VAIKŲ ŠALIS 2017

VAIKŲ ŠALIS 2017

 • 2017 lapkričio 24–26 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.
 • 5520 m2
 • 18580
 • 150

Paroda VAIKŲ ŠALIS – vienintelė specializuota paroda Lietuvoje būsimiems ir jauniems tėvams apie kūdikių bei ikimokyklinio amžiaus vaikų auginimą, priežiūrą ir ugdymą.

Tai spalvingas ir gyvas renginys apie svarbiausias gyvenimo vertybes – šeimą, vaikus, meilę ir bendravimą.

 

Šiemet parodoje:

 • Naujienos vaikams: žaislai, drabužėliai, baldai, knygos
 • „Laimingos šeimos akademija“. Profesionalų paskaitos tėvams apie vaikų auginimą
 • Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ Filmų šeimai salė  – žiūroviškiausi filmai visai šeimai
 • Egzotiniai gyvūnai iš Lietuvos Zoologijos sodo
 • Ekspertų konsultacijos ir patarimai „Sveikatos saloje“

 • Edukaciniai žaidimai ir kūrybinės dirbtuvės
 • Vienintelis Lietuvoje Šešėlių teatras
 • Ropliukų varžybos ir skaniausios košės rinkimai
 • Driftingo čempionatas

 

Antrus metus parodoje veiks Laimingos šeimos akademija – paskaitų ciklas jaunoms šeimoms apie santykius šeimoje, šeimos planavimą ir pasirengimą, kūdikio laukimą ir atėjimą į šeimą, darnų vaiko vystymąsi ir fizinio aktyvumo bei sporto svarbą, pasiruošimą darželiui ir mokyklai, vaikų auklėjimą.

Būtina išankstinė registracija

 

Paroda VAIKŲ ŠALIS vyks kartu su paroda MOKYKLA 2017.

Susipažinti su abiejų parodų ekspozicijos planu galite čia.

 

VISĄ PARODOS VAIKŲ ŠALIS RENGINIŲ PROGRAMĄ GALITE RASTI ČIA.

Parodos VAIKŲ ŠALIS atidarymas su darželiu-mokyklėle STRAZDANĖLĖS ir KITA FORMA
VERSLIŲ MAMŲ erdvė laukia jūsų!
„Japoko” kviečia į pamokėles „Mokslo nuotykis su LaQ”
Mamuko pusryčiai
Susipažinkite su kaniterapija iš arčiau!
„Žaislų ligoninė” kvies mažuosius parodos lankytojus įveikti „baltųjų chalatų” baimę
Atrask Latviją!
Paskaitų ciklas tėvams „Laimingos šeimos akademija”
Nauja parodoje – Sveikatos sala
Kūrybos ir eksperimentų sala
Paskaita „Dėmesingumas – raktas į sėkmingą tėvystę“ kartu su psichologe Egle Masalskiene
II-asis respublikinis jaunųjų muzikos atlikėjų festivalis Fortissimo @Vaikų šalis
Vaikai kviečiami dalyvauti eko dizaino konkurse KITA FORMA
„Kino pavasaris” pristato Filmų šeimai salę
Išgirskite istorijas apie egzotiškus gyvūnus, jų įdomią ir netikėtą kasdienybę!
Ateik, patirk ir išbandyk!
Atgal

Parodos VAIKŲ ŠALIS atidarymas su darželiu-mokyklėle STRAZDANĖLĖS ir KITA FORMA

Lapkričio 24 d. 10:00 val. STRAZDANĖLĖS kviečia į pasimatymą su J. S. Bachu ir gausiu būriu jo vaikų. Parodos „Vaikų šalis“ scenoje atidarymo proga pamatysite ištrauką iš teatralizuoto koncerto „Labas. Hallo. Čiao. Hi“, kuriuo sveikinsime parodos dalyvius ir lankytojus, bei konkurso KITA FORMA laureatus.

