Prisijungti

Registruotis

Login

Register

RESTA 2023
  • 2023 balandžio 27–29 d.
  • Darbo laikas

    Balandžio 27-28 d.  10-19 val.

    Balandžio 29 d.  10-17 val.

  • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

Kviečiame Lietuvos įmones dalyvauti konkurse „Lietuvos gaminys Ukrainos atstatymui“. Daugiau informacijos čia: www.atstatykukraina.lt

Statybų verslui skirta paroda RESTA 2023 kviečia dalyvauti ir pristatyti naujienas, inovacijas, tvarius sprendimus projektuojantiems, statantiems, remontuojantiems,  esamiems ir naujiems šios rinkos specialistams.

Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus ir yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse, pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

Parodos RESTA 2023 akcentai:

TEMINIS PARODOS IŠDĖSTYMAS

VIDAUS EKSPOZICIJA:
5 salė – statybos ir renovacijos salė – statybinės ir apdailos medžiagos, įrankiai, stogų danga, langai, durys, darbo rūbai ir sauga. Individualių ir daugiabučių namų renovacija – įranga, technika, medžiagos.
4 salė – komunikacijų salė – vandentiekio, šildymo, vėdinimo, santechnikos sprendimai, bekontakčiai santechnikos prietaisai, vėdinamų fasadų sistemos ir sertifikavimas.
3 salė – skaitmeninės statybos salė – programinė įranga specialistams, BIM sprendimai, protingų namų sistemos, atsinaujinantys energijos šaltiniai, energijos tiekėjai. Renovacijos, modernizavimo projektų finansavimas, kreditavimas.

LAUKO EKSPOZICIJA:
L1 – stogų dangos, vartai, statybinės ir apdailos medžiagos.
L2 – statybinės ir apdailos medžiagos.
L3 – statybinės medžiagos, medžio ir metalo gaminiai, lauko baldai, mažoji architektūra, sodo technika, įrankiai, pavėsinės, sandėliukai, vaikų žaidimo aikštelės, aplinkos tvarkymas ir apželdinimas.
L4 – šildymas, vandentiekio ir nuotekų sistemų įrengimai, elektros instaliacija, santechnika.
L5 – statybų technika, įrengimai, įrankiai.
L7 – rąstiniai, moduliniai, off-grid namai bei kitokių konstrukcijų statiniai.

Kviečiame dalyvauti parodoje RESTA 2023  ir pristatyti statybų verslo rinkos naujienas, inovacijas, skaitmeninius sprendimus ir aplinkotvarkos tendencijas. Taip pat kviečiame kurti parodos turinį kartu.

Norite bendrauti ar turite idėjų? Rašykite: resta@litexpo.lt

Pardavimų vadybininkė

 Vilma Varnagirytė

+370 698 21581

v.varnagiryte@litexpo.lt

Pardavimų vadybininkas

Edgaras Trumpaitis

+370 618 14434

e.trumpaitis@litexpo.lt

PARTNERIAI

PARODOS DRAUGAI

INFORMACINIS PARTNERIS

APSISTOTI KVIEČIA

ATSTATYK UKRAINĄ
Konkursas „Įspūdingiausios RESTA 2023 ekspozicijos“
SA.LT parodoje RESTA 2023 dalyvaus su Contech Co-creation stendu
UAB SODO parodoje RESTA pristatys laistymo sistemos vejai komplektą ir automatinę apšvietimo sistemą
Seminaras „Tvarūs produktai ir žiedinė ekonomika statybose: principai, procesai, praktika“
Ligni linea ir Aqua spektro naujienų pristatymas
Atgal

ATSTATYK UKRAINĄ

Konkurso organizatoriai Lietuvos statybininkų asociacija ir UAB Lietuvos parodų ir kongresų centras „LITEXPO“ siekia dar kartą sutelkti šalies bendruomenę sugriautos Ukrainos atstatymo misijai.

Susipažinti su konkursui pateiktais statybos produktais, medžiagomis ir elementais, statybos mechanizmais, pagalbinės priemonės bei techniniais – technologiniais sprendimais, projektais galės visi parodos RESTA 2023 lankytojai.

Daugiau informacijos galite rasti čia: www.atstatykukraina.lt

Atgal

Konkursas „Įspūdingiausios RESTA 2023 ekspozicijos“

Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas. Šių metų RESTA įvyks balandžio 27–29 dienomis.

Konkurso metu taip pat bus vertinamos ir tuo pat metu vykstančios parodos „Baldai ir dizaino sprendimai 2023“ ekspozicijos.

