STUDIJOS 2019

STUDIJOS 2019

 • 2019 vasario 7–9 d.
 • Darbo laikas
 • Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius.

„Žinai, kas esi. Sužinok, kuo būsi“ – tokiu moto 2019 metų vasario 7–9 dienomis lankytojus pasitiks 17-oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS, kurią organizuoja LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos parodų ir kongresų centru LITEXPO.

Paroda STUDJOS, su kuria išaugo visa jaunų žmonių karta, kvies:

– Keisti kryptį ir iš humanitarinių mokslų nerti į technologijų pasaulį;

– Griauti stereotipus apie tai, kad profesinis mokymas nėra prestižinis ir įgyti profesiją, kuri atvertų kelius į svajonių darbą ar verslą;

– Atrasti savo pašaukimą ir ateities kelią po metų savanorystės;

– Įstojus į universitetą Lietuvoje, mokytis užsienyje ir keliauti po pasaulį;

– Semtis įkvėpimo iš tų, kurie kažkada dvejojo, rinkosi, ir abejojo kaip ir kiekvienas jaunas žmogus – žinomų Lietuvos verslininkų, kūrėjų, bankininkų, menininkų;

– Tapti savo srities profesionalu Lietuvoje ir būti reikalingu visame pasaulyje.

2019 metų parodos tema – karjeros planavimas. Parodoje sužinosite, kaip pasiruošti karjeros planavimui, kokia darbo rinkos dabartis ir ateitis, kaip nepasiklysti renkantis tarp 50 000 specialybių, kaip savo pomėgį paversti verslu, kaip teisingai rašyti savo pirmąjį CV ir ką svarbu paminėti motyvaciniame laiške, kaip drąsūs sprendimai padeda karjeroje, kodėl kūrybiškumas yra tokia svarbi kompetencija ir daug kitų įdomių dalykų.

Tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2019 dalyvaus 200 Lietuvos universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų, kalbų mokymo bendrovių, Lietuvos verslo įmonių, per 50 užsienio universitetų ir kolegijų.

Šiemet parodoje Jūsų lauks daugiau nei 100 įkvepiančių renginių ir susitikimų, penkios salės studijų programų ir mokymosi galimybių, alternatyvių pasiūlymų kaip prasmingai praleisti gap year, beprotiškiausių inovatyvių idėjų ir ateities technologijų, dabartį keičiančių susitikimų.

Paroda STUDIJOS kasmet plečiasi ir auga, pasipildo naujomis teminėmis erdvėmis, naujais renginiais. Šiemet renginiai užims visas LITEXPO konferencijų sales ir papildomas renginių erdves – KURIANTI LIETUVA, UNIKALUSIS AŠ, PAŽINK SAVE, STEAM, PROFESIJOS GYVAI, VERSLAS JAUNIEMS.

Parodos naujienos:

1 salė Verslo, inovacijų ir karjeros salė „KURIANTI LIETUVA“. Šioje erdvėje formuojamas turinys skatins jaunimą planuoti savo perspektyvas darbo rinkoje, išsigryninti tikruosius savo polinkius, galvoti apie tai, kokios kompetencijos ir žinios bus reikalingos, norint užtikrinti Lietuvos konkurencingumą globalioje rinkoje, sužinos kokios perspektyvos atsiveria tiems, kurie geba kurti, įsisavinti ir pritaikyti naujas technologijas ir inovacijas. Čia, erdvėje PAŽINK SAVE bus teikiamos asmeninės karjeros konsultacijos, STEAM ekspozicijoje bus pristatomi naujausi Lietuvos aukštosiose mokyklose sukurti inovatyvūs produktai, išradimai, inžineriniai, aviaciniai, kūrybinių industrijų ir kt. projektai. Čia Profesinės evoliucijos partneris CV Online.lt konsultuos ir teiks praktines žinias kaip teisingai rašyti cv, motyvacinį laišką, dalyvauti darbo pokalbyje.

4 salė „PROFESIJOS GYVAI“, Karjeros planavimo mugė „RENKUOSI PROFESIJĄ“. Pati interaktyviausia parodos erdvė jaunimui nuo 14 metų pristatys platų spektrą aktualiausių Lietuvos darbo rinkoje profesijų – nuo statybos, automechanikos, kulinarijos iki reklamos, grožio industrijos ir floristikos. Parodos metu vyks du konkursai: grožio paslaugų sektoriaus nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas pagal „Euroskills“ modelio bendruosius reikalavimus, kurio metu jaunimui bus patraukliai pristatomos trys aktualios Lietuvos darbo rinkoje profesijos, susijusios su grožio paslaugų sektoriumi, t. y. floristo, kirpėjo ir visažisto profesijos, ir jaunojo automechaniko profesinio meistriškumo konkursas.

MOKYTOJŲ KAMBARYS. Parodoje mokytojai kviečiami pailsėti, pabendrauti, pasivaišinti gardžia kava ir semtis naujų žinių. Mieli, Mokytojai, Jums restorane tarp 5 ir 4 salių bus įrengta speciali erdvė. Sausio 7–8 dienomis Mokytojų kambaryje vyks renginiai aktualiomis temomis. Daugiau informacijos čia.

Parodos ekspozicijos planas:

Bendradarbiavimo sutarties tarp Kauno technologijos universitetas (KTU) ir UAB „Kaunas Aircraft Maintenance Services“ (KAMS) pasirašymas parodos STUDIJOS 2019 metu.
Parodos STUDIJOS 2019 atidarymas keliasi į naują erdvę ir tampa atviras visiems!
Žaidimas parodoje STUDIJOS 2019
Fotografijų parodą
Sunku apsispręsti, kokias studijas ar veiklą pasirinkti? Nieko nežinai ir ieškai patarimo? Nori geriau pažinti save? Pabendrauk su karjeros specialistais ir galbūt jie padės rasti atsakymą.
Ekonominio švietimo organizacija „Lietuvos Junior Achievement“ kviečia apsilankyti renginių cikle „Verslas jauniems“!
Parodos STUDIJOS 2019 renginių programa – ką veikti ras visi!
Karjeros planavimo mugė „RENKUOSI PROFESIJĄ“ – jaunuoliams nuo 14 metų pristatomas platus spektras aktualiausių darbo rinkos profesijų.
Kviečiame įsigyti bilietus į tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą STUDIJOS 2019!
STEAM ERDVĖ – sukurta Lietuvos aukštosiose mokyklose!
Vasario 7–8 dienomis visi Lietuvos edukatoriai kviečiami į MOKYTOJAMS skirtą erdvę.
Pristatome atnaujintą renginių erdvę UNIKALUSIS AŠ, kurią įkvėpia parodos Karjeros partneris KALBA – edukacinės rinkos lyderis!
KALBA – karjeros partneris – atskleis visas sėkmingos karjeros paslaptis ir papasakos apie studijas užsienyje tik parodoje STUDIJOS 2019.
CV-Online – profesinės evoliucijos partneris – parodos STUDIJOS 2019 metu konsultuos įvairiais karjeros klausimais.
NACIONALINIS KONKURSAS „GERIAUSIAS JAUNASIS AUTOMECHANIKAS“
Verslo, inovacijų ir karjeros salė „KURIANTI LIETUVA“ skatins jaunimą apie savo ateitį ir gyvenimą galvoti jau dabar.
Atgal

Bendradarbiavimo sutarties tarp Kauno technologijos universitetas (KTU) ir UAB „Kaunas Aircraft Maintenance Services“ (KAMS) pasirašymas parodos STUDIJOS 2019 metu.

