų veidams!!!

Atgal

VIII ATVIRAS LIETUVOS KOSMETIKŲ – KOSMETOLOGŲ KONKURSAS

VIII ATVIRAS LIETUVOS KOSMETIKŲ – KOSMETOLOGŲ KONKURSAS

VIII Atviras Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų konkursas „Jaunių“ klasėse veido nominacijoje vyks balandžio 7 d. parodos „Pelenė 2017“ metu Litexpo rūmuose Laisvės pr. 5, Vilniuje, 4 salėje.

Atgal

NAIL PRO LIETUVA ČEMPIONATAS

NAILPRO – tai prestižinis ir vienas geriausiai vertinamų čempionatų pasaulyje, rengiamų manikiūro ir nagų dizaino meistrams. Tai tarptautinis renginys, susidedantis iš kelių etapų, vykstančių skirtingose šalyse, o didysis finalas, tradiciškai, organizuojamas Amerikoje, Las Vegase. Kelionė ir dalyvavimas finale Las Vegase yra pagrindinis Rytų Europos NAILPRO finalinio etapo prizas. Šiais metais Rytų Europos finalas vyks Lietuvoje 2017 m. balandžio 7 – 8 dienomis, tarptautinės grožio industrijos parodos PELENĖ metu, o pagrindinių NAILPRO etapo rėmėju Lietuvoje tapo profesionalios nagų priežiūros prekės ženklas Didier Lab.

Dalyvavimas NAILPRO etapuose ir finaluose ne tik atveria duris pažintims su garsiausiais nagų grožio industrijos atstovais, bet ir suteikia galimybę būti pastebėtiems garsiausių prekių ženklų atstovų. Kiekvienas dalyvaujantis specialistas turi progą tapti tarptautinės bendruomenės dalimi, būti pakviestas dalyvauti aukščiausio lygio mokymuose, mokytis, ar netgi juos vesti. Kiekvienais metais šis čempionatas susilaukia daug dėmesio ne tik dėl dalyvių, bet ir dėl atvykstančių garsių nepriklausomų teisėjų, kurių vardai šmėžuoja kuriant pasaulines tendencijas, naujas dizaino formas bei technikas, kurių vėliau mokosi viso pasaulio meistrai.

Tik šio, Lietuvoje rengiamo, finalo metu bus išaiškinti viso Rytų Europos kontinento NAILPRO finalininkai keliausiantys į didijį finalą Las Vegase. Meistrai gali registruotis ir varžytis 11-oje skirtingų kategorijų. Išdrįsk išeiti iš savo salono zonos, parodyk Lietuvai, ką moki ir kelk savo autoritetą klientų akyse! Renginio metu meistrai taip pat bus kviečiami į profesionalius mokymus vedamus pasaulinio lygio trenerių.

Sekite naujienas Facebook paskyroje:  www.facebook.com/nailproLithuania/

 

 

NAIL PRO LIETUVA ČEMPIONATO REGISTRACIJA PRASIDĖJO!!!

Registracija patvirtinama sumokėjus pilną registracijos mokestį (vienkartinis registracijos mokestis + pasirinktų nominacijų mokestis).

Mokėjimo pavedime prašome nurodyti pavedimo temą: registracijos mokestis Nail Pro Lietuva / vardas / pavardė / telefono nr. / nominacijos pavadinimas / veteranas ar naujokas. Banko sąskaita: LT184010051003581894.

Išlaidos dalyviams:

 • Registracija visiems dalyviams (vienkartinis mokestis) – 20 eur.;
 • Mokėjimai už nominacijas iki Kovo 1 d.:

o Naujokas – 25 eur.,

o Veteranas – 60 eur.,

o Ne divizinė rungtis – 35 eur.

 • Mokėjimai už nominacijas nuo Kovo 1 d.:

o Naujokas – 40 eur.,

o Veteranas – 75 eur.,

o Ne divizinė rungtis – 55 eur.

