STUDIJOS 2019

STUDIJOS 2019

Parodos data

2019 vasario 7 - 9 d. Parodos darbo laikas Look

Parodos vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius, parodų salės 1, 2, 3, 4, 5. Žiūrėti parodos planą Look

RENGINIŲ PROGRAMA PARSISIUNTIMUI ČIA

Žinai, kas esi. Sužinok, kuo būsi“ – tokiu moto 2019 metų vasario 79 dienomis lankytojus pasitiks 17-oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS, kurią organizuoja LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos parodų ir kongresų centru LITEXPO. 

Paroda STUDJOS, su kuria išaugo visa jaunų žmonių karta, kvies: 

- Keisti kryptį ir iš humanitarinių mokslų nerti į technologijų pasaulį;

- Griauti stereotipus apie tai, kad profesinis mokymas nėra prestižinis ir įgyti profesiją, kuri atvertų kelius į svajonių darbą ar verslą;

- Atrasti savo pašaukimą ir ateities kelią po metų savanorystės;

- Įstojus į universitetą Lietuvoje, mokytis užsienyje ir keliauti po pasaulį;

- Semtis įkvėpimo iš tų, kurie kažkada dvejojo, rinkosi, ir abejojo kaip ir kiekvienas jaunas žmogus – žinomų Lietuvos verslininkų, kūrėjų, bankininkų, menininkų;

- Tapti savo srities profesionalu Lietuvoje ir būti reikalingu visame pasaulyje.

2019 metų parodos tema – karjeros planavimas. Parodoje sužinosite, kaip pasiruošti karjeros planavimui, kokia darbo rinkos dabartis ir ateitis, kaip nepasiklysti renkantis tarp 50 000 specialybių, kaip savo pomėgį paversti verslu, kaip teisingai rašyti savo pirmąjį CV ir ką svarbu paminėti motyvaciniame laiške, kaip drąsūs sprendimai padeda karjeroje, kodėl kūrybiškumas yra tokia svarbi kompetencija ir daug kitų įdomių dalykų.

Tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2019 dalyvaus 200 Lietuvos universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų, kalbų mokymo bendrovių, Lietuvos verslo įmonių, per 50 užsienio universitetų ir kolegijų. 

Šiemet parodoje Jūsų lauks daugiau nei 100 įkvepiančių renginių ir susitikimų, penkios salės studijų programų ir mokymosi galimybių, alternatyvių pasiūlymų kaip prasmingai praleisti gap year, beprotiškiausių inovatyvių idėjų ir ateities technologijų, dabartį keičiančių susitikimų.

Paroda STUDIJOS kasmet plečiasi ir auga, pasipildo naujomis teminėmis erdvėmis, naujais renginiais. Šiemet renginiai užims visas LITEXPO konferencijų sales ir papildomas renginių erdves – KURIANTI LIETUVA, UNIKALUSIS AŠ, PAŽINK SAVE, STEAM, PROFESIJOS GYVAI, VERSLAS JAUNIEMS.

Parodos naujienos:

1 salė Verslo, inovacijų ir karjeros salė „KURIANTI LIETUVA“. Šioje erdvėje formuojamas turinys skatins jaunimą planuoti savo perspektyvas darbo rinkoje, išsigryninti tikruosius savo polinkius, galvoti apie tai, kokios kompetencijos ir žinios bus reikalingos, norint užtikrinti Lietuvos konkurencingumą globalioje rinkoje, sužinos kokios perspektyvos atsiveria tiems, kurie geba kurti, įsisavinti ir pritaikyti naujas technologijas ir inovacijas. Čia, erdvėje PAŽINK SAVE bus teikiamos asmeninės karjeros konsultacijos, STEAM ekspozicijoje bus pristatomi naujausi Lietuvos aukštosiose mokyklose sukurti inovatyvūs produktai, išradimai, inžineriniai, aviaciniai, kūrybinių industrijų ir kt. projektai. Čia Profesinės evoliucijos partneris CV Online.lt konsultuos ir teiks praktines žinias kaip teisingai rašyti cv, motyvacinį laišką, dalyvauti darbo pokalbyje. 

4 salė „PROFESIJOS GYVAI, Karjeros planavimo mugė „RENKUOSI PROFESIJĄ“. Pati interaktyviausia parodos erdvė jaunimui nuo 14 metų pristatys platų spektrą aktualiausių Lietuvos darbo rinkoje profesijų – nuo statybos, automechanikos, kulinarijos iki reklamos, grožio industrijos ir floristikos. Parodos metu vyks du konkursai: grožio paslaugų sektoriaus nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas pagal „Euroskills“ modelio bendruosius reikalavimus, kurio metu jaunimui bus patraukliai pristatomos trys aktualios Lietuvos darbo rinkoje profesijos, susijusios su grožio paslaugų sektoriumi, t. y. floristo, kirpėjo ir visažisto profesijos, ir jaunojo automechaniko profesinio meistriškumo konkursas.

MOKYTOJŲ KAMBARYS. Parodoje mokytojai kviečiami pailsėti, pabendrauti, pasivaišinti gardžia kava ir semtis naujų žinių. Mieli, Mokytojai, Jums restorane tarp 5 ir 4 salių bus įrengta speciali erdvė. Sausio 7–8 dienomis Mokytojų kambaryje vyks renginiai aktualiomis temomis. Daugiau informacijos čia

Parodos ekspozicijos planas:

Studijos2019_planas

Parodos renginiai

Atsisiųsti PDF parodos programą Download
Vasario 7 d.
10:00 - 10:30
Parodos atidarymo renginys
Vieta: KURIANTI LIETUVA , 1 salės renginių erdvė
Vasario 7 d.
11:00 - 11:20
Pasiruošimas karjerai nuo pirmoko iki abituriento.
Vieta: KURIANTI LIETUVA , 1 salės renginių erdvė
Vasario 7 d.
11:00 - 11:30
Ugdymo inovacijos ir integracijos galimybės pamokose
Vieta: MOKYTOJŲ KAMBARYS , restoranas ADSUM
Vasario 7 d.
11:00 - 11:45
IELTS atveria galimybes visame pasaulyje
Vieta: Stendo NR 3.04
Vasario 7 d.
11:00 - 11:45
Diskusija „Šiuolaikinė žiniasklaida: grėsmės ir galimybės“
Vieta: 5.2 konferencijų salė, II aukštas, įėjimas iš 5 salės ekspozicijos
Vasario 7 d.
11:00 - 11:45
KUO BŪTI. Kaip pasirinkti specialybę?
Vieta: 5.1 konferencijų salė, II aukštas, įėjimas iš 5 salės ekspozicijos
Vasario 7 d.
11:00 - 11:45
Studentų pasakojimai apie studijas užsienyje
Vieta: 5.3 konferencijų salė, II aukštas, įėjimas iš 5 salės ekspozicijos
Vasario 7 d.
11:00 - 11:45
Studijos Jungtinėje Karalystėje
Vieta: 3.1 konferencijų salė, II aukštas, įėjimas iš 3 salės ekspozicijos

Naujienos

2018 M. STATISTIKA

next
prev

206

Dalyviai

28 176

Lankytojai

16 611 kv. m.

Parodos plotas

125

Renginiai

12

Šalys

ORGANIZATORIAI

Karjeros partneris

Profesinės evoliucijos partneris

Parodos partneriai

Informacinis rėmėjas

Parodos žurnalas

Parodos kava