Vasario 7 dieną Kauno technologijos universitetas (KTU) ir UAB „Kaunas Aircraft Maintenance Services“ (KAMS) pasirašys sutartį dėl bendradarbiavimo rengiant aviacijos specialistus. Stebėdamas augantį susidomėjimą šia rinka, didėjantį aviacijos sektoriaus patrauklumą ir šiandienines jo vystymosi tendencijas KTU įgyvendina „Techninės priežiūros mokymo organizacijos, patvirtintos pagal 147 dalies reikalavimus (147 TPMO), įkūrimo“ projektą. KTU Aviacijos specialistų mokymo centro pripažinimas kaip 147 TPMO suteiktų KTU teisę pagal EASA reikalavimus ruošti licencijuotus aviacijos specialistus. Projekto įgyvendinime KTU ir KAMS bendradarbiavimas itin svarbus: studentams bus sudarytos praktikos mokymų galimybės realioje aplinkoje – techninės priežiūros organizacijoje.

Atgal

Parodos STUDIJOS 2019 atidarymas keliasi į naują erdvę ir tampa atviras visiems!

Mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2019, šiemet keičia įprastą oficialaus atidarymo vietą ir formatą.

Parodą šiemet atidarome kartu su su tais, kam ji ir skirta – moksleiviais. Džiaugiamės, kad prie atidarymo rengimo prisijungė Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija. Šios gimnazijos išskirtinumas – joje yra skatinamas kūrybiškumas, mokiniai turi laisvę kurti renginių programas, siūlyti idėjas, kurių įgyvendinimas vis dažniau nebetelpa gimnazijos aktų salėje, o nusikelia į Vilniaus rotušę, „Siemens“ areną, o šiemet – į Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO rengiamą parodą STUDIJOS 2019.

Parodos STUDIJOS 2019 atidarymas vyks vasario 7 dieną, 10:00–10:30 val., centriniuose rūmuose, 1 salėje „Kurianti Lietuva“.

Atidarymo svečiai:

LR Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis

LR švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius

Lietuvos akademinė bendruomenė

Parodos lankytojai: moksleiviai, mokytojai, studentai

Atgal

Žaidimas parodoje STUDIJOS 2019

Parodoje Lietuvos moksleiviai žengs pirmuosius žingsnius sėkmingos ateities link, o atsikvėpti nuo įspūdžių gausos galės dalyvaudami KALBOS žaidime!

 

Ką reikės daryti?

 • Aplankyti tris KALBA stendus
 • Atlikti smagias užduotis ir surinkti tris spaudukus
 • Atvykti į 3-ioje salėje esantį KALBA didįjį stendą ir sukti dovanų ratą

 

Kas už tai? Įvairiausios KALBA ir rėmėjų dovanos!

 

Daugiau informacijos ir dovanų sąrašą rasite ČIA.

Atgal

Fotografijų parodą

Pirmą kartą parodoje STUDIJOS 2019 vyks fotografijų paroda, kuri kvies susipažinti su trisdešimt keturiomis UNESCO Pasaulio paveldo vietovėmis, įtrauktomis į keturis tematinius maršrutus: Romantiškoji Europa, Antikinė Europa, Požemių Europa ir Karališkoji Europa.

Fotografijų parodą rasite 1 salėje „Kurianti Lietuva“.

Atgal

Sunku apsispręsti, kokias studijas ar veiklą pasirinkti? Nieko nežinai ir ieškai patarimo? Nori geriau pažinti save? Pabendrauk su karjeros specialistais ir galbūt jie padės rasti atsakymą.

Karjeros konsultacijos. Individualios ir grupinės. Kam skirtos? Mokiniams, tėvams, studentams, mokytojams ir visiems besiblaškantiems karjeros vingiuose žmonėms. Lietuvos karjeros specialistų asociacijos desantas kviečia pasikalbėti apie amžinus ir ramybės neduodančius klausimus: ko aš noriu? Ką galiu? Ką moku/nemoku? Ką man pasirinkti? Studijuoti ar turėti gap year? Kaip susitarti su tėvais? Aš svajoju… Tai ne man… Ne perspektyvu…. Nėra abejonių, kad tokie klausimai varo iš proto ir gimnazistą, ir  artimuosius, ir studentus. Tuomet  galvoje atsiranda painiava ir net tai, kas buvo aišku, tampa nebeaišku. Todėl čia greitoji pagalba pasiruošusi pagelbėti. Karjeros specialistai sako, kad kiekvienas savo karjerą kuriame patys. Karjeros konsultacijų tikslas – padėti atsikratyti stereotipų apie karjerą, studijas ir profesijas, suprasti, kad vienoks ar kitoks sprendimas nėra vienintelis ir galutinis, kad klysti ir nežinoti yra žmogiška. Didžiausias dėmesys skiriamas asmeniui, jo gebėjimams, poreikių ir interesų visumai. Karjeros receptų dar niekas neišrado, nes jų ir nereikia. Visus atsakymus žino kiekvienas iš jūsų, tik reikia mokėti teisingai užduoti klausimą. Septintus metus iš eilės Lietuvos karjeros specialistų asociacijos specialistai tą ir daro bei kviečia į karjeros konsultacijų areną.

Šiais metais erdvė „PAŽINK SAVE“ su karjeros konsultacijomis keliasi iš salės į 1 salę.

 

Programa:

VASARIO 8 DIENA, PENKTADIENIS

11.35–11.55 Kaip pataikyti į trasą su snowboardu?

Pranešėjos: Daiva Šilienė, Dalia Gaidamavičiūtė, Edita Mačiulskė, karjeros konsultantės, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos narės

UNIKALUSIS AŠ, 3 salės renginių erdvė

 

15.05–15.25 Sumanus karjeros startas

Pranešėjas – Kęstutis Mikolajūnas, LKSA narys, Lietuvos tėvų forumo tarybos narys, karjeros konsultantas, koučingospecialistas, lektorius

KURIANTI LIETUVA, 1 salės renginių erdvė

 

Pilną parodos STUDIJOS 2019 programą galite rasti ČIA.

Atgal

Ekonominio švietimo organizacija „Lietuvos Junior Achievement“ kviečia apsilankyti renginių cikle „Verslas jauniems“!