VERTINANT ekspozicijas, bus atsižvelgta į bendrąją ekspozicijos kultūrą:

· Gebėjimas komunikuoti su lankytojais;

· Ekspozicijos patrauklumas ir originalumas;

· Ar patogiai įrengta.

Nugalėtojai bus skelbiami pirmąją parodos RESTA dieną, t. y., balandžio 27 d.

Parodos ekspozicijas vertins komisija, kurioje dirba akademinės bendruomenės, žiniasklaidos, rinkodaros, verslo atstovai.

Nugalėtojus Vertinimo komisija atrinks posėdyje, kurio medžiaga su komisijos narių pastebėjimais, profesionaliais pasiūlymais, ekspozicijų aptarimu bei nugalėtojais bus paskelbta žiniasklaidoje, organizatorių tinklalapiuose (https://www.litexpo.lt/ ir www.statybunaujienos.lt ), viešinama per naujienų agentūras. Daugiau apie konkursą.

Renginio organizatoriai – portalas www.statybunaujienos.lt ir Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Atgal

SA.LT parodoje RESTA 2023 dalyvaus su Contech Co-creation stendu

Pastaraisiais metais statybos sektorius susiduria su įvairiais iššūkiais: trūksta kvalifikuotų darbuotojų, statybos brangsta, visame pasaulyje trūksta būsto, klimato kaitos politika keičia nusistovėjusias praktikas. Statybų pramonė privalo į tai reaguoti.

Statybų sektoriaus lyderiai į šiandienos aktualijas reaguoja peržiūrėdami tradicinius statybos metodus ir griebdamiesi inovacijų. Svarbu ieškoti efektyvesnių, tvaresnių projektavimo, gamybos ir rangos būdų, nes technologiniu atžvilgiu statybų pramonė atsilieka nuo kitų ūkio šakų dešimtmečiais, o taip pat yra viena taršiausių pasaulyje.

Išmanioji statyba, daliai atpažįstama Statybos 4.0 pavadinimu, į procesus įtraukia programinę įrangą, informacijos valdymą, naujas medžiagas, robotiką, surenkamąją statybą ir kitas naujas technologijas. Šiam progresyviam reiškiniui statybų sektoriuje dar naudojamas contech terminas. Contech reikalingas tam, kad statybos būtų saugesnės, greitesnės, efektyvesnės, naudotų mažiau resursų ir būtų mažiau taršios, o pastatai geriau tarnautų ir būtų efektyvesni energetiškai, kokybiški, ekonomiški ir darytų mažiau poveikio aplinkai.

Galingam, pastebimam, paveikiam statybų perversmui reikalingos ne tik investicijos, bet ir drąsūs, netipiškai mąstantys tyrėjai, gamintojai, projektuotojai, inžinieriai, rangovai. Ne technologijos, o jas pasitelkiantys žmonės gali padėti spręsti esamas problemas. Tam reikalinga inovatoriams tinkama ekosistema. Ne mažiau svarbu sukurtoms inovacijoms rasti paklausą, jas įveiklinti. Nors šiuo metu visi statybų sektoriaus dalyviai, įskaitant ir tyrėjus, veikia konkurencinėje aplinkoje, bendradarbiavimo, bendrakūrybos ir žinių dalijimosi kultūra gali būti naudinga visoms suinteresuotoms šalims. Pavyzdžiu galėtų būti atviro kodo programos, atvirieji duomenys, mokslo ir verslo sinergija.

„Contech Lithuania“ stende galėsite susipažinti su keliomis statybų sektoriuje populiarėjančiomis technologijomis – virtualios realybės akiniais, 3D spausdinimu ir dirbtinio intelekto sprendimais. Adityvią gamybą stende pristatys startuolis “Strato Group”. Norintieji prisiliesti prie ateities technologijų, galės tą padaryti tikrąja ta žodžio prasme: dalis “Contech Lithuania” stendo bus atspausdinta didžiagabaričiu “Strato Group” sukomplektuotu 3D spausdintuvu, gebančiu gaminti įvairiomis medžiagomis. Užsidėję virtualios realybės akinius, stendo lankytojai galės atsidurti skaitmeniniame realiai egzistuojančio pastato dvynyje, o dirbtiniu intelektu paremta programa pagal jūsų sumanymą, išdėstytą žodžiu, pateiks vizualią statinio versiją.

Kviečiame visus norinčius prisidėti prie Contech Lithuania iniciatyvos ir kartu kurti naują bendrakūrybos ir žinių dalijimosi kultūrą architektūros, inžinerijos ir statybų industrijoje.