Daugiau informacijos apie Nailpro čempionatą: http://www.nailpro-ee.com/en/ www.facebook.com/nailproLithuania/

Dėl registracijos ir kitų susijusių klausimų galite kreiptis: akademija@didierlab.lt arba žinute į www.facebook.com/nailproLithuania/

Atgal

Atviras Lietuvos čempionatas

Balandžio 7-9 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks „Atviras Lietuvos čempionatas”:

 • Profesionalų ir studentų rungtys kirpėjų, vizažo, manikiūro, blakstienų priauginimo bei antakių dizaino kategorijose.
 • Foto konkursas „Metų kirpėjas 2017” ir „Metų vizažistas 2017” .
 • Profesijos mokytojų komandų kūrybinės dirbtuvės „Aš stebuklų šalyje”.
 • Konferencijos ir seminarai.

Čempionato žiuri komisiją sudarys tarptautinės klasės atestuoti OMC teisėjai bei Europos ir Pasaulio čempionatų dalyviai ir prizininkai.

Registracija tel.:+ 370 (687) 29463 arba info@kigsa.lt

Atgal

FAROUK CHI

FAROUK CHI

 

Parodos metu apsilankyti FAROUK CHI stende C14 , kur jūsų laukia ypatingi pasiūlymai: nuolaidos CHI produkcijai, naujų priemonių bei skystų dažų CHI  Shine Shades pristatymas.

Ant scenos savo meistriškumą demonstruos tarptautiniai CHI technologai Albert Sarkisian ir Elena Likhanova. CHI – vienas iš geriausių prekių ženklų kosmetikos pasaulyje, siūlantis stilistams, meistrams ir jų klientams analogų neturinčias priemones.

Atgal

Parodos naujovė – renginys visoms moterims COSMO DIENA.

Balandžio 9 diena, sekmadienis

Konferencijų salė 5.1., nuo 11.00 iki 14.00 val.

Renginio viešnia – Grožio salono „Studio M” įkūrėja ir vizažo meistrė Milita Daikerytė kartu su savo komanda demonstruos naujausius plaukų kirpimus ir makiažo tendencijas ir patars kaip susikurti patrauklų įvaizdį.

Renginyje taip pat dalyvaus žinomi fotografai, stilistai ir visažistai, kurie dalinsis patarimais, kaip fotografuojantis gauti geriausią rezultatą, kalbės apie „selfie“ reikalus, aptars makiažo ir stiliaus tendencijas.

 

Programa:

Makiažas: 11 -~12.30 val. vizažo meistrės seminaras apie tai, kurios detalės svarbiausios kuriant dieninį makiažą, patarimai, kaip pačiai, nesilankant salone pasidaryti profesionalų makiažą + parodomosios pamokos ant modelio.

Plaukai: 12.30 – ~ 13.15 val. „Studio M” plaukų meistrės pasakoja apie naujausias tendencijas + trumpi mokymai, kaip susitvarkyti plaukus neįpareigojančiai progai + patarimai + praktiškai demonstruojami keli šukuosenų variantai, įskaitant ir šukuoseną transformerį (kas tinka vakarui, tinka ir dienai – ir atvirkščiai).

Makiažas+Plaukai – DELFI TV Live (Cosmopolitan Facebook)

Foto: 13.15 – 14 val. diskusija, kurioje Milita pasakos apie makiažo subtilybes, jei jis atliekamas fotosesijai, „Fotogenijų” fotografė Simona Bekupė pasakos apie fotografavimosi specifiką, geriausius/blogiausius kampus, „Panelės” stilistė Miglė Kazėnaitė – apie stilių – kokie drabužiai gerai atrodo kadre, o kokių verčiau nesirinkti.

Foto – DELFI TV Live (Panelė)

Atgal

Grožio salono „Studio M” įkūrėja ir vizažo meistrė Milita Daikerytė

Parodoje pirmą kartą dalyvauja Grožio salono „Studio M” įkūrėja ir vizažo meistrė Milita Daikerytė. Parodos metu turėsite progą susitikti su Milita 5 salėje – 5.D04 stende!