Apsilankę „Verslas jauniems“ turėsite galimybę pasiklausyti įkvepiančių verslo atstovų pranešimų, diskutuoti apie Lietuvą ir jaunimą 2030 metais, pasikalbėti apie Lietuvos, kaip globalios valstybės perspektyvas verslui, jaunam verslui ir startuoliams bei sužinoti kaip verslumo ugdymas tiek formaliojo, tiek neformaliojo ugdymo procese gali prisidėti prie mūsų valstybės ateities ir jos lyderių ugdymo. Apie verslumo ugdymo svarbą mokyklos suole pranešimą turėsime ir mokytojams, taip pat visus kviesime pasižvalgyti inovatyvių moksleivių verslo idėjų Sostinės mokinių bendrovių, startuolių mugėje!

 

Programa:

 

VASARIO 7 DIENA, KETVIRTADIENIS

12.45–13.05 Turi pomėgį – turi ir verslą!

Pradedant verslą iš pomėgio yra daug privalumų – žmogus gana gerai išmano atitinkamą rinką, specifinius techninius dalykus, klientų poreikius, žino naujoves ir jomis domisi. Tačiau ką daryti kai hobis tampa gana sudėtingu darbu? O jeigu milžinišku įsipareigojimu tapo atsitiktinai Tavo sugalvota idėja? Juk verslas reikalauja didelio vadybinio darbo, kantrybės ir drausmės, tačiau tuo pačiu tai gali tapti puikia savirealizacijos priemone! Apie tai „Lietuvos Junior Achievement“ renginių cikle „Verslas jauniems“ papasakos ekonomistas, vertikalaus dviračių parkavimo įrenginio „Parkis“ išradėjas Bronius Rauba!

KURIANTI LIETUVA, 1 salės renginių erdvė

 

13.55–14.15 Kaip būti kitokiam tarp kitokių? Apie kūrybiškumą

Pasaulio ekonomikos forumo tyrimai rodo, kad ateityje svarbiausiomis kompetencijomis taps kūrybiškumas, bendradarbiavimas ir kritinis mąstymas. Šią tendenciją galime pastebėti ir šiandien – kalbama apie šių kompetencijų ugdymo atsiradimą formaliajame ugdyme, darbo skelbimuose potencialių darbuotojų neretai reikalaujama ir šių trijų įgūdžių.

Kaip apie kompetenciją pasikalbėkime apie kūrybiškumą: kaip išsiskirti rinkoje, kuri diktuoja būti išskirtiniu? Kas yra kūrybiškumas pasaulyje, kuriame visi yra kūrybiški? Kaip kūrybiškumas gali tapti verslo akseleratoriumi? Apie tai „Lietuvos Junior Achievement“ renginių cikle „Verslas jauniems“ papasakos dainininkė ir reklamos specialistė, rinkodaros ir skaitmeninių sprendimų agentūros „Hook“ vadovė Dovilė Filmanavičiūtė (Miss Sheep).

KURIANTI LIETUVA, 1 salės renginių erdvė

 

 

VASARIO 8 DIENA, PENKTADIENIS

11.00–14.00 Sostinės „Lietuvos Junior Achievement“ mokinių bendrovių, startuolių mugė

2 parodų salė

 

12.45–13.40 Diskusija – Lietuva 2030. Jaunimas

Per tūkstantis Lietuvos žmonių siūlymų, minčių ir idėjų 2012 m. nugulė LR Seimo patvirtintoje Valstybės pažangos strategijoje „Lietuva 2030“, virtusioje šalies raidos dvidešimtmetį apimančiu dokumentu. Koks jauno verslaus žmogaus portretas vizionieriškoje 2030 m. Lietuvoje? Kokių priemonių imsimės ugdydami mūsų šalies ateities lyderius? Tai – „Lietuvos Junior Achievement“ renginių cikle „Verslas jauniems“ organizuojama diskusija apie verslą, jauną žmogų versle, verslumą, jo ugdymą plačiuose valstybės pažangos rėmuose, žinoma, ir europiniame kontekste. Taip pat verslo santykį su valstybe ir lietuvišką verslą bei startuolius kaip valstybės pažangos garantą.

Diskusijos dalyviai: Dalia Lašaitė, lietuviško startuolio „CG Trader“ vadovė; Marius Skuodis, LR ekonomikos ir inovacijų viceministras; Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas ir Lukas Kaminskis, tarptautinės organizacijos „Turing Society“ bendraįkūrėjas ir „Turing School“ vadovas.

Diskusijos moderatorius – Vaidotas Beniušis, naujienų agentūros BNS Lietuva vyr. redaktorius.

KURIANTI LIETUVA, 1 salės renginių erdvė

 

PRANEŠIMAS MOKYTOJAMS

14.00–14.30 Mokiniai nuobodžiauja pamokoje? Kurkite su jais verslą!

Dažnai mokiniai skundžiasi: pamokoje neįdomu, trūksta praktinio patyrimo. Nesvarbu ar esate lietuvių kalbos, biologijos, ar dailės mokytojas – visada formaliojo ugdymo procese mokiniams dėstomą programą galite papildyti praktiniu verslumo ugdymu dar mokyklos suole. Neturite žinių apie verslą? To visada galite išmokti! O ir verslumo ugdymas daug arčiau Jūsų dėstomo dalyko negu manote.

Tuo leis įsitikinti mokytojas, aktorius, kultūros antrepreneris, vadybininkas, ekonomikos mokytojas, „Lietuvos Junior Achievement“ (LJA) tinklo narys Kristijonas Bartoševičius ir Kauno Veršvų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, LJA tinklo narė Renata Lincevičienė pranešimo mokytojams metu papasakosiantys apie verslumo ugdymo svarbą mokykloje.

MOKYTOJŲ KAMBARYS, restoranas ADSUM

 

15.00–15.30 Sostinės „Lietuvos Junior Achievement“ mokinių bendrovių, startuolių mugės apdovanojimai

1.1 konferencijų salė, įėjimas iš 1 salės fojė

 

 

VASARIO 9 DIENA, ŠEŠTADIENIS

12.45–13.40 Diskusija: LithuWHAT?

Dažnam mūsų yra tekę atsidurti situacijoje, kai užsieniečiui paklausus iš kur esame kilę, atsakę išgirstame reakciją: „LithuWHAT?“. Tačiau ar tikrai esame tokie maži ir nežinomi? Galbūt dažnai save nuvertiname?

„Lietuvos Junior Achievement“ renginių cikle „Verslas jauniems“ diskusija apie Lietuvos, kaip globalios valstybės perspektyvas verslui, jaunam verslui ir startuoliams. Taip pat ir iš jauno žmogaus pozicijos – ar jam perspektyvu kurti verslą savo šalyje? Kaip verslo kontekste Lietuva atrodo pasaulyje? Ar mes patrauklūs užsienio verslui / investicijoms? Ar lietuvių kuriami produktai / teikiamos paslaugos dažnai pasiekia užsienio / pasaulio rinkas?