Po žaismingo pasirodymo jūsų lauks Ekologinio dizaino asociacijos ECODA, bei aplinkosauginio švietimo judėjimo RV AGENTŪRA organizuoto konkurso KITA FORMA apdovanojimai, o prie konferencijų salių, II aukšte atsivers konkursantų darbų paroda.

Daugiau informacijos rasite čia.

Atgal

VERSLIŲ MAMŲ erdvė laukia jūsų!

Unikalios, niekur nematytos rankų darbo kalėdinės dovanėlės, su meile pasiūti drabužėliai, išskirtiniai mezginiai – vienoje vietoje.

Parodoje VAIKŲ ŠALIS veiks „Verslių mamų” erdvė (5 salės D sektorius). Čia susiburs aktyvios mamytės, kurios pristatys savo rankomis pagamintus darbelius. Jų nerasi jokioje parduotuvėje. Jaukūs  pašnekesiai ir vertingi patarimai,  susitikime!

VERSLIŲ MAMŲ erdvės dalyvių sąrašą rasi čia.

Atgal

„Japoko” kviečia į pamokėles „Mokslo nuotykis su LaQ”

Lapkričio 24 d., penktadienį, stende 5.B21 vyks pamokėlės darželių ir mokyklų vaikams. Jose vaikai susipažins su japoniškais edukaciniais „LaQ“ konstruktoriais, konstravimo technikomis, galės praktiškai juos išbandyti. Pasidalinsime idėjomis ir patarimais, kaip pritaikyti „LaQ“ įvairiose pamokose, kad vaikai greičiau, lengviau ir įdomiau mokytųsi.

Mieli auklėtojai ir mokytojai, išsami informacija ir registracija čia.

Taip pat lapkričio 25 – 26 dienomis visi norintys galės ne tik susipažinti su „LaQ“ konstruktoriais, bet ir turės galimybę sudalyvauti konstravimo konkurse bei laimėti pasirinktą dinozaurų rinkinį. Daugiau informacijos apie renginį čia.

Atgal

Mamuko pusryčiai

Šiais metais parodoje ne tik daug aktyvių pramogų, bet ir skanių konkursų. Visas parodos dienas vyks gardžiausios košės konkursas. Mamos virs košes, o mažyliai ragaus. Daugiausiai košės įveikusių vaikų lauks prizai!

Mamuko virtuvėlę rasite stende 5.C15 arba eikite, kur ves skanus košės kvapas!

Atgal

Susipažinkite su kaniterapija iš arčiau!

Lapkričio 24 d., nuo 10 iki 16 val. Sveikatos saloje, stende 5.B17 kviesime didelius ir mažus parodos lankytojus susipažinti su kaniterapija bei kaniterapijai paruoštu sertifikuotu keturkoju draugu iš arčiau. Mažieji bus įtraukti į interaktyvias paskaitas apie saugų elgesį su šunimis, o visos parodos metu mūsų stende vyks kūrybinės dirbtuvės, kurių metu atlikdami smagias ir įdomias užduotis, talkinant keturkojui, vaikai ne tik lavins vaizduotę, bet ir patys pasigamins suvenyrus (nuotraukoje – Nora Budulis su Gintare Matevičiūte)

Atgal

„Žaislų ligoninė” kvies mažuosius parodos lankytojus įveikti „baltųjų chalatų” baimę

„Žaislų ligoninė“ – tai tarptautinė iniciatyva, vykdoma daugiau nei 30-tyje šalių, taip pat ir Lietuvoje.

Renginio tikslas – artimiau supažindinti ikimokyklinio amžiaus vaikus su gydytojo darbu ir dažniausiai tokio amžiaus vaikams atliekamomis diagnostinėmis procedūromis, siekiant mažinti „baltųjų chalatų“ baimę.