Atgal

Veido mankštos seminaras

„Natūralaus grožio naujiena. Facebuilding – jauninanti veido ir kaklo mankšta”. Master class pristato – vienintelė Lietuvoje sertifikuota facebuilding trenerė Viktorija Baltramiejūnienė. Renginys nemokamas.

Atgal

Aplankykite „Amway” stendą parodos metu!

Aplankykite „Amway” stendą ir mėgaukitės nemokamomis makiažo sesijomis, odos priežiūros kosmetikos demonstracijomis, maisto papildų pristatymais ir energetinių gėrimų degustacija. Mes parengėme lankytojams keletą fantastinių konkursų su prizais!

Atgal

„MaqPro“ nemokami seminarai parodos lankytojams!

“Pelenė 2017” parodos lankytojams dovanojame nemokamus seminarus!

Lauksime Jūsų Litexpo 5 salėje, „MaqPro“ D27 stende.

 

Balandžio 7 d.

12.00 val. – “Tobulų antakių dizainas.” Veda Simona Pajedaitė :Atvirojo Lietuvos čempionato “Pelenė 2017” antakių dizaino rungties teisėja. Diplomuota tarptautinė antakių dizaino meistrė “AIBA”. Lietuvos atstovė tarptautiniame antakių dizaino čempionate BROW PRO international 2016. Makiažo tendencijų ekspertė, profesionali vizažistė, straipsnių apie makiažą autorė.

13.30 val. – “Akių makiažas pagal Oksana Pikul.” Veda Oksana Pikul: Per 10 metų profesionalaus darbo išmėginusi  save daugelyje grožio industrijos sričių.

 

Balandžio 8 d.

11.30 val. – “Naujausios makiažo kryptys ir tendencijos.” Veda Birutė Pajedienė: Europos čempionų trenerė, vienintelė Lietuvoje atestuota pasaulinės grožio specialistų organizacijos OMC makiažo teisėja ir trenerė. Turinti didelę patirtį teisėjo ir trenerio darbo Europoje ir pasaulyje. Daugiau nei 20 metų praktinio darbo su makiažais ir antakių architektūra, naudojant pačias šiuolaikiškiausias metodikas. Tarptautinės antakių meistrų asociacijos „International Association of Brow Artists“ sertifikuota teisėja ir platininis Garbės narys.

14.30 val. – „Gaivus nuotakos makiažas“  Veda Irma Baltrušaitienė: pirmoji Lietuvoje OMC Europos čempionato 2015 aukso medalio laimėtoja (Nuotakos makiažo rungtis). Atvirojo Lietuvos čempionato “Pelenė ” makiažo rungčių teisėja.

16.00 val. – “Tobulų antakių dizainas.” Veda Simona Pajedaitė :Atvirojo Lietuvos čempionato “Pelenė 2017” antakių dizaino rungties teisėja. Diplomuota tarptautinė antakių dizaino meistrė “AIBA”. Lietuvos atstovė tarptautiniame antakių dizaino čempionate BROW PRO international 2016. Makiažo tendencijų ekspertė, profesionali vizažistė, straipsnių apie makiažą autorė.

 

Balandžio 9 d.

10.30 val. – “Tobulų antakių dizainas.” Veda Simona Pajedaitė :Atvirojo Lietuvos čempionato “Pelenė 2017” antakių dizaino rungties teisėja. Diplomuota tarptautinė antakių dizaino meistrė “AIBA”. Lietuvos atstovė tarptautiniame antakių dizaino čempionate BROW PRO international 2016. Makiažo tendencijų ekspertė, profesionali vizažistė, straipsnių apie makiažą autorė.

11.30 val. – „Sceninis žvaigždžių makiažas Nijolei Pareigytei.“ Veda Lina Šimulytė.

Atgal

Seminaras „Barzdaskučių menas”

Kviečiame į seminarą „Barzdaskučių menas”

 

2017 m. balandžio 8 d. 15:10-17:10, LITEXPO 5.2 Konferencijų salėje

 

Pažinkite klasikinio barzdaskučio kirpimo formas ir metodus. Išmokite barzdos ir ūsų priežiūros ir palaikymo judesių.