Diskusijos dalyviai: Rimvydas Širvinskas-Makalius, kelionių agentūros „Makalius“ įkūrėjas; Mantas Katinas, „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius; Roberta Rudokienė, „Startup Lithuania“ vadovė ir Algirdas Stonys, tarptautinės išmaniųjų ir inovatyvių IT paslaugų kompanijos „Telesoftas“ vadovas.

Diskusijos moderatorė – Živilė Baubonienė, bznstart.lt vyr. redaktorė.

KURIANTI LIETUVA, 1 salės renginių erdvė

 

Pilną parodos STUDIJOS 2019 programą galite rasti ČIA.

 

 

Nekantraudami laukiame Jūsų „Verslas jauniems“ renginiuose ir Sostinės mokinių bendrovių, startuolių mugėje! Iki susimojavimo!

Atgal

Parodos STUDIJOS 2019 renginių programa – ką veikti ras visi!

STUDIJOS 2019 pasitiks lankytojus su daugiau nei 120 renginių, kvies konsultuotis su karjeros, verslo, mokslo ir kitų sričių specialistais, išsamiai pristatys mokymosi galimybes Lietuvoje ir užsienyje bei padės jaunuoliams apsispręsti, ką veikti baigus mokyklą ir kaip kurti tolimesnę savo ateitį.

STUDIJOS 2019 renginių programa

Atgal

Karjeros planavimo mugė „RENKUOSI PROFESIJĄ“ – jaunuoliams nuo 14 metų pristatomas platus spektras aktualiausių darbo rinkos profesijų.

Karjeros planavimo mugėje „RENKUOSI PROFESIJĄ“ jaunimui nuo 14 metų bus pristatomas platus spektras aktualiausių Lietuvos darbo rinkoje profesijų. Mugės tikslas – didinti profesinio mokymo patrauklumą ir populiarinti mokymosi visą gyvenimą sampratą. Mugė prisidės prie profesinio mokymo patrauklumo didinimo, teigiamų tėvų nuostatų dėl profesinio mokymo formavimo, mokymosi profesinėse mokyklose prestižo kėlimo.

Parodos metu bus organizuojamas grožio paslaugų sektoriaus nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas pagal „Euroskills“ modelio bendruosius reikalavimus. Jaunimui bus patraukliai pristatomos trys aktualios Lietuvos darbo rinkoje profesijos, susijusios su grožio paslaugų sektoriumi, t. y. floristo, kirpėjo ir visažisto profesijos. Vyks ir jaunojo automechaniko profesinio meistriškumo konkursas.

 

KIRPĖJŲ IR HIGIENINĖS KOSMETIKOS KOSMETIKŲ PROGRAMŲ PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSAI

Abu konkursai vyks dvi dienas (vasario 8–9 d.). Kiekviename konkurse dalyvaus po devynias Lietuvos profesinio mokymo įstaigas, ruošiančias kirpėjus ir higieninės kosmetikos kosmetikus. Kiekvienam dalyviui reikės atlikti po 3 užduotis. Tai dieninė, vakarinė ir nuotakos šukuosenos. Kosmetikai taip pat atliks po 3 užduotis: dieninis, vakarinis ir nuotakos makiažai. Abiems konkursams teisėjaus geriausi Lietuvos grožio specialistai gynę Lietuvos garbę Europos ir Pasaulio čempionatuose.

Dalyvaujančios mokyklos: Alytaus profesinio rengimo centras, Jonavos politechnikos mokykla, Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, Kėdainių profesinio rengimo centras, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla, Klaipėdos technologijų mokymo centras, Panevėžio profesinio rengimo centras, Šiaulių profesinio rengimo centras, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras, Tauragės profesinio rengimo centras.

Parodos lankytojai vasario 8 d. nuo 13.00 val. ir vasario 9 d. visą dieną galės gauti kirpėjų ir kosmetikų paslaugas.

 

FLORISTIKOS PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSAS

Parodos metu vasario 7 d. bus organizuojamas nacionalinis profesinio mokymo įstaigų mokinių floristikos profesinio meistriškumo konkursas. Konkursu siekiama ugdyti mokinių profesinį meistriškumą ir motyvaciją tobulėti, lavinti meninį skonį ir saviraišką, populiarinti floristikos meną, skleisti ekologijos idėjas. Konkurse dalyvaus Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokiniai, besimokantys floristo, dekoratyvinio apželdinimo specialybes pagal pirminio profesinio mokymo programas.

Konkurso metu dalyviai turės padaryti dvi floristines kompozicijas. Pagrindinio pirmojo darbo tema – „Meilės simfonija“. Dalyvis konkurso organizatorių pateiktais skintais augalais turės dekoruoti tūrinį širdies formos karkasą. Antroji užduotis – pagaminti floristinį kaklo papuošalą iš pateiktų skintų augalų. Ji skirta dalyvio laisvam užduoties interpretavimui, meniškumui atskleisti.

Floristikos konkurso dalyvių, asistentų, profesijos mokytojų laukia padėkos, dovanos, o konkurso vertinimo komisijos paskelbtiems nugalėtojams bus įteikti diplomai, specialieji prizai, dovanos ir sudarytos galimybės atstovauti Lietuvai tarptautiniame floristų profesinio meistriškumo konkurse „Euroskills“. Būsimųjų floristikos specialistų konkurso metu sukurtos kompozicijos bus eksponuojamos visą parodos STUDIJOS 2019 laiką „Litexpo“ 4 salėje.

 

NACIONALINIS KONKURSAS „GERIAUSIAS JAUNASIS AUTOMECHANIKAS“

Daugiau informacijos apie konkursą rasite čia.

 

PROJEKTAS „LABOUR MARKET WITHOUT BORDERS“

Šešios profesinės mokyklos, trys iš Lietuvos ir trys iš Latvijos, parodoje dalyvaus pagal „Labour Market Without Borders“ projektą.

Daugiau informacijos apie šį projektą rasite čia.

Vasario 7-9 d. kviečiame apsilankyti parodoje STUDIJOS 2019!

Atgal

Kviečiame įsigyti bilietus į tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą STUDIJOS 2019!

Kviečiame įsigyti bilietus į tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą STUDIJOS 2019!

Kviečiame įsigyti bilietus į tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą STUDIJOS 2019!

Visus maloniai kviečiame įsigyti bilietus į tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą STUDIJOS 2019. Bilietus galite įsigyti čia: https://goo.gl/PSgkCx.

Nuo sausio 7 d. iki vasario 1 d. raginame mokytojus užsisakyti išankstinius bilietus mokinių grupėms. Registraciją išankstiniams grupiniams bilietams* rasite čia: https://goo.gl/zNpurz.

*Bilieto kaina vienam asmeniui – 3 EUR.