Atgal

UAB SODO parodoje RESTA pristatys laistymo sistemos vejai komplektą ir automatinę apšvietimo sistemą

Automatinė SODO.LT apšvietimo sistema su 6 LED šviestuvais CASTOR. Saugi naudoti lauke 12V Paprastai instaliuojama, ekonomiška, reguliuojamo šviesos srauto. Su App programėlė GARDEN LIGTS / LIGHT PRO leidžia valdyti sodo šviestuvus telefonu Apple ar Android aplinkoje. Komplekte visos reikalingos apšvietimo sistemos dalys, 6 aukštos kokybės dažyto aliuminio šviestuvai su smeigtukais, žemos įtampos kabelis, transformatorius su laikmačiu ir šviesos davikliu. Puikus pasirinkimas pasidaryk pats mėgėjams, sumontuojama per savaitgalį! Pirkdami gaunate montavimo instrukciją ir individualų Jūsų sodo apšvietimo projektą.

Laistymo sistemos vejai komplektas „LAISTYMAS.LT iki 6a”

Veją palaistysite greičiau ir kokybiškiau – jokių laistymo žarnų sode, iš vejos iššokantys Hunter laistymo purkštukai palaisto idealiai vienodai, netrukdo vejos pjovimui, žaidimams, geram laikui leisti savo kieme be rūpesčių.

Laistymo sistemos vejai komplektas „LAISTYMAS.LT iki 6a”: automatinė laistymo sistema su 10 vejos laistymo purkštukų HUNTER MP Rotator. Palikite vejos laistymo rūpesčius sistemai, kuri laistymo programatoriaus Hunter XC pagalba paleis laistymą tada , kada Jums patogu, pasirūpins laistymu, net kai Jūsų nėra namuose.

Komplekte visos reikalingos laistymo sistemos dalys, vamzdžiai, jungtys, automatika. Įsigyją šią laistyto sistemą ir gausite pasidaryk pats susimontavimo instrukciją ir individualų laistymo purkštukų išdėstymo planą nemokamai.

Atgal

Seminaras „Tvarūs produktai ir žiedinė ekonomika statybose: principai, procesai, praktika“

Seminaras „Tvarūs produktai ir žiedinė ekonomika statybose: principai, procesai, praktika“

2023 m. balandžio 27 d. 12:00-16:00 RESTA parodoje LITEXPO 5.2 salėje ir internete Lietuvos žaliųjų pastatų tarybos kartu su partneriais organizuojamame  seminare išgirsite apie tvarių statybinių produktų ir medžiagų privalumus, žiedinės ekonomikos principų taikymą, gerąsias NT vystytojų ir gen. rangovų praktikas skaičiuojant CO2 pėdsaką. Renginio metu ekspertai pristatys aplinkosauginių produkto deklaracijų poreikį ir vertę, produktų sertifikavimo procesą. Taip pat sužinosite apie didelio masto 3D spausdinimą statybų sektoriuje, perdirbamų medžiagų panaudojimą ir žaliuosius pirkimus. Po pristatymų vyks diskusija Kaip paskatinti Lietuvos įmones diegti EPD ir žiedinės ekonomikos principus? PROGRAMA IR REGISTRACIJA

 

Atgal

Ligni linea ir Aqua spektro naujienų pristatymas

Jei svajojate apie jaukią, mišku kvepiančią, poilsio oazę savo namuose, ieškokite jungtinio Ligni Linea ir Aqua spektras stendo parodoje RESTA. Ten rasite ilgaamžius ir išskirtinius degintos medienos apdailos sprendimus namo fasadui ar terasai ir visą informaciją apie baseinus, visus jų priedus bei įrangą, sprendimus baseinų uždengimui ir žinoma masažinius baseinus, kuriuose galėsite leisti vakarus ištisus metus.

Kviečiame statybų sektoriaus specialistus registruotis į statybų verslo parodą RESTA 2023. Pildykite registracijos formą ir atsisiųskite nemokamą bilietą.