Susipažinkite su skutimosi ritualų specifika.

 

Pranešėjas : Cesare Casoni, „DEPOT- The Male Tools & Co.”, Italija

 

Organizatorius: UAB INTERMAZE, J. Žemgulio g. 8A, Kaunas

Tel. +370 37 362758, depot@z-one.lt , Facebook: Depot – Lithuania

Atgal

Židrūnė Girnytė : „Plaukų priauginimas karštuoju būdu, keratino kapsule”

04.07-08 dienomis pristatysime plaukų priauginimo procedūrą stende, pradžia 12 val. , plaukų priauginimo technikė: Židrūnė Girnytė : „Plaukų priauginimas karštuoju būdu, keratino kapsule.”

Stendo numeris 3.47

Atgal

ALMEDRAL RODRIGUEZ JOSE LUIS ir THOMAS KASPER BENNIKE

Parodoje Pelenė 2017 metu, pirmą kartą Lietuvoje atvyksta su garsi stilistų komandą iš Ispanijos.

Naujausių plaukų kirpimo ir dažymo technikų  virtuozai ALMEDRAL RODRIGUEZ JOSE LUIS  ir THOMAS KASPER BENNIKE

Atgal

UAB „Karmen beauty” 3,59 – 3 salė

,,Karmen beauty” grožio ir estetikos mokykla siūlo įvairaus lygio mokymus manikiūro, nagų dizaino, makiažo, blakstienų priauginimo srityse nuo pagrindų iki profesionalaus lygio.

 

Didžiausioje Baltijos šalyse grožio industrijos parodoje ,,Pelenė“ dviejuose ,,Karmen beauty“ stenduose vyks nemokami seminarai, kuriuos ves Anna Milay (Vokietija) ir Andželika Gecevičienė (Lietuva).

 

Anna Milay (Vokietija) – dukart pasaulio čempionė, daugkartinė nagų dizaino konkursų laimėtoja Vokietijoje ir Rusijoje, tarptautinių konkursų komisijos narė. Europinio lygio nagų modeliavimo ir dizaino mokytoja. ,,First gel” prekinio ženklo įkūrėja iš Vokietijos. Nagų priauginimo ir dizaino trenerė, kurianti autorines technikas ir seminarų programas. ,,Nail House Milay” mokyklos įkūrėja. Nagų priežiūros srityje dirba daugiau nei 20 metų.

 

Andželika Gecevičienė (Lietuva) – ,,Andželikos manikiūro ir pedikiūro studijos“ įkūrėja ir vadovė, manikiūro technologė, profesijos dėstytoja. Aktyviai dalyvauja tarptautiniuose Europos bei pasaulio nagų dailės (mix-media, tapybos, muliažo, 3D) bei modeliavimo čempionatuose. Daugkartinė Europos bei pasaulio čempionatų prizinių vietų laimėtoja, 2011 metų „Auksinės pasaulio rankos“, “Grand Prix“ taurės nugalėtoja. Daugiau nei 15 metų dirba nagų priežiūros srityje.

 

3.59 (3 salė) balandžio 7, 8, 9 dienomis nuo 11 val. nemokamus praktinius parodomuosius seminarus ves  Anna Milay.

3.63 B (3 salė) balandžio 7,8  dienomis nuo 11 val. nemokamus praktinius parodomuosius seminarus ves Andželika Gecevičienė.

 

„KARMEN BEAUTY“: profesionalios manikiūro priemonės nagų modeliavimui ir dailei, gelio produktai. Oficialūs „FIRST GEL“ atstovai Baltijos šalyse bei ,,JANA NAILS“ atstovai Lietuvoje.

 

KONTAKTAI:

Kaunas, K.Petrausko 13.

El.adresas: info@karmenbeauty.lt

tel. 8648 89109, 8690 98833

Prekyba internetu: www.karmenbeauty.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.