*Grupė yra ne mažiau kaip 10 asmenų.

*Mokytojai lydintys grupę parodą lanko nemokamai.

*Autobusams bus leidžiama įvažiuoti į teritoriją.

2019 metų vasario 7–9 dienomis kviečiame apsilankyti parodoje ir sužinoti, kuo būsite!

 

KALBA – parodos STUDIJOS karjeros partneris.

Atgal

STEAM ERDVĖ – sukurta Lietuvos aukštosiose mokyklose!

Pristatome Lietuvos aukštosiose mokyklose sukurtą STEAM erdvę. Joje galėsite susipažinti su įvairia universitetų ir kolegijų pristatoma programa.

VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETAS STEAM ERDVĖJE PRISTATYS:

Aktyvias veiklas VGTU stende (1 salė) ir eksponatą 5 salėje.

Parodos dalyviai susipažins su multimedijos ir kompiuterinio dizaino studijų kryptimi. Bus suteikta galimybė išbandyti studentų sukurtą bei atnaujintą virtualios realybės žaidimą „Krivis“, susipažinti su studentų kurtais baigiamaisiais darbais bei užduoti norimus klausimus darbuotojams, kurie ne tik studijuoja, bet ir dirba šioje srityje.

Kiekvieną parodos dieną 12:00–12:20 val. ir 14:00–14:20 val. bus demonstruojami Multimedijos ir kompiuterinio dizaino pirmo kurso studentų sukurti filmukai.

Stende dalyviai turės unikalią galimybę išbandyti skrydžio simuliatorių ir pasijusti tikru orlaivio pilotu. Antano Gustaičio aviacijos instituto studentų ir darbuotojų sukurta orlaivio kėdė-simuliatorius leidžia virtualioje realybėje pilotuoti įvairius civilinės aviacijos orlaivius: sportinį sklandytuvą, ypač lengvąjį lėktuvą ir „Cessna 172“, naudojamą pilotų paruošimui. Labiau patyrę pilotai galės skristi orlaiviu „Boieng 737“ ar kariniu naikintuvu. Stende bus eksponuojami institute sukurti bepiločiai orlaiviai, tarp kurių – saulės energija varomas „Solarwing“ lėktuvas.

Parodos metu nuo 12:00 val. ir 14:00 val. Antano Gustaičio aviacijos instituto studentai demonstruos parodomąjį skrydį virtualioje realybėje. Aviacinės mechanikos studentai papasakos kaip ruošiamas lėktuvas skrydžiui, o orlaivio pilotavimo studentai pademonstruos, kaip rengiamas lėktuvas skrydžiui, užvedamas variklis. Bus vykdomas radijo ryšys su virtualiu skrydžio valdymo bokštu. Atliekama riedėjimo iš angaro iki pakilimo tako procedūra, pakilimas iš tarptautinio Vilniaus oro uosto, skrydis virš Vilniaus bei nusileidimas. Po parodomojo skrydžio parodos dalyviai galės užduoti klausimus studentams ir išmėginti save piloto vaidmenyje.

Inžinerija lenktynėse. Jei tave domina sportiniai automobiliai, aplankyk Race VGTU ekspoziciją, kurioje pamatysi studentų rankomis modifikuotą automobilį Mazda MX5. Apie automobilį ir kėbulinių automobilių ruošimą sportui, naudojant studijose įgytus inžinerijos sugebėjimus, pasakos projektą įgyvendinę studentai. Taip pat galėsi išgirsti ir apie Transporto inžinerijos fakulteto studijų programas bei užklasinės veiklos galimybes.

Moksleivio nuotrauka iš termovizoriaus. Naudojant termovizorių, moksleiviai bus nuskenuoti ir pamatys savo atvaizdą monitoriuje. Atvaizdo spalvos priklausys nuo kūno šilumos. Jeigu moksleivis bus neseniai kalbėjęs telefonu, ekrane ausis bus ryškesnės spalvos nei visas kūnas.  Šias nuotraukas mokiniai gaus į savo mobiliuosius telefonus ir galės kelti į Aplinkos inžinerijos fakulteto Facebook puslapį bei dalyvauti konkurse.

Žaidimas „Kiek manyje aplinkosaugininko?“ Moksleiviai planšetiniame kompiuteryje galės atlikti trumpą žaismingą testą, kuris parodys, kiek kiekvienas iš jų turi aplinkosaugininko gyslelės.

3D projektiniai kelių ir gatvių modeliai. Planšetiniame kompiuteryje moksleiviai galės „pavartyti“ kelių modelius, suprojektuotas žiedines sankryžas Vilniuje, susipažinti su konkrečiais objektais, pamatyti sluoksnius ir kaip viskas vyksta viduje. Šalia esantis atstovas pasakos, kas vyksta ir iš ko susideda kelias ar gatvė.

Daiktų skenavimas ir aukščių matavimas išmaniųjų telefonų programėlės pagalba. Mobilioje programėlėje moksleiviai galės nuskenuoti daiktus, esančius patalpoje ir juos išmatuoti. Darbuotojai parodys visas galimybes ir papasakos, kodėl tokia funkcija svarbi geodezininkams.

 

VILNIAUS UNIVERSITETAS STEAM ERDVĖJE PRISTATYS:

Lazerių galimybės. VU Fizikos fakulteto Lazerinių tyrimų centro jaunieji Lazerinės nanofotonikos grupės mokslininkai demonstruos optinį 3D spausdinimą projekcinės litografijos būdu. Technologija sėkmingai taikoma formuoti funkciniams dariniams iš visos eilės naujų skirtingas savybes turinčių fotojautrių medžiagų. Naudojant ultratrumpuosius impulsus galima formuoti 3D darinius iš akrilatinių, epoksidinių, hibridinių organinių neorganinių, biopolimerų ir net keramikos.

Kvapių medžiagų galimybės. Gyvybės mokslų centro mikrobiologė doc. Eglė Lastauskienė pristatys, ką galima nuveikti su kvapiosiomis medžiagomis (nuo objekto iki produkto), t. y. ką iš jų galima sukurti.

 

VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETAS INOVACIJŲ ALĖJOJE PRISTATYS:

STEAM karuselė. Susipažinsite su pažangiomis multimedijos technologijomis, pamatysite, kaip kuriama virtuali ir papildyta realybė ir galėsite patys tai išbandyti.

eSportas. Fenomenalus sportas, suteikiantis galimybę kiekvienam pajusti pergalės skonį ir tapti profesionaliu atletu. VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete steigiama pirmoji pabaltyje universitetinė eSporto erdvė. Greitu metu bus pristatyta ir pirmoji elektroninio sporto krepšinio komanda, kurioje gali atsidurti visi norintys fakulteto studentai. Išbandyk jėgas VDU EVF mini eSporto arenoje ir tapk istorijos dalimi.

Mokslo ir verslo bendradarbiavimas.