Sukuriama tariama registratūra, keli gydytojų kabinetai, vaistinė, o vaikai turi galimybę įsijausti į gydytojo vaidmenį ir „sergantiems žaislams“ žaidimo forma atlikti įvairias procedūras, pvz., širdies išklausymą, skiepus, kraujo ėmimą. Galiausiai kiekvienas vaikas gauna diplomą, patvirtinantį, jog jis yra „žaislų gydytojas“ bei simbolinę dovanėlę. Renginio metu vaikai būna linksmi, tampa vis drąsesni, todėl tikime, jog dėl mūsų akcijos vaikai gydytojo kabinete patiria mažiau streso, o dėl to jų gydymas tampa tik dar kokybiškesnis.

„Žaislų ligoninė” veiks visomis parodos dienomis Sveikatos saloje, stende 5.B20.

Atgal

Atrask Latviją!

Parodoje „Vaikų šalis” būtinai aplankykite Latvijos įmonių kolektyvinį stendą. Šiemet jame itin daug pramogų:

 • Latviškas žaidimas Novus – žaisime tiesiog stende
 • Popierinės lėlės – kažkam tai vaikystės prisiminimas, o kažkam – nauja pramoga
 • Gigi Bloks statyba – tapk statybininku
 • Meno terapija vaikams ir tėvams – piešime rankomis ir ne tik
 • IceCool žaidimo turnyras – geriausias 2017 metų BrainGames gamintojo žaidimas
 • Degtukų namelio statyba – įvairūs nameliai iš latviškų degtukų
 • Laimės ratas, prizai ir suvenyrai iš Latvijos
Atgal

Paskaitų ciklas tėvams „Laimingos šeimos akademija”

Jau tradicine tapusi „Laimingos šeimos akademija“ kviečia susitikti parodoje „Vaikų šalis 2017”. Šiais metais turėsite galimybę pasikonsultuoti su vaikų ligų gydytoju, profesoriumi Rimantu Kėvalu, Lietuvos perinatalinės psichologijos ir medicinos asociacijos prezidentu, gydytoju Romualdu Šemeta ir kitais savo srities ekspertais. Diskutuosime apie sąmoningumą, kūdikio laukimą, darnų vaiko vystymąsi, fizinio aktyvumo svarbą,  emocijas ir kitokį vaiko auklėjimą.

Konferencija „Laimingos šeimos akademija” vyks lapkričio 24 – 25 d. konferencijų salėje 5.3.

Renginio programa.

Atgal

Nauja parodoje – Sveikatos sala

Sveikatos sala skirta aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą mėgstantiems arba norintiems tokiais tapti parodos lankytojams. Visas parodos dienas Sveikatos saloje vyks aktyvūs užsiėmimai vaikams, bei ekspertų konsultacijos ir patarimai tėveliams. Sveikatos salos draugai – Dantukų klubas, Žaislų ligoninė, paramos ir labdaros fondas Mamų unija, UAB Gemma , UAB Ergo Insurance SE Lietuvos filialas, Daugiavaikių šeimų asociacija Mes, UAB Janida, Gandro lizdas.

Atgal

Kūrybos ir eksperimentų sala

Nori išmokti pasigaminti „Spinerį“ ar balansinę gaudyklę „Krokodilą“ ir dar sudalyvauti varžybose? O gal pasinerti į nepaprastą mokslo pasaulį ir šiek tiek paeksperimentuoti? Arba pradėti ruoštis Kalėdoms ir savo šeimai bei draugams padovanoti rankų darbo Advento kalendorių ar stilingas pirštines? Tuomet būtinai užsuk į parodoje įsikursiančią KŪRYBOS IR EKSPERIMENTŲ SALĄ. Čia kartu kursime, žaisime ir eksperimentuosime drauge su antrinio dizaino ekspertais RV AGENTŪRA, LINKSMOSIOMIS STRAZDANĖLĖMIS, MĖGINTUVĖLIO LABORATORIJA, COSMOS PLACE.