PILDYTI REGISTRACIJOS FORMĄ

Novotel Vilnius Centre

Apsistokite pačioje Vilniaus istorinėje ir komercinėje širdyje – Gedimino prospekte įsikūrusiame tarptautinio ACCOR tinklo Novotel Vilnius Centre viešbutyje. Vos žengus pro viešbučio duris atsidursite įdomiausių įvykių ir lankomiausių miesto objektų apsuptyje: Gedimino pilis, Arkikatedra ir kitos lankomiausios sostinės vietos – vos kelios minutės kelio pėstute. Muziejai, šurmuliuojantys barai ir restoranai bei parduotuvėlės pasiekiamos per keletą minučių. Erdvūs ir modernūs, 2020 renovuoti kambariai su kerinčiu vaizdu į Vilnių, itin patogiomis lovomis, poilsio kampeliu, vonios kambariu su vonia ir dušu, puikia garso izoliacija, šviesą blokuojančiomis užuolaidomis, kondicionieriumi ir nemokamu WiFi užtikrins ramią ir jaukią viešnagę. Sotūs ir gardūs švediško stalo pusryčiai. 𝐏𝐚𝐫𝐨𝐝𝐨𝐬 𝐦𝐞𝐭𝐮 𝐭𝐚𝐢𝐤𝐨𝐦𝐚 𝐬𝐩𝐞𝐜𝐢𝐚𝐥𝐢 𝐤𝐚𝐢𝐧𝐚. 𝐏𝐚𝐬𝐢𝐮̄𝐥𝐲𝐦𝐚𝐬 𝐠𝐚𝐥𝐢𝐨𝐣𝐚 𝐫𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐮𝐨𝐣𝐚𝐧𝐭𝐢𝐬 𝐬𝐮 𝐤𝐨𝐝𝐮 𝐑𝐄𝐒𝐓𝐀𝟐𝟎𝟐𝟑. 𝐆𝐚𝐥𝐢𝐨𝐣𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐦. 𝐛𝐚𝐥𝐚𝐧𝐝ž𝐢𝐨 𝟐𝟔-𝟑𝟎 𝐝. 𝐍𝐞𝐦𝐨𝐤𝐚𝐦𝐚𝐬 𝐚𝐭š𝐚𝐮𝐤𝐢𝐦𝐚𝐬 - 𝐥𝐢𝐤𝐮𝐬 𝐬𝐚𝐯𝐚𝐢𝐭𝐞𝐢 𝐢𝐤𝐢 𝐫𝐞𝐧𝐠𝐢𝐧𝐢𝐨.

Gedimino pr. 16, Vilnius

+370 52 666200
h5209-re@accor.com
Rezervuoti
Ibis Vilnius Centre

„Ibis Vilnius Centre“ – viešbutis, įsikūręs centrinėje miesto dalyje, vos kelios minutės pėstute iki Vilniaus senamiesčio bei visų gražiausių lankomų miesto vietų. Svečiams siūloma apsistoti jaukiuose kambariuose su ergonomiškomis „Sweet bed by Ibis“ lovomis, darbo stalu, TV, oro kondicionieriumi bei itin greitu nemokamu belaidžiu internetu. Požeminis parkingas. 𝐏𝐚𝐫𝐨𝐝𝐨𝐬 𝐦𝐞𝐭𝐮 𝐭𝐚𝐢𝐤𝐨𝐦𝐚 𝐬𝐩𝐞𝐜𝐢𝐚𝐥𝐢 𝐤𝐚𝐢𝐧𝐚. 𝐏𝐚𝐬𝐢𝐮̄𝐥𝐲𝐦𝐚𝐬 𝐠𝐚𝐥𝐢𝐨𝐣𝐚 𝐫𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐮𝐨𝐣𝐚𝐧𝐭𝐢𝐬 𝐬𝐮 𝐤𝐨𝐝𝐮 𝐑𝐄𝐒𝐓𝐀𝟐𝟎𝟐𝟑 . 𝐆𝐚𝐥𝐢𝐨𝐣𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐦. 𝐛𝐚𝐥𝐚𝐧𝐝ž𝐢𝐨 𝟐𝟔-𝟑𝟎 𝐝. 𝐍𝐞𝐦𝐨𝐤𝐚𝐦𝐚𝐬 𝐚𝐭š𝐚𝐮𝐤𝐢𝐦𝐚𝐬 - 𝐥𝐢𝐤𝐮𝐬 𝐬𝐚𝐯𝐚𝐢𝐭𝐞𝐢 𝐢𝐤𝐢 𝐫𝐞𝐧𝐠𝐢𝐧𝐢𝐨.

Rinktinės g. 18, Vilnius

+370 5 265 8100
ha1j1-re@accor.com
Rezervuoti

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums

Gaukite naujienas pirmi

Gauti informaciją apie naujausius renginius, parodas ir kitas naujienas

Jūsų asmens duomenys yra renkami ir tvarkomi, siekiant įvertinti Jūsų poreikius ir pateikti UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO“ tinkamiausią pasiūlymą. Užpildydami šią formą, Jūs sutinkate su mūsų „Privatumo politikoje" aprašytomis taisyklėmis

×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.