SOTU SOTU – tai aukštoje temperatūroje išdžiovinti įvairių daržovių bei žolelių milteliai + sausas medus.

Žiedų skonis – tai medus su įvairiais priedais + žolelių bei žiedlapių arbatos + netikėčiausių skonių džemai + liofilizuoti pelėsiniai sūriai.

 

KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS STEAM ERDVĖJE PRISTATYS:

Virtualios realybės pramogos. KTU specialistų sukurtos interaktyvios pramogos, leisiančios įsitraukti į kino pasaulį.

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“. Išmanūs akiniai, suteikiantys galimybę realioje aplinkoje pamatyti trimačius holografinius vaizdus.

Balso keitimo aparatas. Muzikos industrijoje naudojama sistema, leisianti parodos lankytojams prakalbti įvairiais balsais.

Testas ,,Ką tau pataria herojai?“ KTU specialistų sukurtas testas, skirtas 11–12 klasių moksleiviams, norintiems sužinoti, kokius patarimus dėl ateities jiems duos filmų herojai.

 

KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS STEAM ERDVĖJE PRISTATYS:

„Blue technology” principais taikomus laboratorinius tyrimus, biotechnologijas ir inovacijas: nuo genų iki ekosistemos, plaukiojančių salų, akvakultūros, aplinkos taršos matavimo įrenginių.

KU STEAM erdvėje bus galima susipažinti su druskingo vandens panaudojimo galimybėmis bei jo poveikiu žuvų fiziologijai, krevečių ir kitų jūrinių gyvūnų auginimo biotechnologijų kompetencijų vystymui; geoterminio vandens ir energijos panaudojimu recirkuliacinėje akvakultūroje.

Taip pat bus pristatomi naujausi metodai ornitologijos srityje: siųstuvų taikymas paukščių monitoringo tyrimuose, jų stebėjimas duomenų bazėse ir duomenų analizė.

 

VILNIAUS KOLEGIJA STEAM ERDVĖJE PRISTATYS:

Apsilankę Vilniaus kolegijos stende STEAM erdvėje turėsi galimybę išbandyti mikroprocesorinį atstumo matuoklį ultragarsu, sujungti elektrinę grandinę su iš anksto programuotu valdikliu ir patikrinti prietaiso veikimą praktiškai.

O kaip technologijas pritaikyti mados ir grožio industrijoje?

3D technologijos jau kloja tiesiausius kelius link Industry 4.0 – ketvirtosios pramonės revoliucijos, paliesiančios visas žmogaus gyvenimo sritis. Mados ir grožio industrijos – ne išimtis. 3D skenavimas perkelia į virtualią erdvę ne tik techniškus dizaino ir gamybos procesus, bet ir įprastus kasdienio gyvenimo momentus – stiliaus formavimą, drabužių paieškas bei varginantį jų matavimąsi ieškant tinkamo dydžio.

Šiuos ir kitus 3D skenavimo privalumus bus galima gyvai išbandyti Vilniaus kolegijos stende.

 

KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA STEAM ERDVĖJE EKSPONUOS KTK autoklubo automobilį.

Atgal

Vasario 7–8 dienomis visi Lietuvos edukatoriai kviečiami į MOKYTOJAMS skirtą erdvę.

Vasario 7–8 dienomis visi Lietuvos edukatoriai kviečiami į MOKYTOJAMS skirtą erdvę, kurioje vyks karjeros, ugdomojo vadovavimo, koučingo ir emocinio intelekto specialistų pristatymai ir seminarai. Karjeros partneris: edukacinės rinkos lyderis – KALBA – pristato šiuos pranešimus:

 • Rytis Jurkėnas, profesionalus karjeros konsultantas, edukacinių bendrovių grupėsKALBA kūrėjas, sertifikuotas karjeros specialistas, pasidalins patirtimi ir kvies diskutuoti apie „Gebėjimų atskleidimo svarbą renkantis karjerą“.
 • Kviestinis KALBA svečias Smiltė Juraitė kalbės apie „Mokytojo įvaizdį ir reputaciją dirbant su Z karta“.
 • Kviestinis KALBA svečias Asta Blažinskienė ves „Praktinį seminarą: mokytojas – asmeninis vaiko koučeris“.

Kodėl verta dalyvauti?

 • Sužinosite naujausias edukacines tendencijas
 • Pašnekesiai kavos pertraukėlės metu
 • Dovanos
 • KALBA kvalifikacijos kėlimo sertifikatai

Daugiau informacijos rasite KALBA puslapyje.

MOKYTOJŲ KAMBARIO RENGINIAI:

Vasario 7 diena, ketvirtadienis

11.00-11.30 Ugdymo inovacijos ir integracijos galimybės pamokose. Organizatorius – Vytauto Didžiojo Universitetas

11.45-12.15 Kelionė į svajonių išsilavinimą: netradicinis edukologijos bakalauras Danijoje. Organizatorius – „DNS The Necessary Teacher Training College” (Danija)

13.15-13.45 Žingsnis po žingsnio mokslo laipteliais arba kaip formuluoti tikslus ir uždavinius praktiniuose mokinių darbuose? Organizatorius: Vilniaus Gedimino technikos universitetas

14.00-14.30 Gebėjimų atskleidimo svarba renkantis karjerą. Organizatorius – Kalba – edukacinės rinkos lyderis

14.45-15.15 Mokytojo įvaizdis ir reputacija dirbant su Z karta. Organizatorius –  Kalba – edukacinės rinkos lyderis

Vasario 8 diena, penktadienis

11.00-11.30 Praktinis seminaras: mokytojas – asmeninis vaiko koučeris. Organizatorius – Kalba – edukacinės rinkos lyderis

11.45-12.15 Mokinių pasiekimai: sėkmės veiksnių ieškant. Organizatorius – Vytauto Didžiojo universitetas

13.15-13.45 Gebėjimų atskleidimo svarba renkantis karjerą. Organizatorius – Kalba – edukacinės rinkos lyderis

14.00-14.30 Mokiniai nuobodžiauja pamokoje? Kurkite su jais verslą! Organizatorius – VšĮ „Lietuvos Junior Achievement”

Vasario 9 diena, šeštadienis

11.00-12.15 Ateitis mūsų rankose: tai, ką apie taupymą pensijai turėtų žinoti kiekvienas? Organizatorius – Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba

Atgal

Pristatome atnaujintą renginių erdvę UNIKALUSIS AŠ, kurią įkvėpia parodos Karjeros partneris KALBA – edukacinės rinkos lyderis!

Čia vyks susitikimai su KALBA studijų koordinatoriais ir kviestiniais svečiais, unikaliomis asmenybėmis, tokiomis kaip A. Jagelavičiūtės asistentė ir prekės ženklo vystymo vadovė Beatričė Paškevičiūtė. Ji papasakos apie neprisitaikančią tikimybių teoriją ir uraganų medžiotojos karjerą. Čia išgirsi patarimus ir istorijas, kurios padės Tau atpažinti savo stipriąsias savybes, suteiks žinių, kaip jomis efektyviai pasinaudoti šiuolaikinėje socialinėje ir darbo aplinkoje, išsikelti tikslus ir auginti save kaip unikalią ASMENYBĘ.