Atgal

Paskaita „Dėmesingumas – raktas į sėkmingą tėvystę“ kartu su psichologe Egle Masalskiene

Gyvendami skubos amžiuje tėvai neretai susiduria su didesniais ar mažesniais tėvystės iššūkiais. Tačiau įgudę sąmoningai valdyti savo reakcijas ir pasirinkimus, jie išmoktų rečiau pasiduoti momentinėms emocijoms, “prikibusioms” mintims, besikartojančioms situacijoms ar vaikų manipuliacijoms. Toks įgūdis ateina per praktikas, kurias siūlo mindfulness – valingo dėmesingumo ugdymo – metodas, kuris vadovaujasi naujausiais moksliniais tyrimais neurologijos bei kognityvinės psichologijos srityje. Apie tai, kaip šis metodas veikia, paskaitoje pristatys šiuo metodu dirbanti profesionalė bei daugiau nei 20 metų mokymus organizacijoms ir asmenų grupėms vedanti psichologė Eglė Masalskienė. Ji pranešimą skaitys lapkričio 26 d. (sekmadienį) 11:00 val. 5.2. konferencijų salėje.

Atgal

II-asis respublikinis jaunųjų muzikos atlikėjų festivalis Fortissimo @Vaikų šalis

II-asis respublikinis jaunųjų muzikos atlikėjų festivalis Fortissimo @Vaikų šalis

II-asis respublikinis jaunųjų muzikos atlikėjų festivalis Fortissimo @Vaikų šalis

Paroda „Vaikų šalis“ ir muzikos mokykla „Vaikas ir muzika“ jau antrus metus iš eilės kviečia atlikėjus į kitokį muzikos festivalį. Šių metų festivalio šūkis – „Laisvė muzikai“. Į festivalį kviečiame įvairiais instrumentais, solo, duetuose ar ansamblyje grojančius bei dainuojančius vaikus, paauglius ir suaugusius (nauja!). Nuoširdžiai tikimės kūrybingų ir drąsių Jūsų pasirodymų netradicinėje erdvėje organizuojamame renginyje.
Festivalio renginys vyks š. m. lapkričio 25 d.
Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO, Laisvės pr. 5.
Parodos „Vaikų šalis“, 5 salės scenoje

Festivalio programa bus paskelbta lapkričio 15 d.

Dalyviai kviečiami registruotis iki lapkričio 5 d. pildant šią festivalio dalyvio anketą internete

REGISTRUOTIS https://goo.gl/forms/YdX1SZEiU7AP2uhH3

Festivalio kvietimas ir nuostatai

PARSISIŲSTI (http://vaikasirmuzika.lt/images/FESTIVALIO%20KVIETIMAS%20IR%20NUOSTATAI.pdf)

Festivalio koordinatorės: Ana Milinavičienė 8 671 88709, Birutė Norvaišienė 8 655 93188.

El. p. info@vaikasirmuzika.lt

Daugiau informacijos: www.vaikasirmuzika.lt

Festivalio partneriai ir rėmėjai: Parodų ir konferencijų centras „Litexpo“, UAB „Muzikija“, VšĮ „Linksmosios strazdanėlės“, parodos „Vaikų šalis“ dalyviai.

Atgal

Vaikai kviečiami dalyvauti eko dizaino konkurse KITA FORMA

Aplinkosauginio švietimo judėjimas „RV agentūra“ ir paroda „Vaikų šalis“ kviečia ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikus prikelti nereikalingus daiktus antram gyvenimui ir kurti unikalaus dizaino kūrinius unikaliam konkursui „Kita forma“.

Jau penktąjį kartą lapkričio 24 d. (penktadienį) vyksiančio eko dizaino konkurso „Kita forma“ tema – įvairūs daiktai (dovanos, baldai, aksesuarai, namų ir  interjero akcentai, žaislai, paveikslai ir kt.) pagaminti iš nebereikalingų medžiagų, daiktų ar jų dalių.