Taip pat galėsi sudalyvauti motyvacinio laiško rašymo workshope ir pasiklausyti KALBA studijų užsienyje koordinatorių patirčių bei pažvelgti į užsienio studijų sritį kitaip. Juk kartais taip norisi paklausti praktiškų ir pikantiškų klausimų konsultacijos metu, tačiau nedrąsu… Į šiuos klausimus bus atsakyta KALBA pasikalbėjimų metu.

UNIKALUSIS AŠ programą rasite čia.

Atgal

KALBA – karjeros partneris – atskleis visas sėkmingos karjeros paslaptis ir papasakos apie studijas užsienyje tik parodoje STUDIJOS 2019.

Ženkit pirmuosius žingsnius sėkmingos ateities link – apsilankykite parodoje STUDIJOS 2019, kur išgirsite sėkmingos karjeros paslaptis ir sužinosite viską apie studijas užsienyje iš pirmų lūpų! Čia jūsų taip pat lauks įkvepiantys pasakojimai, konsultacijos, kurios padės į viską pažiūrėti „kitu kampu“. Atsikvėpti nuo įspūdžių gausos galėsite dalyvaudami KALBA organizuojamame žaidime! KALBA – padeda pakeisti ateitį!

Daugiau informacijos ir kaip laimėti KALBA žaidimo prizus skaitykite čia.

Atgal

CV-Online – profesinės evoliucijos partneris – parodos STUDIJOS 2019 metu konsultuos įvairiais karjeros klausimais.

CV-Online – tai ne tik internetinis darbo skelbimų portalas, bet ir patikimas paslaugų teikėjas, kuris siekia tapti geriausiu partneriu tiek darbdaviams, tiek darbo ieškantiems asmenims.

Parodoje STUDIJOS 2019 CV-Online marketingo vadovė Rita Karavaitienė ves seminarus temomis:

   Darbo rinkos dabartis ir ateitis. Susipažinsite su darbo rinkos situacijos ir tendencijų apžvalga, kokių darbuotojų reikia įmonėms, kokius reikalavimus darbdaviai kelia kandidatams.

   Tobulo CV link. Sužinosite, kokios apimties, struktūros ir turinio gyvenimo aprašymai ne tik sudomina darbdavius, bet ir išryškina ieškančiojo darbo privalumus. Ką būtinai reikia įrašyti į gyvenimo aprašymą, o ko jokiu būdu nereikėtų minėti.

CV-Online stende galėsite konsultuotis įvairiais karjeros klausimais: studijų krypties, praktikos, darbo pasirinkimo klausimais bei gyvenimo aprašymo, motyvacinio laiško rašymo, pasiruošimo pokalbiui dėl darbo, pokalbio dėl darbo, kur ir kaip ieškoti darbo klausimais.

Parodos dalyviams rekomenduojame turėti atspausdintą gyvenimo aprašymą.

Atgal

NACIONALINIS KONKURSAS „GERIAUSIAS JAUNASIS AUTOMECHANIKAS“

NACIONALINIS KONKURSAS „GERIAUSIAS JAUNASIS AUTOMECHANIKAS“ – tai bendras UAB „Inter Cars Lietuva“, Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Variklinių transporto priemonių laivų ir orlaivių profesinio mokymo metodinės komisijos bei Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro projektas, kurio tikslas – skatinti būsimus automobilių elektrikus bei automobilių mechanikus visapusiškai tobulėti ir išbandyti savo jėgas būsimų kolegų tarpe. Ši iniciatyva populiarina automechanikų profesiją bei įpareigoja profesinio ugdymo mokyklas nuolatos domėtis, įsisavinti ir perduoti įvairias technines naujoves.

Pakeisti pavarų dėžės sankabą, suremontuoti automobilio važiuoklę ar nustatyti automobilio elektroninės sistemos gedimus, ar kitus darbus – tai tik kelios užduotys, kurias teks atlikti ne automobilių remonto dirbtuvių meistrams, o būsimiems mechanikams.

Nacionalinio Konkurso užduotis vertins vieni žymiausių pasaulyje automobilių bei jų dalių ar komponentų gamintojai: BOSCH, ZF, TRW, ELRING, FEBI, Schaffler, Delphi Technologies ir VW. Konkurso nugalėtojai bus paskelbti STUDIJOS 2019 parodos metu vasario 9 d.13 val.

Maloniai kviečiame visus apsilankyti STUDIJOS 2019 parodoje vasario 7-9 dienomis!

Atgal

Verslo, inovacijų ir karjeros salė „KURIANTI LIETUVA“ skatins jaunimą apie savo ateitį ir gyvenimą galvoti jau dabar.

Verslo, inovacijų ir karjeros salė „KURIANTI LIETUVA“ (1 salė) skatins jaunimą apie savo ateitį ir gyvenimą galvoti jau dabar. Mąstyti ne tik apie ateinančius keletą metų, po kurių moksleivis pilnavertiškai įsilies į darbo rinką, bet ir apie tai, ką jis galės pasiūlyti, kai keisis darbo rinka. Kokias kompetencijas jis turės būti įgijęs, kad galėtų pateisinti ateities darbdavio lūkesčius bei patenkintų savo poreikius. Šioje salėje bus dalinamasi sėkmės istorijomis, kurios įkvėps moksleivius nebijoti netradicinių kelių, semtis patirties ir žinių iš žinomų verslo, kultūros ir mokslo atstovų.

Programa:
VASARIO 7 DIENA, KETVIRTADIENIS

11.00–11.20 Pasiruošimas karjerai nuo pirmoko iki abituriento

Pranešėjas – Rytis Jurkėnas, profesionalus karjeros konsultantas, edukacinių bendrovių grupės KALBA kūrėjas, sertifikuotas „Morrisby“ ir „Multiple Natures“ specialistas

Reikia laiko pažinti save, susidėlioti prioritetus ir įgyti karjeros pasirinkimui reikalingas kompetencijas. Edukacinių bendrovių grupės KALBA įkūrėjas, profesionalus karjeros ir vidurinio mokslo konsultantas, sertifikuotas „Morrisby“ ir „Multiple Natures“ specialistas, papasakos apie tai, kaip tam tikri amžiaus tarpsniai daro įtaką karjeros pasirinkimui ir kaip sąmoningai išnaudoti laiką planuojant karjerą.

Organizatorius – KALBA – edukacinės rinkos lyderis

 

11.35–11.55 Kaip nepasiklysti renkantis tarp 50 000 specialybių?

Pranešėjas – Nerijus Leškys, KALBA studijų užsienyje grupės vadovas Lietuvai

Svarstai, kokias studijas pasirinkti, bet galva sukasi nuo pasirinkimų gausos ir nežinai nuo ko pradėti? Norint tinkamai pasirinkti, visų pirma reikia žinoti iš ko galima rinktis! Parodoje STUDIJOS 2019 KALBA studijų užsienyje grupės vadovas Lietuvai Nerijus Leškys papasakos, kaip nepasiklysti renkantis tarp 50 000 specialybių ir kaip teisingai susidėlioti studijų pasirinkimo žingsnius.

Organizatorius – KALBA – edukacinės rinkos lyderis

 

12.10–12.30 Darbo ir asmeninio gyvenimo balansas Millenium kartoje. Ką paveldės Z–ai?

Pranešėja – Jurgita Rimkevičienė, startuolio kūrėja, „Women Go Tech“ alumni

Organizatorius – „Women Go Tech“ – pirmoji mentorystės ir konsultacijų programa Lietuvoje, skirta merginoms ir moterims, siekiančioms karjeros technologijų sektoriuje

 

12.45– 13.05 Turi pomėgį – turi ir verslą!

Pranešėjas – Bronius Rauba, ekonomistas, vertikalaus dviračių parkavimo įrenginio „Parkis“ išradėjas

Organizatorius – VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“

 

13.20–13.40 Produktyvumas 200 mūšių per minutę ritmu

Pranešėjas – Efektyvumo virtuozas

Organizatorius – Kauno technologijos universitetas

 

13.55- 14.15 Kaip būti kitokiam tarp kitokių? Apie kūrybiškumą

Pranešėja – Dovilė Filmanavičiūtė (Miss Sheep), dainininkė ir reklamos specialistė, rinkodaros ir skaitmeninių sprendimų agentūros „Hook“ vadovė

Organizatorius – VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“

 

 

VASARIO 8 DIENA, PENKTADIENIS

11.00–11.20 Atvirojo kodo įtaka produkto sėkmei

Pranešėjas – Ričardas Leščinskas

Organizatorius – Vilniaus Gedimino technikos universitetas, „LinkMenų fabrikas“

 

11.35–11.55 Pasiruošimas karjerai nuo pirmoko iki abituriento

Pranešėjas – Rytis Jurkėnas, profesionalus karjeros konsultantas, edukacinių bendrovių grupės KALBA kūrėjas, sertifikuotas „Morrisby“ ir „Multiple Natures“ specialistas

Reikia laiko pažinti save, susidėlioti prioritetus ir įgyti karjeros pasirinkimui reikalingas kompetencijas. Edukacinių bendrovių grupės KALBA įkūrėjas, profesionalus karjeros ir vidurinio mokslo konsultantas, sertifikuotas „Morrisby“ ir „Multiple Natures“ specialistas, papasakos apie tai, kaip tam tikri amžiaus tarpsniai daro įtaką karjeros pasirinkimui ir kaip sąmoningai išnaudoti laiką planuojant karjerą.

Organizatorius – KALBA – edukacinės rinkos lyderis

 

12.10–12.30 Kaip efektyviai mokytis?

Pranešėja – Renata Škimelienė, KALBA Karjeros centro projektų vadovė

Organizatorius – KALBA – edukacinės rinkos lyderis

 

12.45–13.40 Diskusija – Lietuva 2030. Jaunimas

Diskusijos dalyviai: Marius Skuodis, LR ekonomikos ir inovacijų viceministras; Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas; Lukas Kaminskis, tarptautinės organizacijos „Turing Society“ bendraįkūrėjas ir „Turing School“ vadovas; Dalia Lašaitė, lietuviško startuolio „CG Trader“ vadovė

Diskusijos moderatorius – Vaidotas Beniušis, naujienų agentūros BNS Lietuva vyr. redaktorius

Organizatorius – VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“

 

13.55–14.15 Karjeros pasirinkimas: dalykai, kuriuos būčiau norėjusi žinoti

Pranešėja – Margarita Jablonskaja, junior programuotoja, „Women Go Tech“ alumni

Organizatorius – „Women Go Tech“ – pirmoji mentorystės ir konsultacijų programa Lietuvoje, skirta merginoms ir moterims, siekiančioms karjeros technologijų sektoriuje

 

14.30–14.50 Kaip prisijaukinti vikingą?

Pranešėjas – Charizmatiškas klajūnas

Organizatorius – Kauno technologijos universitetas

 

15.05–15.25 Sumanus karjeros startas

Pranešėjas – Kęstutis Mikolajūnas, LKSA narys, Lietuvos tėvų forumo tarybos narys, karjeros konsultantas, koučingo specialistas, lektorius

Organizatorius – Lietuvos karjeros specialistų asociacija

 

 

VASARIO 9 DIENA, ŠEŠTADIENIS

11.00–11.20 Ko reikia geram startui universitete?

Pranešėjos – Gero starto mentorės

Organizatorius – Kauno technologijos universitetas

 

11.35–11.55 Karjeros pasirinkimo paslaptys

Pranešėjas – Laurynas Puidokas, KALBA karjeros konsultantas

Karjeros pasirinkimas Tau kaip tamsus miškas? KALBA karjeros konsultantas Laurynas Puidokas atskleis, kaip pažinti karjerų pasaulį, suprasti savo gabumus, atrasti, kokios specialybės tau tinkamiausios, pasirengti planą ir tikslingai siekti jo įgyvendinimo!

Organizatorius – KALBA – edukacinės rinkos lyderis

 

12.10–12.30 Kaip nepasiklysti renkantis tarp 50 000 specialybių?

Pranešėjas – Nerijus Leškys, KALBA studijų užsienyje grupės vadovas Lietuvai

Svarstai, kokias studijas pasirinkti, bet galva sukasi nuo pasirinkimų gausos ir nežinai nuo ko pradėti? Norint tinkamai pasirinkti, visų pirma reikia žinoti iš ko galima rinktis! Parodoje STUDIJOS 2019 KALBA studijų užsienyje grupės vadovas Lietuvai Nerijus Leškys papasakos, kaip nepasiklysti renkantis tarp 50 000 specialybių ir kaip teisingai susidėlioti studijų pasirinkimo žingsnius.

Organizatorius – KALBA – edukacinės rinkos lyderis

 

12.45–13.40     Diskusija: LithuWHAT?

Diskusijos dalyviai: Rimvydas Širvinskas-Makalius, kelionių agentūros „Makalius“ įkūrėjas; Mantas Katinas, „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius; Roberta Rudokienė, „Startup Lithuania“ vadovė; Algirdas Stonys, tarptautinės išmaniųjų ir inovatyvių IT paslaugų  kompanijos „Telesoftas“ vadovas

Diskusijos moderatorė – Živilė Baubonienė, „bznstart.lt“ vyr. redaktorė

Organizatorius – VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“

 

Pilną parodos STUDIJOS 2019 programą galite rasti ČIA.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.