Siekiant sąžiningo vertinimo, konkursantai suskirstyti į keturias amžiaus kategorijas:

 1. Ikimokyklinio amžiaus vaikai.
 2. 1 – 4 klasės.
 3. 5 – 8 klasės.
 4. 9 – 12 klasės.

Kiekvienoje kategorijoje įsteigta po vieną prizinę vietą, kuria bus apdovanotas originaliausias, inovatyviausiąs, pritaikomiausiąs, labiausiai išbaigtas ir gražiausiai pristatytas kūrinys. Geriausius darbus išrinks kompetetinga komisija, o jų autoriai bus apdovanoti parodos „Kita forma“ atidarymo metu 2017 m. lapkričio 24 d.,10 val. parodos „Vaikų šalis“ metu, čia Jūsų lauks daugybė šaunių dalykų – kūrybinės ir inovatyviosios  dirbtuvės, renginiai, seminarai bei kitos pramogos. Renginyje ketina dalyvauti ir šių metų konkurso „Kita forma“ ambasadorius Simas Sionkinas – jaunimo tarpe plačiai žinomas legendinis riedlentininkas, gerasis ciklinės gamybos Lietuvoje pavyzdys, kuriantis stilingus aksesuarus iš naudojimui nebetinkamų riedlenčių.

NUOSTATAI_Kita_forma_2017
RAŠTAS_Kita_forma_2017

Norite dalyvauti? Pildykite dalyvio anketą paspaudę šią aktyvią nuorodą ir vadovaudamiesi joje pateikta informacija: https://goo.gl/forms/g3z1wSAotN74kEPC3

Daugiau informacijos apie konkursą ir projektus www.rvagentura.lt  bei Facebook paskyroje „Kita forma“.

 

Renginio partneriai ir rėmėjai: Vilniaus savivaldybė, Kauno miesto savivaldybė, Ekologinio dizaino asociacija ECODA, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, „Galvosūkių pasaulis“, Klaipėdos miesto savivaldybė, Grunto valymo technologijos ir t.t.

PLAKATAS_Kita_forma_2017

Atgal

„Kino pavasaris” pristato Filmų šeimai salę

Lapkričio 26 d. parodoje „Vaikų šalis 2017“ bus galima išvysti Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ žiūroviškiausius, visai šeimai skirtus filmus. Jie bus rodomi Filmų šeimai salėje, kurios repertuare – keturios animacinės, bet kokio amžiaus žiūrovą įtraukiančios juostos: dviem „Sidabrinėmis gervėmis“ apdovanotas filmas „Kaukai“; jautrus, „Oskarui“ nominuotas filmas „Moliūgėlio gyvenimas“, legendinį Danielio Defoe „Robinzoną Kruzą“ primenanti istorija „Raudonas vėžlys“ ir vaizdais bei nuotaikinga muzika su žiūrovais bendraujanti juosta „Berniukas ir pasaulis“. Filmų šeimai salė veiks sekmadienį 5.3 konferencijų salėje nuo 11.00 iki 15.30 val.

Filmų repertuarą su laikais ir aprašymais galite rasti čia.

Atgal

Išgirskite istorijas apie egzotiškus gyvūnus, jų įdomią ir netikėtą kasdienybę!

Smalsūs lankytojai parodoje „Vaikų šalis” bus supažindinti su ypatingais zoologijos sodo gyventojais – slapukėmis gyvalazdėmis, dainuojančiais tarakonais ir gražiaisiais auksavabaliais.

Atgal

Ateik, patirk ir išbandyk!

Parodoje „Vaikų šalis” pažinkite nepaprastą mokslo pasaulį – užsukite į „Mėgintuvėlio laboratoriją”, kuriame patirsite neišdildomų įspūdžių: būsite šaldomi, apgaubti rūko bei atrasite burbulų ir spalvų magiją!

„Mėgintuvėlio laboratorija” bus įsikūrusi Kūrybinėje saloje, 5 salėje lapkričio 24 d. (penktadienį) 11.00 – 11.30 val., 13.00 – 13.30 val., 15.00 – 15.30 val., lapkričio 25 d. (šeštadienį) 12.00 – 12.30 val., 14.00 – 14.30 val., 16.00 – 16.30 val. ir lapkričio 26 d. (sekmadienį) 11.00 – 11.30 val., 13.00 – 13.30 val., 15.00 – 15.30 val.

Daugiau informacijos apie „Mėgintuvėlio laboratoriją” – megintuvelis.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.